انتشار : ۱۶:۴۵ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۲ آخرین پیگیری: 3 ماه 20 روز 20 ساعت قبل
ضرورت همسان‌سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد
Hamsansazi دانشگاه آزاد/ ملی 144نظر
به نام خدا
با سلام
از آخرین جهش ناگهانی در افزایش قیمت دلار و به دنبال آن افزایش لجام گسیخته همه قیمت ها، و نیز کاهش شدید ارزش پول ملی ، بیش از دو سال می‌گذر ، پس از این مسئله توان معیشتی حقوق‌بگیران از جمله اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد به یک چهارم کاهش پیدا کرده است، در طی این دو سال و اندی بسیاری از سازمانها به ویژه سازمانهای دولتی اقدام به افزایش حقوق کارمندان خود تقریباً متناسب با تورم نموده اند ولی دانشگاه آزاد به‌گونه‌ای کاملا سوال‌برانگیز اقدام مناسبی در این زمینه انجام نداده و به افزایش ناچیز حقوق ها بسنده کرده است، آخرین مصوبه نیز در این زمینه مربوط به هیأت محترم امنا در سال ۹۹ جهت افزایش ۱۵ و ۵۰ درصدی هم هنوز اجرایی نشده و اجرای آن در هاله‌ای از ابهام سرگردان است. سوال اینجاست آیا یک مدیر از کارمندان خود که به یکباره ارزش حقوقشان به یک چهارم کاهش پیدا کرده میتواند عملکردی به میزان قبلی انتظار داشته باشد؟ و آیا باید در این زمینه بی تفاوت باشد و اقدامی شایسته انجام ندهد؟
در این دو سال اکثر اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد به عنوان یک سازمان مشتری محور، با عمل به وظایف و تعهدات خود همانند گذشته تمام قد در خدمت دانشجویان محترم و اعتلای علم و فرهنگ جامعه بوده‌اند، ولی این عملکرد توأم با وظیفه شناسی و ایثار کارکنان نه تنها به هیچ وجه وظیفه مدیران را در جهت تأمین معاش شایسته و درخور آن ها کم نمی‌کند ، بلکه برعکس مسئولیت آنان را دو چندان می نماید.
هر فرد آگاه به علوم مدیریت و روانشناسی به خوبی می داند که حتی خود انگیخته ترین افراد هم برای ادامه عملکرد مناسب نیاز به انگیزاننده های مادی و معنوی دارند اساتیدی که دغدغه‌های شدید مالی ، ذهن و روان آنها را مغشوش کرده چگونه می‌توانند به فعالیت فکری پرداخته و وظایف آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی خود را به خوبی انجام دهند؟ این دوره باطل نه تنها سبب آسیب به خود آنها به خانواده هایشان می شود بلکه علم و فرهنگ جامعه را نیز دچار آسیب می‌کند ، آسیب به معلم آسیب به جامعه است، و این مسئله وظیفه رسیدگی به معاش اساتید را دوچندان می نماید.
از دیدگاه مدیریتی بقاء و عملکرد مناسب سازمان ها نیاز به واکنش موثر و به موقع به مسائل درون و برون سازمانی دارد ، باید مسائل سازمانی را مرتباً رصد کرده و با چشمانی باز مشکلات استراتژیک را شناسایی و حل کرد تعلل بیش از دو سال در ترمیم حقوق ها به عنوان یک مشکل حیاتی در سازمان ، نشان از خمودگی و تنبلی سیستماتیک دانشگاه دارد، آیا باید آنقدر تعلل کنیم و دست روی دست گذاشته و زمان را از دست داده و عرصه را آنقدر تنگ نماییم که شاهد ایجاد مشکلات اقتصادی و اجتماعی دیگر آن هم در یک موسسه علمی و فرهنگی مثل دانشگاه باشیم؟ پرواضح است که یک مدیریت دوراندیش و توانمند چنین وضعیتی را انتخاب نمی کند .
لذا پیشنهاد می شود که مدیران دانشگاه با نگاهی عالمانه و پدرانه مشکلات اساتید و کارمندان را مشکلات خود دانسته و با این نگاه ، سیاستهای کلان را تدوین نموده و با تشکیل تیمی دلسوز و عالم به مدیریت ، آموزش و اقتصاد از بدنه دانشگاه ، به منزله چشمانی تیزبین و بازوان قدرتمند برای مدیران رده بالا ، مسائل استراتژیک را به موقع تشخیص داده و آنها را به خوبی حل نمایند . آرزو داریم که بزرگترین دانشگاه حضوری دنیا با بهره گیری درست از منابع همچون گذشته موفق بوده و شکوفا عمل نماید .

انتهای پیام /ن

همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه و کارکنان دانشگاه آزاد
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
3182
انتشار: ۱۶:۴۵ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۲ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ ممنون از انتشار این نامه. واقعا حقوقمون اونقدر ناچیزه که خجالت می کشم بخوام به کسی بگم بعد از ۲۲ سال درس خوندن و وقت گذاشتن برای علم، حتی حکمم هنوز به ۶ میلیون تومان نرسیده???دانشجوی تازه فارغ التحصیلم که خودم به صنعت معرفیش کردم بیشتر از من حقوق می گیره!
 
ناشناس ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ افزایش حقوق سال ۹۸ که یک توهین بود، افزایش سال ۹۹ که معلوم نیست کی میشه؟ پس چجوری حریف این همه افزایش قیمتها بشیم؟؟
 
ناشناس ۱۱:۲۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ مسوولین محترم، مشکل معیشتی اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد را لطفا هرچه سریع تر حل کنید. مشکل من در جامعه مشکل شما هم در جامعه هست. وضعیت حقوقی دانشگاه آزاد را با سازمانهای دیگر مقایسه کنید و خوب تصمیم گیری کنید.
 
ناشناس ۱۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ ان شااله یه فکری به حال معیشت این قشر تحصیلکرده بشه واقعا نخبه تو دانشگاه ازاد کم نیست
 
ناشناس ۱۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ سلام با توجه به عدم افزایش حقوق به شکل مناسب در سال گذشته و همچنین عدم افزایش تا کنون خواهان بررسی و رسیدگی به موضوع فوق هستم
 
ناشناس ۱۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ زندگی برای خودم و خانواده ام خیلی به سختی می گذرد و نمی توانم از عهده نیازهای اولیه ام برایم.نمی توانم پول اب و برق و.. و اقسام را پرداخت کنم.نمی توانم پول.‌‌..‌
 
ناشناس ۱۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ درخواست همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد را با اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی دارم.
 
ناشناس ۱۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ سلا تا زمانی که مسئولان دانشگاه آزاد از جنس و بدنه و خانواده دانشگاه آزاد نباشند، درد ما را درک نمی کنند.
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ گرانی تورم
 
ناشناس ۰۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ امیدوارم این اتفاق بیافتد. با این روند همه ما زیر خط فقر هستیم
 
ناشناس ۱۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ عدالت در جمهوری اسلامی بیش از حد مخدوش شده است.
 
ناشناس ۱۵:۰۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ تقاضای افزایش حقوق را دارم
 
ناشناس ۱۹:۱۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ درخواست همسان سازی حقوق کارکنان دانشگاه ازاد با سایر دانشگاههای دولتی و ارگان های دولتی
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ باسلام.موافقم وحمایت می کنم
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ از سال ۹۶ تا کنون هزینه پایان نامه ها ، مشاوره و داوری ها پرداخت نشده من از سال ۹۷ هزینه عمل جراحی که توسط بیمه به دانشگاه پرداخت شده رو نتونستم از دانشگاه دریافت کنم در حالیکه ماهیانه از من مبلغی برای بیمه تکمیلی کسر میشود
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ لطفا به داد اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد برسید .
 
ناشناس ۲۳:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ ضرورت همسان سازی حقوق اعضای،هیات علمی ازاد با دانشگاه سراسری با توجه به مدرک یکسان و شرایط کاری بعضا سخت تر
 
ناشناس ۰۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ من خودم درس خوانده دانشگاه دولتی در سه رده ی لیسانس، فوق لیسانس، و دکتری هستم و کاملا درک و حس می کنم که زحمات مدرسین و اساتید در کلاسهای دانشگاههای آزاد اسلامی بسیار بیشتر از دانشگاههای دولتی است.
 
ناشناس ۰۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام و احترام ضمن تایید صددرصدی نامه تنظیم شده خطاب به مسوولین محترم دانشگاه اضافه می نمایم همانگونه مستحضرید طبق اعلام اخیر جراید و منابع موثق درآمد ماهانه ۹ میلیونی زیر خط فقر لحاظ می شود در حالی که بعید به نظر می رسد حتی اساتید ما با بالاترین مرتبه علمی بیش از ۹ میلیون دریافتی داشته باشند چه رسد به کارمندان خدوم و زحمت کش . و این یعنی مصیبت و بلا ک گرفتاری چرا که در طول این دو سال اجناس از ۵۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است چگونه حضرات نمی خواهند این را بپذیرند که ۱۵ درصد افزایش یعنی نابود کردن تدریجی کارمند و استاد . مگر خودشان در این جامعه زندگی نمی کنند یا حقوق های چند برابری باعث ایجاد پرده و حجاب شده که نمی خواهند به این درک برسند . لذا استدعا داریم به فکر قشر آسیب پذیر کارمند و استاد باشید . متشکرم
 
ناشناس ۰۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با این حقوقی که میگیریم تا دهم ماه هم نمی تونیم برسیم
 
ناشناس ۰۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ خواهان برابری و یکسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ازاد با دانشگاه دولتی هستم.
 
ناشناس ۰۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام و احترام. درخصوص حقوق و مزایای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد و وزارت علوم، شرایط بسسسیار ناعادلانه ای حاکم است. در شرایط موجود، پرسنل دانشگاه ازاد ازلحاظ مالی در مضیقه بوده و این مساله اثر نامطلوبی بر کیفیت آموزش و پژوهش آنها خواهد داشت‌.
 
ناشناس ۰۷:۲۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ پیگیری از سازمان مربوطه
 
ناشناس ۰۷:۳۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ افزایش یابد
 
ناشناس ۰۷:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ ضرورت همسان سازي حقوق
 
ناشناس ۰۸:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ کارمند دانشگاه آزاد مظلومه به دادش برسید
 
ناشناس ۰۸:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ هماهنگ سازی حقوق و مرتبه
 
ناشناس ۱۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ ضمن تقدیر وتشکرازحمایتهای شما واقعا دخل و خرج کارکنان و هیات علمی دراین سالها باهم نمی خواند.باید افزایش حقوق درخور توجهی صورت گیرد.تا شرمنده خانواده نشویم.
 
ناشناس ۱۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ باسلام باتوجه به اینکه تمام ساز مان ها در سال 98 به میزانپنجاه درصد افزایش حقوق داشته آمد لطفا حقوق کارکنان دانشگاه آزاد با وزارت علوم و دانشگاه علوم پزشکی یکسان سازی شود
 
ناشناس ۱۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ واقعا این حقوق پاسخگوی یک دهم این حجم تورم وگرانی نیست لطفا فکری کنید وتدبیری منصفانه بیندیشید.
 
ناشناس ۱۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ زیر بار فشارهای زندگی له شدیم
 
ناشناس ۱۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حقوق ها باید یکسان سازی شود
 
ناشناس ۱۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ جناب آقای دکترطهرانچی لطفا با توجه به مشکلات اقتصادی نظام هماهنگ حقوق را دستورفرمایید اعمال شود/با ادب واحترام/کامیاب/واحد کرمان/
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام شرعا و عرفا و قانونا عدم رسیدگی به یکسان سازی مبلغ حقوق اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری دارای اشکال است ؛ با روند رسد صعودی قیمت ها این انصاف نیست که درآمد ما به ده روز اول ماه نیز نمی رسد ، والله بی توجهی به این قضیه حق الناس است و دربرابر خداوند کریم مسئولین بی توجه باید پاسخگو باشند
 
ناشناس ۱۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ دانشگاه آزاد بجای ساخت پاساژ دماوندحقمق اساتید خصوصا حقوق عقب افتاده اساتید مدعو رو بدهد
 
ناشناس ۱۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ بنده کاملا از این طرح حمایت می کنم.
 
ناشناس ۱۵:۰۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام. خواهشمند است اقدامات افزایش حقوق را مبذول فرمایید.با شرایط بورسیه صفر، گذران زندگی واقعا سخت است. ممنونم.
 
ناشناس ۱۷:۳۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ باید یکی شود
 
ناشناس ۱۷:۴۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ باید یکی شود
 
ناشناس ۱۸:۳۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ موافق همسان سازي ام چون حق طبيعي و قانوني خودمان اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي مي دانم منطقا بايد حق و حقوق تضييع شده سالهاي قبل هم پرداخت شود.
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ استادان و کارکنان دانشگاه آزاد نیاز به مدیریت پاسخگو دارند. شایسته نیست که در نظام اسلامی کوچکترین توجهی به نگرانی آنان نشود. حقوق استادان دانشگاه آزاد یک سوم دانشگاه دولتی است و با افزایش نرخ تورم مشکلات بیشتر شده است؟ چه کسی پاسخگو است؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۹:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ موافق همسازی حقوق کارکنان دانشگاه آزاد با دانشگاههای دولتی میباشم
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام ظلم آشکار در حق اساتید دانشگاه آزاد شده است
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ واقعا حقوق و مزایای دانشگاه آزاد بایستی همانند دانشگاه های دولتی همسان گردد.در غیر اینصورت کارکنان دانشگاه آزاد با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد.
 
ناشناس ۲۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ در مقابل کار یکسان حقوق یکسان باید پرداخت شود، در صورتیکه همگان مطلع هستند که نسبت کارمند و استاد دانشگاه آزاد به دانشجو بسیار کمتر از دانشگاه دولتی است و کار بیشتری انجام می دهند.
 
ناشناس ۲۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ مظلومتر از کارکنان وهیت علمی دانشگاه ازاد نمیتونید بین سایر ادارات پیدا کنید.واقعا با این تورم زندگی سخت شده به این قشر وفریادرسی هم ندارند در این اوضاع وخبری از افزایش حقوق درست وحسابی نیست برخلاف سایر ادارات
 
ناشناس ۲۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ سیاستهای غلط دولت در راستای کنترل نرخ ارز و تورم فشارهای زیادی را بر دوش کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد وارد کرده است لذا دولت موظف است از دانشگاه آزاد و کارکنانش حمایت کند. انصاف نیست کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مقایسه با همتایان خود در دانشگاه های سراسری اینگونه مورد به مهری واقع شوند. واقعا آدم خجالت میکشه فیش حقوقی خودش رو با کارمندان شهرداری و معادن و ... در میون بذاره. خیلی هاشون دانشجوهای ما هستن و دو سه برابر ما دریافتی دارن.
 
ناشناس ۲۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام وادب ودر نهايت اداي احترام وضمن قدرداني از همكار محترم بابت قلم شيوا وبحق وقدرداني از فارس نيوز به جهت انعكاس اين خبر مهم بدينوسيله از مواضع همكارمون قاطعانه دفاع ميكنيم به اميد رسيدن به نتيجه
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ موافق با همسان سازی حقوق ازاد با سراسری ام
 
ناشناس ۲۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حقوق اساتید دانشگاه ازاد باید با حقوق اساتید دولتی همسان سازی شود
 
ناشناس ۲۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ آیا مسئولان و هیات امنای محترم دانشگاه آزاد صدای ما را می شنوند!!!! دانشگاه آزاد در طول سالهای پس از انقلاب خدمات شایسته ای به جامعه ارائه داده است، اما همواره مورد بی مهری قرار گرفته است. در حال حاضر وضعیت حقوقی و سختی زندگی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد مهم ترین مشکل آنان است. اگر دانشگاه آزاد بودجه ندارد، چرا هیات علمی جدید استخدام می کند؟ چرا به جای استخدام نیروهای جدید از استادان واحدهای زیانده استفاده نمی کند؟ چرا به جای استفاده از استادان دانشگاه آزاد، مدیران ارشد دانشگاه، از دانشگاه دولتی انتخاب می شوند؟ و .......؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حمایت از حقوق دانشگاهیان استادان
 
ناشناس ۲۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام از آنجا که حقوق اساتید دانشگاه آزاد در طول ۳ سال گذشته افزایش ناچیزی داشته، بیشتر آنان یا شغل دوم دارند و یا به دنبال شغل دوم برای خود هستند. لذا برایشان کار آموزش و پژوهش به عنوان اولویت دوم یا چندم مطرح هست. این امر خطرناک که منجر به رکود علمی کشور خواهد شد، ناشی از استراتژی اشتباه مدیریت کلان دانشگاه آزاد در سالهای اخیر هست که امیدوارم گوش شنوایی داشته باشند و تا کارد به استخوان نرسیده چاره جویی نمایند.
 
ناشناس ۰۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ مدیریت نادرست منجر به نابودی کل سیستم میشه. امیدوارم صدای برحق شنیده بشه
 
ناشناس ۰۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ حقوق نابرابر انگیزه کار را از ما می گیرد
 
ناشناس ۰۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ با حقوق کم دانشگاه آزاد دیگه نمیشه زندگی کرد
 
ناشناس ۰۶:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ باپیشنهادات ارائه شده کاملا موافق هستم
 
ناشناس ۰۷:۵۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ به امید رسیدگی
 
ناشناس ۱۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ باتوجه به وضعیت اقتصادی وشان استادموافق همسان سازی هستم
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ باید یکی شود
 
ناشناس ۱۴:۵۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ باید یکسان سازی شود.
 
ناشناس ۱۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ سلام ایا اساتید دانشگاه آزاد از اساتید دانشگاه دولتی کمتر زحمت میکشند؟! اونها علاوه بر حقوق بسیار بالاتر از ما از مزایای بهتری هم برخوردارند. اکثر اساتید دانشگاه ازاد زمان استخدام میتوانستند در دانشگاه دولتی هم استخدام شوند. نمیدانستیم هر مسئولی میاد سر کار اول فکر حقوقهای چند ده میلیونی خودشونن. به اساتید چکار دارن که در چه وضعیتی هستند. اخیرا هم که یاد گرفتن و میگن پول نیست ؟؟!! اگه پول نیست پس اجازه این همه ساخت و ساز به درد نخور رو کی داده؟؟!! پس معلوم میشه اصلا برای انجام کارها فکری نمیشده. حقوق هیات علمی دانشگاه آزاد شده مضحکه خاص و عام.
 
ناشناس ۱۷:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ با همسان سازی حقوق کارمندان دانشگاه ازاد اسلامی کاملا موافقم
 
ناشناس ۱۸:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ یا ابا صالح المهدی ادرکنا
 
ناشناس ۱۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ موافق ترميم حقوق و همسان سازي هستم انشاالله خداوند متعال به همه عزيزان كه در اين راه تلاش ميكنند سلامت توام با عزت بدهد
 
ناشناس ۲۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ بايد همسان شود چراكه ما اعضاى هيات علمى دانشگاه ازاد با امكانات كمتر بيشتر از اساتيد دانشگاه دولتى كار مى كنيم
 
ناشناس ۲۳:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ لطفا به حقوق ها و وضعیت معیشتی همکاران دانشگاه آزاد عنایت ویژه داشته باشید
 
ناشناس ۰۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ خلایق هرچه لایق دانشگاه آزادیها
 
ناشناس ۰۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ باید یکی بشود
 
ناشناس ۰۷:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ با همسان سازی حقوق و مزایای اساتید دانشگاه آزاد با دانشگاههای دولتی موافقم.
 
ناشناس ۰۷:۵۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ با سلام، آیا واقعا کسی صدای ما رو میشنوه ..... مظلوم تر از کارکنان دانشگاه آزاد بین هیچ اداره ای نمیتونید پیدا کنید .....
 
ناشناس ۰۸:۳۹ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ موافق همسان سازی هستم.
 
ناشناس ۰۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ سلام علاوه بر همسان سازی حقوق کارمندان امنیت شغلی یکی از مهمترین پارامترهایی است که با توجه به بحران های اخیرا از بین رفته٫ بسیاری از جوانانی که با سرمایه اندک خانواده کسب و کاری راه اندازی کرده بودند بی کار شده و از هیج جا هیچ حمایتی نمیشوند. البته خانواده ها دیگر قادر به ادامه حمایت نیستند چون خودشان بیشتر از پیش آسیب دیده اند. ای کاش با همفکری و همیاری و یک تصمیم درست مشکلات داخلی به حداقل برسد.
 
ناشناس ۱۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ واقعا دردناكه كه بهترين سالهاي جوانيت رو براي سازماني بگذاري كه ذره اي براي كاركنانش ارزش قايل نيست واقعا ايا ميشه با اين حقوق زندگي كرد!!!! پي اين مسولين كجان؟!! بيان توضيح بدن چرا سكوت ما تا كي بايد تحمل كنيم تو اين شرايط سخت معيشتي
 
ناشناس ۱۱:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ واقعا با اين حقوق اساتيد مخصوصا اگه فقط دوتا قسط هم داشته باشند هيچ كاري نميشه كرد، فعاليت متناسب اساتيد دانشگاه دولتي هست اما حقوق خيلي كمتر، باعث ميشه انگيزه اي براي كار نباشه. مسلما بعد گذشت زماني كوتاه كيفيت كار پايين مياد
 
ناشناس ۱۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ كاملا موافقم نمونه بارزش حقوق معلمان با اينكه الان هم شايد كم باشه ولي دوبرابر حقوق هيات علمي هستش
 
ناشناس ۱۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ موافق همسان سازی حقوق کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه های دولتی هستم.
 
ناشناس ۱۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ باید یکی شود
 
ناشناس ۱۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ با توجه به گراني ها لازم است حقوق اعضاي هيات علمي ترميم شود.
 
ناشناس ۱۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ باید همسان سازی صورت گیرد.
 
ناشناس ۱۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ موافق همسان سازی حقوق اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد با دانشگاه دولتی هستم.
 
ناشناس ۱۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ حقوق اساتید دانشگاه آزاد با توجه به مدرک تحصیلی و مرتبه علمی شان نسبت به سایر دستگاه ها و اداره ها بسیار پایین است. لازم است که یک بازنگری جدی در پرداختی ها و حق الزحمه هایشان انجام شود.
 
ناشناس ۱۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ چرا دو ارگان در يك جامعه با كار همسان و ساعت شغلي برابر بايد حقوق متفاوت داشته باشند .
 
ناشناس ۱۴:۲۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ظلم آشکار از رهبر عزیزمان خواهشمندم خودشان رسیدگی نمایند،و از آقای ولایتی که خودشان منصوب نمودند پیگیری نمایند تا کارکنان و هیئت علمی دانشگاه آزاد بیشتر از این شرمنده خانواده خود نشوند
 
ناشناس ۱۵:۱۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ موافق با همسان سازی هستم
 
ناشناس ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ امری بدیع و ضروری است و باید یکسان سازی صورت گیرد . تا بیش از این به فرهیختگان توهین و بی احترامی صورت نگیرد.
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ با سلام. مگر اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کمتر از دانشگاه های دیگر در تعلیم و تعلم زحمت می کشند برای انگیزه دهی به آنها در این شرایط اسف بار اقتصادی باید از خانواده دانشگاه آزاد حمایت کرد. امید است این حداقلی محقق گردد.
 
ناشناس ۱۷:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ باید یکی شود
 
ناشناس ۱۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ سلام، ناهماهنگی حقوق استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، با استادان و کارکنان وزارتین علوم و بهداشت، نوعی تبعیض و بی عدالتی محسوب میشود. گاهی که در جلسات دفاع پایان نامه ها در دانشگاههای دولتی شرکت می کنم و کپی حکم کارگزینی را ارائه میدهم، همکاران از کم بودن حقوق دریافتی من در حکم کارگزینی بسیار ناراحت و شگفت زده میشوند. امیدوارم به زودی چاره اندیشی شود.
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ بی عدالتی آشکار
 
ناشناس ۲۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ خداوکیلی دیگه کم آوردیم اختلاف دانشگاه آزاد با دولتی ها در حکم ۳ میلیون تومان شده بابا در دوران جاهلیت هم ظلم نبود مگه این مملکت صاحب نداره
 
ناشناس ۲۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ از همه حامیان عزیز تقاضا میکنم لینک صفحه را به اشتراک بگذارند که زودتر به ۱۰۰۰۰ حامی برسد ممنونم
 
ناشناس ۲۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ این همه تبعیض هیچ توجیهی ندارد ، شرایط اساتید وکارکنان دانشگاه آزاد بسیار دشوار شده است مسئولان باید خود را در پیشگاه خداوند و وجدان خویش مسئول بدانند واین شرایط را اصلاح کنند
 
ناشناس ۲۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ موافق همسان سازی حقوق کارکنان دانشگاه آزاد با هیئت علمی دانشگاه هستم.
 
ناشناس ۰۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ انصاف این است که باید یکی شود
 
ناشناس ۱۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ این کار دانشگاه آزاد، یک نوع گروگانگیری است. زمانی که استخدام شدیم‌، وضعیت از دانشگاه دولتی هم بهتر بود چون می خواستن نیرو جذب کنن، ولی حالا که خرشون از پل گذشته بیشترین ظلم را در حق اونها اعمال می کنند. به نظرم دانشگاه آزاد اولویت بندی های درستی نداره؛ این همه کارهای غیر علمی و نامربوط به مسایل علمی و‌پژوهشی چرا باید در دانشگاهی که با شهریه دانشجو اداره میشه، انجام گیرد؟!
 
ناشناس ۱۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ به درد دل اساتید برسید
 
ناشناس ۱۶:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ ظلم است، دانشگاه دولتی با کار کمتر دوبرابر حقوق میگیرد
 
ناشناس ۱۶:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ باید یکسان سازی شود
 
ناشناس ۱۷:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ با سلام و احترام با توجه به اینکه تلاشها یکسان است چه بسا در بعضی زمینه ها بیشتر نیز می باشد حق ماست که حقوق برابر باشد
 
ناشناس ۱۸:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ تورم و حقوقی که دوساله انگار اصلا اضافه نشده چجوری باید زندگی کرد؟!
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ به نام خدا متاسفانه سال گذشته در یک اقدام عجیب به جای افزایش ۱۰ درصد اعلام شده به حقوق استادان، این رقم تقریبا به ۴۰۰ هزار تومان رسید. امسال نیز افزایش حقوق اعضای هیات علمی به یک شعار تبدیل شده است. امیدوارم دوباره به یک رقم ناچیز تنزل نیابد. حقوق اعضای هیات علمی با توجه به منابع دانشگاه آزاد حق الناسی است که باید پرداخت شود. علاوه بر حقوق ناچیز اعضای هیات علمی، متاسفانه هزینه پایان نامه ها و حق التدریس ها نیز پرداخت نمی شود.از مسئولین محترم دانشگاه تقاضا داریم به مشکل ما رسیدگی کنند. مسئولین محترم اغلب از دانشگاههای دولتی انتخاب شده اند واز دو منبع حقوق می گیرند. بهتر است خودشان را جای ما بگذارند تا حرف دل ما را درک کنند.
 
ناشناس ۲۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ از این همه تبعیض در حق اساتید دانشگاه ازاد واقعا به ستوه امدیم
 
ناشناس ۰۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ باعنایات خداوندی مسوولین محترم در جهت حفظ کیان دانشگاه آزاد اسلامی وتمامی نیروهای زحمت کش آن وجهه این دانشگاه را پاس بداریم که یادگار امام راحل است وباید پابرجا بماند با نیروهای بسیار خدومش ان شاالله فلذا تامین معاش وحفظ کرامت از مهمات امور است وتعجیل در ان را می طلبد انشاالله
 
ناشناس ۱۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ موافق همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی میباشم
 
ناشناس ۱۲:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ بهترین فرصت برای دانشگاه آزاد زمانی بود که بحث تاسیس بانک فرهیختگان داده شد ولی متاسفاه عملی نشد که اگر شده بود وضع مون این نبود.....و ما هر ماه باید به انتظار این که آیا حقوق ناچیزمان پرداخت می شود یا نه بشینیم. افزایش حقوق هم پیشکش!!!
 
ناشناس ۱۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ در این شرایط اقتصادی همسان سازی حقوق حق کارکنان اعضای هیات علمی است چون زندگی کردن دراین شرایط تورمی خیلی سخت شده است
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ در خواست همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد و دولتی
 
ناشناس ۱۴:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ وضعیت حقوق اساتید دانشگاه آزاد اسفناک است
 
ناشناس ۱۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ با سلام و خدا قوت، موافقم وحمایت می کنم واقعا حقوق ها بسیار پایین است
 
ناشناس ۲۰:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ درخواست همسان سازی حقوق کارکنان علمی و غیر علمی دانشگاه آزاد با دانشگاههای دولتی را دارم
 
ناشناس ۲۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ تقاضای افزایش حقوق را دارم
 
ناشناس ۰۹:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ عمرمان در این سیستم دانشگاه آزاد تباه شد، باز در زمان حیات مرحوم هاشمی رفسنجانی بهتر بود، مدیران فعلی که حقوق بگیر جای دیگه ای هستن، کجا درد کارمند رو درک میکنن
 
ناشناس ۱۷:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ موافق
 
ناشناس ۱۷:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ لطفا به وضعیت حقوقی کارکنان دانشگاه آزاد رسیدگی کنید .هم پستهای ما در دانشگاه سراسری دوبرابر حقوق ما رو دریافت میکنن این عدالت نیست
 
ناشناس ۱۵:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ واقعا در حق هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد داره ظلم میشه.با همسان سازی حقوق دانشگاه آزاد با دانشگاهای دولتی موافقم.
 
ناشناس ۱۵:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ واقعا این حقوق ها اصلا کفایت یه زندگی معمولی را هم نمی دهد
 
ناشناس ۱۹:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ امیدوارم به درخواست اساتید در خصوص همسان سازی حقوق اساتید با دانشگاه های دولتی توجه بشه، عملا دچار فقر هستیم و تحمل این شرایط بسیار دشوار هست، نباید قشر تحصیلکرده و تاثیر گذار در امور کشور اینچنین در تنگنای مالی قرار داشته باشه
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ به داد آبروی اعضاء هیات علمی دانشگاه آزاد برسید
 
ناشناس ۰۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ سلام من امورگار هستم. در سال ۹۰ همسر من ۲برابر من‌حقوق می گرفت. الان حکم من ۶میلیون است و از همسرم بیشتر
 
ناشناس ۱۹:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ دربرابرگرفتن حق وحقوق سكوت وبيتفاوتي جايز نبست همه باهم فريادبزنيم حتي شده درمحيط كار تحصن كنيم وضرب العجل تعيين كنيم
 
ناشناس ۲۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ با درود فراوان وعرض ادب در خواست افزایش حقوق وهمسان سازی حقوق با دانشگاههای دولتی می باشم .به خدا یکتا که با این حقوق امروزی دانشگاه من در مقابل خانواده ام خجالت میکشم .استادیار ایمنی شناسی و ،علوم ازمایشگاهی ونظام پزشکی آ۲۹۹۵ .حقوق امروزی ۵ میلیون تومان نمی شود زندگی کرد. متشکرم
 
ناشناس ۲۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ از لطف شما همه سپاسگزاریم موفق باشید
 
ناشناس ۱۴:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ هل من ناصر ینصرنی کسی صدای ما را می شنود؟ آیا پاسخگویی هست؟
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ درونمون رو خودمون کشته بیرونمون رو مردم این حقوق هیات علمی دانشگاه آزاد فقط موجب شرمندگی است
 
ناشناس ۱۷:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ مسئولین محترم لطفا پیگیری کنید. واقعا با این تورم زندگی برای من و خانواده ام سخت شده. ممنون از سعه ی صدرتون
 
ناشناس ۱۷:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ حقوق ما حتی کفاف اجاره خانه را نمیدهد، برای امثال من که همسرشان فوت شده مشکلات چند برابر هست
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام البته که بر همه عیان است دانشجویان ما در آموزش و پرورش با داشتن مدیریت مدرسه و مدرک دکتری حقوق بیشتری دریافت میکنند
 
ناشناس ۰۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ همه درگير هستيم با اين تورم افزايش حقوق چند صد تومني مگه كفاف چيزي رو ميده ديگه فكرمون شده فقط نياز هاي اوليه خونه و ماشين و همه اين جور چيزا ديگه براي من و امثال من شده يه رويا كاش مي شد براي كل اقتصاد يه فكري كرد
 
ناشناس ۱۳:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ به نام خداوند اگر استاد دانشگاه در مورد مسائل معیشتی هم ود دغدغه داشته باشد و همه فکر و ضمیر او به دنبال مشکلات شخصی اش باشد کی میتواند که آنچه در ذهن خود از علم را دارد به دانشجویی که هم اکنون هر گروهی سنگ آن را به سینه میزند ، به او منتقل کند و آن دانشجو کسی است که قرار است آینده این کشور را به دست گیرد
 
ناشناس ۰۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ دانشگاه آزاد در دست کسانی اداره میشد و می شود که اصلا کلمه نیاز و نداشتن و بی پولی و...را تجربه نکرده اند. سیر هستند و از گرسنه خبر ندارند.
 
ناشناس ۱۷:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ واقعا جاي بسي تاسف هست كه اعضاي هيات علمي با مدرك دكتري تخصصي جزء اقشار آسيب پذير جامعه محسوب بشن
 
ناشناس ۱۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سلام . بنده به عنوان یکی از اعضای هیات علمی شاغل در دانشگاه آزاد استدعا دارم همسان سازی حقوق هیات علمی دانشگاه آزاد رو با دانشگاه دولتی هرچه سریعتر اعمال نمایید. واقعا زندگی با این شرایط مالی از دشوار هم دشوارتر است . از طرفی از درون خودمان میسوزیم و از بیرون بقیه . هر جا حتی برای گرفتن وام هم مراجعه میکنیم اصلا باورشان نمیشود که حقوق یک هیات علمی زیر 5 میلیون تومان است .
 
ناشناس ۰۴:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ وقتی نان خالی که قوت و غذای فقیر و غنی است بیش از ۶۰ درصد افزایش یافته‌اند بماند گوشت بنزین و گوشی و مرغ و ....متعجبم از کسانی که از افزایش ۱۵ یا ۲۰ درصدی صحبت میکنند انهم زمانی میخواهند اجراش کنند که دلار ۲۰۰ درصد شد و به طبع ان سایر اقلام زندگی بالا میرود من عضو هیات علمی و مربی ۱۹ سال سابقه با دریافتی ۴/۸ م ت که باکه۳/۲ م بابت وام مسکن با سود ۱۸ درصدی کسر میشه یعنی با ۴ سر عائلیه باید با ماهی ۱/۶ م سر کنم یعنی نفری ۴۰۰ هزار ت در ماه واقعا خنده دار نیست استاد دانشگاه فرسنگ ها زیرخط فقر و نزدیک به خط گدایی و حتی پایین تر از ان!!!!!!؟؟؟؟؟
 
observer ۰۱:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ با سلام زمانی همسان سازی به معنای واقعی و متناسب با تورم انجام می شود که مسوولینی که در راس دانشگاه قرار دارند ملزم شوند مادام العمر فقط به اندازه ما حقوق دریافت کنند. آنوقت می بینید که چطور برای یکسان سازی به تکاپو می افتند.
 
observer ۰۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ همسان سازی واقعی یعنی پرداخت حقوق بر اساس میزان فعالیت آموزشی. وقتی موظف تدریس اعضای هیات علمی وزارت علوم حدود نصف موظف تدریس اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد است پس زمانی عدالت در پرداخت حقوق محقق می شود که حقوق ماهانه اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد، دو برابر حقوق دریافتی اعضای هیات علمی وزارت علوم باشد. حتی مراجع حقوقی و قانونگذار نیز باید این موضوع را لحاظ نمایند. برای انجام این عدالت که بر اساس میزان موظف تدریس است شاید کمک همکاران حقوقدان شاغل در دانشگاه آزاد و سپس ارجاع به دیوان عدالت اداری گزینه مناسبی باشد.
 
ناشناس ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ من با نامه نوشتم موافقم اما نامه ها زمانی در این کشور اثر پذیر است که همراه با اعتراض همراه باشد چون در این کشور با آنها با نامه نمی شود حق را گرفت
 
ناشناس ۱۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ تقاضای تحقیق و تفحص از وضعیت مالی دانشگاه آزاد و نحوه هزینه کردها را داریم.
 
ناشناس ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ حقوق ما میزانش وارزشش از حقوق یک معلم ساده هم کمتر شده ما فقط عنوان بزرگی رو‌ یدک می کشیم اما حقوقمون مانند اقشار ضعیفه و در شان ما نیست.دغدغه معیشت نمی ذاره به مسائل علمی بپردازیم
 
ناشناس ۰۶:۲۷ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد