انتشار : ۱۱:۱۸ , ۱۳۹۹ خرداد ۳۱ آخرین پیگیری: 8 ماه 12 روز 14 ساعت قبل
تغییر ساعات بورس جهت بهبود جهش تولید و فشار کمتر بر هسته معاملات
تغییر ساعات کاری بازار سرمایه = جهش تولید سازمان بورس و وزارت اقتصاد/ سازمان بورس و فرابورس/ ملی 1
از نظر اقتصادي چنانچه ساعات کاری معاملات در بازار سرمایه از 8:30 تا 12:30 به ساعات 14:30 تا 18:30 تغییر کند، بسیار معقول‌تر از ساعات فعلی می‌باشد. دلایل آن هم در ادامه اشاره شده است.
1- بسیاری از فعالان بازار مشغول به کار در رشته خود هستند و به جای دقت کردن به کار خود، مدام در طی روز حواسشان بیشتر به سرمایه‌گذاری‌ها در بازار سرمایه از طریق تلفن همراه می‌باشد که این امر منجر به کم کاری و تولید کمتری در شغل آنها خواهد شد که خود مغایرت دارد با نامگذاری سال به جهش تولید.
2- تغییر ساعات کاری به ساعات مذکور منجر به این می‌شود که سرمایه‌گذاران طی شب زمان بیشتری بعد از پایان بازار در راستای تحلیل و برنامه‌ریزی برای روز بعد سهام خود و یا سرمایه‌گذاری‌های آینده خود داشته باشند.
3- چون طی زمان پیشنهاد شده، سرمایه‌گذاران مشغله کاری خود را ندارند، بعد از پایان معاملات 18:30 این سرمایه‌گذاران که تعدادشان به مراتب بیش از آنهایی است که بورس شغل اصلی آنها می‌باشد،اشراف بیشتری بر اتفاقات سهم خود طی معاملات خواهند داشت و تصمیمات بهتر و پیشرفت اطلاعاتی و آموزشی بیشتری خواهند کرد.
در نهایت سپاس، امیدوارم این پیشنهاد را جدی و با کارشناسی کامل دنبال فرمایید همچنین از همه فعالان بازار سرمایه خواهشمندم این پیشنهاد را حمایت فرمایند.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

مختومه شده مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
49
انتشار: ۱۱:۱۸ , ۱۳۹۹ خرداد ۳۱ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۲۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد