انتشار : ۱۶:۱۵ , ۱۳۹۹ تیر ۲۱
چرا خودروسازها قیمت قطعی محصولات را اعلام نمی‌کنند؟
حاذق تعزیرات دولتی،وزارت صمت/ ایران خودرو و سایپا/ ملی 3نظر
واقعا باعث تاسف است که کالایی مثل خودرو امروز مقداری زیادی از مبلغش بعد از قرعه‌کشی اخذ می‌شود و بقیه مانده پول خودرو بر اساس قیمت روز چند ماه بعد و یا یکسال بعد محاسبه و تحویل می‌گردد ! شرکتهای خودروسازی با چه منطق و چطور این آبروریزی را بر خود پذیرفته‌اند که نمی‌توانند قیمت تمام شده محصولات خود را تخمین و تضمین نمایند؟! چرا سازمانهای رسیدگی کننده به این اقدام خنده‌آور رسیدگی نمی‌کنند و هر سازمانی از راه می‌رسد بعد از دوماه درجا میزند و از وعده و وعیدهای نظارتی و وظیفه سازمانی خود عدول می‌کند، یعنی جدا برای فروشندگان خودرو خیلی سخته که قیمت روز خودروها محاسبه شود، اگر برای محصولاتتان نمی‌توانید قیمت تمام شده قطعی تعیین بفرمایید همان بهتر که مدیریت را به افراد متخصص و کاردان بسپارید و خودتان کنار بکشید و مردم و نیازمندان را بیشتر از این نرنجانید، قیمت روز و... جز منفعت مضاعف چیز دیگری نیست تمام کنید، شماخودروسازها وظیفه دارید قیمت تمام شده و شفاف خودروهای فروشی را به مردم صادقانه اعلام بفرمایید.

انتهای پیام /خ

عدم اعلام مبلغ خودرو از سوی خودروسازها
در حال پیگیری سوال
50000حمایت سوال از روسای قوا
10000 حمایت سوال از بالاترین مقام مسئول
1000 حمایت سوال از مسئول مربوطه
50 حمایت سوال از کارشناس
38
انتشار: ۱۶:۱۵ , ۱۳۹۹ تیر ۲۱
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۸:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ لطفا در گروه تلگرامی در رابطه با عدم اعلام قیمت و صدور دعوتنامه ها عضو شوید لینک گروه حواله داران دنا پلاس اتومات ??? @denaplusauto ??? لینک کانال حواله داران دناپلاس اتومات توربو و معمولی ??? @denaauto ??? لینک گروه حواله داران پژو 207 پانوراما ??? @peugoet207panama ??? لینک کانال پژو 207 پانوراما ??? @peugoet207 ???
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ باسلام و احترام دوست محترم من به سوژه بی نظیر شما رای دادم. لطفا شما هم به کمپین ما رای بدهید: https://www.farsnews.ir/my/c/2363
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد