انتشار : ۱۲:۴۲ , ۱۳۹۹ تیر ۸
لزوم تغییر رویه در پاسخگویی سامانه 1888
فدائیان امام خامنه ای شهرداری/ ملی 4
غالب شکایات و انتقادات شهروندان تهرانی در سامانه های 137 به صورت فوریتی و لزوم پیگیری مضاعف آنها در 1888 بدون رسیدگی تکمیلی و به نحواحسن، از سیکل رسیدگی خارج می‌شود.
بنای تشکیل و تاسیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در 2 سامانه 137 و 1888 در شمول آن سازمان بر این بود تا در اسرع وقت به تخلفات مناطق 22 گانه و نواحی 123 گانه در زمینه‌های خدمات شهری فوری و مناسب به پایتخت نشین‌ها در هر زمینه‌ای از قبیل: نظافت معابر، آبیاری درختان، نگهداری فضای سبز، طعمه‌گذاری موش و جمع آوری حیوانات مزاحم در معابر، رسیدگی به تغییر کاربری‌های مسکونی به تجاری و جلوگیری از هر نوع رویه‌ای که زمینه‌ساز بروز تخلفات کلان در شهر باشد، پیگیری شود ولی در حد انتظار باقی ماند و پیشرفتی نکرده است.
سال قبل رئیس 1888 سابق سلیم جوهری قول دادند تا هر پیامی که در 137 مطرح شده و شهروندان نسبت به آن اعتراض دارند، با ثبت تذکرات سیستمی در 1888 پیگیری و با متخلفان برخورد شود که این هم عملی نشد و در حد یک وعده ماند.
انتظار و انتقاد شهروندان این است که باید به شکایات آنها در حوزه‌های شهرداری تهران رسیدگی کامل کنند و نتیجه را فورا به منتقد یا شاکی اطلاع رسانی نمایند.

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مشکل سامانه 1888
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
70
انتشار: ۱۲:۴۲ , ۱۳۹۹ تیر ۸ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۰۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
 
ناشناس ۰۸:۲۹ ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
 
ناشناس ۰۸:۰۶ ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ خواستارم اقایون مسئول سریعابه این طرح رسیدگی کنندهرچندامیدی به انهاندارم
 
ناشناس ۰۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ فداییی رهبر عزیزم انشالله خدا عمرپر برکتشون رو روز افزون تر نماید
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد