انتشار : ۱۲:۳۵ , ۱۳۹۹ تیر ۱۴
به داد مازندران برسید، زباله مردم را کشت
فوآد شبانی ۱. قوه قضاییه. ۲. مجلس. ۳. دولت/ شهرداری/ مازندران 4نظر
نظر به کوتاهی تمامی مسئولان حاضر در قبال مسئله ملی آلودگی محیط زیست در مازندران که با دپوی روزانه ده‌ها تن زباله باعث نابودی محیط زیست منطقه و تحت الشعاع قراردادن سلامت مردم فهیم و صبور این استان شده، استدعا داریم تا نسبت به ورود به این موضوع و پیگیری آن در اسرع وقت اقدامات عاجل را به عمل آورید.
سرطان و نواع بیماری‌های مختلف ناشناخته ناشی از نشت زباله و آلودگی کل آب شرب منطقه، نوید نابودی آینده مردمان این نگین ارزشمند خاک پاک ایران اسلامی است، چشم امید مازندرانی‌ها به جاری شدن عدالت به دستان شماست.

انتهای پیام /خ

انباشت زباله در مازندران
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
81
انتشار: ۱۲:۳۵ , ۱۳۹۹ تیر ۱۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 دعوت برای حمایت از کمپین لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 دعوت برای حمایت از کمپین مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
مهدی رضائی ۱۵:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ بنده از کمپین شما حمایت کردم لطفا شما هم حمایت بفرمایید https://www.farsnews.ir/my/c/32925
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد