انتشار : ۱۱:۵۱ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۳
مسؤولین به حجم نقدینگی در بورس توجه کنند
پول ملی بانک مرکزی/ وزارت اقتصاد/ سازمان بورس تهران/ ملی 2نظر
از خبرگزاری فارس درخواست داریم که یه فکری به حال وضعیت بورس کنند، به نظر می‌رسد با افزایش افسارگسیختگی نقدینگی در بورس، پایه پولی کشور را از بین ببرد و ارزش ریالی را تضعیف کند.
چطور ممکن است یکسری نمادها در عرض دو سال 30 برابر رشد کنند. آیا دولت و بانک مرکزی به فکر این هستند که اگر مردم این پول بی‌نهایت رشد یافته را از بورس بیرون بکشند و به سمت مسکن، خودرو، دلار و سکه هدایت کنند اقتصاد ایران چه می‌شود؟
آخر پول که تا ابد در سهام و بورس نمی‌ماند. اگر سهامدارانی که پول‌های 100 میلیونی‌شان در طی دو ماه به 300 میلیون تبدیل شود و آن را پول‌ها را وارد بازار مسکن کنند چه تورمی ایجاد می‌شود.
مسؤولین باید پاسخگو باشند که چطور شرکت‌های ضررده در عرض 3 ماه سرمایه‌های مردم را سه برابر کردند و این سرمایه‌ها قرار است چقدر پایه پولی را ضعیف کند؟

انتهای پیام /ن

بورس ارز
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
57
انتشار: ۱۱:۵۱ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۳
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ باسلام و احترام دوست محترم من به سوژه بی نظیر شما رای دادم. لطفا شما هم به کمپین ما رای بدهید: https://www.farsnews.ir/my/c/2363
 
ناشناس ۰۸:۰۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد