انتشار : ۱۰:۰۲ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
عدم نظارت بر درآمدهای بی‌حساب و کتاب آرایشگاه‌های زنانه/مطب پوست یا سالن زیبایی؟
سرباز رهبر بازرسی از اماکن و نیروی انتظامی/ سازمان تعزیرات حکومتی/ ملی 6نظر
چندی است که با شروع فصل گرما بحث حجاب و مانتوهای جلو باز و بدن نما و یا شیشه‌ای در خبرگزاری‌ها پر شده است، همچنین یک خبر به این امر اختصاص داده شده بود ولی سؤالی که پیش می‌آید اینکه آیا مسؤلان در جامعه ما میزان درآمدهای غیرقانونی آرایشگران زنانه و روش‌های آنان برای کسب درآمد را می‌دانید؟
آیا آرایشگران زنانه‌ای که برخی از آنها درآمدهای چند صد میلیونی در ماه دارند مالیات می‌دهند؟
آیا میدانید در همین آرایشگاها کارهایی انجام می‌شود که حتی متخصصان پوست هم برای انجام آن نیاز به دوره آموزشی دارند، آیا مسؤلیت ما برایشان اهمیت دارد؟ این آرایشگران زنانه به دلیل اینکه از چشم جامعه مخفی‌اند به چه کارهایی می‌پردازند و چه فرهنگی را برای دختران و زنان و مادران جامعه ما دیکته می‌کنند؟
آیا وقت آن نرسیده است که رسیدگی کنیم به وضع این صنف پردرآمد و تاثیرگذار در جامعه که سال‌هاست در خفا چه فرهنگی از حجاب و مد و پوشش و مصرف‌گرایی را تبلیغ کردند ولی ما در کشور اسلامی دچار خواب شده‌ایم.

انتهای پیام /خ

عدم نظارت بر درآمد آرایشگاههای زنانه سالن‌های زیبایی یا مطب پوست
در حال پیگیری سوژه خبری
50000حمایت ساخت مستند
10000 حمایت گزارش تحقیقی
5000 حمایت میزگرد کارشناسی
500 حمایت گزارش میدانی
44
انتشار: ۱۰:۰۲ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
رضا ۱۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ حمایت میکنم
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
استخدامی ۲۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30902d984d8b7d981d8a7حمایت کنید من از شما حمایت کردم
 
سرباز رهبر ۰۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ دوست عزیز با نام استخدامی نظرتون را پیدا نکردم لودفا لینکش را اصلاح کنید.
 
سرباز صاحب الزمان ۰۴:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ با سلام ضمن تشکر از مطالبه خوبتان و سپاس از وقتی که برای این مطلب می گذارید ، از مطالبه طرح تحویل فوری خودرو برای خانوارهای بدون وسیله نقلیه حمایت کنید و به دیگران نیز اطلاع رسانی کنید تا آنها نیز حمایت کنند عملی شدن این مطالبه احقاق کمترین حق یک خانواده ایرانی برای داشتن کمی آسایش روحی و روانی در این شرایط بد اقتصادی می باشد و دعای خیر تک تک این خانواده ها بدرقه همگی حمایت کنندگان می شود باتشکر https://www.farsnews.ir/my/c/30004
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ باسلام و احترام دوست محترم من به سوژه بی نظیر شما رای دادم. لطفا شما هم به کمپین ما رای بدهید: https://www.farsnews.ir/my/c/2363
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد