انتشار : ۱۲:۲۷ , ۱۳۹۹ تیر ۹
با سدمعبر خودروها در کوچه‌ها برخورد شود
فدائیان امام خامنه ای اداره پلیس راهنمایی و رانندگی/ ملی 4
سد معبرخودروهای شهرداری منطقه سه و مراجعین آن و شلوغی کوچه‌ها و معابر مجاور با پارک خودرو در خیابان کم عرض رودبارشرقی و پارک دوبله در کوچه‌های افتخاری و بشردوست که منتهی به میرداماد و رودبارشرقی می‌شوند، مقابله شود.
چرا طبق قانون با پارک دوبله و پارک زیر تابلوهای توقف ممنوع خیابان رودبارشرقی برخورد نمی‌کنند؟ لطفا سریعا مسئولان راهور و شهرداری تهران اقدام نمایند.

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مقابله با پارک دوبله
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
52
انتشار: ۱۲:۲۷ , ۱۳۹۹ تیر ۹ این سوژه منقضی شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۰۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برای رضای خدا و شادی دل امام زمان از کمپین به داد سرمایۀ مردم مظلوم کرمانشاه برسید حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139 مردم ایران؛ پالایشگاه کرمانشاه را که هزاران میلیارد تومان ارزش دارد به نام خصوصی سازی با دریافت 20 میلیارد تومان آنهم با وام از بانک دی به 4 نفر واگذار کردند ... مردم آمادگی دارند که در قالب سهام کلِ قیمت کارشناسیِ واقعیِ آن را نقداً بپردازند ... چرا سرمایۀ ملت بصورت اقساط طولانی مدت به 4 نفر فروخته شود؟!! ... حرف ما این است: نفت و پالایشگاه سرمایۀ ملی است و باید در راستای تحقق عدالت اجتماعی بصورت سهام به همۀ مردم ایران واگذار شود که علاوه بر ارزش افزوده، سود سالیانۀ آن نصیب مردم شود که نیازمندِ چندرغاز یارانه و مستمری از نهادهای امدادی نباشند ... به عبارتی در کشوری که اینهمه ذخایر و فراوانی وجود دارد مردم نیازی به کدخدا ندارند! . با شرکت در این کمپین و حمایت از آن از سرمایه ملی مردم ایران حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139
 
فدائیان امام خامنه ای ۰۹:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ این آدرس برای محدوده خ میرداماده و خیلی شلوغه
 
na ۰۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد