انتشار : ۱۶:۴۲ , ۱۳۹۹ تیر ۲۱
خودروی «آریسان» نه تحویل می‌شود، نه تبدیل
arisan ایران خودرو/ تعزیرات دولتی،وزارت صمت/ ملی 5
از مهر ۱۳۹۷ که ثبت نام خودرو توسط ایران خودرو انجام شده با موعد تحویل خرداد ۹۸ مشتریان خودروی وانت آریسان را ثبت نام کرده‌اند. با وجود همه مشکلات در شرایط فعلی به ناچار مشتریان مجبور به صبر بوده‌اند. دعوتنامه خودرو مورد نظر پس از ۸ ماه از زمان مقرر تحویل تازه صادر شد. در ماه ۱۱ سال ۱۳۹۸ تکمیل وجه و ۳۱ میلیون تومان دیگر دریافت شده است. پاسخ نمایندگی پیش از تکمیل وجه این بوده که بله با تکمیل خودرو تحویل داده می‌شود. الان ۵ ماه گذشته است و با پیگیری‌های زیاد به آن رسیده‌ایم که این خودرو از طرف راهبر دیگر شماره گذاری نمی‌شود. دلیل اصلی عدم تحویل خودرو و فاکتور نشدنش این مسئله می‌باشد.
سؤال اینجاست که قطعا یک شبه راهبر جلوی شماره گذاری خودرو را نمی‌گیرد و حتما تذکرات لازم پیشتر داده شده و با این وجود چرا ایران خودرو دعوتنامه صادر و تکمیل وجه توسط مشتری را خواهان شده است؟اسم این عمل را چه باید گذاشت؟
نکته مهم اینکه ایران خودرو برای این دست از خودروها طرح تبدیل نمی‌گذارد چون تولید کرده و یا امکان تولیدش را دارد.
تولیدی که به انبار برود به چه درد می‌خورد؟ این ظلم نیست؟ اینکه روزی مشتری مثل ما برای تکمیل وجه در شب عید به قرض الحسنه گرفتن می‌افتد وقتی هیچ چیز سرجایش خودش نبوده و در برنامه‌ریزی‌هایش لحاظ نکرده بوده و حال پس از ماهها مجبور است مبلغ قرض گرفته را با ارزش نصف شده‌اش عودت دهد، خدا را خوش می آید؟ آیا این بی‌توجهی و بی‌مسئولیتی باعث آن نشده تا مردم همه باورهایشان به دستگاههای دولتی خدشه‌دار شود؟
این مشکل داخلی ایران خودرو است و خودخواهی محض است که تبدیل نمی‌کنند، انصراف و دریافت وجوه پرداختی هم جزو خسارت و زیان نیست؟
استدعا دارم احقاق حق فرمایید.

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

عدم تحویل خودرو آریسان
در حال پیگیری سوژه خبری
50000حمایت ساخت مستند
10000 حمایت گزارش تحقیقی
5000 حمایت میزگرد کارشناسی
500 حمایت گزارش میدانی
13
انتشار: ۱۶:۴۲ , ۱۳۹۹ تیر ۲۱
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه
 
استخدامی ۲۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30902d984d8b7d981d8a7حمایت کنید من حمایت کردم
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ باسلام و احترام دوست محترم من به سوژه بی نظیر شما رای دادم. لطفا شما هم به کمپین ما رای بدهید: https://www.farsnews.ir/my/c/2363
 
na ۱۴:۲۶ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد