انتشار : ۱۳:۱۰ , ۱۳۹۹ تیر ۱۰
تمدید خودکار اجاره‌نامه زمینه‌ساز مشکلاتی دیگر
طاها وزارت راه وشهرسازی/ ملی 3نظر
اگر شخصی خانه‌ای در سال‌های گذشته خریداری کرده و مجبور بوده که برای پرداخت اقساط، منزل را اجاره داده و خودش اجبارا در جای دیگری زندگی کند، حال که اقساط به اتمام رسیده و می‌خواهد بعد از سختی‌ها به منزلش برگردد و با اندکی آرامش زندگی کند، با این قانون عجیب که دوباره سختی‌ها آغاز می‌شود.حداقل در زمان تصمیم‌گیری تمام جوانب را بسنجید و فقط به فکر مستاجر نباشید و این‌گونه موارد را در نظر بگیرید.
اجاره بهاء نجومی مسکن مسکن
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
16
انتشار: ۱۳:۱۰ , ۱۳۹۹ تیر ۱۰
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۲۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ این مصوبه در حد حرف باقی خواهد ماند.موجر میخواهد خود ساکن شود. قبل از تصویب مصوبه بایستی تمام شروط را درنظر گرفت
 
ناشناس ۱۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ وقتی ترم رسمی اعلام شده بالای 40 درصد است و قیمت همه اجناس بشدت گران شده است...آیا افزایش 20 درصدی کرایه مشکلی از صاحب خانه که تنها منبع درآمدش از همین راه است حل می کند؟؟ متاسفانه دولت اجناس خود را به هر شکل افزایش می دهد اما برای کرایه از جیب دیگران تخفیف میدهد. لطفا خبرگزاری فارس رسیدگی کنید تنها راه حل مشکل افزایش کرایه مطابق با تورم یک سال قبل است نه تورم برنامه ریزی شده دولت برای سال بعد که معلوم نیست محقق شود.
 
ناشناس ۱۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ وقتی تورم رسمی اعلام شده بالای 40 درصد است و قیمت همه اجناس بشدت گران شده است...آیا افزایش 20 درصدی کرایه مشکلی از صاحب خانه که تنها منبع درآمدش از همین راه است حل می کند؟؟ متاسفانه دولت اجناس خود را به هر شکل افزایش می دهد اما برای کرایه از جیب دیگران تخفیف میدهد. لطفا خبرگزاری فارس رسیدگی کنید... تنها راه حل مشکل افزایش کرایه مطابق با تورم یک سال قبل است نه تورم برنامه ریزی شده دولت برای سال بعد که معلوم نیست محقق شود.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد