انتشار : ۱۵:۳۴ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲
مجلس و قوه قضاییه با جریان سفته‌بازی در بورس مقابله کنند
محمد سازمان بورس اوراق بهادار/ ملی 6
چندین ماه است که دولت اعلام کرده باقیمانده سهامش را می‌خواهد در قالب صندوق به مردم واگذار کند. از همان وقت تاکنون قیمت سهام مذکور که اکثرش همیشه درجا می‌زد و مشتری نداشت تاکنون به 3 تا 7 برابر رسیده است، چرا ؟
چون همه مردم، فعالان و تحلیلگران بازار به صورت علنی همه جا اعلام می‌کنند سهام را دولت قبل از واگذاری بالا می‌برد تا گران‌تر به مردم بفروشد! که از قضا درست هم می‌گویند، هر روز مردم درخواست خرید این سهام را دارند و دولت با فروش قطره چکانی هر روز مقدار کمی را می‌فروشد ولی هر روز 5 درصد بالاتر از دیروز!
بدتر از بد این که یک روز هم که مردم می‌خواهند سهام‌شان را بفروشند و سهام دولتی افت کند، فورا معاملات آن سهام را متوقف می‌کنند و به طرز ماهرانه‌ای سفارش سنگین صف خرید برایشان درست می‌کنند تا همه بیایند در صف و دوباره روز از نو روزی از نو !
آخر این بازی خطرناک چیزی جز نارضایتی اجتماعی نیست !
دولت باید سهام را به همان قیمت ارزنده اول سال به مردم غیرقابل فروش ارائه می‌کرد تا مردم سهام را نگه دارند و سود سالیانه شرکت‌ها را بگیرند، اما سهام را به 7 برابر قیمت به مردمی فروختند که عادتشون دادید روزی 5 درصد قیمت سهامشون بالا برود نتیجه‌اش چیست دولت محترم؟

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مقابله با سفته بازی در بورس
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
45
انتشار: ۱۵:۳۴ , ۱۳۹۹ تیر ۲۲ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۶:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ سلام، اگر من و شما که دو نفر عادی هستیم از هم حمایت نکنیم و حرف هم رو نشنویم چه انتظار از شخص ثالث دارید ؟ برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش، ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
استخدامی ۱۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ https://www.farsnews.ir/my/c/30902d8add985d8a7db8cd8aaحمایت کردم شماهم حمایت کنید
 
سرباز صاحب الزمان ۰۴:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ با سلام ضمن تشکر از مطالبه خوبتان و سپاس از وقتی که برای این مطلب می گذارید ، از مطالبه طرح تحویل فوری خودرو برای خانوارهای بدون وسیله نقلیه حمایت کنید و به دیگران نیز اطلاع رسانی کنید تا آنها نیز حمایت کنند عملی شدن این مطالبه احقاق کمترین حق یک خانواده ایرانی برای داشتن کمی آسایش روحی و روانی در این شرایط بد اقتصادی می باشد و دعای خیر تک تک این خانواده ها بدرقه همگی حمایت کنندگان می شود باتشکر https://www.farsnews.ir/my/c/30004
 
na ۱۴:۵۴ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد