انتشار : ۱۷:۰۳ , ۱۳۹۹ تیر ۸
وضعیت نابسامان بیمه کارگران ساختمانی
سروش وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی/ ملی 4نظر
کارگران ساختمان فراوانی در سرتاسر ایران وجود دارند که زحمات زیادی می‌کشند تا روزی خود و خانواده را تامین کنند و متاسفانه هیچگونه حمایتی از سوی هیچ ارگانی نمی‌شوند، نه سختی کار دارند و نه بیمه بیکاری،خیلی از دوستان و همکارانم چندین سال است که در نوبت هستند که بیمه بشنوند که حداقل بتواند سابقه کاری داشته باشند و سر پیری از بازنشستگی استفاده کنند و اکنون از طریق دفترچه از حمایت‌های درمانی استفاده کنند.
متاسفانه به صنف مراجعه می‌کنیم می‌گویند سهمیه نیامده، به تامین اجتماعی مراجعه می‌کنیم می‌گویند نیامده، از مسئولین و نمایندگان مجلس و کارگران تقاضا داریم پیگیری کنند و کمترین نیاز کارگران رسیدگی شود.
بیمه کارگران ساختمانی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
76
انتشار: ۱۷:۰۳ , ۱۳۹۹ تیر ۸
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
یا علی ۱۹:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا, و @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
سروش سهرابی ۱۹:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا, و @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به نظر من باید کارگر ساختمان بیمه باشهخئد من ۳ ساله تو نوبتم خواهش دارم یه فکری بشه
 
ناشناس ۰۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برای رضای خدا و شادی دل امام زمان از کمپین به داد سرمایۀ مردم مظلوم کرمانشاه برسید حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139 مردم ایران؛ پالایشگاه کرمانشاه را که هزاران میلیارد تومان ارزش دارد به نام خصوصی سازی با دریافت 20 میلیارد تومان آنهم با وام از بانک دی به 4 نفر واگذار کردند ... مردم آمادگی دارند که در قالب سهام کلِ قیمت کارشناسیِ واقعیِ آن را نقداً بپردازند ... چرا سرمایۀ ملت بصورت اقساط طولانی مدت به 4 نفر فروخته شود؟!! ... حرف ما این است: نفت و پالایشگاه سرمایۀ ملی است و باید در راستای تحقق عدالت اجتماعی بصورت سهام به همۀ مردم ایران واگذار شود که علاوه بر ارزش افزوده، سود سالیانۀ آن نصیب مردم شود که نیازمندِ چندرغاز یارانه و مستمری از نهادهای امدادی نباشند ... به عبارتی در کشوری که اینهمه ذخایر و فراوانی وجود دارد مردم نیازی به کدخدا ندارند! . با شرکت در این کمپین و حمایت از آن از سرمایه ملی مردم ایران حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد