انتشار : ۱۱:۱۳ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۴ آخرین پیگیری: 5 ماه 21 روز 14 ساعت قبل
غیرحضوری شدن امتحانات پایان ترم و کلاس‌های عملی در ایلام
Amirhosseins1377 دانشگاه علوم پزشکی ایلام/ استانداری ایلام/ ستاد مدیریت بحران ایلام/ نماینده ولی فقیه ایلام/ ايلام 3
کمپین جمع‌آوری امضا جهت برگزاری غیرحضوری و مجازی امتحانات دانشگاه‌ علوم پزشکی ایلام و برگزاری مجازی کلاس‌های درس برخی از دروس عملی علوم پزشکی را حمایت کنید.
ما جمعی از دانشجویان علوم پزشکی ایلام با توجه به آغاز موج دوم گسترش اپیدمی کروناویروس و خطر بازگشایی دانشگاه‌ها، با توجه به اجتناب‌ناپذیر بودن بازگشایی دانشگاه‌ها، درخواست برقراری امتیازاتی برای دانشجویان داریم تا حضور در خوابگاه‌ها، رفت و آمد بین شهری و حضور در کلاس‌های درس به حداقل برسد.
تقریبا اکثر دانشگاه‌های وزارت علوم، آزمون‌های دروس نظری خود را به شکل تمام مجازی برگزاری خواهند کرد.دانشجویان علوم پزشکی نیز با توجه به برخورد نزدیک با بیماران مبتلا به کرونا و حضور تعداد بسیار بیشتری از دانشجویان علوم پزشکی در خوابگاه‌ها به نسبت دانشگاه‌های وزارت علوم، مستحق برگزاری آزمون‌های غیرحضوری می‌باشند.وزارت بهداشت تاکنون هزینه زیادی برای ارتقاءسامانه آموزش مجازی «نوید» دانشگاه علوم پزشکی مجازی انجام داده است و این سیستم زیرساخت لازم را جهت برگزاری آزمون‌های مجازی دارا می‌باشد و امکان برطرف مشکلات تا هفته‌های آینده وجود دارد. پیشنهاد می‌گردد که تمامی آزمون‌های تئوری به شکل مجازی در سیستم آزمون‌های مجازی وزارت بهداشت برگزار گردد.
در برخی از دروس علوم پایه و بالینی رشته‌های علوم پزشکی با توجه به آنکه در آزمایشگاه‌ها امکان تهیه فیلم و محتوای آموزشی مناسب وجود دارد و دانشجویان بازخورد مناسبی را از تماشای فیلم‌های آموزشی در زمان ارائه آموزش مجازی برخی از دانشگاه‌ها چه در شرایط فعلی و چه قبل از آن، ثبت کرده‌اند لذا پیشنهاد می‌شود جهت کاهش تراکم خوابگاه‌ها و جلوگیری از تجمع غیرضروری، برخی از دروس عملی در صورت امکان پس از انجام کار کارشناسی توسط وزارت بهداشت با همکاری و همفکری انجمن‌های علمی دانشجویی، به شکل مجازی ارائه شوند.
ما دانشجویان علوم پزشکی از شما خواهشمندیم که با مصلحت‌اندیشی، راهگشای درد بی درمان ما باشید. تجدیدنظر در تصمیم‌گیری‌ها و نظارت بیشتر بر اقدامات انجام شده، تضمین سلامتی آینده‌سازان بهداشت و درمان ایران زمین است.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

یک تصمیم اشتباه_یک عمر پشیمانی کرونا
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
63
انتشار: ۱۱:۱۳ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۰۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ باسلام و احترام دوست محترم من به سوژه بی نظیر شما رای دادم. لطفا شما هم به کمپین ما رای بدهید: https://www.farsnews.ir/my/c/2363
 
na ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
ممد ۱۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ سلام لطفاً از پویش های ما هم حمایت کنید: https://www.farsnews.ir/my/c/36495 https://www.farsnews.ir/my/c/36610 https://www.farsnews.ir/my/c/36929
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد