انتشار : ۱۱:۱۶ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۷
برگزاری غیرموجه امتحان عملی به صورت حضوری
Zayaros وزارت علوم/ ملی 1
با سلام و احترام.با عنایت به صدور اطلاعيه ریاست محترم دانشگاه آزاد استان تهران مبنی بر برگزاری امتحانات دانشگاه‌هاى آزاد تهران به صورت غیرحضوری و با یک هفته تاخیر، همه واحدهای دانشگاه آزاد تهران موظف به رعایت این مهم هستند اما دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در اجرای این دستورالعمل و ابلاغیه كوتاهي نموده و علیرغم مخالفت عده کثیری از دانشجویان و خانواده هایشان در تاریخ ۹۹/۰۳/۲۵ مستقلا اقدام به برگزاری امتحان عملی پاتولوژی اختصاصی۱ برای دانشجویان پزشکی ورودی مهر۹۶ مقطع مقدمات بالینی۲ نمود.
لازم به ذکر است که تعداد قابل توجهی از دانشجویان ساکن شهرستان هستند و برخی نیز با توجه به شیوع و گسترش ویروس covid19 و با علم به بیماری زمینه‌ای خود یا خانواده‌شان، حضور در فضای کوچک آزمایشگاه، با رفت و آمد جمعیتی بالغ بر ۱۲۰ نفر را خطری جدی برای سلامتی تلقی نمودند و درخواست خود را از طریق نمایندگان محترم به مراتب بالاتر رساندند اما با برخورد ناصحیح مسوولان که کرونا را بهانه‌ای تکراری دانستند، مواجه شدند چرا که مسوولان محترم با پاک کردن صورت مسئله یعنی حذف درس، ارائه طریق فرمودند، در حالی که این دانشجویان هم در کلاس ها شرکت نموده‌اند و هم برای آزمون آمادگی داشتند همچنین علاوه بر بحث اتلاف زمان، بحث پرداخت مجدد شهریه نیز مسئله‌ساز است‌.
لذا خواهشمندیم به حقوق اولیه و بدیهی اینجانبان که به اختصار خدمت حضرتعالی ارائه می‌گردد، توجه خاصی مبذول فرمایید:
١- تقاضا می‌شود به مسوولان دخیل در این تصمیم تذکر و تاکید فرمایید؛ زیرا تعداد قابل توجهی از دانشجویان علیرغم میل باطنی خود، مجبور به شرکت در آزمون شدند که با این اقدام سلامتی و حیات آنان به مخاطره افتاد.
۲- همچنین خواهشمندیم واحد درسی مربوطه برای دانشجویانی که به دلایل مذکور قادر به شرکت در آزمون نبودند، حذف نشود و آزمون این دانشجویان مطابق با ابلاغیه بعدی و در برخوردی برابر با سایر دانشگاه‌ها برگزار شود و یا حداقل در صورت حذف این واحد، شهریه مربوطه عودت داده شود.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

آزمون دانشگاه
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
15
انتشار: ۱۱:۱۶ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۷
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۰۹:۱۹ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد