انتشار : ۱۴:۱۴ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
تعیین سهام به جای سود از صندوق ذخیره فرهنگیان
avin ، وزارت آموزش و پرورش/ ملی 6نظر
صندوق ذخیره در اوایل دهه هفتاد تاسیس شد. هرماه مبلغی از حقوق فرهنگیان کسر و به حساب صندوق واریز می‌شد. با این پول صندوق هلدینگ‌های را ایجاد کرد. تمام امکاناتی که صندوق داره از پول معلمان هست، متاسفانه در زمان باز نشستگی فقط سود این هلدینگ‌ها به حساب معلمان واریز و عملا اخراج می‌شوند. مطالبه ما شراکت در سهام تمام شرکت‌ها و صنایعی است که صندوق با پول معلم ایجاد کرده است. ما در ایجاد آجر به آجر شرکت سهم داریم.

انتهای پیام /ع

فرهنگیان ابهامات صندوق ذخیره فرهنگیان
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
37
انتشار: ۱۴:۱۴ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ سلام، اگر من و شما که دو نفر عادی هستیم از هم حمایت نکنیم و حرف هم رو نشنویم چه انتظار از شخص ثالث دارید ؟ برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش، ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۱۳:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ عالی
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ وارد بورس شود.
 
moalemmazlom ۱۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ https://www.farsnews.ir/my/c/28224 ،ازمن حمایت کنید
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد