انتشار : ۱۴:۰۶ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
نه به رهایی زباله در طبیعت
ناشناس سازمان حفاظت محیط زیست/ ملی 3نظر
خواهش از شهروندان این است که به طبیعت رحم کنیم و زباله‌های خود را در طبیعت رها نکنیم.طبعیت را سالم باید تحویل فرزندان آینده بدیم همگی باید از خود شروع کنیم بعد به فرزندان خود یاد بدهیم که زباله روی زمین نریزیم. هر جا می‌رویم زباله خود را با خود برگردانیم و در طبیعت جا نگذاریم یا اینکه از شیشه ماشین به بیرون پرت نکنیم. با طبیعت مهربان باشیم.

انتهای پیام /ع

انباشت زباله حامیان طبیعت
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
28
انتشار: ۱۴:۰۶ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
سینا ۱۷:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/32591
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ سلام، اگر من و شما که دو نفر عادی هستیم از هم حمایت نکنیم و حرف هم رو نشنویم چه انتظار از شخص ثالث دارید ؟ برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش، ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم. این کمپین شما بسیار خوب بود. لطفا به گروه ما بیایید تا کمپین مشترک و با بازدید بیشتر در این رابطه ایجاد کنیم.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد