انتشار : ۱۰:۰۱ , ۱۳۹۹ تیر ۱۵
گران شدن بسته‌های ایترنتی اپراتور ایرانسل
rasad99 .وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات/ ملی 4نظر
از وزارت ارتباطات و شخص وزیر ارتباطات که در تاریخ ۱۴ تیرماه وعده نظارت بر اپراتور ایرانسل در خصوص تعرفه‌های بسته ایترنتی را داده بود می‌خواهم که بر نظارت‌ها تشدید کنند و جریمه‌های بیشتری برای اپراتور مذکور متخلف در نظر بگیرند.

انتهای پیام /ن

گران شدن بسته های اینترنتی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
63
انتشار: ۱۰:۰۱ , ۱۳۹۹ تیر ۱۵
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لطفا کمپین رو امضا کنید تا مسئولین در حضور مردم پاسخگو باشن و این همه بروکراسی اضافه برای کوچترین مطالبات حذف بشه
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 دعوت برای حمایت از کمپین مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو برای حل مشکل بیکاری و سخت کاری و جلوگیری از فاجعه در آینده نزدیک امضاء کنید.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم. این کمپین شما بسیار خوب بود.
 
ناشناس ۰۵:۰۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد