انتشار : ۱۸:۵۳ , ۱۳۹۹ تیر ۷
بازی با سرمایه مردم تا کی؟
akbarhadi سازمان بورس اوراق بهادار/ ملی 1نظر
در حالی بحث سرمایه‌گذاری در بورس به بحث روز جامعه حتی به بحث روز مجلس و دولت تبدیل شده، دولتمردان هر روز در بوق تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در بورس می‌دمند ولی به نظر می‌رسد زیرساخت‌ها و قوانین برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه مهیا نشده است.
از گلایه متعدد سهامداران از کند بودن هسته معاملات تا هک شدن سیستم برخی کارگزاری‌ها و دعوای ناشران با سازمان بورس، تعلیق مکرر نمادها و بلوکه شدن سرمایه سهامداران و...
در این میان ضرر و زیان مردمی که برای جبران نرخ تورم با هزار امید راهی بازار سرمایه شده‌اند و کسی جوابگو آنها نیست که در ادامه برای نمونه شکایات سهامداران یکی از نمادهای بورسی برای بررسی نهادهای ناظر به اطلاع می‌رسد.
نظر به تعلیق نماد پترول از اوایل خرداد، تعلیق مکرر آن در روز بازگشایی و عدم پاسخگویی مدیران پترول به سوالات سهامداران و با توجه به بلوکه شدن سرمایه سهامداران در روزهای سبز بورس و رسیدن آسیب و ضرر و زیان به سرمایه آنها همچنین تعلیق چندین باره نماد در روز بازگشایی، از سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر نهادهای قانونی استدعا داریم در خصوص احقاق حق سهامداران موضوع را پیگیری و نتیجه را به اطلاع سهامداران برسانند.

انتهای پیام /ع

نماد بورس بازار بورس
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
11
انتشار: ۱۸:۵۳ , ۱۳۹۹ تیر ۷
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۰۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد