انتشار : ۲۲:۲۴ , ۱۳۹۹ تیر ۷ آخرین پیگیری: 9 ماه 24 روز 11 ساعت قبل
تعلیق نماد "پترول" اجحاف در حق سهامدارن خرد
علی سازمان اوراق و بهادار بورس/ ملی 26
نماد پترول به دلیل عدم شفافیت توسط ناظر سازمان بورس بیش از یک ماه است که تعلیق و غیرقابل معامله شده آن هم در زمانی که بورس هر روز در حالا بالا رفتن است و سهامداران پترول از این صعود نه تنها بی‌بهره هستند بلکه اصل پول و سرمایه آنها بلوکه شده و در تامین نیازی‌های ضروری خود به دلیل بیکاری مانده‌اند.لطفا پیگیری کنید.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اخبار بورس بازار پایه بورس
مختومه شده مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
373
انتشار: ۲۲:۲۴ , ۱۳۹۹ تیر ۷ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۲۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ بابت تعلیق نماد
 
ناشناس ۰۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ آخه بازی با سرمایه سهام دارها تا کی
 
ebrahimfallah ۰۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ تو خدا به داد ما برسید . چرا ما سهامدارها باید چوب اختلافات مدیران رو بخوریم
 
ناشناس ۰۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ بابت تعلیق نماد
 
ناشناس ۰۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ با سلام با توجه به اینکه بیش از یک ماه است سهام شرکت با نماد پترول بسته شده و هیچگونه پاسخگویی درستی انجام نشده و این در حالی می باشد که کلیه سهام بازار با رشد شاخص در این مدت رشد زیادی داشته است و هنوز این شرکت جهت بازگشایی و جبران عقب افتادگی قیمت کاری انجام نداده رسیدگی به موضوع و روشن شدن علت این امر حیاتی و مستلزم حمایت و رسیدگی به تخلفات و ... از طریق سازمان بورس و در غیر اینصورت قوه قضائیه می باشد تا هرچه سریعتر مشکل مرتفع و سهامداران پترول به حقوق خود برسند .
 
ناشناس ۰۷:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ تعلیق نماد
 
ناشناس ۰۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ تو رو خدا یه کاری بکنید
 
ناشناس ۰۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ این مسأله با جدیت باید پیگیری بشه و حقوق سهامداران محقق
 
ناشناس ۰۷:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ چرا این قدر پترول باید تعلیق بیفتد لطفا بررسی شود
 
ناشناس ۱۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ امیدوارم روزی بیاد که مدیران فاسد ریششون کنده بشه اونوقت شاهد رشد اقتصادی و معیشتی مردم هستیم یجوری که هیچکس فکرشو نکنه کاش قوه قضاییه ورود کنه
 
ناشناس ۱۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ نماد پترول بعلت اختلافات بین مدیران پترول و فارس بیش از یک ماه است تعلیق گردیده است.
 
ناشناس ۱۷:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ دلیل این همه تاخیر باز شدن و وظیفتونه که توضیح بدید اگه ماها سهامدارای خرد نباشیم شماها الان ننشستید اون بالا و حقوق یامفت بگیرید و بخورید.لعنتیا.
 
ناشناس ۱۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ لعنت به مدیران بی لیاقت و کثیف پترول که سرمایه مردم رو بلوکه کردن!!!
 
ناشناس ۱۷:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ بازگشایی نماد
 
z1351a ۱۸:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ بابت تعلیق نماد اعتراض دارم لطفا نگذارید درحق ما ظلم شود
 
ناشناس ۱۸:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ علت اینکه پترول برای مدت زیادی تعلیق شده چه است. آیا کسی از حقوق سهامداران نباید دفاع کند. برای همچنین نمادی افت دارد که مشکلات مدیریتی داشته باشد.
 
ناشناس ۱۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ تعلیق طولانی مدت سهام
 
ناشناس ۱۸:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ سلام عدم اطلاع رسانی شفاف به سهامداران و نامشخص بودن زمان بازگشایی در زمانی که بازار صعودی است باعث نگرانی جدی سهامداران و بلوکه شدن دارایی آنها در این شرایط سخت اقتصادی شده است.
 
ناشناس ۱۸:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ توقف نماد پترول اجحاف در حق سهامدارن ویک نوع اختلاس علنی وظلم آشکاره.لیاقت مدیریت ندارن مدیرانش.
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ مدیریت ناکارآمد و بازی با سرمایه سهامدار
 
ناشناس ۲۱:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ این بی برنامه ای نباید دودش تو چشم سهامدار ها بره. چرا کسی پیگیر نیست.
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ شکایت از تعلیق بودن نماد
 
ناشناس ۱۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ بابت تعلیق نماد
 
حاتمی ۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ حمایت کنید : ورود قوه قضاییه به رانت اطلاعاتی ناظران بورس سودهای چند هزار میلیاردی که در انحصار تعداد اندکی می باشد <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/32105">https://www.farsnews.ir/my/c/32105</a>
 
na ۰۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۴:۵۱ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ سلام به منظور حمایت از هموطنانی که در بورس متضرر شده اند، از 4کمپین زیر حمایت فرمائید تا به1000تا برسیم ان شاءالله: <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/47691">https://www.farsnews.ir/my/c/47691</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/46065">https://www.farsnews.ir/my/c/46065</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/45377">https://www.farsnews.ir/my/c/45377</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/44142">https://www.farsnews.ir/my/c/44142</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد