انتشار : ۱۲:۲۰ , ۱۳۹۹ تیر ۱۴
قیمت بسته‌های اینترنت به حالت قبل برگردد
حسام فرهنگی قوچانی .وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات/ ملی 4نظر
اپراتورهای تلفن همراه چند روزی است قیمت اینترنت را افزایش داده‌اند، بالا بردن قیمت در برخی اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که مردم به دلیل شیوع کرونا وابستگی بیشتری به فضای مجازی پیدا کرده‌اند، غیرمنطقی و غیرمعقول است، لطفا برخورد قانونی با اپراتورها صورت پذیرد تا قیمت‌ها به حالت قبل بازگردد.

انتهای پیام /خ

گرانی بسته های اینترنتی بازگشت بسته‌های اینترنتی به حالت قبل
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
146
انتشار: ۱۲:۲۰ , ۱۳۹۹ تیر ۱۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 دعوت برای حمایت از کمپین لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 دعوت برای حمایت از کمپین مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۱۸:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ قاعدتا با پیشرفت تکنولوژی هزینه تموم شده تولیدات وخدمات کاهش پیدا می کنه و بهبود ارائه خدمات هم مورد انتظار قرار می گیره. از بهبود ارائه خدمات که خبری نیست، چرا بجای کاهش هزینه ها روز بروز بر نرخ تصاعد قیمتها افزوده می شه؟
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد