انتشار : ۱۲:۰۰ , ۱۳۹۹ تیر ۳ آخرین پیگیری: 10 ماه 19 روز 23 ساعت قبل
جلوگیری از پیامک پیام‌رسان‌های فیلتر شده
aaaaa اعضای شورای عالی فضای مجازی/ .وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات/ ملی 4
از تمامی افراد مربوطه در هر سازمانی اعم از دولتی و قضایی و غیره درخواست می‌شود تا به این موضوع رسیدگی کنند که با وجود مسدود و فیلتر بودن برخی فضاهای مجازی مانند توئیتر و گوگل پلی و یوتیوب و... در ایران که به دلایل جاسوسی و یا اخلاقی و یا هر دلیل دیگر این کار انجام شده، چرا هنوز می‌توانند در شبکه مخابرات ایران پیامک‌های تایید ارسال کنند؟
به نظر می‌رسد که مسوولیت این کار با شورای عالی فضای مجازی و مخصوصاً وزارت ارتباطات باشد.مسدودسازی این بخش مسموم و منحرف و ناامن از فضای مجازی باید در جوانب مختلف باشد تا اثر بخش واقع شود.
قاطعیت ریاست دستگاه قضا و دادستان کل در مورد ولنگاری فضای مجازی لازم و ضروری و امیدبخش است.باید بررسی شود که آیا پیام‌رسان‌های ایرانی هم می‌توانند به همین راحتی و مفتی، پیامک‌های خود را در سیستم‌های مخابراتی خارجی ارسال کنند؟با غیرفعال کردن این پیامک‌ها می‌توان تا حدود زیادی از ادامه فعالیت‌های جاسوسی و ضدفرهنگی دشمن در فضای مجازی کشور که متاسفانه به حال مسموم درآمده، جلوگیری کرد.
جدا از مسائل فرهنگی و امنیتی شاید مسدود کردن این پیامک‌ها باعث جلوگیری از تحمیل هزینه‌های گزاف و بیهوده به شبکه مخابراتی کشور گردد چرا که در این جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه،اتلاف حتی یک دلار ارز هم خود خیانت است.امیداست که در آینده فضای مجازیِ پاک و امنی داشته باشیم.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

پیام رسان خارجی پیام رسان داخلی
مختومه شده مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
43
انتشار: ۱۲:۰۰ , ۱۳۹۹ تیر ۳ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
شهروند ۰۸:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ پیامک نیاد تماس گرفته میشه، تماس بسته بشه ایمیل میاد! 1 بذارید شاید تنها راه ارتباطی یک نفر باشه!!! همون فیلتر کفایت میکنه! ضمنا معمولا دلایل اخلاقی و شکایت های حقوقی هست که با فیلترینگ مشکل حل هست
 
ناشناس ۰۸:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ اگر فر میکنید که تاثیری نداره، پس چرا حمایت نمیکنید؟؟!!؟ نهایت این است که فرقی نکند و ما فقط یک کلیک صرف کرده ایم!!!
 
na ۰۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
 
پایگاه ایده پردازی و طراحی‌های راهبردی ۲۱:۳۶ ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ ◄◄◄ »»» جنبش مردمی استفاده همه کاربران پیام رسان‌های ایرانی از پُرجمعیت‌ترین پیام رسان ایرانی به جای پیام رسان واتساپ ♦ در جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی، این مطلب را برای نزدیکان و خویشاوندان و دوستان و مخاطبان خود، ارسال بفرمایید. <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/48022">https://www.farsnews.ir/my/c/48022</a>
سوژه های در حال رشد