انتشار : ۱۰:۱۸ , ۱۳۹۹ تیر ۲۳
عدم پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری سازمان بورس در مورد خرابی هسته معاملات
ali a سازمان بورس اوراق بهادار/ ملی 4
علی‌رغم تبلیغات و ایجاد جاذبه برای سرمایه‌گذاری اقشار مختف مردم در بازار سرمایه، نبود یک هسته معاملات قوی در سازمان بورس برای مدتهای مدیدی است که به چشم می‌خورد.
متاسفانه با توجه به انتقادات همیشگی فعالان بازار و همچنین مردم نسبت به اختلالات همیشگی هسته معملات، هیچ عزمی از طرف مدیران سازمان بورس برای رفع این نقیصه دیده نشده و نمیشود، کارگزای‌ها هم که در اختلال و قطع بودن از یکدیگر در حال پیشی گرفتن هستند.

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

وضعیت نابسامان بورس
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
81
انتشار: ۱۰:۱۸ , ۱۳۹۹ تیر ۲۳ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
استخدامی ۲۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ https://www.farsnews.ir/my/c/30902d8add985d8a7db8cd8aaحمایت کنید من از شما حمایت کردم
 
ناشناس ۰۲:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ واقعا افتضاح شده. هر سفارش رو نیم ساعت بعد ثبت میکنه. کارگزاری هم پیام میده که معاملات از طرف هسته معاملات با تاخیر ارسال میشه. آخه این چه وضعیتیه؟ کی قراره درست بشه؟؟ این هزینه هایی که برای ثبت نام سجام گرفتن نمیشه یه مقداریشو برای ارتقای سیستمشون استفاده کنن؟
 
ناشناس ۰۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ https://www.farsnews.ir/my/c/32900 سهمهای غیر دولتی باید با صف فروش باز بشن فقط تا ناظر تایید کنه خواهشا حمایت کنید تا دیگه شاهد این برخورد سلیقه ای نباشیم
 
na ۱۵:۱۱ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد