انتشار : ۱۱:۱۰ , ۱۳۹۹ تیر ۹ آخرین پیگیری: 15 روز 10 ساعت قبل
از افزایش ۴ برابری هزینه تلفن ثابت جلوگیری شود
حسام فرهنگی قوچانی ۱. قوه قضاییه. ۲. مجلس. ۳. دولت/ ملی 4نظر
تصویب افزایش حق اشتراک تلفن ثابت آن هم 4 برابر فشار مضاعفی به مردم در این شرایط اقتصادی ایجاد می‌کند، مخابرات به هر بهانه‌ای از مردم پول می‌گیرد اما در عین حال کیفیت اینترنت و خدمات پایین است.
افزایش 4 برابری حق اشتراک تلفن در قبل هم با تغییر عنوان آبونماه بود که همچنان از مردم پول کسر می‌شد، مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
افزایش 4 برابری تعرفه تلفن ثابت
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
105
انتشار: ۱۱:۱۰ , ۱۳۹۹ تیر ۹
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
سعید ۱۴:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ این هزینه که اخذ آن توسط شرکت مخابرات از مردم ، از سوی دیوان عدالت غیرقانونی قلمداد شده بود، به وسیله یک تغییر نام ، از حق آبونمان به حق اشتراک ! قانونی شد! یعنی به همین راحتی نه تنها با یک تغییر عنوان مخابرات حکم دیوان عدالت را دور زد ، بلکه برای دهن کجی به دیوان عدالت هزینه آن را چهار برابر هم نمود و مدیران در مصاحبه ها به صورت کلی میگویند که بله این دریافت ها باعث بالا رفتن امنیت! و ارتقای زیر ساخت ها خواهد شد. چیزی که در عمل واضح است این دریافت ها فقط کمک میکند سودی که شرکت متعهد شده به سهامداران عمده بپردازد راحت تر تامین خواهد شد.
 
ناشناس ۱۷:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ تورو خدا تو این روزا و تو این موقعیت معیشت مردم انصاف نیست که دیگه هزینه تلفن هم ۴ برابر بشه ،خداوکیلی پیگیری کنین .
 
ناشناس ۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برای رضای خدا و شادی دل امام زمان از کمپین به داد سرمایۀ مردم مظلوم کرمانشاه برسید حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139 مردم ایران؛ پالایشگاه کرمانشاه را که هزاران میلیارد تومان ارزش دارد به نام خصوصی سازی با دریافت 20 میلیارد تومان آنهم با وام از بانک دی به 4 نفر واگذار کردند ... مردم آمادگی دارند که در قالب سهام کلِ قیمت کارشناسیِ واقعیِ آن را نقداً بپردازند ... چرا سرمایۀ ملت بصورت اقساط طولانی مدت به 4 نفر فروخته شود؟!! ... حرف ما این است: نفت و پالایشگاه سرمایۀ ملی است و باید در راستای تحقق عدالت اجتماعی بصورت سهام به همۀ مردم ایران واگذار شود که علاوه بر ارزش افزوده، سود سالیانۀ آن نصیب مردم شود که نیازمندِ چندرغاز یارانه و مستمری از نهادهای امدادی نباشند ... به عبارتی در کشوری که اینهمه ذخایر و فراوانی وجود دارد مردم نیازی به کدخدا ندارند! . با شرکت در این کمپین و حمایت از آن از سرمایه ملی مردم ایران حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد