انتشار : ۱۵:۵۲ , ۱۳۹۹ تیر ۹
ثبت‌نام دانش‌آموزان؛ به شرط دریافت کمک مدرسه
ناشناس وزارت آموزش و پرورش/ ملی 2نظر
لطفاً در مورد پول کمک به مدرسه به مدارس دولتی آموزش و پرورش رسیدگی شود. برای سال تحصیلی جدید هنوز مشخص نیست که وضعیت دانش‌آموزان از چه قرار است، چرا باید مبلغ 500 هزار تومان پول کمک به مدرسه آن هم در مدارس دولتی با کلاس‌های 45 نفره را بپردازیم؟
تا زمانی که پول کمک به مدرسه واریز نشود مدارس از ثبت‌نام دانش‌آموزان خودداری می‌کند. چرا هیچ‌کس رسیدگی نمی‌‌کند؟ خانواده‌هایی هستند که هنوز حقوق سه ماه‌شان را دریافت نکرده‌اند، چگونه این مبلغ را تهیه کنند. جدا از این چرا پول کمک به مدرسه باید به حساب شخصی مدیر مدرسه واریز شود؟
کمک مدرسه اجباری یا اختیاری ثبت‌نام دانش‌آموزان
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
28
انتشار: ۱۵:۵۲ , ۱۳۹۹ تیر ۹
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برای رضای خدا و شادی دل امام زمان از کمپین به داد سرمایۀ مردم مظلوم کرمانشاه برسید حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139 مردم ایران؛ پالایشگاه کرمانشاه را که هزاران میلیارد تومان ارزش دارد به نام خصوصی سازی با دریافت 20 میلیارد تومان آنهم با وام از بانک دی به 4 نفر واگذار کردند ... مردم آمادگی دارند که در قالب سهام کلِ قیمت کارشناسیِ واقعیِ آن را نقداً بپردازند ... چرا سرمایۀ ملت بصورت اقساط طولانی مدت به 4 نفر فروخته شود؟!! ... حرف ما این است: نفت و پالایشگاه سرمایۀ ملی است و باید در راستای تحقق عدالت اجتماعی بصورت سهام به همۀ مردم ایران واگذار شود که علاوه بر ارزش افزوده، سود سالیانۀ آن نصیب مردم شود که نیازمندِ چندرغاز یارانه و مستمری از نهادهای امدادی نباشند ... به عبارتی در کشوری که اینهمه ذخایر و فراوانی وجود دارد مردم نیازی به کدخدا ندارند! . با شرکت در این کمپین و حمایت از آن از سرمایه ملی مردم ایران حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد