انتشار : ۱۷:۰۲ , ۱۳۹۹ تیر ۷
تست کرونا از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی گرفته شود
ناشناس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ دانشگاه علوم پزشکی/ خراسان جنوبي 3نظر
در صورت اعلام وزارت بهداشت برای بازگشایی دانشگاه‌ها بر اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی، باید قبل از ورود دانشجویان به خوابگاه تست کرونا گرفته شود. در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نه تنها این کار انجام نشد بلکه با مثبت شدن تعدادی از استادان و دانشجویان باز هم دانشگاه حاضر به گرفتن تست از دانشجویان نشد و دانشجویانی که ممکن است ناقل باشند را به شهر خود و پیش افراد پرخطر خانواده فرستاده‌اند. با پیگیری دانشجویان، با این جواب که کیت‌های تشخیص نداریم مواجه شدیم. مگر ما کیت تشخیصی کرونا صادر نمی‌کنیم؟

انتهای پیام /ن

تست کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
18
انتشار: ۱۷:۰۲ , ۱۳۹۹ تیر ۷
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
یا علی ۱۷:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا, و @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
سروش سهرابی ۱۷:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا, و @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
na ۰۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های مرتبط
سوژه های در حال رشد