انتشار : ۱۶:۲۴ , ۱۳۹۹ تیر ۱۰
حجاب پوششی است که عفت و وقار زن را تضمین می‌کند
darb زنان و خانواده/ ملی 0نظر
در همه ممالک و در همه ادیان همواره شِبه روشنفکران منفعت‌طلبی وجود داشته که بر ناآگاهی برخی زنان برای بی‌حجاب شدن، دامن زده‌اند و امروزه در رسانه‌های جهنمی خود به خصوص فضای مجازی تبلیغ می‌کنند که برای رفع ظلم و محرومیت از زن‌ها باید زنان بی‌حجاب شوند و از بند اسارت حجاب آزاد شوند و مثل ما پیشرفت داشته باشند!
ولی این سخنان سخیف و ناصحیح است زیرا این گونه ظلم به زن‌ها مضاعف می‌شود و حیثیت و ناموس زنان در برابر دیدگان مردان ناآگاه و بی‌سواد، چوب حراج می‌خورد.
مگر آن زنی که بی‌حجاب می‌شود دیگر به او ظلم نمی‌شود؟ مگر در اروپا و آمریکا که مهد بی‌حجابی است زنان مورد ظلم قرار نمی‌گیرند؟ مگر زنان در جامعه فاسدزده غربی و فرهنگ منحط و مبتذل غرب کتک نمی‌خورند و شخصیت آنها بازیچه قرار نمی‌گیرد؟
به راستی آیا برای والا نگاه داشتن مقام و شخصیت زنان یک جامعه باید آنان را بی‌حجاب کرد؟ مگر نمی‌شود حجاب داشت و درس خواند و پیشرفت و مهارت پیدا کرد؟ در توجیه غلط بی‌حجابی برای آزادی زنان نباید تاریخ را تحریف کرد، مملکت ما را علم و صنعت و بصیرت پیش می‌برد نه تقلید برخی زنانی که مقلد فرهنگ بی‌حجابی و مدگرایی و هزاران فرهنگ منحط و مبتذل دیگر غرب هستند.
حجاب عفت حیا وقار زن کرامت زن
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
35
انتشار: ۱۶:۲۴ , ۱۳۹۹ تیر ۱۰
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد