انتشار : ۱۴:۴۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۶ آخرین پیگیری: 9 ماه 27 روز 13 ساعت قبل
ضرورت ارزش‌گذاری منصفانه بانک مهر اقتصاد
saeed:haz قوه قضائیه/ سازمان بازرسی کل کشور/ ملی 1096
اعتراض خود را نسبت به روند غیرقانونی ارزش‌گذاری غیر عادلانه سهام بانک مهر اقتصاد در راستای ادغام در بانک سپه و برگزاری غیر قانونی مجمع فوق‌العاده ادغام اعلام داشته و از ریاست محترم قوه قضائیه، ریاست و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی احقاق حقوق پایمال شده خود را خواستاریم.
اینجانبان سهامداران بانک مهر اقتصاد در شرف ادغام هستیم که به دلایل زیر نسبت به قیمت‌گذاری این بانک و مبنا قرار دادن قیمت 17172 ریال برای تسویه با سهامداران معترضیم:
1- وقتی که می‌خواستیم سهام این بانک را بخریم، صرفا چون اسم بانک روی این شرکت بود، سهام این شرکت را خریدیم، می‌توانستیم برویم یک شرکت دیگری مثلا تولیدی یا صنعتی را بخریم بنابراین ما سهام بانک مهر اقتصاد را خریدیم که دارای برند، نشان تجاری و حق‌الامتیاز و مجوز بانک مرکزی بود و ارزش این دارایی نامشهود آن موقع در خرید ما موثر بوده چرا الان که بانک ادغام شده، برای تسویه با سهامداران هیچ ارزشی برای نشان تجاری و برند و مجوز بانک مهر اقتصاد با 700 شعبه و بیش از 19 میلیون سپرده‌گذار در نظر نگرفته نشده است؟
2- طبق بند هفت صفحه 72 گزارش هیات کارشناسان رسمی دادگستری مربوط به ارزش‌گذاری بانک مهر اقتصاد، تعیین ارزش ویژه کل و ارزش ویژه هر سهم شرکت در تاریخ 29 اسفندماه 1397 آمده است، سوال ما این است اگر ارزش ویژه در این تاریخ انجام شده و برآورده شده، چرا بلافاصله بعد از محاسبه این ارزش‌گذاری، مجمع ادغام تشکیل نشده بود و با سهامداران تسویه نکرده‌اند، حال که یک سال و سه ماه از این تاریخ گذشته است، آیا باید بپذیریم که براساس قیمت‌گذاری یک سال و سه ماه پیش این ارزش‌گذاری انجام و با سهامداران تسویه شود؟
3- نکته بسیار مهم اینجاست که در تاریخ 29 اسفندماه 1397 اضافه ارزش شرکت سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان 14 هزار و 600 میلیارد تومان توسط کارشناسان محترم دادگستری برآورد گردیده است، این در حالی است که این شرکت مالک 12 درصد شرکت فولاد مبارکه اصفهان، ۲۰ درصد آلومینیوم ایرانا یرالکو، 100 درصد نیروگاه کازرون و مالک 67 درصد سهام شرکت تراکتورسازی ایران است، اگر صرفا همین سه شرکتی که گفته شد را مبنای ارزش‌گذاری قرار دهیم، ارزش‌گذاری این سه شرکت با توجه به اینکه قیمت خودشان یا مشابه خودشان در بازار سرمایه وجود دارد. اضافه ارزش شرکت سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان را بالغ بر 50 هزار میلیارد تومان می‌کند.
4- از ارزش ویژه کل بانک مهر اقتصاد مبلغ 5200 میلیارد تومان بابت ذخیره مالیات طبق اطلاعات صفحه 72 گزارش هیات کارشناسان رسمی دادگستری کسر شده است، سوال اینجاست بانک مهر اقتصاد در تاریخ 3 اردیبهشت ماه 1397 طی دادنامه شماره 9709970000400042 مبنی بر رد مالیات بر ارزش افزوده به نفع بانک مهر اقتصاد، رای گرفته است، این رای که به نفع بانک بوده مورد اعتراض سازمان امور مالیاتی کشور در مرحله تجدیدنظر می‌باشد اما از آنجا که ادله بانک مهر اقتصاد در این زمینه کاملا مستند می‌باشد، این امر در مرحله تجدیدنظر نیز رای به نفع بانک مهر اقتصاد صادر خواهد شد،چرا باید رایی که گرفته شده و مالیات حذف شده، دوباره در ارزش‌گذاری لحاظ بشود و از ارزش ویژه کل بانک کم شود؟
5- اضافه ارزش دارایی‌های ثابت مشهود بانک که عمدتا شعب بانک می‌باشد، طبق گزارش کارشناسان رسمی دادگستری 4100 میلیارد تومان می‌باشد، سوال اینجاست از آنجا که این اضافه ارزش در تاریخ 29 اسفندماه 1397 برآورد شده است، از این تاریخ تا تاریخ ادغام تورم ملک چقدر بوده است؟ آیا تورم ملک بیشتر از 100 درصد نبوده؟ اگر بوده یا حتی کمتر بوده است چرا این یک سال هیچ تاثیری بر این اضافه ارزش نگذشته است؟
در پایان از همه نهادهایی که به دنبال احقاق حقوق مظلومان و کسانی که حقوق‌شون تضییع شده، هستند خواهشمند است ضمن عنایت به دلایل فوق نسبت به پیگیری حقوق سهامداران ضعیف بانک مهر اقتصاد که عمدتا از قشر دلسوز نظام هستند، حمایت کنند.

انتهای پیام /ر

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سهامداران بانک مهر اقتصاد ضرر سهامداران اصلاح نظام بانکی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
10329
انتشار: ۱۴:۴۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۶
آخرین پیگیری ها
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ نهایت حق خوری وپایمال کردن حق سهامداران را این بانک مهر اقتصاد انجام داد سهامی که حداقل باید 5تومن باشه را هزار وهفتصد ارزش گذاری کردن در ضمن سهامداران سال 89 را که باید افزایش 6 برابری سهام اعمال میکردن بجای آنان 9شرکت تعاونی سپاه جایگزین وبعنوان سهامدار گذاشتن
 
ناشناس ۱۵:۲۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ حق مردم رو بهشون بدید پدیره نویسان سال ۸۹ بانک مهر اقتصاد ۱۰ سال هست دنبال حق و حقوقشون هستند چرا ما رو در افزایش ۶ بابری سرمایه شریک نکردند، چرا سهام رو اینقدر کم ارزش گذاری کردند،چه کسانی سود می برند، حق ۱۴۰ هزار نفر رو چه کسانی میخورند؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۵:۳۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ حق خوری تاکی؟ خوبه 99درصد سهامداران این بانک از بسیجیان و آزادگان و ایثارگران و خونواده شهدا هستن
 
ناشناس ۱۵:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ پذیره نویسان سهام بانک مهر اقتصاد سال ۸۹ بسیار مظلوم واقع شدند ، حالا هم که میخوان سهام رو حساب کنند یک قرون دوزار میکنن، متاسفانه هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد
 
ناشناس ۱۵:۵۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ اکثر سهامداران بسیجیان ۸سال دفاع مقدس هستند انتظار میرود حق آنها در این بانک ضایع نشود
 
ناشناس ۱۶:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ سهام دارن این بانک هیچ چیز غیر از حق خودشون نمی خواهند نه کمتر نه بیشتر نکته اساسی کسانی که سهام دار اصلی این بانک هستن ایثار گران جانبازان بسیجیان و نیروهای انقلابی هستن کسانی که توی تمامی بزنگاه های مهم کشور به کمک نظام و رهبری اومدن بدون هیچ چشم داشتی الانم فقط حقی که تضییع شده را طلب میکنن از راه قانونی بدور از هرگونه گرا دادن به دشمن یا حق
 
ناشناس ۱۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ یک حق خوری واضح در حال انجام است. ای که دستت میرسد کاری بکن...
 
ناشناس ۱۶:۲۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ یا علی
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ شفاف سازی کنید بر چه اساسی ارزشگذاری بانک مهر انجام شده است حق پذیره نویسان سهام سال ۸۹ چه شد؟
 
ناشناس ۱۶:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ ماخواهان اجرای این عدالت هستیو
 
ناشناس ۱۶:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ ماخواهان اجرای عدالت هستیم
 
ناشناس ۱۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ سلام من از مسؤلینی که مبلغ 1772 تومان را به ازای هر سهم با ارزشیابی سال نود هفت به تصویب رساندن یک سوال دارم کجای دنیا دیدید یا شنیدید سهمی که روز به روز در حال افزایش هست به قیمت دو سال قبل ارزش گذاری کنن وبه زور بخوان اونو از سهامدارش تصاحب کنن؟
 
ناشناس ۰۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ تورو قرآن به فکر این مردم بدبخت باشید منم یکی از مردم هستم
 
ناشناس ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ متاسفم برا مسئولین
 
ناشناس ۰۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ سلام به روح پاک شهدا و امام شهدا جای بسی تاسف دارد که در جمهوری اسلامی با این صورتِ زیبای مسئولین دولت و ادعاهایی که گوش فلک را کر می‌کند شرایطی پیش بیاورند که یک عده ناامیدانه از دولت حق خودشان را مطالبه کنند. چرا حق مستضعف باید به جنگ و دعوا و کشمکش بیفتد.
 
ناشناس ۰۹:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ این بانک 90درصد متعلق به سپاه وبسیجیان هست حقخوری تا کی
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ به قیمت گذاری سهام اعتراض دارم.
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ من می خوام در مورد افزایش سرمایه واسه سال 89 هم اقدام بشه
 
ناشناس ۱۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ سلام اگه بخوای با قیمت مسکن و سکه در نظر بگیری خیلی فرق میکنه و قیمت پایین تر است
 
ناشناس ۱۵:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ از مسیولین تقاضای رسیدگی داریم عاجزانه
 
ناشناس ۱۸:۱۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ حتما بایست اینکار انجام شود
 
ناشناس ۱۸:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ از مقامات مسئول در جمهوری اسلامی درخواست پیگیری و رسیدگی داریم
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ جایی که یه طرف قضیه دولت باشه همیشه همینطور بوده
 
ناشناس ۰۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ هیچ مکری بالاتر از مکر خداوند نیست حقمان را بدهید حقمان
 
ناشناس ۰۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حق خوری تا کی...درس عبرت نگرفتید مسئولین بانک مهر..عقوبت پس میدید
 
ناشناس ۰۸:۱۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ ناشناس۱۵:۲۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶حق مردم رو بهشون بدید پدیره نویسان سال ۸۹ بانک مهر اقتصاد ۱۰ سال هست دنبال حق و حقوقشون هستند چرا ما رو در افزایش ۶ بابری سرمایه شریک نکردند، چرا سهام رو اینقدر کم ارزش گذاری کردند،چه کسانی سود می برند، حق ۱۴۰ هزار نفر رو چه کسانی میخورند؟؟؟؟  
 
ناشناس ۰۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ سلام تو روزهای سختی با پول کارگری با توصیه فرمانده سپاه شهرمون که این بانک آینده داره ...سهام این بانک رو بهمراا برادرم خریدم و چندساله که پول ما رو بلوکه کردن و حالا که زمان احباق حقه دارن زیرش می زنن...ما همه بچه های انقلابیم خواهشا شما که حق خوری می کنید عوس رهبر و حاج قاسم رو سر در بانک نزنید کفر ما در میاد.
 
ناشناس ۰۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام منطبق بر قانون تجارت هرگونه افزایش و کاهش سهام در حق سهامدار اعمال شود
 
ناشناس ۱۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حق گرفتنی است
 
ناشناس ۱۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ سلام و عرض ادب حق و سهم واقعی بسیجیان خوردن نداره. توجیه نکنید جوابگو باید باشید یکی یکی تون
 
ناشناس ۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ من فکر نکنم کسانی که اینکارا رو با مردم میکنن بویی از انسانیت برده باشند، حداقل سپاه باید وارد بشه و از حق ما و در اصل از خودش دفاع کنه چرا که در زمان پذیره نویسی ما به امید سپاه وارد شدیم.
 
ناشناس ۱۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ درسته حروم خوری رسم شده ولی نه اینقدر
 
ناشناس ۱۵:۰۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ ضمنا به ما پذیره نویسان که در سال 89 سهام خریدیم نیز ظلم مضاعف شد
 
ناشناس ۱۵:۰۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حقوق سهامداران سال 89 را نیز پایمال نمودند
 
ناشناس ۱۵:۳۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ چرا افزایش سرمایه شش برابری در سال ۹۳ اعمال نشده است
 
ناشناس ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ با سلام ماخواهان افزایش سهام طبق مجمع سال ۹۳ هستیم و اعتراض به قیمت ۱۷۱۷۳ریال طبق مجمع سال۹۷ داریم لااقل میبایست مجمع پایان سال۹۸باشد
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ ما چیزی جز حق خودمون رو نمیخاییم.بعد این همه سال باید ارزش گذاری انقدر پایین باشه.حق الناس خوردن نداره نداره نداره...
 
ناشناس ۱۷:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ این پولی که دادیم سهام خریدیم تو هربازار دیگه سرمایه گذاری میکردیم تاحالا ۱۰برابرشده بوده در خودش بداد همه مظلومین برسه
 
ناشناس ۱۷:۳۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ سلام، متاسفانه هیچ کس نیست به داد سهامداران این بانک برسه، کمترین ارزش گذاری ممکن درباره سهام این بانک صورت گرفته، آیا در این کشور اسلامی کسی هست که صدای سهامداران این بانک را بشنود، آیا کسی هست!!
 
ناشناس ۱۸:۲۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ اعتراض
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ فقط انصاف رعایت شود کارکنان مهر اقتصاد از جان مایه گذاشته اند تا یه صندوق کوچک تبدیل به یک بانک.قدر شده. خداوند ناظر بر اعمال ماست و روزی باید پاسخ داد.
 
ناشناس ۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ حرام خواری و تضییع حقوق دیگران از هر کسی ناپسند است. اما از کارگزاران نظام اسلامی ناپسندتر.مدافع حقوق مردم باشیم.
 
ناشناس ۲۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ سلام ما این سهم رو 100 تومان فروختیم. زمان فروش هم کارمند گفت باید بفروشین وگرنه به همینم نمیرسین. حالا حق ما چی میشه
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ خواهان اجرای عدالت برای سهامدارن مظلوم هستیم
 
ناشناس ۲۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ پول ما رو که همه خوردن حداقل شما به دادمون برسید ???
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ خطابم به تصمیم گیرندگان برای تعیین قیمت سهمه یادتون باشه باید یه روز جواب بدین بعد از ده سال این حق ما بود؟
 
ناشناس ۲۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ این دنیا جای برقراری کامل عدالت نیست اما در دنیای دیگر حقمان را می گیریم و متجاوزان را نمی بخشیم.
 
ناشناس ۲۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ خلالشون نمی کنم.دردنیای دیگر حقم را می گیرم.
 
ناشناس ۰۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ امیدوارم روزی برسد که فریاد دادخواهان اثر کند و عدالت بر کرسی حاکمیت بنشیند تا دیگر نه حقی پایمال شود و نه ظلمی برجا
 
ناشناس ۰۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ این بانک باید قدردان بسیجیان و نظامی ها باشه اینها بودند نه اینکه در حقشون پایمال بشه متاسفانه این بانک به یک ربا خانه اسلامی تبدیل شده و همینطور حق سهامداران را داره میخوره فقط واقعا متاسفیم وتا اخرین لحضه از حق خودم دفاع میکنم
 
ناشناس ۰۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ باسلام؛ بررسی شودوانچه که حق سهامداران است بصورت تمام وکمال طبق نظرکارشناسی رسمی دادگستری و سازمان بورس و اوراق بهادار است پرداخت گردد.ضمنا پرداخت سودمجامع و سهام جایزه نیزبصورت کامل پرداخت گرددتاحق سهامداران واقعی سهامداران خردضایع نگردد.
 
ناشناس ۰۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ سلام‌ این دوسال سهم شرکتها بیش از ۱۰برابر شده است از خزداد ۹۷ تا خرداد۹۹
 
ناشناس ۰۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ اون زمان ما سهام خریدیم ارزشی نداشت که بماند نکردن سود اون و هم بدن،در کنار بانک اومدن یک شرکت تاسیس کردن بنام شرکت آتیه سازان مهراقتصاد،تکلیف سهام این شرکت چی شد؟مگه میشه اینجوری؟بعد ۷ سال اومدین گفتیم ۱۷۱۷؟اون‌زمان ما اگه پراید میخریدیم ارزشش بیشتر بود
 
ناشناس ۰۹:۵۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ با سلام در سایه اتحاد وهم دلی می‌توان به نتیجه مطلوب رسید
 
ناشناس ۱۰:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ استدعا داریم حقوق سهامداران نظر به اینکه ارزش سهام کلیهشرکت ها بالا رفته درحق سهامداران مهر اقتصاد نیز تجدید نظر شود
 
ناشناس ۱۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ با توجه به عدم بروز بودن گزارش کارشناسی شرعاً و قانوناً باید پایه ارزش گزاری ، ارزش روز باشد
 
ناشناس ۱۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ متاسفم برای اینکه اینجوری حق خودم و خانواده ام ضایع شد توی این سهام بانک و من فقط به اعتماد به اینکه نهاد ارزشی بود و بسیجیان و جانبازان و خانواده شهدا خریده بودن سهام خریدم
 
ناشناس ۱۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ به احترام این که خانواده های معظم شهدا و آزاده و بسیجی ها و اینان که به خاک این مرز و بوم جانفشانی کردن وجب به وجب این خاک برای آزادی و امنیت رو مدیون این عزیزان هستیم شما حق این عزیزان رو پایمال کردید وای برشما وای بر شما
 
ناشناس ۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ دوستان باید به همه نهادها گزارش کنیم بورس بیت رهبری قوه قضاییه و...
 
ناشناس ۱۷:۳۸ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ پیگیری تا احقاق حق سهامداران ومهر
 
ناشناس ۱۸:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ باور بفرمائید با تورم عجیب وغریب حاکم بر کشور قیمت واقعا پایین تر از حد انتظار هست؛کاش مسئولین معیار قیمت گذاری شون رو اعلام می‌نمودند
 
ناشناس ۲۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ من ازاین سهم ندارم ولی وظیفم دونستم از شما حمایت کنم
 
ناشناس ۲۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ سلام بانک حکمت بدبختی‌ها بیشتره. و اصلا بر اساس ارزشش نیست و پول سهامدار ها را همان مبلغ روز اول دادند بدون افزایش های این سالها
 
ناشناس ۲۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ ان شاا.. که حق وحقوق سهامداران عزیز بر اساس عدالت پرداخت شود.
 
ناشناس ۰۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ سلام حق انشاالله به حقدارخواهدرسید
 
ناشناس ۰۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ سلام.وقت بخیر.لطفا مسئولین محترم پی گیر مطالبات سهامداران مظلوم باشند. ممنون و سپاسگزاریم
 
ناشناس ۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ حیف از این همه اعتماد کجایید ای شهیدان تا نتیجه ایثار واز خود گذشتگی وجانفشانی خود را نظاره گر باشید. خجالت شرمندگی
 
ناشناس ۰۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ سلام وقتی در پست مدیریتی دنبال متعهد بدون تخصص میگردن و چون اسم بسیج وسط میاد هرچی حزب اللهی نما باشی سمت بزرگتری بهت میدن و از شهرستانها افراد را جذب تهران و مراکز استانها میکنند نتیجه این میشه که میگن اینها سواد این کار را ندارند پس سرشان کلاه بگذاریم. بیچاره رزمندگان و بسیجیان که با اخلاص هرکاری کردن درنهایت سرشان کلاه رفت
 
ناشناس ۰۵:۲۴ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ داشتم فکر می کردم اگه من بسیجی نبودم شاید این کلاه گشاد سر من نمی رفت. متاسفم برا بانک مهر اقتصاد که با وعده های دروغین ما رو گمراه کرد
 
ناشناس ۰۹:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ آلیس الله بصبح قریب
 
پریا ۱۴:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ چرا در متن اعتراض، از مهمترین مسئله یعنی تعلق نگرفتن افزایش سرمایه در سال ۹۳ اشاره ای نشده؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۴:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ لطفا حق مارو بهمون بدید با کلی امید سهام بانک و خریدم ولی الان حقم خودمو میخوام
 
ناشناس ۱۶:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ بیش از پنج ساله سهام خریدیم اقا غلط کردیم باز کنین ما بفروشیم شما ها که با بسیجیان این کارو میکنین وای به حال مردم عادی
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ما خواهان عدالت هستیم اگر در این پنج سال هر جای دیگه سرمایه گذاری کرده بودیم مطمئنا خیلی بهتر و بیشتر از این مقدار بود،
 
ناشناس ۱۸:۴۵ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ خواهان رسیدگی عادلانه هستم
 
ناشناس ۱۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ارزش گذاری مجدد
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ خدا براشان نسازه... به حق و حقیقت قسم میدم که هر کسی که باعث این بی عدالتی شد تقاص و کیفری سخت اورا در بگیرد
 
ناشناس ۰۵:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ زمانی که خانواده ما میخواست سهام مورد نظر را خریداری بکنه دستمون خالی بود اما به خاطر یک سری وعده وعید خیالی یه مقدار پول از فروش طلاهای خواهر ومادرمومادرمووهمچنینه مقدار هم که خودم کارگری کرده بودم را رو هم گذاشتیم و به یه امیدی این سهام را خریداری کردیم . حالا با این وضعیت واقعا انصاف نیست حق یک سری آدم امثال ما و بدتر از ما از نظر مالی،پایمال بشه و حق واقعیه ما بهمون داده نشه ،از مسئولین مربوطه خواهشمندم که پیگیری کنن و نزارن حق سهامداراب پایمال شه. باتشکر وامید پیگیری
 
ناشناس ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ با توجه به عدم شفافیت در قیمت گذاری نسبت به ارزش واقعی سهام درخواست پیگیری و احقاق حق دارم.
 
ناشناس ۱۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ با سلام احترامابا توجه به نیاز شدید مالی قبل از عیدسال ۱۳۹۸ مبلغ اصل سهام خود رابعد از چندین سال بدون سود و ارزش افزوده دریافت نمودم که درحال حاضر متقاضی دریافت ارزش افزوده سهام خود میباشم
 
ناشناس ۱۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ سهام داران بانک مهر اقتصاد هر سهمی رو تو این چن سال خریده بودن آبان حداقل 30 برابر شده بود. حق ما خوردنی نیست. لطفا دوستانی که میتونن پیگیری کنن
 
ناشناس ۱۳:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ سلام،من از کارکنان سابق و سهامداران بانک مهر اقتصاد بودم که در سال ۱۳۹۸ با القا بانک مبنی بر اینکه ارزش سهام بیشتر از صد تومان نخواهد شد ،فریب خورده و سهم خود را با ارزش اسمی همان صد تومان واگذار کردم،خواهشمند است نسبت به پرداخت سود دوران سهامداری یا مابه التفاوت ارزش واقعی در سال ۹۸ رسیدگی و همکاری نمائید
 
ناشناس ۱۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ از سال 89 سهام دار بانکی شدم که تمام داریی و سرمایه پدرم رو دادیم به خرید سهام این بانک به امید روزی که عصای دست پدرم و حلال مشکلات من جوان باشد... هیچ کدام نشد.. وشد سرانجامش تماس های مکرر با صاحبان پول و قدرت که هیچ اراده ای برای حل این مشکل ندارن... وگذارتان کردیم به اعدل العادلین...
 
ناشناس ۱۳:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ از سال 89 سهام دار بانکی شدم که تمام داریی و سرمایه پدرم رو دادیم به خرید سهام این بانک به امید روزی که عصای دست پدرم و حلال مشکلات من جوان باشد... هیچ کدام نشد.. وشد سرانجامش تماس های مکرر با صاحبان پول و قدرت که هیچ اراده ای برای حل این مشکل ندارن... وگذارتان کردیم به اعدل العادلین...
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ من سال89سهام این بانک رو بخاطر اسمش که به اسم بسیجیان بود خریدم..عجب اشتباهی کردم هر چیز دیگه ایی گرفته بودم خیلی محترمانه و راحت بدون این همه ادا اصول و حقه ایی که این بانک سر ملت درمیارن دست کم 30برابر سود کرده بودم..نمیدونم چی فکر میکنن پیش خودشون..سال89 تا الان سال99..به هرکی بگی خندش میگیره...حق الناس شاخ و دم نداره...حق سرمایه گذاریی که گولتونو خوردن بدید..
 
ناشناس ۱۵:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ همین یبار هم ک شده حق. کشی نکنید
 
ناشناس ۱۷:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ لطفاً حق کشی نکنید
 
ناشناس ۱۷:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ منصفانه و عادلانه حساب کنید بیشتر این سهامداران اقشار ضعیف و کم درامدهستند
 
ناشناس ۱۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ perfect????????????
 
ناشناس ۰۸:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ خدا لعنتتون کنه حق ناس باید جواب بدید
 
ناشناس ۱۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ سلام‌ احساس خطر کردند‌ و عجولانه تصمیم تسویه با سهامداران رو کردند.از حقمون نگذریم.
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ چرا سرمایه گذاری مهر ایران گزارش نمیدهد که بدانیم ارزش روز این شرکت چقدر است
 
ناشناس ۱۸:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ معترض هستم
 
ناشناس ۱۹:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ سهامدار محترم بانک مهر اقتصادسابق: با سلام احتراما به اطلاع میرساند که ارزش ویژه سهام بانک مهر اقتصاد به حساب شما نزد شعب بانک واریز گردید شایسته است با مراجعه به یکی از شعب این بانک مهراقتصاد سابق بادر دست داشتن کارت ملی اقدام نمایید. پیام دادن واس تسویه حساب
 
ناشناس ۱۹:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ چرا این سوژه مختومه شده؟ اصلا پیگیری شده یا نه؟ نتیجش چی بوده؟ ادمین لطفا جواب بده
 
ناشناس ۲۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ چرا مختومه شد؟
 
ناشناس ۲۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ مگه حلش کردین که مختومه شد؟
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ باسلام وخداقوت به عزیزان . اگر برای جلوگیری از تضییع حقوق سهامداران بانک مهر اقتصاد مجدداً جهت ارزش گذاری سهام ها تجدید نظر شود ممنون میشم.باتشکر
 
ناشناس ۰۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ باسلام سهامداران محترم 20درصد مخابرات خریداری زیرمجموعه بانک مهراقتصاداست درحالی که سهم مخابرات درپایان سال 97 حدودا 250 تومان بوده درحالی که قیمت کنونی آن بالای 2000 تومان می باشد خواهشمندیم قوه قضائیه ومجلس ورود فوری نمایند تاحق ما ضایع نشود
 
mah ۱۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ومهر ومهر سلام سهامداران محترم توجه داشته باشید که ارزش هر سهم بانک مهر اقتصاد الان حدود 6000 تومان است و بانک سپه مفت خری کرده به ارزش هر سهم 1717 تومان. سهامداران محترم همگی باید شکایت دسته جمعی بکنیم و حقوق سهم مان را دریافت کنیم. عده ای هم شکایت کرده اند. لطفا سهام خود را از بانک برداشت نکنید. اگر برداشت کنید دیگر حقوقی به شما تعلق نخواهد گرفت.
 
ناشناس ۱۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ بعداز ده سال صبر حالا ارزش پول مان صفر شده حالا دارن سرمان کلاه میزارند
 
saeed:haz ۱۵:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سهامدار لطفا این پیام اطلاع رسانی کنید دعوت برای حمایت از کمپین ضرورت ارزش‌گذاری منصفانه بانک مهر اقتصاد https://www.farsnews.ir/my/c/28379 دوستان این کمپین رو توی گروه های مختلف و خانوادگی بزارید تا هر چه سریعتر با رسیدن امضاها به 50 هزار از طریق مجلس و سران قوا به نتیجه برسیم ما خودمون ۱۸۰۰۰۰ سهامدار هستیم؛ خیلی ها نمیدونن لطفا اطلاع رسانی کنید! غیرسهامدارها هم میتونن حمایت کنن تشکر https://www.farsnews.ir/my/c/28379
 
ناشناس ۱۵:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ اخه مگه نمیگین دنیا حساب ،کتاب داره،قیامت داره.مگه تو کتابا به خورد بچه ها نمیدین هرچه کنی به خود کنی گرهمه نیک و بدکنی..مگه عقوبت یزید و شمر گذشته و شمرهای عصرهای حاضر و گاهی وطنی و ندیدین... واقعا از خدا نمیترسین!!!!یا علی.
 
ناشناس ۱۶:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ من سهام پدیده خریدم مهر اقتصاد هم خریدم الان پدیده 120میلیونه ولی مهر...
 
ناشناس ۱۶:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سلام. با این تورم وحشتناک انصاف نیس حق و حقوق قشری که به هوای کسب سود سهام بانکی که روزی نام قرض الحسنه بسیجیان را یدک میکشید اینجوری پایمال بشه
 
ناشناس ۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سلام. با این تورم وحشتناک انصاف نیس حق و حقوق قشری که به هوای کسب سود سهام بانکی که روزی نام قرض الحسنه بسیجیان را یدک میکشید اینجوری پایمال بشه
 
سهامدار کنتورسازی و نیاز احقاق حق ۱۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ https://www.farsnews.ir/my/c/29296 کمپین : بازگشایی نماد کنتورسازی ایران و تعجیل در صدور احکام دادرسی و https://www.farsnews.ir/my/c/28139 بلاتکلیفی سهامداران شرکت کنتورسازی در تالار بورس و https://www.farsnews.ir/my/c/29169 لزوم حمایت قوه قضاییه از سهامداران کنتورسازی و https://www.farsnews.ir/my/c/28389 لزوم حمایت از سهامداران خرد شرکت کنتورسازی همدیگر را یاری کنیم
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
 
ناشناس ۱۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ امیدوارم مرجعی باشد تا حق بسیجیها را بگیره
 
ناشناس ۱۸:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سال 89 بنام سهامدار بودیم ولی 93 به ما افزایش سرمایه ندادند و الآن هم با قیمت قدیم دارایی ها را قیمت زدند
 
ناشناس ۱۸:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ لایَحِلُّ لِأَحَدٍ أَنْ یَتَصرَّفَ فی مالِ غیرهِ اِلاّ بِاِذنِه. گیریم چندتا بانک با هم ادغام شدند پس چگونه سهام سهامداران بدون اجازه انها فروخته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۹:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ چند نکته خدمت دوستان عرض می کنم ۱. کسایی که سال 1389 درپذیره نویسی ثبت نام کرده اند با کسانی که در سال 1394 ثبت نام کرده آمد فرقی ندارند. 2.ارزش برند بانک مهراقتصاد در ارزش گزاری سهام ملاک قرار نگرفته و فقط ارزش املاک و پولی مدنظر قرار گرفته است. 3.ارزش سهام بانک در سال های 1398و 1399 چه می شود.
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ باسلام. واقعا چرا اطلاع رسانی نمیشه، ماسهام خریدیم ، وبا گذشت چند سال سود ندادن، الان میگن ارزش سهام با سودهاش واریز شده به حساب! دولت سهامتون رو خریده!!!! واقعا کجای قانون این آمده؟؟؟
 
ناشناس ۱۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ من ده هزار سهم بورس، بورس کالا و وتجارت خریده ام سهم شرکت بورس تهران با نماد بورس تا الان با افزایش سرمایه از محل جایزه 133300 سهم باقیمت 117000 ریال شده از سال 85 و سود مجامع هم روی آن بورس کالا 10000 سهم تاکنون 186000 سهم 87000 ریالی شده از سال 85 سود مجامع سالیانه هم روش وتجارت 10000 سهم 1200 ریالی سال 1388 تاکنون با افزایش سرمایه های از محل اندوخته و مقدار کمی ازمحل آورده در سال89 الان بیش از 22 برابر شده یعنی 220000 سهم 2760 ریالی یعنی 12000000 ریال سال 1388 باضافه 2500000 ریال 1389 اکنون شده بیش از 600 میلیون ریال آنوقت 10 میلیون ریال پذیره نویسی این بانک مهر اقتصاد الان ارزش ویژه اش کمتر از دویست میلیون ریال شده خلاصه در 15 ماه گذشته قیمت سهام شرکت بورس و بورس کالابیش از ۱۲برابر شده اند و وتجارت بیش از7برابر ، سوال اینست بابت این 15 ماه چه عدم النفع در نظر گرفته شده برای سهامدار خلع ید شده قبلی، و نفع این 15ماه به نفع چه کسی مصادره شده .
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سلام دوستان قیمت سال 1397 اعمال شده. به دیگر سهامداران به هر نحوه ممکنه اطلاع رسانی کنید. فقط اعتراض تا دریافت حق قانونی. این حق خوری حقوق بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس است.
 
ناشناس ۲۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ نهایت حق خوری بعد از ده سال
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ عدم ارزش گذاري منصفانه سهام مهر اقتصاد
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ با سلام اینکه سرمایه گذاران سال 89 نادیده گرفته شده اند بسیار کار نابخردانه بوده که باید مقصران محاکمه شوند من بدلیل ناچاری صبح امروز وجه خود را برداشت کردم
 
ناشناس ۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ان شاءالله خدا حقمون رو بده، دزدیدن پول حلال ادمای بی گناه خوردن نداره
 
ناشناس ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ باسلام متاسفانه در حق رزمندگان و جانبازان که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته وبرای این آب و خاک هدیه کرده‌اند دارد ظلم میشود ، از مسئولین امر تقاضای رسیدگی و احقاق حق دارم . اجر همه با خدا
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ مجلس شوارای اسلامی باید ورود به موضوع نموده و ضروری است که مجلس ارزشی از حقوق حقه سهامداران که اکثرا از اقشار ایثارگر و زجر کشیده میباشند دفاع جانانه و انقلابی نمید، تضییع حقوق سهامداران به وضوح محرز میباشد
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ خدانیامرزدتون که 20سال همه ظلمی به ماکردید،همچیمون راازما گرفتید،سلامتی،جوانی،وغیره....
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ طبق نظرقاطبه صاحبنظران حداقل این سهم باید۳۰۰۰تومان باشه..واقعأ برای بنده جای سواله چطوری حق الناس را به گردن خودشان می‌گزارند..واقعااین اتفاق در بانکی که منتسب به پاسداران و بسیجیان محترم می‌باشد جای تأسف دارد.
 
ناشناس ۲۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ حق حقوق ما از سال 89 تا حالا پایمال شده علی رغم اینکه تعریف سهام شراکت درتمام دارای آن شرکت یا بانک می باشد آقایان بدون درنظرگرفتن تعریف سهام فقط نرخ تورم 4 سال اخیر را مساحبه کردن وارزش گذاری دارایهای مهراقتصاد حداقل 100 هزار ملیارد کم بیش است لذا اینجانب بشدت معترض بوده وهستم وآن را پیگیری خواهم کرد
 
ناشناس ۲۲:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ خواستار ارزش گذاری واقعی سهام و تاثیر افزایش سرمایه سال 93 بانک به این سهام هستیم
 
ناشناس ۲۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ادامه احقاق حقمان تااخر ایستاده ام
 
ناشناس ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ رسیدگی وواگداری ارزش واقعی سهام.به افراد ذینفع خواست ما است
 
ناشناس ۲۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ اخه این چه ارزش گذاری که انجام دادن، طبق کدوم قانون حق این مردم رو انقدر راحت میخورن.
 
ناشناس ۲۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ تقاضای رسیدگی در این شرایط تورم دارم
 
ناشناس ۲۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ واقعاچرابایدحق مردم روضایع کنیدبعداز۱۰سال
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ والله خوبه حق مردم را مثل آب می خورد ند
 
ناشناس ۲۳:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ اصلا این ادغام برای ضرر های دیگر موسسه های دیگر و نظر رئیس جمهور معلوم الحال است که دستش تا انتها در جیب مردم است این بزرگترین خیانتی است که در حق سهامداران ومشتری های بانک انجام میدهند به چه مجوزی بدون نظر خواهی از سهامداران ومشتری های بانک این تصمیم را گرفته اند این توهین به شعور تمام سهامداران ومشتری های بانک است چرا زیر بار این ذلت میروید مگر شما ورشکسته هستید
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ مابسیجیان استان زنجان خواهان عدالت وافزایش 600درصدی وتجدید درقیمت گذاری سهام مهر هستیم یا علی مدد
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ هم در سال ۹۳ با حذف ۵ برابری سهم ما از سهام به ما ظلم شد و هم‌در قیمت گذاری سال ۹۹?????????
 
ناشناس ۲۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ اگر اون سال با این پول سکه خریده بودیم الان حداقل ۵ برابر بیشتر شده بود از این مبلغی که بعد ده سال می‌خوان بهمون بدن.
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ از سپاه بعید بود بخاد یه همچین کاری بکنه و بخاد از حق بسیجیان و ایثارگران بزنه و یا کم کنه و پیگیری نکنه
 
ناشناس ۰۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ سلام و عرض ادب ما خواستار حق خود هستیم نه بیشتر نه کمتر
 
ناشناس ۰۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ لطفا این که سهم منصفانه قیمت گذاری نشده.دوم اینکه سال اول سود ندادند وگفتند سهام میدیم ولی الان نه سهام اون سال ۹۰ دادند وسهامش نه
 
ناشناس ۰۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ موسسه ی مهر اقتصاد که با نام بانک مهر اقتصاددر سال89با پذیره نویسی نسبت به مردم که بیشتر آنها خانواده ی محترم ایثارگران و یادگاران جهاد و شهادت هستند بهتر بگم کلاهبرداری کرد از ریاست محترم قوه ی قضاییه وسایل مسولان تقاضا داریم که به داد این مردم مظلوم برسن و از این بی عدالتی جلوگیری کنن
 
ناشناس ۰۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ آخه حق خوری تاکی بعد از این همه وقت یکدفعه با سهامداران میخواهند تصفیه کنند بوی ریا و تزویر به مشام می رسد ولی ما جانبازان و ایثارگران تا آخرین نفس برای احقاق حق خود از هیچ کاری فرو گذاری نمیکنیم
 
ناشناس ۰۹:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ سلام .متاسفانه حق دادنی نیست حق را باید گرفت ظلمی است که چپاولگران به بیت المال وحق مردم کردند باید ایستادگی کرد
 
ناشناس ۱۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ اعتراض به عدم افزایش سهم بانک مهر اقتصاد با توجه به افزایش سرمایه بانک مهر اقتصاد
 
ناشناس ۱۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ دست اندر کاران توضیح دهند که معیار انتخاب این مبلغ برای هر سهم چه بوده؟ مگه می شه مگه داریم ؟
 
feri ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ عزیزان یک گروه تشکیل شده . به شماره 9372415254 پیام بدهین تا در گروه عضو شوین و همگی اطلاع رسانی به روز با هم داشته باشیم و پیگیریهای انجام شده دقیقتر باشد و لطفا برای اخذ پول به شعبه مراجعه نکنین
 
ناشناس ۱۴:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ سلام من سهمی ۱ تومن خریدم سال ۸۶ الان میگن ۱۰۰ تومن بوده یعنی عنبر نسارا میخریدیم از این بیشتر رشد میکرد
 
ناشناس ۱۵:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ خواهشمند است رسیدگی شود تا حق مردم بیشتر از این پایمال نشود
 
ناشناس ۱۵:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ چقدر ظلم آخه مگه قانون نداریم ما که هر جور دوست دارن سهام میفروشن
 
ناشناس ۱۵:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ بانک مهر اقتصاد حق پذیره نویسان اولیه در سال ۱۳۸۹ که عمدتا از بسیجیان و خانواده شهدا هستند کاملا ضایع کرده است.زیرا در افزایش سرمایه سال ۱۳۹۳ بانک پدیره نویسان را سهیم نکرده ک نعداد سهام انها را افزایش نداده است. همچنین قیمت گذاری ارزش سهام نیز خیلی کم بر آورد شده است. کارشناسی قیمت در انتهای سال ۱۳۹۷ انجام شده در حالیکه در طی سال ۹۸ و سه ماه اول سال ۹۹ قیمت سال حدود ۸ برابر شده است.
 
ناشناس ۱۶:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ سلام و عرض ادب ابتدا به اسم بسیجیان مورد اعتماد بسیجیان واقع شدید ولی در ادامه با سواستفاده از اعتماد این عزیزان و بی اطلاعی آنان از امور حقوقی، حق شان پایمال شد. اگر از همه بسیجیان بپرسید متفق القول می‌گویند قرار بود ما سهامدار شویم نه گواهی سهام با سپرده سهام ، امیدوارم بیشتر از این اعتماد آنان خدشه دار نشود
 
ناشناس ۱۶:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ باعدالت حقمان محاسبه شود
 
ناشناس ۱۶:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ واقعا جای بسی تاسف هست که بانک مهر داره حق سهمدارانش رو می‌خوره، سهامدارانی که اکثرا نیروهای انقلابی هستن و واقعا چیزی اضافه بر حقشون نمیخوان. خواهشمندم مسئولین مربوطه احقاق حق کنند.
 
ناشناس ۱۷:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ از آقای رییسی درخواست دارم در پرونده بانک مهر اقتصاد که حق و حقوق ایثارگران و بسیجیان و خاتواده شهدا را ضایع کرده است، ورود کند. البته در نقاط مختلف کشور حکم محکومیت زیادی برای بانک صادز شده است ولی بهتر است بجای اینکه ۱۷۰ هزار نفر از ایثار گران حق شان ضایع شده است تک تک شکایت کنند و زجمت زتدی برای قوه قضاییه ایجاد شود، این پرونده یک جا بررسی سود و یک حکم وحدت رویه برای بانک صادر شود تا بر اساس آن حقوق ضایع شده سهام داران را پرداخت نماید. در پذیره نویسی بانک در سال ۱۳۸۹ شرکت کرده و سهام بانک را خریده اند ولی در افرایش سرمایه ۶ برابری بانک در سال ۱۳۹۳ مشارکت داده نشده اند و به تبع آن افرایش ۶ برابری سهام انها انجام نشده است
 
ناشناس ۱۷:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ منهم از سهامداران بانک مهر اقتصاد هستم واز اقدامات خداپسندانه شما حمایت میکنم باتشکر محمد شهریاری
 
ناشناس ۱۸:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ باید به کجا شکایت شود؟
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ انصاف نیست محاسبه قیمت باید بروز و دقیق باشه.نه اینکه مربوط به یک سال و خرده ای پیش اونم تو نوسانات شدید اقتصادی که قیمت ها زمین تا آسمون فرق میکنه
 
ناشناس ۱۹:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ خوردن حق مردم کاری بسیار ناپسند است اونهم‌ مردمی که بامید اضافه شدن اندک سرمایه اشان در این بخش سرمایه گذاری کردند .
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ماخواهان اجرای این عدالت هستیم. یا علی
 
ناشناس ۲۲:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ تاکی بایدشاهدحق خوری باشیم وصدایمان درنیاید.ازمسئولین ذیربط تقاضای رسیدگی عاجل وسریع داریم
 
ناشناس ۲۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ بنده هم به این قیمت گذاری اعتراض دارم.
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ سلام.لطفا هرکس میتونه کاری کنه انجام بده تا حق به حقدارش برسه
 
ناشناس ۲۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ آقا حق خلق الله رو خوردن یه آب هم روش.من پیشنهادم تجمع هست.
 
ناشناس ۲۳:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ارزش سهام پایین ارزیابی شده
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ با سلام ...من هم از سهامدار بودم پریروز پیام مبنی بر واریز سود اومد برام و برای دریافت سود خودم رفتم .. بعد حالا میبینم که میگن این پولی که بهتون دادند ..پول فروش سهام این مطلب چقدر درسته؟؟
 
ناشناس ۲۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ خواهان عدالت هستیم با ایثارگران اینطوری رفتار نکنید کارخوبی نیست
 
ناشناس ۰۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ نمیذاریم حقمون پایمال بشه ۸ ساله پاش واستادیم.
 
ناشناس ۰۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ واقعا نهایت بی انصافی هست که همچین رقم ناچیزی رو بعد از 10سال با این که ارزش سهام خیلی بیشتر از این هاست با مبلغ هر سهم 1700تومن به حساب ریختن ارزش هر سهم باید 5000تومن باشد
 
ناشناس ۰۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ مرد باشید یاعلی
 
ناشناس ۰۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ لطفا پیگیری بفرمائید حدود ده سال است سرمایه ما در این موسسه است. اکثر سهامداران بسیجیان و خانواده های ۸ سال دفاع مقدس هستند به جهت اعتماد به تایید بسیج و اطلاعیه ابلاغی در این نهاد مردمی با هدف کمک به اقتصاد کشور و در مقابل سرمایه گذاری فردی در این طرح مشارکت کردیم .
 
ناشناس ۰۸:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ واقعا کلاه بردار و دروغگو هستند
 
ناشناس ۰۹:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ از دوستانی که در کار وکالت و دم و دستگاه قضایی هستند و خودشون سهام دار این بانک هستند یا اقوام و آشنایی دارند که میتونه شکایتی چیزی بکنه خواهشمندیم اقدامی بکنند و صدای سهامداران مورد ظلم واقع شده، باشند.
 
ناشناس ۱۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ چرا بدون اجازه صاحبان سهام ، سهام آنها را به هر قیمتی دلشان خواست و رضایت یک طرف معامله فروختند ، مگر برای یک معامله حلال نباید هر دو طرف معامله راضی باشند ، آیا یک بنگاه معاملاتی میتواند بدون رضایت شخصی خانه اورا قیمت گذاری کند بفروشد، نظر مراجع دینی چیست ؟
 
ناشناس ۱۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ حق رزمندگان هشت سال دفاع مقدس این که حقشون پایمال کنید
 
ناشناس ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ يك سوال ا ز تمامي مسئوليني كه راي به فروش سهام بانك مهر دادن آيا فروش مال غير درست است يا غلط .شما از كجا فهميديد كه بايد سهامي كه ما چندين سال به پاش نشستيم رو بفروشيد اگر قرار به فروش بود ما خودمون خيلي بهتر از ديگران ميتونستيم بفروشيم و به قيمت هم بفروشيم.
 
ناشناس ۱۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ نهایت حق خوری وپایمال کردن حق سهامداران را این بانک مهر اقتصاد انجام داد سهامی که حداقل باید 5هزارتومن باشه را هزار وهفتصد ارزش گذاری کردن در ضمن سهامداران سال 89 را که باید افزایش 6 برابری سهام اعمال میکردن بجای آنان 9شرکت تعاونی سپاه جایگزین وبعنوان سهامدار گذاشتن  
 
ناشناس ۱۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ حداقل باید پنج برابر این مبلغ رابدهندنهایت حق خوری وپایمال کردن حق سهامداران را این بانک مهر اقتصاد انجام داد سهامی که حداقل باید 5تومن باشه را هزار وهفتصد ارزش گذاری کردن در ضمن سهامداران سال 89 را که باید افزایش 6 برابری سهام اعمال میکردن بجای آنان 9شرکت تعاونی سپاه جایگزین وبعنوان سهامدار گذاشتن
 
ناشناس ۱۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ باسلام این مبلغ ناچیزکه بعنوان ارزش سهام بانک مهراقتصاددرنظرگرفته اندغیرمنصفانه است حداقل میتوانستندیکسال قبل جلسه بگیرندوسهام را آزادکنندکه اینهمه مردم متضرر نشوند. این معامله یکطرفه وفقط بسودحضرات است.
 
ناشناس ۱۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ سلام ثبت اعتراض مجازی بی تأثیر نیست ولی پیشنهاد میشه سهامداران با تجمع خود یک اعتراض مسالمت آمیز برپا نمایند تا ظلم وارد شده به خود را به گوش مسئولین برسانند.
 
ناشناس ۱۴:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ کسی نره بانک پول سهام رو بگیره. شکایت جواب میده. ارزش هر سهم الان 60000 تومان است
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ در روز روشن دارد ظلم میشود: وظیفه مجلس است به این موضوع رسیدگی کند
 
ناشناس ۱۴:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ مال یه عده بسیجیه هشت سال دفاع مقدس رو در روز روشن میخاند بالا بکشن ،مجلس کجایی ،قوه قضاییه کجایی ،معاونت حقوقی ریاست جمهوری کجایی، آقای رییسی به داد مظلومان برسسید
 
ناشناس ۱۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ سلام ما امید و اطمینانی ک از سپاه و پاسداران جمهوری اسلامی ک داریم سهام خریداری کردم و گرنه سرمایه گذاری زیاد هست، الان هم از نظام و پاسداران انتظار حمایت و همیاری داریم ن اینکه بعد از گذشت بیش از۱۰ سال دنبال ثبت اعتراض و ... باشیم
 
mah ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ ایت الله رئیسی به داد بسیجی های 8 سال دفاع مقدس برسید. دارند در روز روشن مال مردم را بالا میکشند.
 
ناشناس ۱۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ حق خوری لعنت بر کسانی به خانواده‌های شهدا جانبازان ورزمندگان ظلم میکنند ما حقمان میخواهیم
 
ناشناس ۱۴:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ قیمت گذاری سهام به هیچ وجه واقعی نیست.
 
ناشناس ۱۵:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ قیمت گذاری سهام بانک مهر اقتصاد به هیچ وجه واقعی نیست. حق مسلم سهامداران بانک مهر اقتصاد را برگردانید.
 
ناشناس ۱۵:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ اکثر سهامداران بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس هستند انتظار میرود حق آنها در این بانک ضایع نشود و اين خيانت در امانت در تاريخ ماندگار نشود
 
ناشناس ۱۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ سلام لطفاً قوه قضاییه ورود پیدا کنند این قشر زحمت کش وپا به رکاب توقع زیادی ندارند خواهشمند است رسیدگی کنند
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ توکل به خدا،ظلم پایه نداره
 
ناشناس ۱۸:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ واقعا تاسف داره برای بانک مهر اقتصاد با کارهاشون گذشته از حق سهامداران ، باعث بدبینی مردم به نظام میشن امیدوارم حضرت آیت الله رئیسی و قوه قضائیه انقلابی به موضوع ورود کرده و موضوع رو پیگیری کنه
 
ناشناس ۱۸:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ باید رسیدگی شود
 
ناشناس ۱۸:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ انشاا... مسئولان پیگیری می کنند .
 
ناشناس ۱۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ اینکه در پایان سال 97 قیمت واقعی رو اعلام نکردند و در اوایل سال 98 حتی سهام برخی بدبخت و بیچاره های بی خبر از قیمت واقعی رو به همون مبلغ اسمی یعنی 100 تومان از دستشون در آوردن آیا کلاه برداری نیست ...
 
ناشناس ۱۹:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ درخواست ما کارشناسی مجدد هست نه به قیمت اسفند 1397
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ اعتراض داریم خواهشمند است پیگیری نمایید
 
ناشناس ۲۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ باسلام.اگر تنها نوسانات پایان سال۹۷ وابتدای سال۹۸ رادرخصوص ارزش سهام اعمال میکردن میبایست الان سهام چند ده برابر میشد
 
ناشناس ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ کپی لینک گروه در کانال تلگرامی: https://t.me/chat/dv2g60jzovfsveosvaldhw
 
ناشناس ۲۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ من سهامدار بانکم از سال ۸۹ بانک با پول من رو پا بوده بعد از ده سال به بدترین حالت ممکن حق منو داره میده من فروشنده سهام نیستم و به اجبار و کاملا به نفع خود بانک داره با من تسویه میکنه
 
ناشناس ۰۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ قيمت سهام خيلى پايينترازارزش سهام است وارزش افزايش رابه سهامداران ندادن
 
ناشناس ۰۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ باتوجه به افزایش سهام در بورس حق سهامداران ضایع شده است . وچهارسال هم سود حاصله را باید پرداخت کنید ما به این روش تعیین سود سهام اعتراض داریم خواهشمند خوهشمنداست تجدید نظر شود ومابه التفاوت سود سهام وسود چهار سال گذشته را نیز پرداخت کنید با تشکر بهروز سلیمانی ایذه
 
ناشناس ۰۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ چراهمیشه بچه بسیجی ها باید ضرروزیان این بی تدبیری های مسؤلین رابدهند .اون از موسسه مصرف .اون از صندوق ذخیره بسیجیان .واقعا متاسفم .
 
ناشناس ۰۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ درود این کار سواستفاده از بی سوادی اقتصادی امثال من هست که از مسائل اقتصادی سررشته ندارم هرکی مسئول اینکار هست دقیقا میدونسته اکثر سهام دارن مثل من هستن و خیلی راحت ازمون سواستفاده کردن ???
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ من نسبت به مبلغ اعلام فروش سهام بانک مهر اقتصاد شاکی هستم چون بدون اجازه ما سهامداران سهم ما را ناعادلانه اعلام وخوردند
 
ناشناس ۱۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ حق بسیجیان خوردنی نیست
 
ناشناس ۱۰:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ خداوکیلی منصفانه قیمت گذاری کنید
 
ناشناس ۱۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ در هر فسادی پای یک بانک در میان است حق گرفتنی است یا علی مدد
 
ناشناس ۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ نهایت حق خوری وپایمال کردن حق سهامداران را این بانک مهر اقتصاد انجام داد سهامی که حداقل باید 5تومن باشه را هزار وهفتصد ارزش گذاری کردن در ضمن سهامداران سال 89 را که باید افزایش 6 برابری سهام اعمال میکردن بجای آنان 9شرکت تعاونی سپاه جایگزین وبعنوان سهامدار گذاشتن
 
ناشناس ۱۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ سلام من هم از بانک مهر اقتصاد که چندین سال حق ما سهامداران بسیجی را خورده وبا پول امثال من ثروتمند شده حالا زورش نباید حق قانونی همان شش برابری را پرداخت کنه شکایت دارم وتا اخرین لحظه با کمک دوستان مبارزه میکنم تا احقاق حق با تشکر غنی زاده
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار ما باید با هم متحد شویم تا بتوانیم حق ۱۰ ساله خود را بگیریم البته اگر دستهای پشت پرده بگذارد خدا کمک کند
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ تنها راه رسیدن به حق پایمال شده تجمع جلوی قوه قضائیه و سایر نهادها است.
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ حق گرفتنی است
 
ناشناس ۲۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ باسلام کسانی که سال ۹۸ سهام روبا ۱۰۰ تومن فروختن چی می شه حق این بد بختها که ازشون تعهد گرفتن ادعا کنن چی میشه؟
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام دوستان این مستنداتی که بالا بهشون اشاره کردین لینک یا منبعی ازشون دارین ؟؟؟میخوام برو دیوان عدالت اداری نشون بدم و ارایه بدم بهشون؛ همینکه براساس در آمد سال ۹۷ بانک بوده و گزارش کارشناس های دادگستری رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
 
ناشناس ۰۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام دوستان این مستنداتی که بالا بهشون اشاره کردین لینک یا منبعی ازشون دارین ؟؟؟میخوام برو دیوان عدالت اداری نشون بدم و ارایه بدم بهشون؛ همینکه براساس در آمد سال ۹۷ بانک بوده و گزارش کارشناس های دادگستری رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
 
ناشناس ۰۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ درخواست رسیدگی داریم
 
ناشناس ۰۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ به نام خدا. سلام. ضمن تشکر از الطاف گذشته شما. با توجه به سبقه ی درخشان و نامی ماندگار که از گذشته به همراه دارید؛ پیگیری احقاق حق مشتریان همیشگی و همراه شما؛ برازنده ی سعی و جهد عالمانه و خالصانه ی شماست. مطمئنا در این راه دعای ما بدرقه راهتان و مثل همیشه موفق خواهید بود. ان شاالله. یا علی.
 
ناشناس ۰۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام من راضی نیستم کسی سهام من را که در واقع اموال من است بدون اجازه من بفروشد و خواهش میکنم رسیدگی کنید
 
ناشناس ۰۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حق گرفتنی است
 
ناشناس ۰۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حق گرفتنی است
 
جواد ۰۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ آخه کجای دنیا سهام سهامدارو بدون اجازه خودش میفروشن اونم به قیمت یک ششم ارزش واقعیش
 
ناشناس ۰۹:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ چند سال پیش یک فرزند شهید پول من خورد حالا هم که مهر اقتصاد که برای سپاه است
 
ناشناس ۰۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام ماهم ازاین بی عدالتی در پرداخت حقمان که بعدازده سال صبرواعتمادحال به زوربامبلغی بسیار کم سهام مارابدون رضایت می خواهندبگیرندشکایت دارم انشالله که همه ی سهامداران که افرادی منطقی و دوست دارکشورخودهستند،به حق خودباکمال رضایت برسند.
 
ناشناس ۰۹:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام اصلا جناب فارس نیوز متوجه خواسته بسیجیان خانواده شهدا وجانبازان عزیز شدی در مورد تغییر بانک مهر اقتصاد وادغام در سپه که خودمان میدانیم، نظر حق خوری وتخلف بانک در ارزش گذاری سهام.، سهامداران سال 89 است
 
ناشناس ۰۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام من هم بعدازده سال صبرواعتمادبه این بی عدالتی که با سهام داران درپرداخت حقمان شده شاکی هستم. انشاالله خدا خودش کمک کند.
 
ناشناس ۱۸:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ باتوجه به اعلام بانک، قیمت تعیین شده ۱۷۱۷ تومان مربوط به پایان سال ۹۷ بوده به نظر می رسد حق سهامداران به شدت پایمال شده است و ارزش سهام در دوسال گذشته به راحتی نادیده گرفته شده علاوه بر اینکه در طول سالیان گذشته سود سهام هم پرداخته نشده است لذا به داد سهامداران برسید خواهشا. آخرتی هم هست. ارزش دو میلیون سهام خریداری شده هم اکنون معادل حداقل شصت میلیون تومان حال حاضر میباشد البته بدون هیچگونه سود و فقط با حفظ ارزش ریالی زمان خرید
 
ناشناس ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ انشاالله با همبستگی و اتحاد حق خواهی به نتیجه می‌رسد.
 
ناشناس ۱۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ انشاه الاکه حق به حق دارمیرسه
 
ناشناس ۲۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام دوستان عزیزی که دانش حقوقی دارند لطفا پیگیر حق همه سهامدارها شوند. چرا کسانی که سال 88 یا 89 خرید کردن نباید جز سهامداران باشند؟
 
ناشناس ۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ارزش واقعی خیلی بیشتر از این میباشد و باید در قیمت گذاری تجدید نظر کنند
 
ناشناس ۰۳:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ چرا همیشه حق ایثارگران راضایع میکنند کسانی که در را دین ووطن ازجان خودگذشتند آیاانصاف است اگر این وجه راهرجا سرمایه گذاری کرده بودیم الان دهها برابر شده بودانشااله حداقل یکبار هم که شده حق وحقوق سهامداران را طبق روز بدهید که روز حساب و کتاب شرمنده این عزیزان نباشید
 
ناشناس ۰۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ چرا همیشه حق ایثارگران راضایع میکنند کسانی که در را دین ووطن ازجان خودگذشتند آیاانصاف است اگر این وجه راهرجا سرمایه گذاری کرده بودیم الان دهها برابر شده بودانشااله حداقل یکبار هم که شده حق وحقوق سهامداران را طبق روز بدهید که روز حساب و کتاب شرمنده این عزیزان نباشید
 
ناشناس ۱۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ وقتی دراین مملکت به بسیجی ها ظلم میشود وای به حال دیگران
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما بسیجیان ب مطالبه حق شرعی و قانونی خود ایستاده ایم
 
ناشناس ۱۶:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ باسلام سرمایه اولیه من کم بود. پس اگرقیمت سهام باپیگیری مردم ومسئولین افزایش هم پیدا کند خیلی نصیب نمیشه. ولی چیزی که مایه تاسف وخجالته، اینه که درنظام اسلامی،بانکی که متعلق به ارکان نظام هست و سهامدارانش هم همه بسیحی وطرفدارنظام هستندبخواهد سر پایه های نظام یعنی بسیجیان کلاه بگذارد و آنان را ازحق طبیعی شان محروم کند؟؟!!!! لطفا بدون استنثناء مابه التفاوت قیمت را به همه سهامداران بپردازید
 
ناشناس ۱۷:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ نهایت حق خوری وپایمال کردن حق سهامداران را این بانک مهر اقتصاد انجام داد سهامی که حداقل باید 5تومن باشه را هزار وهفتصد ارزش گذاری کردن در ضمن برای سهامداران سال 89 را که باید افزایش 6 برابری سهام اعمال میکردن که اینکارروهم انجام ندادن حق این سهامداران خورا نیست
 
ناشناس ۱۷:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ چرا ارزیابی سال97 انجام شده و در سال99وجه آنرا پرداخت می کنند ، در صورتی که این یک ساله سهام بانکی ده برابر شده اند.
 
ناشناس ۱۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ درخواست همه ارزشگزاری واقعی سهام تنباکوقاجار
 
ناشناس ۲۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام گرفتن وفروش امانت سهامافرادباقیمت کم وبدون رضایت صاحب مال یک خیانت وسؤاستفاده از صبرواعتمادافراددرنگهدارای سرمایه آنها است .انشاالله که مسولین دراحقاق حق افرادسهامدارکمک و همکاری مبذول فرمایند.
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ باسلام به همه دوستان سهام دار.اینجانب نیز مثل دیگر دوستان نسبت به این ناعدالتی معترض میباشم
 
ناشناس ۲۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سال ۹۸ فرست فروش نمی دادن
 
ناشناس ۰۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام. لطف کنید سود سهام ماراازسال ۹۴ به بعد محاسبه کنید و به حساب ما واریز کنید .۵ سال سود ما کجاست
 
ناشناس ۰۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ بر آن شدیم ندای حق خواهی و اعتراض خود را به گوش مسئولین تصمیم گیرنده برسانیم. لذا از سراسر کشور از راه دور و نزدیک فردا ۲ شنبه ۹ تیرماه ساعت ۸ صبح در مقابل بانک سپه واقع در تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان دادمان نوروز، ساختمان نگین سپه ادارات مرکزی بانک سپه اجتماع می‌نماییم. با تشکر سهامداران بانک مهر اقتصاد
 
ناشناس ۰۷:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ماایرانیان نسبت به حقوق خود بسیار نا آگاه هستیم. و در موارد کوچکی هم که حق خود را شناسایی می کنیم از راههای استیفای حق نا آگاه هستیم.‌ از شناسایی و پیگیری شما برای حقوق اقشار ضعیف سپاسگزارم....
 
ناشناس ۱۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ما از گرفتن حقمون کوتاه نمیایم.
 
ناشناس ۱۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ یا صاحب الزمان
 
ناشناس ۱۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ انشاالله خیر نبینن حق ما از گلوشون در بیاد
 
ناشناس ۱۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام من به تصمیم به دور از انصاف بانک مهر و غصب کردن سهام من اعتراض دارم لطفا به کسانیکه در بانک مهر سهام دارند اطلاع رسانی کنید که به این صفحه بیایند و اعتراضشان را ثبت کنند تا شاید بتپانیم جلوی زورگویی را بگیریم
 
ناشناس ۱۶:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ حق الناس حق الناس است چه از طرف شخص حقیقی و چه از طرف شخص حقوقی باشد اگر احقاق حق نشود در پل صراط منتظرتان هستم
 
ناشناس ۱۷:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ من یک جانباز شیمیایی هستم سزاوار نیست که بعد از چند سال حق واقعی من وخانواده ام را بخورند وسر مارو با چندر قاض سرگرم کنن خدا از سرشون نگذره
 
ناشناس ۱۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام بنده به نوبه خودم نسبت به پیگیری احقاق حق سهام داران حمایت خودم را اعلام می کنم.علی/قنبری
 
ناشناس ۲۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ آیا واقعا امکان دارد ارزش واقعی سهام رو دریافت کنیم .و اینکه سهامداران شهرستانی که امکان حضور در تهران برای آنها وجود نداردبتوانند ازطریق شکایت و امضاء اینترنتی که توسط نماینده سهامداران شاکی تنظیم میشود به حق خود برسند
 
ناشناس ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ایا باتوجه به این سود انباشته وتوجه ب این همه دارایهای بانک مهر قیمت کارشناسی می باشد؟؟
 
ناشناس ۰۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ دوستان هرکس دستش میرسه ساکت نشینه، این مبلغی ک ب حساب واریز شده حتی پول خودمون هم نیست...
 
ناشناس ۰۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ درخواست پرداخت حق و حقوقات عادلانه سهامداران
 
ناشناس ۰۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ در هفته قوه قضائیه از مسئولین تقاضا میشود به این مشکل پایمال شدن و تضییع حقوق سهامداران بانک مهر اقتصاد رسیدگی کنند والله حق الناس قابل چشم پوشی نیست
 
feri ۰۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سهامدارن عزیز کسی برای گرفتن پولش به بانک نرود حق شما 6 برابر اینه که دادن نترسین باید شکایت کنین و پیگیری حق فروش سهام رو بدون اجازه مالک نداشتن . جرمه . و مهم نیست که کی دستور داده باشه افزایش سرمایه سال 93 هم ندادن به همه بگین
 
ناشناس ۱۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سلام کسانیکه دوست دارن سهام بانک مهر را در بورس نگه بدارن چکار باید بکننن مگر فروش سهام بدون رضایت سهامدار میشود انجام بگیرد
 
ناشناس ۱۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سلام بابا مامسلمونيم مگه کجاي قرآن نوشته حق مردمو بخوريد که اين همه حق خوري ميشه ،اينا بچه هاي جبهه وجنگن چرانبايد به حقشون برسن؟
 
ناشناس ۱۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ دوستانی که از جزییات خبر دارن یه پیچ بزنن تو اینستاگرام یه کمپینی درست کنیم
 
ناشناس ۱۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ خدا ازشون نگذره کسایی رو که اینجوری دارن تو این وضع حق ملت رو پایمال میکنن،اون از افزایش سرمایه که ۸۹ باید ۶۰۰ درصد میدادن که ندادن ،گفتن به شماها تعلق نمیگیره،تو روز روشن جیب ملت و زدن،اینم از ارزش واقعی بانک، حالا از پارسال مجمع یکسری ها رو تحت فشار گذاشته بودن که بیارید سهامتون رو ۱۰۰ تومن برگردونید،که خیلی ها بردن دادن،،به خدا آه و ناله زن و بچه های اونا دنبالشان هست ،
 
ناشناس ۱۹:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ من هم قیمت واقعی سهام رو میخوام و هم افزایش 6 برابری تعداد سهام در سال 94 رو میخوام والسلام
 
ناشناس ۲۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ این سهام داران از اقشار ضعیف جامعه هستند حق آنهارا ضایع نکنید چون حق الناس است
 
ناشناس ۰۱:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ خواهشمند است با پایمال کردن حقوق سهامداران چهره نظام را بد جلوه ندهند.خواهشا .مسئولین رسیدگی فرمایند
 
ناشناس ۱۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ما معترض عملکرد بانک نسبت به فروش یکطرفه و ندادن حق واقعی به سهامداران هستیم واز رئیس محترم قوه قضاییه درخواست یاری داریم تا به حقوق تضعیف شده خود برسیم.و طعم شیرین عدالت را لمس نماییم.
 
ناشناس ۱۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ چرا مسؤولان بانک مهر ساکت مانده اند؟؟ لطفا توضیحی بدهید آیا درباره احقاق حق سهامداران میخواهید کاری انجام دهید؟؟ سهامداران فقط حقشان را میخواهند
 
ناشناس ۰۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ این مبلغ در هرجایی بعداز ده سال گذاشته بودیم شاید بالای صد برابر شده بود ولی الان هفده برابر ؛ آقایان لطفاً یک‌بار هم شده خودتان را جای بسیجی بگذارید که بجای جمع آوری مال بدنبال دفاع از اسلام و وطن بوده حالا که اینجا یک امتیاز برایش بوجود آمده وحق قانونی اوست چرا بی عدالتی چرا پیچوندن کجای مملکت ۹۷قیمت گذاری میکنند و۹۹ وجه انرامیدهند هرروز قیمت هابالا میرود ولی سهام تغییر نکرده از خداوند بترسید اگرحقی ضایع شود روز قیامت اول دردسراست انشاالله قوه محترم قضائیه ورودکند وحق رابحقداربدهد مستدام باشید
 
ناشناس ۰۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ سلام..زمانیکه درحبهه ها همین افرادیکه الان مسئولین رده بالای بانک حقشون خوردند..چه رشادتهاید که نکردند.وازجان ومال وناموسشان گزشتند تا دشمن را بدرون کنند وازآرمانهای انقلاب دفاع کنند.وهمه ی هم وغمشان پیاده شدن قوانین الهی مکتب اسلام عزیزمان بود وهست..وفکرمیکردند وصادقانه فکرمیکردند که مسئولین پاک دستند وارزش خون آنهارا میدونند..ولی چه حیف که چه زودپاروی خون شهداگذاشتند وحتی مال همین جانبازان ورزمندگانیکه ازقشرمحروم جامعه هستند ومقداری سهام داشتند که باز رحم نکردند به همین اندک سهام ما...حالا سوال اینجاست .چرا حتی اطلاع رساند نکردند..خیلی راحت بوسیله یه پیامک روگوشی همه میشد باخبرکنند?واما ما ازحقمون نمیگذریم..ومبگیریم حقمونو.ازخلقومتان میاریمش بیرون...ننگنان باد که حق بسیجی جان برکف ومحروم را اینجوری پایمال ویاخوردین....ما عقب نشینی نمبکنیم.انشاالا
 
ناشناس ۰۵:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ ما سهامداران بانک مهر اقتصاد باید حق خود را باید بگیریم
 
ناشناس ۰۸:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ خواهشمند است نسبت به قیمت گذاری سهام تجدید نظر بفرمائید با سپاس
 
ناشناس ۱۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ یبار یه جا پشت این مردم باشید
 
ناشناس ۱۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ امیدواریم این حق خوری ب گوش رئیس قوه قضائیه برسد..
 
ناشناس ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ حق گرفتنی ست نه داروی
 
ناشناس ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ بزرگترین ظلم تاریخ در حق مردم عامی
 
ناشناس ۱۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ سلام وعرض ادب باتمام مطالب شما موافقم
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ پیکری مطالبات طبق قانون وعرف روز باتشکر
 
ناشناس ۱۱:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سهامداران عزیز پیج زیر رو تو اینستاگرام فالو کنید saham_mehr
 
ناشناس ۱۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سلام لطفا به سایر سهام دارن که بی اطلاع هستند خبر بدید تا حقشون رو مطالبه کنند مسؤولین بانک مهر لطفا پاسخگو باشید و حق مردم رو پرداخت کنید
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ من اون زمان پول ۴سال کارگریه سر گذرم که خورد خورد جمع کرده بودم را در اختیار بانک گذاشتم وسهام خریدم دیروز با آن پول ۱۰۰ متر زمین می دادن امروز ۱۰متر هم نمیدن
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۲۲:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سهام داران بانک مهر اقتصاد ازقشر مستضعف بسیجیان حامی نظام اسلامی ایران هستند چراباید حق ما نادیده گرفته شود وبه نفع بدهکاران بزرگ بانکی که کشور را به گرانی کشیده اند،داده شود
 
ناشناس ۲۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ به شدت نسبت به این ظلم اعتراض دارم و حقوق خودم و خاتواده ام تضییع شده است
 
ناشناس ۰۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ی نگاه به قیمت بقیه سهم ها بکنین بعد نتیجه گیری کنین خواهشا .انصاف نصف دین است
 
ناشناس ۰۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ی نگاه به قیمت بقیه سهم ها بکنین بعد نتیجه گیری کنین خواهشا .انصاف نصف دین است
 
ناشناس ۰۸:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ با سلام در خصوص ارزش سهام اگر فقط مبنا در مقایسه با شرکتهای زیر مجموعه بانک مهر اقتصاد مقایسه شود باید حدود 20برابر شود خواهشمندیم رسیدگی گردد
 
ناشناس ۰۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سلام ما سهامداران چرا باید در کشوری که متعلق به مردم میباشد باید متضرر گردیم ما از مسئولین تقاضا داریم به فکر مردم باشند
 
ناشناس ۰۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سلام اگر فقط در خصوص افزایش 6برابر سرمایه تصمیم گیری گردد همه چیزمشخص می گردد رسیدگی مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی ایران .سپاس بعد از خداامید ما به شما مسئولین دلسوز می باشد
 
ناشناس ۰۹:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
 
ناشناس ۱۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ارزش واقعی سهام بانک مهر این مبلغی که بانک سپه قیمت گذاشته نمی باشد با توجه به زیرمجموعه های بانک مهر حداقل هر سهمی 100000ریال می باشد که دور از انصاف می باشد
 
ناشناس ۱۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ارزش واقعی سهام بانک مهر این مبلغی که بانک سپه قیمت گذاشته نمی باشد با توجه به زیرمجموعه های بانک مهر حداقل هر سهمی 100000ریال می باشد که دور از انصاف می باشد
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ما سهامداران ۸۹ حقمان را میخواهیم
 
ناشناس ۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ انتظارسهامداران بانک مهراقتصاد ازبالا ترین مسوولان مربوطه احقاق حق واقعیشان بوده وهست امیدواریم ترتیب اثری حاصل شود
 
ناشناس ۲۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ لطفا بفرمایید برای انتقاد و اعتراض به کجا مراجعه کنیم؟؟
 
ناشناس ۱۱:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ کاش قوه قضاییه زودتر وارد بشه و قضیه رو جمع کنه
 
ناشناس ۱۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ومهر : مطالبه حق قانوني پذيره نويسان حقيقي سال 89 بانك مهر اقتصاد «امام جعفرصادقعلیه‌السلام»: ما عُبِدَ اللهُ بِشیءٍ اَفضلَ مِن اداءِ حَقِّ المُؤمِنِ. هیچ عبادتی بالاتر از ادای حق مؤمن نیست. بحار، ج ٧٤، ص ٢٤٢ «امام جعفرصادقعلیه‌السلام»: لَیسَ بِوَلِیٍّ لی مَن أَكَلَ مالَ مؤمنٍ حَراماً. هر کس مال مؤمنی را به ناحق بخورد پیرو من نیست. وسائل، ج ١٢، ص ٥٣
 
ناشناس ۱۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ من می خوام از این بانک شکایت کنم لطفا راهنماییم کنید09134040900
 
ناشناس ۱۷:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ باسلام.خودشون میبرند خودشون میدوزند.خنده داره.
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ بخاطر کلاه برداری از یه عده قشر ضعیف ورزمنده وزحمت کش جامعه
 
ناشناس ۱۹:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ همیشه حق بچه های بسیج ضایع شده
 
ناشناس ۱۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ حق گرفتنی است
 
ناشناس ۲۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ شفاف سازی
 
ناشناس ۲۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ واقعا متاسفم
 
ناشناس ۱۱:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ سلام من اعتراض خود را اعلام میکنم نسبت به رای داده گاه و خواست دار پیگیری هستم ممنون میشم
 
ناشناس ۱۵:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ این یک نوع بی عدالتی است . و ظلمی آشکار . حق گرفتنی نه دادنی .پس دوستان فقط با اتحاد انسجام می توانیم به حق خود برسیم . یا علی مدد
 
ناشناس ۱۶:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ ما بدنبال احقاق حق خودهستیم
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ درکشور اسلامی چشم انتظار حمایت مسئولین هستیم.سپاس
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ یاالله
 
ناشناس ۲۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ بنده خواستار رسیدن به حق قانونی و شرعی خودم هستم و اینکه سهام بانک به قیمت غیر واقعی ارزش گذاری شده شکایت و درخواست رسیدگی دارم
 
ناشناس ۰۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ باسلام خواهش میکنم به حقوق قشر مستضعف جامعه منصفانه رسیدگی نمایید
 
ناشناس ۰۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ تورابه خدا نزارید طبق معمول حق بسیجیا ضایع بشه
 
ناشناس ۰۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ بسیجیان که قشر دلسوز جامعه هستند،در این بانک سرمایه گزاری کردند،ولی انصاف نیست که اینچنین حقشان را ضایع کنید،
 
ناشناس ۰۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ توراخدا منصفانه عمل کنید
 
ناشناس ۰۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ ارزش هر سهم از مبلغ ۱۷۱۷تومان بیشتر است بعد از ده یازده سال صبر کردن و سود ۹۸ چه میشود.
 
ناشناس ۰۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ اخم چجوری تویک مملکت اسلامی بدون رضایت و اجازه صاحب سهام اون را واگذار کرد اون هم بهار قیمتی که طرف مقابل بخواد جالبه که با نیروهای مسلح این ما را میکنن و میخوان کنترل اموال نیروهای مسلح را بدست بگیرن
 
ناشناس ۱۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ به قیمت گذاری سهام اعتراض دارم حق کشی تا کی خوبه که ۹۹درصد سهام داران بسیجیان و جانبازان و خانواده شهدا هستن اونایی که بی هیچ تمنایی برای حفظ دین و کشور از جان و مالشون گذشتن الان درسته باهاشون این گونه برخورد کنین
 
ناشناس ۱۱:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ سلام دوستان خواهشمندم نحوه شکایت را هرکدام ازشما انجام داده به دیگران اطلاع بده تشکر
 
ناشناس ۱۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ سلام دوستان خواهشمندم نحوه شکایت را هرکدام ازشما انجام داده به دیگران اطلاع بده تشکر
 
ناشناس ۱۸:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ عزیزان اگر کسی شکایت کرده لطفا به ما هم بگه ک همه یکصدا بشیم
 
ناشناس ۲۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ تو این مملکت حق مظلوم خوری خیلی وقته باب شده
 
ناشناس ۰۳:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ باسلام..باتوجه به اینکه حق و حقوق ما سهامداران بانک مهر اقتصاد به صورت گسترده تضییع گردیده درخواست رسیدگی داریم.
 
ناشناس ۱۱:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ خواهشمندیم از حقوق پایمال شده ما دفاع کنید
 
ناشناس ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ سلام ما ک وجه رو گرفتیم الان چیکار کنیم ب ما گفتن نگیرین اینم از دستتون میره الان ک همه میدونن ارزش واقعیش اینجوری نیس باید چیکار کنیم؟؟ تکلیف چیع؟؟
 
ناشناس ۱۵:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ازمقامات محترم درخواست رسیدگی به تخلف کسی که نامه در سال۹۸ مبنی بر انصراف سهامداران در دفاتر کارگذاری بورس تدوین ونوشته محاکمه شودچرا چون ایشان بااطلاع کامل ازارزش سهام داشته وحتما خودش ذینفع است
 
ناشناس ۱۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ چرا نتیجه پیگیریهای خودتان را اعلام نمیکنید
 
ناشناس ۲۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ حق وناحق کردن تو روز روشن خیلی رو میخواد نامردای بی معرفت تو همین دنیا تاوانش رو پس میدید .
 
ناشناس ۱۳:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ باسلام.
 
ناشناس ۱۳:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ باسلام.از مسئولین بانک مهر اقتصادو کسانی که مسئول می باشند،تقاضا دارم مابه تفاوت مبلغ ارزش سهام را بهم برگرداننند.از آنجا که مشخص است چرا بانک مهر اقتصاد نسبت. به شفاف سازی نسبت به فروش یا ادامه یافتن یا نیافتن فعالیت سهام سهام داران و ارزش افزوده آن کوتاهی نموده واطلاع رسانی نکرده،در ضمن قیمت ارزش هر سهام از موقع دریافت فراتر از مبلغی بوده که به حسابمان واریز شده،وتا سقف حدودن 3000 تومان رسیده بوده و فعالیت داشته است،تقاضا داریم رسیدگی شود و بقیه ارزش سهام تا آخرین روز فعالیت به حسابم واریز گردد.
 
ناشناس ۱۵:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ خواستار ارزش گذاری واقعی سهام و تاثیر افزایش سرمایه سال 93 بانک به این سهام هستیم
 
ناشناس ۲۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ به نام خدا با سلام احتراما اینجانب از سهامداران اولیه سال 89 هستم. با عنوان پذیره نویسی برای تاسیس بانک از ما پول گرفتن بعد هر سال سود دادند به این پول و وقتی که بانک تأسیس شد خوشحال شدیم که نتیجه چند سال صبر و سرمایه گذاری خودمون رو می بینیم ولی در کمال ناباوری سال 93 گفتند شما سپرده گذاری کردید درحالیکه حتی در دفترچه بانکی مالی اعتباری مهر که در سال 89 به ما دادند عنوان حساب قید شده گروه سهامداران حقیقی و ما را در افزایش 600 درصدی شرکت ندادند و بعد از آن برای من که 2 میلیون سرمایه گذاری کرده بودم 20000 سهام دادنددرحالیکه باید 120000 میشد اکنون نیز با این قیمت گذاری ناعادلانه و ناجوانمردانه یک چهارم قیمت و بدون اجازه ما سهام ما را فروخته و پولش را واریز کرده اند. لازم به ذکر است برخی از سهامداران که علم کافی و همت داشتند شکایت کردند و افزایش سرمایه 6 برابری را از دادگاه حکم گرفته اند. من در عجبم در مملکت اسلامی ما که کمک به پابرهنگان و بیچارگان و مستضعفان اینقدر تبلیغ می شود چرا یک عده ناچیز در کمال خونسردی و بدون هیچ دقدقه ای با کت و شلوار اتو کشیده و کفش براق واکس زده به راحتی آب خوردن حقوق مظلوم ترین و پاک ترین قشر مملکت را می خورند. و گفته می شود که هر کسی میخواهد حقوق خود را بگیرد باید وکیل اختیار کند تا احتمال 3040 درصد بتواند به حق خود برسد. در حالیکه برای چندین نفر حکم صادر شده و به حقوق خود رسیده اند . پس هل من ناصر ینصرنی آیا فریادرسی نیست که به داد ما برسد!؟ یا مهدی عجل علی ظهورک آقا بیا که اسلام را دارند به غارت می برند یک عده قلیل ناپاک
 
ناشناس ۲۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ به نام خدا با سلام احتراما اینجانب از سهامداران اولیه سال 89 هستم. با عنوان پذیره نویسی برای تاسیس بانک از ما پول گرفتن بعد هر سال سود دادند به این پول و وقتی که بانک تأسیس شد خوشحال شدیم که نتیجه چند سال صبر و سرمایه گذاری خودمون رو می بینیم ولی در کمال ناباوری سال 93 گفتند شما سپرده گذاری کردید درحالیکه حتی در دفترچه بانکی مالی اعتباری مهر که در سال 89 به ما دادند عنوان حساب قید شده گروه سهامداران حقیقی و ما را در افزایش 600 درصدی شرکت ندادند و بعد از آن برای من که 2 میلیون سرمایه گذاری کرده بودم 20000 سهام دادنددرحالیکه باید 120000 میشد اکنون نیز با این قیمت گذاری ناعادلانه و ناجوانمردانه یک چهارم قیمت و بدون اجازه ما سهام ما را فروخته و پولش را واریز کرده اند. لازم به ذکر است برخی از سهامداران که علم کافی و همت داشتند شکایت کردند و افزایش سرمایه 6 برابری را از دادگاه حکم گرفته اند. من در عجبم در مملکت اسلامی ما که کمک به پابرهنگان و بیچارگان و مستضعفان اینقدر تبلیغ می شود چرا یک عده ناچیز در کمال خونسردی و بدون هیچ دقدقه ای با کت و شلوار اتو کشیده و کفش براق واکس زده به راحتی آب خوردن حقوق مظلوم ترین و پاک ترین قشر مملکت را می خورند. و گفته می شود که هر کسی میخواهد حقوق خود را بگیرد باید وکیل اختیار کند تا احتمال 3040 درصد بتواند به حق خود برسد. در حالیکه برای چندین نفر حکم صادر شده و به حقوق خود رسیده اند . پس هل من ناصر ینصرنی آیا فریادرسی نیست که به داد ما برسد!؟ یا مهدی عجل علی ظهورک آقا بیا که اسلام را دارند به غارت می برند یک عده قلیل ناپاک
 
ناشناس ۲۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۱۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ سهامداران عزیز پیج زیر رو تو اینستاگرام فالو کنید saham_mehr
 
ناشناس ۱۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ از سال۹۷ تا الان خیلی ارزش املاک بالا رفته ولی متاسفانه توجه به ان نشده فقط خواستند ماست مالی کنند
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ با سلام مطمئنا همه مسئوليني كه در خصوص سهامداران واقعي ومهر پذيره نويسان مهراقتصاد نوين سال89 اجحاف و حق خوري از مظلوم كرده اند بايد به دادگاه كشيده شوند. ومهر پذيره نويسان سال89
 
ناشناس ۲۲:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ بانک مهر اقتصاد در اصل صندوق قرض الحسنه بسیجیان بود و در خرید سهام آن در فرایند تبدیل شدن به بانک هم سهامداران حقیقی عمدتا بسیجیان هستند که سرمایه های اندک خود را با اعتماد به نام بسیج آوردند. اما در چند مرحله حق سهامداران حقیقی پایمال شد. اول در مرحله تخصیص سهام که با حساب نکردن آنها به عنوان سهامدار در هنگام ارزش‌گذاری مجدد نصف حق واقعی را به آنها دادند. بعد هم طی 11 سال آنها را معطل نگاه داشتند. حالا هم سهام آنها را به زور در ازای یک مبلغی که ربع ارزش واقعی سهام آنها هم نیست تصرف کرده‌اند. این اعمال باعث بدنام کردن بسیج و عدم اعتماد می‌شود.
 
ناشناس ۲۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ پایمال کردن حق مردم مظلوم ما تاکی؟؟؟؟ مسئولین جواب بدهند لطفاً
 
ناشناس ۱۵:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ اين حق خوري از يك عده انسان مظلوم هست
 
ناشناس ۱۷:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ارزش گذاری باید منصفانه باشد
 
ناشناس ۱۷:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ امیدوارم هر چه زودتر حق ضایع شده ی سهامدارن بهشون برگردونده بشه
 
ناشناس ۱۷:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ بانک مهر اقتصاد مرتکب بزرگترین خیانت در حق سهامداران خود شده است . خدا ازشون نگذره
 
ناشناس ۱۹:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ از نام بسیج سو استفاده کردند و بسیجیان بی حامی هیچ کس ازشون حمایت نمیکنه..فقط هر کجا کار داشته باشند بسیجیان عزیز میشن
 
ناشناس ۱۹:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ امیدوارم که هر چه زود سهامداران بانک مهر اقتصاد به حق واقعی خودشان برسند.
 
ناشناس ۱۹:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ آیاامانت داری وان هم کسی که موردتامین بوده این است؟
 
ناشناس ۱۹:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ حق گرفتنی است
 
ناشناس ۱۹:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ بنظر میرسد این اعمال در راستای نارضایتی عمومی بوده و هدف دور کردن بسیجیان از نظام باشد
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ واقعا حق بسیجی‌ های بی دفاع را پایمال کردن من از رهبر انقلاب عاجزانه تقاضا دارم به بسیجیان بی دفاع کمک کند
 
ناشناس ۲۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ باید با قیمت بالاتر حق سهامداران ادا بشه
 
ناشناس ۲۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ بنده از سهامداران بانک مهر اقتصاد به جد خواستار ارزشگذاری واقعی سهام با توجه به متغیرهای مختلف در تعیین ارزش یک سهام از جمله تورم می باشم
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ امید وارما که نظام مقدس اسلام را یدک می کشیم پایبند رعایت کردن حقوق افراد بخصوص مظلومان باشیم
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ دراولین پذیره نویسی اعلام شد فقط مخصوص خانواده محترم شهدا و بسیجیان وکارکنان ..واکنون بعد از سالها با نادیده گرفتن حقوق ایشان وبه صورت واریز اجباری به حسابها باعث ازبین رفتن حقوق ایشان شدند وهیچ کس هم از مجموعه بسیج که مجری طرح پذیره نویسی بود پاسخ گوی شفاف نیست
 
ناشناس ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ سلام . اکثر سهامداران این بانک بسیجیان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و مقشار محترم جامعه هستند . ایا بسیجیان بابت خدماتی که ارائه میدن پولی مطالبه کردند ؟ چرا . آخه چرا با این قشر از جامعه چنین جفایی روا میدارید .
 
ناشناس ۲۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ به امید احقاق
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ با سلام این ارزش گذاری کاملا برخلاف مصالح سهامداران عزیز می باشد و اینکه ارزش دارایی ها،برند،نشان تجاری و ... خیلی بیشتر از این مبالغ می باشد.امیدوارم با پیگیری تمامی سهامداران ،به حق قانونی خودمان برسیم.از مسئولان بویژه قوه محترم قضائیه خواستار پیگیری این موضوع هستیم چرا که سهامداران بانک مهر اقتصاد عمدتا از خانواده های بسیجیان و ایثارگران جامعه می باشند و اینکه برعکس سلبریتی ها که اگر یکی از آنها سهامداران بود فضای مجازی را پر کرده بودند خواستار احقاق حقوق خود از طریق پیگیری قانونی می باشند.
 
ناشناس ۲۱:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ حمایت می کنم .
 
ناشناس ۲۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ من هم حمایت می کنم .
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ من هم حمایت می کنم وخواستار رسیدگی فوری مسولین هستم .
 
ناشناس ۲۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ من هم حمایت می کنم .
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ مافقط حق خودرا می خواهیم
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ با پرسنل خودت چرا اینجور برخورد کردی؟
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ با پرسنل خودت چرا اینجور برخورد کردی؟
 
ناشناس ۲۲:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ با عرض سلام ما خواهان عدالت هستیم حق الناس خوردن ندارد این کارها را انجام دادند که بیماری بنام کرونا گریبانگیر همه شد کاری نکنید که بیماری بدتر از کرونا به جان خودتان بیفتد سهامداران عزیز به قوه قضاییه شکایت خود را اعلام کنید تا دیر نشده
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ما فقط حق خود را می خواهیم
 
ناشناس ۲۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ سلام خواهشا سعی کنید حق وعدالت رعایت بشه چون ما درسهام شریک داشتیم تادینی وحقی برگردن کسی نباشه ،خدایی سعی شود حق وحقوق سهام عادلانه رعایت شود.
 
ناشناس ۲۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ خواهان رسیدگی عادلانه هستیم یا علی ع
 
ناشناس ۲۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ چطور ميشه چند تا بانك ادغام بشن ولي سهامداران اين بانكها رو به راحتي از حق سهامداريشون محروم كنن. عدالت اينه كه باشه سهم سهامدار رو هم به مجموعه جديد انتقال بدن. سهامدار بايد بتونه براي سهامش نگهداري يا فروشش تصميم بگيره نه اينكه به راحتي حقش رو پايمال كنن. خيلي از اين سهم ها مال بچه بسيجياست، نميدونم چرا بهشون اينقدر ظلم ميكنن لطفا به عدالت حكم كنين، نميشه صاحب اموال مردم شد اونم به زور و ناحق
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ از قوه قضایی تقاضا دارم جهت احقاق حق افرای که سهام دار هستند و بسیجی از جمله خودم دفاع کند تا به حق واقعی برسیم با تشکر
 
ناشناس ۰۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ حق مردم خوردن تا کجا؟؟؟ چرا باید همیشه مردم متضرر بشن؟ قوه قضائیه وارد بشید و از حقوق مظلومان دفاع کنید.
 
ناشناس ۰۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ مسولین بانک مهر اقتصاد به سر پرسنل خودشان هم کلاه گذاشتند و در اردیبهشت سال ۹۸ سهام اونها رو به قیمت ۱۰۰۰ ریال از اونها پس گرفتند در حالیکه در اسفند ۹۷ هرسهم به قیمت ۱۲۳۸۱ ریال ارزشگذاری شده بود.
 
ناشناس ۰۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ سلام .. منم به این بی عدالتی فاحش وزننده معترضم چرا حق مارزمندگان وجانبازان این مرزو بوم رو چندتا ازخدابی خبر بخورن ‌. میسپارمشون به سیدالشهداء
 
ناشناس ۰۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ باسلام واقعا حق خوری واضح است باتوجه به اینکه این موسسه یک نهاد ارزشی است واقعا جای تاسف دارد از خبرگزاری درخواست دارم در اسرع وقت این خواسته ی مارا پیگیری کند با تشکر
 
ناشناس ۰۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ لطفا حق سهامداران را پرداخت نمایید
 
ناشناس ۰۱:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ قیمت گذاری عادلانه را خواستاریم
 
ناشناس ۰۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ سلام به امید پروردگار
 
ناشناس ۰۷:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ با سلام من خودم یکی از کارکنان بانک مهر بودم واقعا حق سهامداران پایمال شد و خواهشا به هیچ وجه شانه خالی نکنید و با توان هرچه بیشتر برای اخذ حق خودمون وایسیم.
 
ناشناس ۰۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ همه سهامهای شرکت های غیر معروف انقدر رشد داشته در صورتی که مهر اقتصاد ؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ در جامعه ای که پرچم شیعه بالاست و نام امیر المومنین علی ع بر زبانها جاریست و مسولین خود را شیعه و مرید آن حضرت میدانند عجب است حقی از کسی پایمال شود حتما جایی مشکلی هست حتما مسولین علی وار عمل نکرده و نمی کنند آقایان این دنیا شما سواره و ما پیاده هستیم ولی واگذار تک تک شما باشد در پیشگاه و‌محضر حضرت حق به خداوندی خدا از یک ریال هم نمی گذرم واگذار شما باشد به خدا ای کاش دادگاه صالحه ای وجود داشت که حق ما را می گرفت
 
ناشناس ۱۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ با سلام خداوکیلی این پول ها خوردن نداره حق و حقوق سهامدار ها رو بدید
 
ناشناس ۱۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ با توجه به اینکه بانک متعلق به بسیجیان و خانواده ایثارگران می باشد حداقل در حقشان بی عدالتی و ظلم نشود
 
ناشناس ۱۵:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ عدالت خواستاریم
 
ناشناس ۱۶:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ سهام بانک مهر اقتصاد خیلی با ارزش پایین قیمت گذاری شد با وجود ارزش زیاد این سهم لطفا انصاف رعایت شود وبه به سهامداران انچه که حقشون است اعطا شود
 
ناشناس ۱۶:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ سلام من به این ارزش گذاری واقعا معترضم املاک و داریبها و برند بانک مهر با بیش از ۷۰۰ شعبه و این همه مشتری سپرده گذار آیا واقعا اینست؟ انصاف داشته باشید که اگر حق ما و زن و بچه هایمان را پایمال کنید در قیامت بایستی در مقابل خداوند جواب بدهید اون موقعه کارشناس خداست
 
ناشناس ۱۶:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ شماروبخدابه مانیازمندها رحم کنید .10سال انتظارکشیدیم .حالا این انصاف نیست که اینچنین کنید .ما حق خودمون رامیخواهیم ..
 
ناشناس ۱۶:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ سلام .همه باهم هستیم
 
ناشناس ۱۷:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ ما بیشتر از حق خود نمی خواهیم
 
ناشناس ۱۷:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۱۸:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ ما خواهان ارزشیابی واقعی سهام هستیم و ظلم کردن به این قشر ضعیف روا نیست
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ توجه ...توجه ای مسئولان زیربط این کسانی که دارین حقشون رو میخورین همان کسانی هستن که تا جایی گیر میکردید وراه چارهای نداشتید به کمک شما میومدن اینان همون بسیجی های مخلصی بودن که در سیل وزلزله وفتنه ی ۸۸وهزاران جا به کمک شما آمدند گذر پوست به دباغ خانه میوفتد بترسید از آن روز
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ مسئولین محترم حمایت کنید از بسیجیان دفاع مقدس.کسانی که با جون خودشون بازی کردن برای کشور.
 
ناشناس ۲۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ حق خوری که شجاعت نیست
 
ناشناس ۲۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ با سلام از حقوق بسیجیان همیشه مظلوم حمایت می کنیم و امیدوارم با تحولی که در قوه قضاییه ایجاد شده احقاق حقوق انها صورت گیرد من الله التوفیق
 
ناشناس ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ هیچ دیدگاهی نداریم جز تضییع حقوقمون
 
ناشناس ۲۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ لطفا با پيگيرى ورسيدگى حق ماراپايمال نکنيد
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ بی عدالتی در سهام رو حل کنید
 
ناشناس ۲۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ سلام انشاالله هرچه زودترتمامی سهامدارن به حق خودشان برسندومزدصبرواعتمادشان رابگیرند.
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ ما نسبت به بی عدالتی در پرداخت سهام معترض هستیم. از شما تقاضای رفع بی عدالتی داریم.
 
ناشناس ۲۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ نباید حق کسی پایمال شود
 
ناشناس ۰۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ لطفا دوستان بدون احساسی شدن مطالبه حق نمایند
 
ناشناس ۰۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ اين پولها مال كساني هست كه بدون هيچ چشم داشتي رفتن يا مجروح امدن يا موجي شدن وبراي عزيزانشان جز زجر ناراحتي چيزي نياوردن ولي براي شما كه نشسته ايد وحق اينان را كم ميكنيد يا بقولي دورشان ميزنيد جز مقام وامنيت هيچ چيزي نياوردن كمي انسانيت هم بد نيست اينها نه كاسب بودن نه دلال زماني خيلي ها دنبال احتكار وهزار كثافت بازي بودن اين إنسانها جانشان را كف إخلاص گذاشته واز شما ووطن دفاع كردن
 
ناشناس ۰۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ حق الناس فقط در حد یه شعاره حتی در این نظام مقدس حتی در سپاه و بسیج
 
ناشناس ۰۹:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ باید سهام به ارزش واقعی به سهامدارن پرداخت گردد
 
ناشناس ۱۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ این ۱نوع دزدیه منصفانه نیست
 
ناشناس ۱۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ حقی که از ما سهامداران ضایع کردین را به ما برگردانید
 
ناشناس ۱۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ خداقوت
 
ناشناس ۱۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ قیمت ۱۷۱۷تومن برای ارزش گذاری سهام ومهر بانک مهر اقتصاد بعداز ده سال کاملا بی انصافی و بی عدالتیست ما خواهان پیگیری هستیم
 
ناشناس ۱۳:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ کمپین راحمایت رو به دوستان تون سفارش کنیدتاسریعابه صحن علنی مجلس بره
 
ناشناس ۱۳:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ یکی از دوستان از طریق دادگاه شکایت کردن و تونستن برای چهل هزار سهم چهارصدو بیست میلیون تومان دریافت کنند و بانک رو محکوم کردن .
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ ظلم پایدار نمی ماند پس به خود بیایید و ظلم نکنید
 
ناشناس ۱۴:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ پولی که تو این قضیه بانک مهر داره ناپدید میشه از پرونده طبری و قبلی ها بیشتر هست چرا رییس دستگاه قضا ورود نمیکنه
 
ناشناس ۱۶:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ سلام منصفانه این بود که ارزش واقعی سهام رو به سهام داران می دادند چون عمده آنها بسیجیان و اقشار ضعیف جامعه هستند و با این پول که حقشان هست خیلی از مشکلات زندگیشان حل می شود.
 
ناشناس ۱۶:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ متاسفانه در ایران حق ضعیفان را خوردن مرسوم شده
 
ناشناس ۱۷:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ لطفاً حق مارا پیگیری کنید
 
ناشناس ۱۷:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ با سلام لطفا اگر اظهار نامه برای کسانی که سهام خود را با همان قیمت 100 تومان عودت دادند تنظیم شده اعلام فرمائید تا اقدام شود.
 
ناشناس ۱۸:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ با سلام نهایت پایمال کردن حقوق سهامداران بعد حدود ۱۰ سال ما ۱۰ سال پیش به اینا اعتماد کردیم و سهامشان را خریدیم الان به حدود ۱ دهم قیمت واقعی پول سهام را پرداخت کردن خواهشا پیگیری نمایید
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ منم اعتراض دارم ۱۰سال با پول ما کار کردن
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ از مسئولین درخواست رسیدگی داریم خدا را خوش نمیاد ما بسیجیان اینطور با هامون برخورد بشه
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ اگه فکر کردید چون سهام داران بسیجی هستند چیزی نمیگویند سخت در اشتباهید. حق کامل و جامع و برزو ما را بدهید. من که حرام کردم. برید بدید زن و بچه تون بخوره.
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ اینجانب سهامدار بانک مهر اقتصاد نسبت به قیمت گذاری سهام اعتراض دارم منصفانه نیست
 
ناشناس ۲۱:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ باید مسیولین این بانک محاکمه شوند وحق سهامداران مظلوم این بانک بعد از ۱۲ یا ۱۳ به قیمت روز تسویه شود واین مسولین بی شخصیت و دزد رسوا شوند
 
ناشناس ۲۱:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ چرا حق بسیجیان را می خورید عادت کردید به حرام خوری و زیاده خواهی ما تا حقمون را از شما نگیریم عقب نشینی نخواهیم کرد
 
ناشناس ۲۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ حق مردم رو بهشون بدید پدیره نویسان سال ۸۹ بانک مهر اقتصاد ۱۰ سال هست دنبال حق و حقوقشون هستند چرا ما رو در افزایش ۶ بابری سرمایه شریک نکردند، چرا سهام رو اینقدر کم ارزش گذاری کردند،چه کسانی سود می برند، حق ۱۴۰ هزار نفر رو چه کسانی میخورند؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ خداوند لعنت کسانی را شرایط بانک را به ادغام کشاندند و در ادغام هم با خوردن حقوق سهامداران لکه ننگ بزرگتری بر دامن ناپاکتر خود افزودند لعنت و ننگ ابدی خداوند و سهامداران بر مسببان این ظلم بزرگ در تاریخ بانکداری و شرکت داری ایران
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ تا کی دزدی ؟دست بردارید و به خود بیایید .حق مردم زحمتکش و بیچاره را بدهید .
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ اینقدر مشکلات زندگی زیاد بود که رفتم همین مبلغ ناچیز از بانک گرفتم زدم به زخم زندگی....واقعا خجالت داره سهامداران بانک از قشر ضعیف جامعه و بسیجیان بودن خدا را خوش میاد آخه... خواهشا مسءولین رسیدگی کنید
 
ناشناس ۰۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ ایا انصاف است که پول زحمت کشیده و عرق ریخته را سال هشتاد ونه به امید ساختن اینده به جایی که اعتماد داری بسپاری و نه سال بعد همان پول که هیچ ارزشی ندارد را دریافت کنی؟مابعد از نه سال ازترس اینکه مبادا دوباره نماد مهر بسته شودو پولمان دوباره بخوابد سهاممان را با همان قیمت فروختیم بخدا انصاف نیست درصورتیکه سال۹۸ قیمت جدید اعلام شده بوده ولی اطلاع رسانی نشده..بخدا انصاف نیست
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ خدا لغت کند هر کس که به این کشور و این انقلاب خیانت میکند .یک روزی حلقوم شما را پاره می کنیم،
 
ناشناس ۱۴:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ مجددا اصلاح و بازنگری گردد
 
ناشناس ۱۵:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ ظلم تا کی
 
ناشناس ۱۵:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ سلام چرا ارزش گذاری ملک های بانک مهر اقتصاد را حساب نکردند و چرا تا سال ۹۷ بقیه را حساب کردند
 
ناشناس ۱۵:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ باسلام و احترام ؛ بزرگترین و با ارزش ترین راه حفظ حقوق مردم است⁦✍??⁩بصیرت فضا امین منصوری
 
ناشناس ۱۶:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ سلام چرا ارزش گذاری دارایی های بانک مهر اقتصاد سال۹۷انجام شد ارزش سهام سال ۹۹پرداخت شد در۱۸ماه گذشته تمام املاک و داراییها حداقل۴برابر شده این عدالت نیست حق خوری محض است
 
ناشناس ۱۷:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ مسئله اصلی افزایش شش برابری سرمایه شرکت بانک مهراقتصاد مصوبه آبانماه 1393 می باشد که برای پذیره نویسان هیچ گونه افزایش تعداد سهامی درنظر گرفته نشده است یعنی بافرض منصفانه بودن قیمت کارشناسی هرسهم،سهامداران این بانک فقط یک ششم ارزش سهام خود را دریافت کرده اند.
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ فروش اجباري سهام،قيمت گذاري بسيار ناعادلانه در كشوري كه ادعاي برابري و عدالت ميكنه
 
ناشناس ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ ورود به سایت فارس من خیلی مشکل هست لطفا تسهیل بفرمایید
 
ناشناس ۱۸:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ احیاء حق ضایع شده ی مردم وظیفه ی حاکمیت است به ویژه که اینجا حق بسیجیان مظلوم ضایع شده است. لیقوم ناس بالقسط
 
ناشناس ۱۸:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ این کار کلاهبرداری است که بانک سپه انجام داده است
 
ناشناس ۱۸:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ سلام سزاوار نیست که پول این همه بسیجی روکه همجا برای سرفرازی انقلاب بودن بخورن سال ۹۷ ارزیابی شده وبعد از دوسال که اموال چندین برابر شده به نرخ ۹۷ درسال ۹۹ پرداخت کنن اصلا به چه مجوزی سهام من رو فروختن
 
ناشناس ۱۹:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ مطالبات در صحن علنی مجلس مطرح شود
 
ناشناس ۰۷:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ بنده متن فوق را تایید میکنم وبابت ارزشگذاری سهام خود معترضم
 
ناشناس ۱۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ لطفا حق واقعی این قشر حامی مملکت رو بهشون برگردونید
 
ناشناس ۱۷:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ چرا اینهمه کمپین ایجاد شده...؟؟؟؟؟ به نظر میرسه اراده ای پشت اینه که ملت رو پراکنده کنن... همه باید اینجا حمایت کنند
 
ناشناس ۱۸:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ ان شاءالله که حق به حقدار برسه
 
ناشناس ۲۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ خطابم به تصمیم گیرندگان برای تعیین قیمت سهمه یادتون باشه باید یه روز جواب بدین بعد از ده سال این حق ما بود؟
 
ناشناس ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ از مسئولین انتظار دارم برسی کنن و حق مردم را بگیرن
 
ناشناس ۲۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ سلام باهمدلی باید پیگیری بکنیم که به حقمان برسیم انشاءالله
 
ناشناس ۲۱:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ باطلام ‌لطفاحق آدمهای مظلوم راازحلقومشان بیرون بکشید.هرچندحقشان خوردن نداره خدایی هم هست
 
ناشناس ۰۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ حق خوری تو روز روشن اونم از ایثارگران و بسیجیان آزادگان عزیز لطفا افزایش سرمایه سال ۹۳که انجام شده رو به سهامدار اعمال کنید
 
ناشناس ۰۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ تو این کشور سالهاست بانکها فرمانروایی میکنند در هر زمینه ای, متاسفانه بیشتر دولتها هم از کارهای خلافی ک بانکها کردند, و میکنند دفاع میکند, چون در اصل بانکها دولتیست, یا نیمه دولتی, انهایی هم ک خصوصی هستند,موقع ضرر و زیانشان, ان هم بدلیل مدیریت اشتباهشان, دولت بی محابا از خزانه کشور کمبود و ضرر بانکها را جبران میکند, این شرم اورترین کاریست ک دولت بخاطر یک عده ک بانک خصوصی تاسیس کرده اند, و از جیب مردم ضرر و زیانشان را میدهد, این یک رسوایی شرم اور است ک چند روز پیش در تلوزیون کاشناس برنامه اعلام کرد, الان هم بانک مهر اقتصاد سود کلانی ک داشته را, همه را حاضر نیست بین سهامداران تقسیم کند, انگار مقداری از سود بانک را حق سهامداران میداند, و این چیز جدیدی نیست از طرف بانکداران, بانکها همیشه قدرتمند بوده اند, و در این مورد هم خود را صاحب حق میدانند, البته در خفا خودشان میدانند حق سهامداران را میخاهند کامل ندهند, همه با هم و با قانون باید این هیمنه و زورگویی بانک را بشکنیم, و ب حق و حقوق خود برسیم,,,
 
ناشناس ۱۴:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ انتظار بیشتری از مسئولان بانک داشتیم.با توجه به ارزشی بودن مجموعه.
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ باسلام به نظرمن فروش سهام بانک به این مبلغ که بسیارپائین ترازقیمت واقعی آن است ناعادلانه وعملا حق خوری ودزدی می باشد
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ حق ناس گریبانتونو میگیره اونم مال بسیجیها و جانبازان که حق گردن همه دارن
 
ناشناس ۲۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ چطور میشه که ارزش هر سهم حقوقی ۵۰۰۰ تومان میشه اما ماله حقیقی ها ۱۷۰۰ تومن .این کار کلاه برداری محض هستش و بتید رسیدگی بشود
 
ناشناس ۰۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ سلام مسءولین خواهشا رسیدگی کنید حق مردم بهشون بدین اون دنیایی هم هست... حق خوری تا کی
 
ناشناس ۰۷:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ خواهان اجرای عدالت هستیم
 
ناشناس ۰۹:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ باسلام سلام باید عادلانه و به نرخ امروز محاسبه شود تا حق بسیجیان ومستضعفان ضایع نشود
 
ناشناس ۰۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ حق سهام داران رو بهشون بدین تو این اوضاع اقتصادی یه ظلم مضاعف به مردم روا مدارین،خدا ازتون نمیگذره
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ مسولین بانک مهر اقتصاد, واقعا شما فکر میکنید مرگ و حساب و کتاب در ان دنیا برای شما نیست, چون جزو مسولین ایران بوده اید,شما فکر نمیکنید صدها هزار نفر حقشان ضایع شده از طرف شما, و باید جوابگو باشید, حالا مثلا,,, مثلا,,, توانستید و حق اصلی سهامداران را ندادید,, ان دنیا را میخاهید چکار کنید,,,,
 
ناشناس ۲۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۲۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ سلام ما سهامداران به قیمت گذاری سهام بانک مهر اقتصاد معترض می باشیم
 
ناشناس ۰۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ قیمت گذاری سهام عادلانه نیست لطفا مسئولین پیگیری کنند
 
ناشناس ۱۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ من حمایت میکنم واز دوستان خواهش میکنم فیلم از مراحل انجام کار برای حمایت تهیه کنند تا افراد بتوانند راحت تر حمایت کنند
 
ناشناس ۰۹:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ خواهشا سهام بانک مهر را منصفانه ارزشگذاری کنید.
 
ناشناس ۱۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ ما خواهان اجرای عدالتیان اکثر سهامداران از قشر پایین جامعه هستند به لحظه حضور در درگاه حق تعالی فکر کنید
 
ناشناس ۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ سلام با حمايت حداكثري همه سهامداران حقيقي، ميبايست إن شاءالله احقاق حق كنيم. يا علي
 
ناشناس ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ واقعا از اعتبار بسیج این بانک سو استفاده کرده...باید پاسخگو باشه وحق سهام دار بهش داده بشه..انشاالله
 
ناشناس ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ حق همیشه گرفتنی است با صبر
 
ناشناس ۱۸:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۰۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ واقعا حق خوری واضح هست
 
ناشناس ۰۴:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ ما فقط حق خودمان رو میخواهیم.ولاغیر
 
ناشناس ۱۵:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ نهایت بی انصافی است
 
ناشناس ۱۵:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ با سلام لطفا عدالت را در خصوص سهم ها اجرا کنید به طوری که بعد ها از کرده خود پشیمان نشویدچون حق خوردنی نیست خدایی هم هست.
 
ناشناس ۱۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۱۸:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ 1
 
ناشناس ۲۲:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ ???اختصاصی بانک مردم/ وزیر اقتصاد از نمایندگان مجلس تذکر کتبی گرفت ???جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی خواستار رسیدگی فوری به وضعیت سهامداران ناراضی بانک مهر اقتصاد شدند ???سهامداران بانک ادغامی مهراقتصاد نسبت به ارزشگذاری سهام این بانک اعتراض دارند. ???ضمنا سهامداران بانک مهر اقتصاد در این خصوص کمپینی به نام ضرورت ارزش‌گذاری منصفانه بانک مهر اقتصاد تشکیل داده اند. گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ اختصاصی بانک مردم/ وزیر اقتصاد از نمایندگان مجلس تذکر کتبی گرفت جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی خواستار رسیدگی فوری به وضعیت سهامداران ناراضی بانک مهر اقتصاد شدند سهامداران بانک ادغامی مهراقتصاد نسبت به ارزشگذاری سهام این بانک اعتراض دارند. ضمنا سهامداران بانک مهر اقتصاد در این خصوص کمپینی به نام ضرورت ارزش‌گذاری منصفانه بانک مهر اقتصاد تشکیل داده اند. https://t.me/mebank_iran گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۲۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ تشکر از عزیزانی که این موضوع را پیگیری می کنند
 
ناشناس ۱۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ باید مبلغ پرداختی خیلی بالاتر از این باشد
 
ناشناس ۱۵:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ مبلع پرداختی سهام خیلی بالاتر از این مبلغی دریافت شده باید باشد
 
ناشناس ۱۸:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ https://t.me/mebank_iran گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ حق ما بسیجیان خوردن نداره ما هیچ گاه در مقابل ظلم سکوت نمیکنیم.
 
ناشناس ۰۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ قیمت فروش عادلانه نبود
 
ناشناس ۰۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ما فکر میکردیم بانک مهر اقتصاد و سپه بهترین بانک های ایران هستن ما اعتماد کردیم.خیانت در اعتماد ما ضررهای جبران نا پذیر خواهد داشت.مردم دیگر به شما اعتماد نمیکنن و باچشم بد نگاه میکنن.اما اگر حق مارا بدهید نگاه ما به شما فرق خواهد کرد.
 
ناشناس ۱۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ حق سهام داران بانک مهر افتصا صددرصد زایه شداست انتظارداریم باحضورریس محترم قوه قضایه وریس دیوان ادلت اداری کشور وسایرحقوق دانان بی طرف درکشور و ریس مجلس محترم که به تاید مقام محترو م دفتررهبری درمجلس محترم شورلی اسلامی برسد که حق احدی از سهام داران ازبین نرود باتشکر
 
ناشناس ۱۶:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ امیدوارم بعد از ده سال ارزش واقعی سهام به سهام داران داده شود. آیا گروه نمی خواهد با گرفتن وکیل پی گیر دریافت ارزش واقعی سهام از مجاری قانونی باشد؟
 
ناشناس ۱۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ https://t.me/mebank_iran گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ من یه بیمار صعبلعلاج هستم وجانباز جنگ تحمیلی از خدا شرمنتان شود حق کشی نکنید هرکسی به حق خودش بایدبرسد حق کشی شد چرا باید خق بیچمارگان ازبین برود چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا
 
ناشناس ۱۵:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حقوق سهامدار ان بایدبطور کل پرداخت بشود این ظلمی که به سهامداران رفته باید جبران شود ومسببین آن باید تنبیه گردند حق گرفتنی است ما از نظام قضایی جمهوری اسلامی خواستار حمایت هستیم
 
ناشناس ۱۷:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://t.me/mebank_iran گروه اطلاع رسانی سهامداران بانک مهر اقتصاد در تلگرام لطفا جهت اطلاع از اخبار و اقدامات سایرین را هم جهت عضویت در گروه مطلع سازید https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۱۵:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ سلام، خیلی از دوستان تلگرام ندارند کاش گروهتون رو جای دیگه ایی ک همه دسترسی داشتند تشکیل میدادید
 
ناشناس ۲۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ سلام حق گرفتنی است باید گرفت
 
ناشناس ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ باید سهام بروزقیمت گزاری بشه ودربورس عرضه بشه
 
ناشناس ۱۸:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ گروه تلگرامی سهامداران ناراضی بانک مهر اقتصاد https://t.me/mebank_iran
 
ناشناس ۰۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ خواهشا همه سهامدارن به هر نحوی شکایت خود را پیگیری کنن..
 
ناشناس ۱۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ از مسئولین درخواست رسیدگی به حق و حقوق سهامداران مهر اقتصاد را داریم
 
ناشناس ۱۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ سلام تقاضا حقمون رادارم از مجلس محترم وقوه محترم قضایی
 
ناشناس ۱۹:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ به نام خدا بسم الله الرحمن الرحیم
 
ناشناس ۲۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ خدایی چه جوری مال مردم بدبخت رو می خورید و یه آبم روش؟!!
 
ناشناس ۰۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ قیمت واقعی سهام ما را بدهید و از قهر خدا بترسید
 
ناشناس ۰۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ به قیمت گذاری سهام اعتراض دارم.
 
ناشناس ۱۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ سلا م من یکی از سهامداران هستم هشت میلیون ششصد هزار تومان دادند با توجه به اینکه در سن شانزده سالگی جبهه بود فقط ماد پیری داشتم.آیا سزاوار هست حق بنده ضایع شود..به حضرت عباس واگذار می‌کنم
 
ناشناس ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ نهايت ظلم رابنام بسيج به بسيجيان مينمايند
 
ناشناس ۱۶:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ارزش سهام قطعا بیشتر این مقدار بوده که پرداخت شده وباید پیگیری شود.
 
ناشناس ۱۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ چگونه یک طرفه قیمت گذاری کرده اند؟ چه نهادی نظارت کرده است؟ نقش سهامداران در این موضوع کجاست؟ اگر به روند قیمت گذاری و فروش اعتراض داشته باشند باید به کجا مراجعه کنند.
 
ناشناس ۱۸:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ اعتراض به 6 برابری تعداد سهم و به نسبت سود های که باید واریز می کردن و همچنین ارزش واقعی بانک
 
ناشناس ۱۸:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ به تظر بنده همانطور که کل مملکت و دارند میخورند این سهم ما یه پشیزی براشون اهمیت نداره
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ یه بار جناب نتاج با افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی اجحاف کرد در حق سهامداران والانم که اینجو
 
ناشناس ۰۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ لطفا حق سهامدارن بانک مهر اقتصاد راکه بیش از ۵۰۰۰ هزار تومان است رابه سهامداران پرداخت کنید حق مظلوم خوردنی نیست
 
ناشناس ۱۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ تو رو حق مردم را پیگیری کنید
 
ناشناس ۱۸:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ حق گرفتنی است .... به گوش اقای رییسی برسانید
 
ناشناس ۰۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ باسلام.بسیار متاسفم برای ان مسولین رده بالای بانک مهراقتصاد وافراد رده بالی شرکتهای زیرمجموعه بسیج که اطلاع داشتن ودرسالهای گذشته خودشون درقالب افراد حقیقی وشرکتهای زیر مجموعه بسیج بحق خودشون رسیدن درصورتی که میتوانستند حق افراد حقیقی و۱۸۰۰۰ بسیجی که دران زمانهای سخت ودشوار بخاطر حفظ کشوروانقلاب ودفاع ازنوامیس این مملکت جلو گلوله دشمن ایستادن رو بگیرند...واقعا جای تاسف داره ودیر یازود درنزد دادگاه عدل الهی تاوان اینهمه حق الناس را خواهند داداانشاا...
 
ناشناس ۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ لطفا درراستای برقراری عدالت رسیدگی شود
 
ناشناس ۲۲:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ سلام اگر حقی ضایع شود ومسلمان بی تفاوت باشه طلمه.درخواست رسیدگی قانونی جهت احقاق حق از سهام بانک مهر اقتصاد رادارم
 
ناشناس ۰۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ واقعا متاسفم از این همه بی عدالتی من خواهان حقم هستم ودادخواست خودم را ثبت کردم واز دوستان وسهام داران عزیز خواهش میکنم همگی پیگیر باشن
 
ناشناس ۰۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ واقعاجای تاسف داره بازوروجبرحق وحقوق یه عده رزمنده۸سال دفاع مقدس راپایمال کردن
 
ناشناس ۰۸:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ پس مالکیت خصوصی چیست؟
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ متشکر از پیگیری دوستان امیدوارم به حق قانونی خود برسیم .
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ این سهام حق همه همکاراست،لطفا پیگیری نمایید
 
ناشناس ۲۳:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ در ۱۵ ماه گذشته شاخص صنعت بانکداری ۸۰۰ درصد رشد کرده و سهام برخی بانکها که به مراتب از بانک مهر اقتصاد بنیاد ضعیف تری داشتند بیش از ۴۰۰۰ درصد رشد کرده حال به کمک زور و بی قانونی سهم این بانک را تنها با ۵۰ درصد افزایش طی این مدت از دست سهامدار بی چاره در آوردند . وااسفا
 
ناشناس ۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ این بانک به امانت خیانت کرده باید مجازات شود
 
ناشناس ۱۶:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ سهام دارن این بانک هیچ چیز غیر از حق خودشون نمی خوان کسانی که سهام دار اصلی این بانک هستن ایثار گران جانبازان بسیجیان و نیروهای انقلابی الانم فقط حقی که تضییع شده را طلب میکنن از راه قانونی
 
ناشناس ۰۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ لطفاً دادخواست مورد نظر را پیگیری نمایید
 
ناشناس ۲۱:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ حق ما ایثارگران خوردنی نیست خلاف نظر امام ره می باشد بهروز سلیمانی ایذه
 
ناشناس ۱۵:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ باسلام تمام مطالب رامطالعه کردم باتشکر اژهمه کسانز که پیگیرحق مردم هستند دراین زمینه وازخدا وبندگان خداوریس جمهور ورهبرعزیز انقلاب اسلامی وریس قوه قضاییه عاجزانه تقاضامندیم دراین موردکه حق مردم عزیزسهامدارمیباشد دفاع کنندوحق به حقدار برسد انشالامخلص همه شمایم جانم فدای رهبر
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ با سلام شكايت از جهت عدم تعلق 6 برابري افزايش سرمايه بابت پذيره نويسان سال 89 در دادگاه ويژه جرائم اقتصادي، مجتمع قضايي شهيد بهشتي تهران
 
ناشناس ۲۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ سلام متاسفانه دراین کشوراسلامی درسالهای اخیرخیلی ازحق وحقوقهاضایع شدولی حداقل ازاین بانک چنین انتظاری نمیرفت.چون خودمن تبلیغ درستی کاراین بانک راهمه جامیکردم.برای خودم متاسفم واینکه دیگه به کی میشه اعتمادکردتوی این زمونه؟
 
ناشناس ۰۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ سلام بنده از كامندان بانك مهر اقتصاد هستم كارمندان بانك هم از اين سهام داشتند و متاسفانه در اين ادغام اجباري كه به اصرار دولت و بدون برنامه ريزي انجام شد ما هم متضرر شديم و از اين تفاوت قيمت سهام بسيار متعجب و معترض هستيم اين قضيه شان و منزلت بانك مهر رو متزلزل كرد چه كساني پشت اين بازي كثيف هستند خدا مي داند،اميدوارم بررسي بشه وحق و حقوق همه سهامداران به طور كامل پرداخت بشه
 
ناشناس ۱۹:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ چرا باید در کشور اسلامی اینجور حق خوری آشکار شود .پس حق واعتماد مردم چه میشود.به چه کسانی یا مرجعی باید اعتماد کرد.تو رو بخدا به فریادما برسید .من خانمی هستم سرپرست خانواده چشم انتظار بعد از ده سال این جواب ما نبود.
 
ناشناس ۱۵:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ ممنون از لطف و پیگیری های جناب آقای مقیمی و سایر دوستان
 
ناشناس ۲۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ سلام من نمیدونم چرا این تصمیم گرفته شده که اصلا این دو بانک باهم ادقام بشه ماشالله دارای بانک مهر اقتصاد خیلی ارزشمند حالا به هر دلیلی تصمیمی گرفته شده چرا حق این قشر مظلوم باید پایمال بشه این مردان بی اعدعا و واقعا خاکی انشالله که گوشی شنوایی یاشه و مردانی که حق را از ناحق جدا کنن
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ سلام ما که ثبت نام دادخواست را انجام ندادیم حالا باید برای ادامه همکاری با مدیران زحمتکش گروه چه کاری باید انجام دهیم
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ سلام... واقعا که چه زیبا حق کسانی راکه امنیت وجودتان را مدیون انان هستید ادا کردید..روزی را منتظرم که در برابر عدل الهی گریبانتان را خواهم گرفت و حق ناحق شده ام را مطالبه خواهم کرد...یاعلی
 
ناشناس ۰۷:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ سلام . اخه تا کی باید چوب ندونم کاری مسئولین رو بخوریم . اخه یکی نیست بداد ما ایثارگران و خانواده شهدا برسه ...
 
ناشناس ۰۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ عالی بود
 
ناشناس ۰۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ عدالت عدالت عدالت بی عدالتی هرگز
 
ناشناس ۰۸:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ بنده ۱۰سال سهامدار بانک بودم که سال قبل گفتن میتونید پولتان را بگیرید ۰ما گرفتیم ولی یک ریال هم به ماسود ندادن حالا هم که میگن به شماچیزی تعلق نمیگیره۰پس ده سال پول ما پیش کی بوده ۰چرا یک ریال هم نمیدن۰ممنونم
 
ناشناس ۱۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ اعتراض دارم به این وضع کنونی ۱۰ سال است با پول سهامدارن بسیجیان و ایثارگران دارن پول پارو می کنن
 
ناشناس ۱۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ مجمع باید ابطال شود
 
ناشناس ۱۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ دولت داره نامردی میکنه طبق دستور غربیها داره ادغام میکنه
 
ناشناس ۱۴:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ سلام و درود به روح شهدا و عزیزان سهامدار اسیر خاک. لطفا حق مابسیجیان سهامدار ،،،و مهر،،،را پس بگیرید
 
ناشناس ۱۵:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ سلام،من هم ازاین قیمت گذاری ناراضیم.حق واقعی مارا پرداخت کنید.
 
ناشناس ۱۶:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ سلام انقلاب کردیم... مستضعفان ب. کاخ نشین ن ..‌‌‌. بیخیال درست میشه ۴۱ سال دیگه. وقتی مردیم
 
ناشناس ۱۶:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ لطفاً حق مظلومان را بدهید لططططففااااااا
 
ناشناس ۱۹:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ حق خوری همان حق الناس میباشد که افرادی به خود اجازه این کار را میدهند تا جیب دیگران را خالی وجیب خود و خانواده شان را پراز حق الناس کنندروزی رسد رسوا شوند به امید خداوند
 
ناشناس ۰۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ لطفا پیگیری کنید و مابقی سود سهام بانک مهر رو برای سهامداران واریز کنید.
 
ناشناس ۰۵:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ اجرای عدالت و احقاق حقوق حقه سهامدران مقوم به روز و همچنین جبران کلیه خسارات وارده و ابطال مجمع عمومی فرمایشی و یکطرفه العدالت الساعته خیر من عباده السبعین السنه صلاه االیل و قیام نهرها
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ ما به نحوه قیمت گذاری بانک مهر اقتصاد معترضیم و خواستار عدالت هستبم
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ با سلام اینجانب نسبت به ارزش گذاری سهام ومجمع اعتراض دارم
 
ناشناس ۱۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ همه دوستان بروند در سایتهای بانک مرکزی بازرسی کل کشور قوه قضائیه مجلس شکایت کنند تا مسئولین بیدار بشوند..چرا که بعضی افراد به اسم نهادهای انقلابی نظام تخلف میکنن
 
ناشناس ۱۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ احقاق حقوق قانوني
 
ناشناس ۱۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ ارزش گذاری در سال ۹۷ . و پرداخت ارزش سهام در سال ۹۹. سئوال:آیا در این دو سال نرخ تورم در ایران صفر بوده است؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
 
na ۰۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
ناشناس ۰۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ انشالله تا احقاق حق از نا اهلان و مال مال مردم خور ..
 
ناشناس ۰۸:۱۱ ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ این بانک بابت یک روز تاخیر در پرداخت قسط. علاوه بر سود مصوب . شش در صد جریمه تاخیر تادیه از بنده . که چهار سال رئیس شعبه همین بانک بوده ام دریافت میکند. چرا ارزیابی و ارزش گزاری ناقص در سال ۹۷ . و پرداخت در سال ۹۹
 
ناشناس ۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ سلام علیکم درخواست بررسی بابت ارزش گذاری سهام بانک مهر اقتصاد دارم مخصوصا بابت فروش سهام در سال 89
 
ناشناس ۱۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ خداوند نگذرد از مسئولینی که به نا حق حق خوری می کنند و رفتارشان همانند طلحه و زبیر و شریح قاضی ها برای مطاع دنیوی است
 
ناشناس ۱۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ ما منتظر اجرای قانون و محاکمه افرادی هستیم که حق و حقوق مستضعفین و دلسوزان نظام و قشر بسیجی را به ناحق تضعیف کردند و حق الناس هستند این ها همون افرادی هستند که برای امام نامه نوشتند و در روز عمل خبری ازشان نبود و حق الناس کردند و امام به ان ها گفت اگر افرادی حق الناس بر گردنشان است در این معرکه شرکت نکنند که مورد قبول درگاه الهی نیست وای به حالشان از دستگاه قضایی خواستاریم به اشد مجازات با این افراد برخورد نمایند واذا حکمتم بین الناس ان تحکموا بالعدل
 
ناشناس ۱۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ چی فکر میکردیم . چی شد.!!!!!!!!! این بانکمهر اقتصاد وابسته به ارگانی مقدس و مورد احترام ایران و بسیاری از مستضعفین جهان است. اکثر سهامداران حقیقی این بانک از قشر ایثار گران و زحمت کاشان شاغل و بازنشسته همین بانک هستند. انتظار بی عدالتی و حق کشی را از مسئولین ای نهاد را نداشتیم. آیا این تصمیم نادرست موجب بی اعتمادی به دیگر بانکهای دولتی نخواهد شد.
 
ناشناس ۱۴:۴۴ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ حق جانبازان خانواده شهدا ایثارگران خوردنی نیست قیمت گذاری منصفانه 6000 تومانی حق ماست
 
ناشناس ۱۸:۳۲ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ حق الناس را بپردازید
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ حق الناس را حتی اگر مال کافر است باید بپردازید مومنان ولایتمدار حضرت علی اگر بود حق الناس را چگونه میپرداخت؟
 
ناشناس ۲۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ قیمت گذاری خیلی کم بوده
 
ناشناس ۲۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ شرم باد
 
ناشناس ۰۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ارزش گذاری منصفانه سهام بانک مهر اقتصاد
 
ناشناس ۲۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ از نفرين مظلوم بترسيد اگر چه كافر باشد، زيرا در برابر نفرين مظلوم پرده و مانعى نيست. نهج الفصاحه ص ۱۶۴ ح ۴۸
 
ناشناس ۰۷:۲۲ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ حق نباید ضایع شود
 
ناشناس ۰۸:۲۵ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ چی بگم همینی که هست یه روز دو روز که نیست چندین وچند ساله
 
ناشناس ۰۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ۱افزایش تعدادسهام سهامداران بدبخت معادل افزایش سرمایه ۶برابری بانک باید توسال ۹۲ انجام میشد. ۲ازهمون سال به بعد سود واقعی و۶برابرسهام پرداخت میشد . ۳ارزش سهام حداقل چهار برابر قیمت بوده که با یه سیاه بازی به ثمن مفت و یکطرفه به حساب سهامداران واریزشده.کجا داریم همچین چیزی.مگه توافق یه طرفه میشه؟ مجمع باید ابطال بشه و دوباره به قیمت واقعی ارزیابی سهام صورت بگیره.سودسهام هم از تاریخ افزایش سرمایه باید محاسبه وپرداخت بشه.
 
ناشناس ۱۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ سلام اینجانب مهدی صائبی نسیم آبادی نسبت به مقدار پول سهام خوداعتراض دارم
 
ناشناس ۱۳:۵۲ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ما حق خود را میخواهیم
 
ناشناس ۲۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ اين بانك با اين سرمايه عظيم مردمي ومالي رو مفت فروختن ومتاسفنه طوري برخورد شد كه انگار يك بانك ورشكسته ادغام شده به نظرم رفتار زشت و توهين آميزي با سهامداران وكارمندان شد منتظر رو شدن دستهاي كثيف پشت پرده هستيم
 
ناشناس ۰۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ باسلام من یک ساله ازدواج کردم وهنوزجهیزیه ام کامل نیست واقعابه این پول نیازدارم چرااینقدربی انصافید اخه ده سال پول توحساب بوده سهام ماروچرابی ارزش میکنید این سیاستها همه دردملت هستن نکنیدخدایی هم هست
 
ناشناس ۲۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ چرا حق ما ندادن مگر گناه ما چی بود
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ خواهشا حق ما را بگیرید.خیلی مشکل داریم.
 
ناشناس ۱۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ حق مطلومان خوردن ندارد مثل استخوان گیر خواهد کرد
 
ناشناس ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ باسلام هم درموردافزایش سرمایه وهم ارزیابی درحق سهامداران ظلم شده
 
ناشناس ۲۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ حق الناس
 
ناشناس ۱۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ از هر سازمانی انتظار می رفت اما از بیناد تعاون سپاه هرگز....
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ لطفا پیگیر حقوق ضایع شده ی ما باشید. ممنون
 
ناشناس ۲۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ اعتراض به ارزش گذاری غیر منصفانه سهامدارن دارم سهامی که قیمت هر سهم آن حداقل۷۰۰۰تومان بود۱۷۰۰قیمت زدن
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ از مسئولان درخواست رسیدگی دارم
 
ناشناس ۲۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ حتما باید کسی اعتراض کنه که به حق واقعیش برسه اینه عدالت.... چوب خدا صدا نداره وحق ناس خوردن نداره
 
ناشناس ۲۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ حق ما این نبود مسئولین بانک،مهراقتصادحق خانواده شهداوجانبازان این نبود الهی به روز سیاه بیفتین
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ خواهان اجرای عدالتیم
 
ناشناس ۲۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ پیگیری کنید لطفا
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ اعتراض نسبت که کارشناسی املاک بانک مهر اقتصاد
 
ناشناس ۱۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ قیمت گذاری نا عادلانه شرکت های تابعه مفت فروشی شدند
 
ناشناس ۱۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ باسلام حق مردم را بهشون بدید ونذارید حقشون پایمال بشه مردم همه گرفتارن وتقاضا داریم که حقشون بهشون برگردانده بشه
 
ناشناس ۱۳:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ سلام لطفا حقشون رو بهشون بدید چرا حق مردم باید توسط یک عده پایمال بشه وحقشون بهشون نرسه ما تو یک مملکت اسلامی هستیم نباید حق کسی پایمال بشه
 
ناشناس ۱۶:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ واقعا کم دیدن
 
ناشناس ۱۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ پیامبر خدا از حق الناس می ترسید دوپایان عمر بابت حق الناس ازمردم خواست اگر حقی برگرد من دارید ادا کنم امام حسین علیه السلام نیز درکربلا فرمود کسانی که حق الناس برگردن دارند برگردن نمی توانند درروز عاشورا حضور داشته باشند مگراینکه حق الناس رااداکرده باشد نمیدانم اینها بالاتر از امام حسین ‌پیامبر هستند یا اصلا مسلمان هستند
 
ناشناس ۱۶:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ واقعا توی مملکت اسلامی اینچنین حق خوری اونم از خانواده بزرگ بسیجی وپاسدار زشته از رئیس قوه قضائیه خواهشمندیم به این مسئله ورود و حق پایمال شده را به سهامداران برگرداند
 
ناشناس ۱۷:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ من با متن باالا موافقم واقعا در حق سهامداران ظلم شده
 
ناشناس ۱۷:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ حق همه موسسات داره خورده میشه از جمله موسسه کاسپین
 
ناشناس ۲۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ منصفانه نبود درخواست تجدید ارزیابی رادارم
 
ناشناس ۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ اینجا که حق ما خوردند حتما فردا هم نوبت بانک انصار هست
 
ناشناس ۱۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ باین مبلغ ارزش گذاری شده کاملا مخالفم امیدوارم حق به حقدار برسه
 
ناشناس ۱۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ باسلام دررابطه با ارزش گذاری سهام مهراقتصاد به استحضار می رساند ارزش گذاری با توجه به تورم و اقتصاد جامعه منصفانه نبوده وخیلی کم ارزش گذاری شده است لذا ازشما عاجزانه درخواست داریم نسبت به ارزش گذاری سهام اقدام عاجل فرمایید
 
ناشناس ۰۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ قوه قضائی باوجود صدور دهاحکم حق شش برابری چرا بانک راملزم به رعایت حکم مزبور برای تمام ذی حقان نمیکند تا تمامی صدوهفتادهزارنفر اقدام مجزانکنند حق که مشترک وخوانده واحد میباشد! ؟
 
ناشناس ۰۵:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ به امیدرسیدن به حق وحقوق
 
ناشناس ۰۷:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ asalam
 
ناشناس ۰۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ نگذارید حرام خوری عادت مسیولین شود. از جیب بسیجیان بیچاره چاپیدن خوردن نداره. مهراقتصاد نامردی محض کرد
 
ناشناس ۰۹:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ لطفا ما را یاری نمائید حق گرفتنیست
 
ناشناس ۰۹:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ حق بسیجیان را پایمال کرده اند،ظلم عدیده وحق خوری های بسیار. خدادرکمین ستمگران است،تفاوتی نیست بین آن کس که ظلم کندوآن کس که ببیندوخاموش بنشیند.
 
ناشناس ۰۹:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ احقاق حق
 
ناشناس ۰۹:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ ما خواهان عدالت اجتماعی واحقاق حق بروز خود هستیم وامیدواریم خدا تفضل کند وکسانی که پی گیر هستندموفق بشوند که حق پایمال شده مظلومترین ووکار امدترین وزحمتکشترین وصاحبان اصلی انقلاب افراد جامعه را بستانند وبدستشان برسانند
 
ناشناس ۰۹:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ رسیدن به حقوق 6 برابری و ارزش گذاری واقعی قیمت سهام بانک مهراقتصاد
 
ناشناس ۱۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ واقعا در کشور ی که دم از اسلام وانسانیت زده می‌شود خجالت آور است که اینطور حق مردم را پایمال کنید
 
ناشناس ۱۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ سلام ما میخواهیم به حقمان برسیم
 
ناشناس ۱۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ بیشتر این سهامداران رزمندگان ۸سال دفاع مقدس هستند که برای این مملکت زحمت کشیدند و از جونشون مایه گذاشتند،،ظلمی که بانک مهر اقتصاد در مقابل این سهامداران کرد واقعا غیر قابل قبوله،،متاسفیم
 
ناشناس ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ لطفا به رییس محترم قوه قضاییه اطلاع داده شود که بر سر ایثارگران چه می اورند.
 
ناشناس ۱۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ سلام..واقعا حق خوری تا این حد و به این روش؟؟!!!!!!!!!!،لطفا حق و حقوق این قشر مستضعف بهشون بدین ..چندین ساله بهترین سود دهی با سهام و اموال این قشر داشتین..چرا حق مردم نمیدین
 
ناشناس ۱۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ درخواست رسیدگی به تخلفات بانک مهر اقتصاد را دارم
 
ناشناس ۱۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ قیمت گذاری منصفانه
 
ناشناس ۱۲:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ ارزش سهام خیلی بیش ازاین می باشد
 
ناشناس ۱۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ باسلام ارزش این سهام دراین اوضاع اقتصادی حداقل باید ۸۰۰۰قیمت گذاری میشد واقعا انصاف کجاس
 
ناشناس ۱۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ امیدوارم خودزنی مسئولان تمام شود.
 
ناشناس ۱۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ حق خوری بانک مهراقتصادازسهامداران... بدون اطلاع رسانی به سهامدار.. هم ازنظرقیمت وهم ازنظر افزایش سرمایه ی۶۰۰درصدی؟؟؟
 
ناشناس ۱۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ باسلام باتوجه به ظلمی که به سهامداران شده است تقاضای رسیدگی داریم
 
ناشناس ۱۵:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ ما خواستار حق و حقوق خود هستیم
 
ناشناس ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ از مسئولین محترم تقاضای رسیدگی دارم
 
ناشناس ۱۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ پول ما را با تورم روز حساب کنند و بدهند
 
ناشناس ۱۹:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ پیگیری ها بای ادامه پیدا کند بانک مهر با اون همه املاک و دارایی نباید با قشر ارزشی جامعه این رفتار رو می کرد
 
ناشناس ۰۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اینجانب بدین وسیله اعتراض خود را نسبت به ارزش گذاری نا منصفانه اعلام می دارم
 
ناشناس ۱۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام ما سهامداران بانک مهر اقتصاد نسبت به ارزشگذاری غیرمنصفانه اعتراض داریم
 
ناشناس ۱۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام ما سهامداران بانک مهر اقتصاد نسبت به ارزشگذاری غیرمنصفانه اعتراض داریم
 
ناشناس ۱۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ باسلام بیشتر سهامداران افراد نیازمند وضمنا نیروهای ارزشی هستند پس حقشان بپردازید
 
ناشناس ۰۸:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام چرا کسانی که ندعی دفاع از بسیج و بسیجی هستند و دلسوزند این بلا را سرما اودندایا فریادرسی هست
 
ناشناس ۰۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ انشالله حق به حق دار برسه .
 
ناشناس ۱۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ سرمایه گذاری در بازار بورس و سهام یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در تمام دنیاست اما متاسفانه در کشور ما تبدیل شده به جایی که خیلی راحت بتونن جیب مردم رو خالی کنن و حق خوری کنن.لطفا از پای مال شدن حق کسایی که به شما اعتماد کردن و سهامدارتون شدن دست بردارید.
 
ناشناس ۰۹:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ سلام. حق خوری تا کجا. از مسوولین توقع داریم پیگیر حق این قشر مظلوم جامعه که بسیجیان هستند باشند. نسبت به طلا. مسکن وغیره هم که حساب کنند خیلی بیشتر از اینها می شود.
 
ناشناس ۰۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ چرابایدحقوقی هرسهمو ۱۱هزاربگیره وحقیقی ۱۷۰۰ مگه سهم باسهم فرق داره! ؟
 
ناشناس ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ سلام قیمت ناعادلانه سهام بانک مهر واعمال نکردن افزایش سرمایه شش برابری باز هم کسانیکه پول دارند وکیل گرفته و حق خود را میگیرند اما امثال من که با مستعمری یک میلیونی ایثارگری زندگی میکنند توان دادخواهی ندارند . ما اگه شکایت نکردیم ناتوانیم نه نادان.
 
ناشناس ۲۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ حق مظلوم خوردنی نیست ارزش واقعی سهام بانک مهر اقتصاد را به سهامداران بی دفاع و مظلوم بدهید
 
ناشناس ۲۳:۳۶ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ خدایا خودت کمک کن حقمان را بدهند
 
ناشناس ۲۰:۴۹ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ امیدوارم به نتیجه برسیم
 
ناشناس ۲۱:۴۱ ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ تشکر از دوستان بابت پیگیری موضوع. تو رو خدا اونایی که اطلاعاتشون بیشتره وارد شن و نذارن حق بقیه ضایع بشه.
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ما منتظر و امیدوار به پیگیری توسط مسئولان هستیم و...
 
ناشناس ۲۳:۱۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ما منتظر و امیدوار به پیگیری توسط مسئولان هستیم و...
 
ناشناس ۰۸:۲۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ سلام از قوه قضاییه درخواست دارم حق این مردم مظلوم را بگیرد.
 
ناشناس ۲۰:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ سلام از شما حمایت شد لطفا از ما حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/48968
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ حق مردم مظلوم وستمديده خوردن نداره خدارسوايتان كردعذابتان براى بعد
 
ناشناس ۲۱:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ بنده از سهام داران بانک دی هستم از شما حمایت کردم انشاالله به حقتون برسید
 
ناشناس ۰۰:۱۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ حتما باید ارزش گذاری دوباره انجام شود و همچنیندحق ۶ برابری برای سهامداران ۹۳ واریز شود ، ما سهامداران از خانواده ایثارگر و بسیجی هستیم و حتما دنبال احقاق حق هستیم.
 
ناشناس ۰۷:۰۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ اعتراض به قیمت سهم
 
ناشناس ۰۹:۱۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ قیمت گذاری منصفانه
 
ناشناس ۰۹:۲۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ واقعا نامردیه،من که خودم از سهامداران بودم ولی متاسفانه از همه جا بی خبر تسویه کردم آخه چرا توی یه کشور اسلامی این همه حق خوری و ظلم وجود داره
 
ناشناس ۱۵:۳۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ به داد مظلومان برسید
 
ناشناس ۱۷:۱۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ ما خواهان حق خود هستیم اقای ریئسی لطفا ورود کنید
 
ناشناس ۱۹:۲۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ارزشگذاری منصفانه را خواستار هستیم
 
ناشناس ۱۱:۳۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ضرورت ارزشگذاری منصفانه خواسته ما سهامداران است
 
ناشناس ۱۸:۰۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ با سلام. سهامداران بانک مهر اقتصاد عمدتا از بسیجیان دلاور سالهای دفاع مقدس هستند و تضییع حقوق انها زیبنده نیست. نظام مقدس ایران بدهکار این قشر فداکار است. از ایت الله رئیسی درخواست داریم به صورت ویژه پیگیر باشند
 
ناشناس ۱۸:۴۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سهام مارو باید بدن
 
ناشناس ۱۸:۴۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ لطفا حق ما رو بگیرید.
 
ناشناس ۱۸:۴۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ لطفا حق ما رو بگیرید.
 
ناشناس ۱۸:۴۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ لطفا حق و حقوق هرکس رو بهش بدید
 
ناشناس ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ لطفا رسیدگی بکنید واز حق ما دفاع بگنید
 
ناشناس ۱۸:۵۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ خواهش میکنم پیگیری شود تا سهامداران مظلوم به حقشان برسند
 
ناشناس ۱۸:۵۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام‌با تسلیت شهادت حضرت زهراسبه‌نظرم‌ تمام‌سهام‌داران‌عزیز باید‌به‌خود‌آقای‌رئیسی ریاست‌محترم‌قوه‌قضایی شکایت کنند‌وپای‌رسانه‌ها راهم‌به‌میان بشکند در چهارچوب قانون و به دورازهرگونه‌بداخلاقی.
 
ناشناس ۱۹:۰۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام برکسانی که از حق مظلومان دفاع می کنند وجای تاسف دارد که در حکومت اسلامی این چنین بی عدالتی می شود و....
 
ناشناس ۱۹:۰۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ اعتراض به ارزش‌گزاری سهام بانک مهراقتصاد
 
ناشناس ۱۹:۰۷ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ باسلام واحترام ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، باتشکر از عوامل پیگیر حق و حقوق سهامداران. خواهش میکنم پیگیری شود تا سهامداران مظلوم به حقشان برسند
 
ناشناس ۱۹:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ نسبت به ارزش گذاری سهام معترض و شاکی هستم و درخواست پیگیری و احقاق حق خود را دارم.۳۲۶
 
ناشناس ۱۹:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ نسبت به ارزش گذاری سهام معترض و شاکی هستم و درخواست پیگیری و احقاق حق خود را دارم.۳۲۶
 
ناشناس ۱۹:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ نسبت به ارزش گذاری سهام معترض و شاکی هستم و درخواست پیگیری و احقاق حق خود را دارم.۳۲۶
 
ناشناس ۱۹:۲۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ مطالبات خودرا ازارزش گذاری ناعدلانه ای که اقایون روی سهام بانک مهراقتصادگذاشتن راازمراجع قانونی خواستارم
 
ناشناس ۱۹:۲۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از مسئولین محترم تقاضای احقال حق دارم
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام.من وهمسرم ازسهامداران اولیه ازسهامداران بانکـ مهراقتصادبودیم که درسال ۹۸باالقاءاین مطلب که ارزش سهام شمابیشتراز۱۰۰تومن نخواهدشدفریب خورده وباتوصیه ی کارمندان بانک سهم خودمان راواگذارکردیم.خواهشمندیم نسبت به پرداخت سود دوران سهامداری رسیدگی وهمکاری،نمایید.
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام.من وهمسرم ازسهامداران اولیه ازسهامداران بانکـ مهراقتصادبودیم که درسال ۹۸باالقاءاین مطلب که ارزش سهام شمابیشتراز۱۰۰تومن نخواهدشدفریب خورده وباتوصیه ی کارمندان بانک سهم خودمان راواگذارکردیم.خواهشمندیم نسبت به پرداخت سود دوران سهامداری رسیدگی وهمکاری،نمایید.
 
ناشناس ۱۹:۵۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ان شاا... سهامداران به حق واقعی خود خواهند رسید.
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام من هم حمایت خود را از سهامداران بانک مهر اقتصاد اعلام میدارم
 
ناشناس ۲۰:۳۲ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ حق گرفتنی است ن خوردنی
 
ناشناس ۲۰:۵۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ با سلام شکایت بابت سهام مهر اقتصاد
 
ناشناس ۲۱:۰۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام عدالت حضرت علی ع را اجرا کنید
 
ناشناس ۲۲:۲۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ حق خوری تاکی خوبه ۹۹در٪سهامداران بسیجیان و جانبازان وخانواده شهدا هستن این حق ماست چرا باید خورده شود
 
ناشناس ۲۲:۳۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ حق خوردنی نیست ۹۹درصد این یهام مال بسیجا و ایثارگران است لطفااا ب شکایت همه رسیدگی کنید حق همه رو بدهید
 
ناشناس ۲۲:۴۹ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ حق مردم خوردنی نیست ۹۹درصد سهام این بانک مال بسیجیان و ایثارگران و ازادگان و خانواده شهدا است لطفا حق مارو بدهیدلطفا ب شکایت همه ی ما رسیدگی کنید و سهام ماروبدهید
 
ناشناس ۲۳:۰۸ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ باسلام وتشکر از عزیزانی که دنبال احقاق حق ما هستند ان شالله موفق باشید
 
ناشناس ۲۳:۱۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ما شدیدا به این واگذاری اعتراض داریم
 
ناشناس ۲۳:۵۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ باسلام مناسبت به عملکرد بانک مهر اقتصاد در خصوص سهام اعتراض داریم
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ یاحسین
 
ناشناس ۰۰:۰۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ الهی حق مارا بگیر.
 
ناشناس ۰۰:۰۵ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ باسلام واحترام به حق حضرت زهرا سلام الله علیها که سهامداران مظلوم به حقشان برسند. وتشکر از عوامل پیگیر. واز حضرت حجه الااسلام والمسلمین حاج ٲقا ریٸسی درخواست داریم که حق سهامداران را منصفانه طلب کنند وبه انان برگردانند. متشکرم.
 
ناشناس ۰۰:۳۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹