انتشار : ۱۸:۵۰ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۸ آخرین پیگیری: 4 ماه 8 روز 12 ساعت قبل
سهم پلیس از جرایم رانندگی چقدر است؟
علیرضا اکبری راهور ناجا/ ملی 1نظر
این روزها با سیل گرانی‌های سرسام‌آور مایحتاج زندگی و حرکت پرشتاب قطار گرانی به مقصد نامعلوم و در این شهر آشوب که دیگر تاب و توان مردم رو به پایان است، بعض اتفاقات مثل کارد در روح و روان انسان اثر می‌کند.
بنده در شهری زندگی می‌کنم که تعداد خیابان‌های آن به عدد انگشتهای دست نمی‌رسد و در همین شهر که قاعدتاً کنترل آن از نظر قوانین راهنمایی کار زیاد مشکلی نباید باشد اوضاع نامناسب پارک دوبله خودرو و عدم رعایت قوانین و نظم شهر و عدم کنترل ترافیک شهر توسط پلیس بیداد می‌کند اما همین پلیس‌های وظیفه‌شناس در بعضی مکان‌های خاص که ترافیک و بی‌نظمی هم به شهر تحمیل نمی‌کند، منتظر هستند تا اینکه ببینند چه کسی کمربند بسته یا نبسته و یا چه کسی پشت فرمان تلفن جواب داده یا نداده است تا رانندگان را به ناحق جریمه کنند.
حال درآمد و خزانه پلیس راهنمایی و رانندگی از این جریمه‌های نامتعارف چقدر است؟ برخی رفتارها و اعمال باعث شده تا جریمه‌های نادرست و خلاف واقع صورت بگیرد.

انتهای پیام /ن

راهنمایی و رانندگی جریمه رانندگی
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
64
انتشار: ۱۸:۵۰ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۸
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۲۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد