انتشار : ۱۴:۵۶ , ۱۳۹۹ تیر ۳
بررسی قرارداد پرسنل نیروگاه شهید منتظری اصفهان
امجد وزارت نیرو/ اصفهان 5نظر
با احترام به آگاهی می رساند، یک شرکت پیمانکاری که ظاهرا وظیفه تامین نیروی متخصص برای شرکت‌های بسیاری از جمله نیروگاه شهید منتظری اصفهان را بر عهده دارد، بازار فروش راه انداخته و با این که نیروگاه شهید منتظری هزینه به کارگیری نیروی انسانی را به این شرکت تمام و کمال پرداخت می‌نماید ولی این پیمانکار بدون هیچ تخصص و آورده‌ای و با سوءاستفاده از مقوله نظارت بر بازار کار و عدم امنیت شغلی کارکنان، با کمترین قیمت و عدم رعایت حداقل‌های قانونی، نیروی انسانی را به کار می‌گیرد.
رسیدگی به تخلفات این شرکت از جمله قراردادهای اجباری همراه با کاهش دستمزد،نپرداختن دستمزدهای قانونی، قراردادهای نامتعارف و به کارگیری نیروهای تحصیلکرده در مشاغل پایین و... را در دستور کار خود قرار داده است.خواهشنمندیم مسوولان امر نسبت به مواردی که گفته شد بررسی صورت گرفته و به کمک ما بشتابید.

انتهای پیام /ع

تبدیل قرارداد به رسمی قرارداد
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
49
انتشار: ۱۴:۵۶ , ۱۳۹۹ تیر ۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
یا علی ۱۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا, و @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
سروش سهرابی ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا, و @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۰۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ دست دزدان از این مملکت و مردمش کوتاه باد
 
ناشناس ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ چه گناهی کرده ایم که گیر این نامردها افتاده ایم
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد