انتشار : ۱۲:۱۷ , ۱۳۹۹ تیر ۸ آخرین پیگیری: 3 ماه 1 روز 21 ساعت قبل
محاکمه آخوندی در پی رشد 74 درصدی قیمت مسکن
irani ۱. قوه قضاییه. ۲. مجلس. ۳. دولت/ ملی 4نظر
افزایش ۷۴ درصدی قیمت مسکن در یکسال، کاهش ۴۱ درصدی ساخت و ساز و ۳۵ درصدی معاملات مسکن، تعطیلی مسکن مهر و معلق ماندن مسکن اجتماعی بخشی از عملکرد مفتضحانه آخوندی است.در زمامداری ایشان این وزارتخانه تاکنون هیچ خروجی نداشته است و دولت هم تاکنون در حال ماست مالی کردن مطالبات مردمی هست و به علت پایان عمر این دولت از اقدامات سریعی تاکنون عاجز بوده است.
بدنه پیر و فرسوده دولت و نیز سرمایه‌داری وزرا باعث مشقت زندگی مردم شده است لذا ما نیازمند محکومیت عادلانه و بازخواست مدیران نالایق دولت هستیم.

انتهای پیام /خ

محاکمه آخوندی
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
167
انتشار: ۱۲:۱۷ , ۱۳۹۹ تیر ۸ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۰۴:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ سلام به تمامی سهامداران لطفا به کاربری arman988684@پیام دهید
 
یا بقیه الله ۱۶:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ از کمپین ما حمایت کنید: عاملان قرارداد ویلموتس محاکمه شوند https://www.farsnews.ir/my/c/37732
 
ناشناس ۰۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد