انتشار : ۱۱:۲۸ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
بسته شدن بی‌دلیل نماد شستا
میثم سازمان بورس اوراق بهادار/ ملی 5نظر
چرا ناظر بازار بورس بی‌دلیل و بدون توضیح نماد شستا را می‌بندد؟ اگه ترس از افزایش رشد بیش از حد شاخص کل وجود دارد، که امروز شاخص تا مثبت خیلی فاصله داشت. از طرفی نماد شپنا هم مانند شستا به دلیل تقاضای بالا بسته شد و بعد از بازگشایی به آن فرصت دادند تا حجم مبنا پر شود ولی به نماد شستا اجازه معاملات را نصفه و نیمه دادند و فرصت پرکردن حجم مبنا رو ندادند. اگه ترس از رشد شاخص است چرا جلوی نماد شپنا گرفته نشد؟ آیا خبر از رانت هست؟ این سرمایه مردم است که در دستان شماست. چرا با سرمایه مردم بازی می‌کنید.
متاسفانه ناظر بورس مثل اینکه بازیشون گرفته، هر نمادی را هر وقت دلشان بخواهد باز می‌کنند و هر وقت هم دلشان بخواهد می‌بندند. بدون دلیل و توضیح و بعد با گفتن مسائل نظارتی خود رو تبرعه می‌کنند. آیا وقتش نیست دولتی که مردم را به سمت بورس تشویق می‌کنه، به عوامل زیر دست خودش بیشتر نظارت کند. چرا اجازه رشد به این سهم با ارزش و بزرگ، داده نمی‌شود؟ خواهش، می‌کنم صدای ما رو به گوش مسئولین برسانید. متاسفانه بورس دچار فساد و رانت و احساسات ناظرین شده. آیا وقتش نیست که مدیریت آن به دست افراد از خدا ترس و قانونمند سپرده شود؟

انتهای پیام /خ

بستن نماد شستا
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
35
انتشار: ۱۱:۲۸ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ این سهمو چقدر بخاطر خودروییا میبندید؟
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه
 
استخدامی ۱۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30902d8add985d8a7db8cd8aaحمایت کنید حمایت کردم
 
سرباز صاحب الزمان ۰۴:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ با سلام ضمن تشکر از مطالبه خوبتان و سپاس از وقتی که برای این مطلب می گذارید ، از مطالبه طرح تحویل فوری خودرو برای خانوارهای بدون وسیله نقلیه حمایت کنید و به دیگران نیز اطلاع رسانی کنید تا آنها نیز حمایت کنند عملی شدن این مطالبه احقاق کمترین حق یک خانواده ایرانی برای داشتن کمی آسایش روحی و روانی در این شرایط بد اقتصادی می باشد و دعای خیر تک تک این خانواده ها بدرقه همگی حمایت کنندگان می شود باتشکر https://www.farsnews.ir/my/c/30004
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد