انتشار : ۱۲:۱۸ , ۱۳۹۹ مرداد ۷ آخرین پیگیری: 4 ماه 8 روز 9 ساعت قبل
مجلس برای استیضاح وزیر علوم اقدام کند
تعویق تمام کنکورهای سراسری وزارت علوم و تحقیقات/ مجلس/ ملی 1639
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و ادای احترام
همان‌گونه که مستحضرید، این روزها با شیوع مجدد کرونا، عده‌ای چشمان خود را بر حقایق آماری بسته و اصرار دارند با تصمیم‌های نسنجیده و غیرکارشناسی خود جان جوانان این مملکت را خواسته یا ناخواسته به خطر اندازند.
روی سخن‌مان با وزیر محترم علوم و رئیس سازمان سنجش است که با نظرات و دلایل ناموجه اصرار به برگزاری کنکور در شرایط ناایمن کنونی دارند؛ که در ادامه به تک‌تک این دلایل و نادرستی آن‌ها می‌پردازیم، هدف ما صرفاً بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌ها و مطالبات بحق‌مان، خدمت شما نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است.
الف) یکی از مهم‌ترین دلایلی که این بزرگواران مکرراً بیان می‌دارند این است که حق عده‌ای که سخت زحمت‌ کشیده‌ و درس‌خوانده‌اند ضایع می‌شود! حال سؤال این است که آیا با برگزاری کنکور در این شرایط خطرناک، حق سلامتی کل داوطلبان و خانواده‌هایشان ضایع نمی‌شود؟
همان‌طور که مطلعید نتایج تحقیقات اخیر دانشمندان نشان می‌دهد که هر فرد مبتلا به کرونا می‌تواند 400 نفر را آلوده نماید. حال فقط کافی است تعداد 523 داوطلب مبتلا به کرونا در حوزه‌های مختلف امتحانی وجود داشته باشند تا 209263 داوطلب دیگر را آلوده نمایند و این 209263 نفر این پتانسیل را دارند تا کل جمعیت 83 میلیونی کشور را در عرض چند روز پس از کنکور به کرونا مبتلا کنند.
تعداد حوزه‌های آزمون دکتری 143 عدد در نظر گرفته‌ شده است حال فقط کافی است در هر حوزه امتحانی 3.66 نفر از داوطلبان دکتری به کرونا مبتلا باشند تا کل جمعیت 83 میلیونی کشور به کرونا مبتلا شوند.
برای آزمون کارشناسی ارشد و سراسری، حتی این عدد کمتر و به شرح زیر است:
عالیجنابان مشاهده می‌فرمایید! فقط کافی است در هر حوزه امتحانی آزمون سراسری 0.69 نفر به کرونا مبتلا باشند تا کل جمعیت 83 میلیونی کشور در عرض چند روز پس از برگزاری کنکور به کرونا مبتلا شوند و این موضوع با توجه به اینکه تقریباً در هر خانواده‌ای یک داوطلب کنکوری وجود دارد امری غیرممکن و دور از انتظار نیست.
400 نفر حداکثر تعدادی است که یک فرد آلوده می‌تواند دیگران را آلوده و 2.5 نفر حداقل آن است (این آماری است که خود وزارت بهداشت اعلام نموده است). حال اگر فقط 90 داوطلب آلوده باشند و هر فرد آلوده 2.5 نفر را آلوده کند فقط 14 روز طول می‌کشد که 83819031 ایرانی به کرونا مبتلا شوند.
بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه بهداشت بارها و بارها اذعان نموده‌اند که برگزاری هر اجتماعی ممنوع است. حتی در گزارش‌های خبری می‌بینیم و می‌خوانیم که ویروس کرونا جهش‌یافته و سرعت انتشار بیشتری پیدا کرده است و اخیراً سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز اعلام کرد که از یک جمع میهمانی 12 نفره 11 نفر به کرونا مبتلا شده‌اند یا در یک عروسی 500 نفره اکثر آن‌ها به کرونا مبتلا شدند؛ بنابراین سرعت انتشار از آن چیزی که در بالا ذکرشده است می‌تواند وحشتناک‌تر باشد؛ لذا طبق بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، در شرایط حساس کنونی تأمین سلامت افراد باید در اولویت باشد.
ب) دلیل بعدی که این عزیزان مطرح می‌کنند این است که فقط 10 درصد از داوطلبان موافق تعویق کنکور هستند! ارائه چنین آمارهایی در حالی است‌ که وزارت علوم و سازمان سنجش تاکنون هیچ‌گونه نظرسنجی رسمی و عادلانه‌ای را از داوطلبان در این‌ باره به عمل نیاورده است. ما از شما نمایندگان مجلس تقاضا داریم از وزیر محترم علوم این سؤال را مطرح نمایید که چرا با وجود اینکه سازمان سنجش از 2.2 میلیون داوطلب مبلغ 600 تومان هزینه پیامک اطلاع‌رسانی دریافت نموده است (مجموعاً 1.32 میلیارد تومان) ولی حاضر نیست تحت نظارت یک سازمان مورد اعتماد (مثل مجلس یا وزارت ارتباطات و ...) حداقل چند نظرسنجی پیامکی برگزار کند تا از نظر اکثریت مطلع شود و آمار دقیقی را ارائه نماید!
پ) دلیل بعدی که مطرح می‌کنند این است که ما پروتکل‌های بهداشتی را با نهایت دقت اعمال می‌کنیم! اما سؤال این است چرا بعد از امتحانات نهایی دانش‌آموزان پیک کرونا و موج دوم کرونا در کشور شروع شد؟ چرا آزمون نهضت سوادآموزی که اخیراً برگزار شد، تعدادی بیمار مبتلا به کرونا روی دست کشور گذاشته است؟ اگر پروتکل‌های سخت‌گیرانه در این مدت جوابگو بود، بیش از 2000 هزار نفر از کادر درمان با آن‌همه پروتکل‌های سخت‌گیرانه فوت نمی‌کردند!
همچنین اگر به پروتکل‌های خود اطمینان دارند چرا حاضر به تعهد مکتوب تضمین سلامتی داوطلبان و خانواده‌هایشان و حتی پرداخت غرامت در صورت ابتلای آن‌ها به کرونا نیستند؟ و در جواب این درخواست داوطلبان این پاسخ را ارائه می‌دهند که شرکت در آزمون اختیاری است! چرا با درخواست بیش از 15 هزار داوطلب که حاضر شده‌اند در این شرایط ناایمن از آزمون انصراف دهند و درخواست بازگشت وجه ثبت‌نام را دارند موافقت نمی‌کنند و اعلام می‌کنند که هزینه ثبت‌نام به‌حساب خزانه واریز شده است؟ داوطلبان انصرافی که روزبه‌روز تعدادشان هم زیادتر می‌شود و حاضرند به خاطر حفظ سلامتی خود و خانواده‌هایشان یک سال از جوانی خود را پرپر کنند.
همچنین در مورد فاصله 160 سانتی داوطلبان از هم که سازمان سنجش در نظر گرفته است باید بررسی شود آیا در هر حوزه امتحانی امکان تأمین چنین فضایی وجود دارد؟ تعداد داوطلبین دکتری 179704 نفر است که تعداد 143 حوزه‌ی امتحانی برای آن‌ها در نظر گرفته‌شده است. حال اگر قرار باشد فاصله 160 سانتی‌متری رعایت شود نیاز است که در هر حوزه امتحانی 352 اتاق 3 در 4 وجود داشته باشد که امکان تأمین چنین فضایی در اکثر حوزه‌ها وجود ندارد و اگر هم وجود می‌داشت بحث تأمین نیروی انسانی به ‌عنوان مراقبان آزمون مطرح می‌شد که خود هزینه‌ زیادی را بر دوش دولت می‌گذارد. برای داوطلبان کارشناسی ارشد و سراسری نیز به ترتیب، 824 و 513 اتاق 3 در 4 برای هر حوزه نیاز است حتی با افزایش تعداد روزهای آزمون نیز تردد بیشتری در جامعه صورت می‌گیرد و از خطرات آن کاسته نمی‌شود.
بازنمودن پنجره‌های سالن آزمون و استفاده از سطل زباله پدالی هم از پروتکل‌های سازمان سنجش است که نیاز به توضیح بیشتری ندارد!
ت) دلیل بعدی که مطرح می‌کنند این است که کشور چین و ترکیه و افغانستان کنکور را برگزار کرده‌اند ما هم می‌خواهیم کنکور را برگزار نماییم! حال ما از شما نمایندگان تقاضا داریم از وزیر محترم علوم این پرسش را مطرح نمایید که آیا آمار تعداد مبتلایان و فوتی‌های کشور ما را با کشورهای مذکور قابل‌مقایسه است؟ آیا آمار فوتی‌های چین با آمار فوتی‌های ما یکسان است؟ آیا آمار تعداد داوطلبان افغانستان با ایران قابل ‌مقایسه است؟ آیا مقایسه کشوری که تحت تحریم‌های ظالمانه است با سایر کشورها کار عادلانه‌ای است؟
ث) دلیل دیگر آن‌ها این است که ما طراحان سؤالات کنکور را به مدت 6 ماه قرنطینه نموده‌ایم و طراحی مجدد سؤالات خسارت زیادی به منابع مالی وزارت علوم وارد می‌کند!
سازمان سنجش ادعا می‌کند که سؤالات طرح ‌شده است و طراحان قرنطینه‌اند، اما چطور پیشنهاد می‌دهند که تعداد سؤالات آزمون را کاهش می‌دهیم تا زمان آزمون و ریسک بیماری کاهش یابد! این خود بیانگر این است که سؤالات هنوز طرح نشده و به مرحله پرینت نرسیده است و تاکنون قرنطینه‌ای هم در کار نبوده، بنابراین خسارتی هم در کار نیست.
بسیاری از اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌های مختلف که خود زمانی طراح سؤال بوده‌اند چنین ادعایی را نادرست می‌دانند. همان‌طور که در بند (الف) توضیح داده ‌شده اگر فقط 523 داوطلب کنکور به کرونا مبتلا باشند با توجه به اینکه تقریباً از هر خانواده ایرانی یک کنکوری وجود دارد کل جمعیت 83 میلیونی کشو در عرض چند روز به کرونا مبتلا می‌شوند و با مقایسه‌ آمارهای کنونی می‌توان پیش‌بینی کرد حدود 5 میلیون فوتی خواهیم داشت.
حال از شما نمایندگان تقاضا داریم این سؤال را از وزیر علوم مطرح نمایید که آیا خسارت طراحی مجدد سؤالات کنکور بیشتر است یا خسارت جان 5 میلیون انسان؟
خداوند در قرآن کریم می‌فرماید کسی که جان یک نفر را نجات دهد انگار جان همه‌ انسان‌ها را نجات داده است؛ بنابراین حتی خسارت جان یک انسان بالاتر از تمام خسارتی است که از آن بحث می‌کنند.
ج) یکی از دلایلی که اخیراً رئیس سازمان سنجش برای عدم تعویق آزمون‌ها بیان کرده است این است که عدم برگزاری آزمون‌ها و عدم ورودی دانشگاه‌ها باعث برهم خوردن تعادل نیازهای کشور به نیروهای متخصص می‌شود و کشور در آینده دچار مشکل می‌شود! حال این سؤال مطرح است که آیا با این ‌همه فارغ‌التحصیل بیکار آیا بیشتر از نیازمان نیروی متخصص نداریم!
چ) اما یکی از دلایلی که بین وزارت علوم و وزارت بهداشت مشترک است این است که با فرا رسیدن فصل پاییز کرونا و آنفلوانزا هم‌پوشانی خواهند داشت و تلفات بیشتری خواهیم داشت! جای سؤال است که چرا در کشورهایی که در عرض‌های جغرافیای بالاتر واقع‌شده‌اند و اکثر سال فقط 2 فصل پاییز و زمستان را تجربه می‌کنند بحث همپوشانی آنفلوانزا و کرونا مطرح نیست و تعداد مبتلایان و فوتی کمتری نسبت به کشور ما دارند؟ همچنین با وجود ادعای همپوشانی آنفلوانزا و کرونا در پاییز، از طرفی نیز اصرار به شروع سال تحصیلی در مهرماه دارند که خود تناقض آشکاری است.
از طرفی شنیده می‌شود که مدرسان برخی مؤسسات کنکور تلاش مضاعف برای رسیدن به مقاصد و منافع خود دارند لذا از نمایندگان شجاع مجلس خواستاریم به‌ شدت با مافیای کنکور برخورد نموده و مانع رسیدن به اهدافشان شوند و همچنین پیشنهاد می‌شود با وضع مالیات برای آن‌ها، بر این موضوع نظارت کنند.
لذا در مورد فشار هیأت‌های علمی برای برگزاری آزمون کنکور این است که برخی از اساتید پرمشغله با به عقب افتادن ترم تحصیلی در تعداد مقالات علمی، پژوهشی و کنفرانسی و ... که دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری برای برخی هیأت‌های علمی پرمشغله و پرنفوذ می‌نویسند، وقفه حاصل شده و بسیاری از برنامه‌ریزی‌های آنها از جمله ارتقای رتبه علمی و افزایش حقوق و بسیاری از مزایای دیگر را با تأخیر مواجه می‌گرداند.
ما داوطلبان تمام کنکورهای سرسرای از شما نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ‌عنوان منتخبین و امین مردم تقاضا داریم دلایل و سؤالات ما را با وزارت علوم مطرح و خواسته‌های ما را مطالبه نمایید و در صورت عدم تمکین وزارت علوم از خواسته‌های به‌حق ما و نظرات متخصصان حوزه سلامت، در درجه اول طرح دوفوریتی برای تعویق کنکور را مطرح نمایید و اگر بازهم عمل نکردند، از ابزارهای قانونی خود همچون سؤال از وزیر و استیضاح وی استفاده کنید چراکه با توضیحاتی که در بالا ارائه نمودیم سلامت دانشجو سلامت یک ملت است (گویا وزیر محترم علوم چشم خود را بر همه‌ حقایق و آمار بسته است همچنین به علت عدم قاطعیت در تصمیم‌گیری درست و منطقی، روح و روان چندین میلیون جوان و خانواده‌هایشان را به‌هم‌ریخته است بنابراین به نظر می‌رسد در شایستگی ایشان در پست وزارت تردیدهای فراوانی وجود دارد که باید توسط نمایندگان محترم مجلس بررسی شود).

اما برخی از مهم‌ترین پیشنهادات ما:
ما خواستار برگزاری تمامی کنکورهای سراسری در یک زمان ایمن هستم ما خواستار لغو هیچ‌‌یک از کنکورهای مقاطع مختلف نیستیم (زمان ایمن زمانی است که تعداد مبتلایان 2 رقمی و تعداد مرگ‌ومیر تک‌رقمی (یا صفر) شده باشد و پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌ای وضع شود نه اینکه در پیک کرونا پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌ای را پیشنهاد دهند! اگر پروتکل‌های سخت‌گیرانه در این مدت جوابگو می‌بود، بیش 2000 هزار نفر از کادر درمان باآن‌همه پروتکل‌های سخت‌گیرانه فوت نمی‌کردند...).
حال این زمان ایمن می‌خواهد به‌صورت معجزه‌وار یک ماه بعد یا 5 ماه بعد ایجاد شود.
همچنین از شما تقاضا داریم از نظرات کارشناسان و متخصصان برتر حوزه سلامت داخل و خارج برای تعیین تاریخ آتی آزمون استفاده نمایید چراکه تعویق‌های کارشناسی نشده و چندباره جز سرگردانی و اضطراب و نگرانی و استرس برای داوطلب و خانواده‌اش چیزی به همراه ندارد و باعث افت شدید عملکرد آن‌ها شده و همچنین سیستم ایمنی بدن را هم در برابر بیماری ضعیف‌تر می‌سازد.
همچنین تا زمانی که واکسن کرونا کشف و وارد کشور نشده باشد (درمان قطعی)، حتی در صورت به وجود آمدن شرایط ایمن فوق و برگزاری آزمون‌ها، وزارت علوم موظف است سلامت تمامی داوطلبان و خانواده‌هایشان را تضمین نماید و در صورت ابتلا اقدام به پرداخت خسارت نماید.
در مورد تاریخ آزمون و شروع ترم تحصیلی پیشنهاد ما این است که اگر دولت قرنطینه مجدد را اعمال نماید به‌احتمال‌زیاد می‌توان در نیمه اول آبان ماه آزمون‌ها را در شرایط بسیار ایمن‌تری برگزار نمود و از 16 آذر (روز دانشجو) می‌توان ترم اول سال تحصیلی 1399-1400 را شروع نمود و ترم دوم را هم تا پایان تابستان سال بعد ادامه داد و به اتمام رساند. (این‌ها فرضیاتی است که به‌احتمال‌زیاد ممکن است با همکاری دولت و مردم حاصل شود.)
همچنین پیشنهاد می‌شود ورزات علوم سازوکاری را برای برگزاری آزمون به‌صورت غیرحضوری تدارک بیند تا در صورت حاصل نشدن شرایط ایمن، آزمون را به شکل غیرحضوری و آنلاین برگزار نماید تا فرصت تحصیل و دانش بیش از این از دست نرود (همچنین آزمون غیرحضوری می‌تواند به‌عنوان غربال و مرحله اول آزمون در نظر گرفته شود تا تعداد کمتری داوطلب برای امتحان حضوری انتخاب شوند و برگزاری ریسک آزمون حضوری کمتر شود).
در پایان برای شما نمایندگان عزیز کشورمان آرزوی سلامتی و شادی رو افزون را داریم. باشد که با قدرت و شجاعت حقوق ملت را استیفا نمایید.
با احترام
جمع کثیری از داوطلبان کنکورهای مقاطع مختلف تحصیلی سال 1399 (وزارت علوم و بهداشت)

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

تعویق _کنکور سراسری کنکور
مختومه شده مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
28340
انتشار: ۱۲:۱۸ , ۱۳۹۹ مرداد ۷ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
me ۱۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در این شرایط بحرانی و خودخواهی اقای وزیر علوم ایشون باید استیضاح بشن... جون داوطلب مهم تر از هزینه هاییست که اقای غلامی کردن...
 
ناشناس ۱۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگزاری کنکور دکتری کرونا پیک عجیبی خواهد داشت...واقعا قتلگاه میشه ..اینهمه ادم فدای پول؟!!!از المپیک که واجبتر نیس...از حج که واجبتر نیس...وکثر افرادی که موافق برگزاری کنکورن از قلمچی و گاج و کلاسای دکترخلیلی و ....هستن
 
ناشناس ۱۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعويق بدن چه نه ادامه ميديم براى استيضاح شدن وزير ناشايست تازه اين اول بازيه
 
ناشناس ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سازمان بهداشت جهانی کجاست.. صدای ما رو میشنوی؟
 
ناشناس ۱۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور میشه قتلگاه اگه برگزار بشه ماتوی پیک کرونا هستیم
 
ناشناس ۱۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدایا بهش رحم کن چون ما بهش.رحم نمیکنیم!!
 
ناشناس ۱۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا یاد اون لحظه که رای به مجلسی ها دادم میفتم از خودم بدم میاد چرا خودم با دستای خودم یکیو انتخاب کردم که یه روز مانعم بشه اقای جناب نماینده اگه شرف داری راحت ترین کار ممکن بکن و ازمون حمایت کن اگه نداری که دیدار به قیامت
 
ناشناس ۱۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ پس اون مطالبه كه 50000تا امضا گرفت چى فارس؟تو هم هيچ غلطى نميتونى بكنى
 
ناشناس ۱۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تازه قصه رسیده به جای نابش... منطق که ندارید هیج....انسانیت هم ندارید... پس باید از راه دیگر وارد شد....
 
ناشناس ۱۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگزاری کنکور در زمان پیک کرونا قتلگاه کنکوری ایجاد می کنید
 
ناشناس ۱۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم عامل مرگ هزاران جوان این مملکت
 
ناشناس ۱۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مطئن باشی جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر ناشایست علوم سریع تراز جمع آوری امضا برای تعویق کنکور میباشد✌
 
ناشناس ۱۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شما نماینده ما هستید. خواهشا بحث برگزاری کنکور سراسری رو جدی بگیرین. اخه مگه میشه آدم ۴ ساعت ماسک بزنه و کنکور بده؟ منی که آسم دارم و نمیتونم حتی ده دیقه بزنم چکار باید بکنم؟ خواهشا در زمان و نحوه کنکور تجدید نظر بکنین. اگه فقط یک درصد داوطلبین اونروز کرونا بگیره میشه ده هزار نفر که تقریبا ۵ برابر آمار فعلی که فاجعه بزرگیه. خواهشا جلوی مافیای کنکور بایستین و اجازه ندین فاجعه رخ بده
 
ناشناس ۱۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصدا هستیمتعویقهمه کنکور ها
 
ناشناس ۱۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیری که برای منافع مادی بویی از شرافت و انسانیت نبرده باید استیضاح بشه جون این همه جووون برا بخور بخور های این
 
ناشناس ۱۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جون مردم بیشترازهرچیزی ارزش داره موافق تعویق هستیم
 
ناشناس ۱۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هر کسی در سلامتی آحاد جامعه به خصوص جوانان تحصیل کرده عمل کند خلاف قانون اساسی کشور عمل گرده و باید مجازات شود
 
ناشناس ۱۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ‎‫سلام و خسته نباشید،وزارت علوم، سازمان سنجش و تعدادی از مسئولین که مخالف تعویق هستید و دلایل خودتون رو دارید ولی آیا سلامت و جان ما رو تضمین میکنید و مسئولیتش رو به عهده میگیرید؟!الان شماها بهتر از هرکسی از شرایط فعلی کشور خبر دارید و لزومی به توضیح من نداره ما زیر اینهمه فشار داریم له میشیم، آیا این خواسته زیادیه که برای سلامت خودمون و خانواده هامون میخوایم کنکور در شرایط بهتری برگزار بشه؟! کدوم کشوری با آمار فوتی بالای ۲۰۰ نفر در روز آزمون برگزار کرده‬‎؟! پروتکل های پیشنهادی شما فقط شعاره و همه میدونن که به جز ماسک زدن هیچکدوم رعایت نمیشه! با جان و سلامت جوونای کشور و خانواده هاشون بازی نکنید.
 
سبحـانــ ۱۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلط میکنید بعد کنکور محرم رو تعطیل کنید. آبان رو تکرار نکنید
 
ناشناس ۱۳:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم به جان داوطلبان اهمیتی نمیده و فقط به فکر پوله
 
ناشناس ۱۳:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصدا_هستیم_تعویق_کل_کنکور ها داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست تعویق_تمامی_کنکور ها سلامت_دانشجو سلامت_داوطلب
 
ناشناس ۱۳:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر خود خواه و بی فکر باید استیضاح بشه
 
ناشناس ۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جناب ابراهیم خدایی که برگشتی گفتی زورم‌میرسه برگزارمیکنم مطمن باش مااگر غرق بشیم توهم باخودمون غرق میکنیم نمیزاریم بهمون ظلم بشه
 
ناشناس ۱۳:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ يك فاجعه انساني را ميخواهند رقم بزنند ! ميخواهند جان جوانان وطن را بگيرند ! اينان دشمنان ايران هستد ! سلامت ما برايشان اهميتي ندارد
 
ناشناس ۱۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من کنکور دکتری ندارم ولی مگه بچه های دکتری موش ازمایشگاهی هستن که قرار برن کنکور بدن به مافیا دستهای پشت پروه هم کار ندارم به انسانیت وجدان کار دارم .... عزیزترین چیز نزد خداوند جان تمام جانداران هست چه برسه به انسان که اشرف مخلوقاته .... اقای مثلا وزیر چه کنکور رو برگزار کنی یا نکنی کلا گیر افتادی.... چو بد کردی مباش ایمن زآفات که واجب شد طبیعت رو مکافات
 
ناشناس ۱۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حمایت کنید
 
ناشناس ۱۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اون طرح دو فوریتی چی شد دهنمون سرویس شد با امضا کردنش و فرستادن واسه بقیه
 
ناشناس ۱۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اطلاع رسانی کنید که حداقل یه تلافی بکنیم فکر نکنن ما نفهمیم نمیدونیم دلیل اصرارشون به برگزاری کنکور ها چیه مافیای_کنکور
 
ناشناس ۱۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
سبحـانــ ۱۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ پروتکل هاتون بخوره سرتون
 
ناشناس ۱۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ محافظه کار است!
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای آزار به سلامت روان میلیون‌ها انسان یکصدا برای استیضاح این آقا ادامه خواهیم داد. سلامت روان و جسم خود را از سر کوچه پیدا نکرده‌ایم!
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم بجای اینکه خدمتگزار مردم باشد ، در راه مافیای کنکور قدم بر می‌دارد ، مافیایی که سالهاست قدم بر گلوی مردم می‌گذارد و هر روز قویتر و بزرگتر میشود مسئولین بی کفایتی همچون وزیر علوم که اصرار به برگزاری کنکور در پیک دوم کرونا با آمار روزانه ۲۰۰ کشته دارد باید استیضاح شود . . .
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون فقط به فکر منافع خودشون هستن و سلامتی داوطلبا براشون ذره ای اهامیت نداره
 
ناشناس ۱۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم رو استیضاح کنید
 
ناشناس ۱۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون سلامت داوطلبان رو زیر پا گذاشتن و باید استیضاح شوند
 
ناشناس ۱۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون با کارهاشون سلامت داوطلبان رو نادیده گرفتن.فقط استیضاح ما را آرام می کند
 
ناشناس ۱۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به نام خدا. واقعا جای سوال داره که چرا ما باید زیر دستان چنین مسئولانی باشیم؟آقایانی ک ادعا میکنید کنکور باید برگزار بشه و شرایط امن است.مگه شما از خدا نمی ترسید؟ خدا را قسم میدم که اگه 1نفر بخاطر تصمیمات شما بخواد جانش را از دست بده جان خانواده های خودتونو بگیره. اصلا این حرفی ک میگویید شرایط بعد از شهریور بدتر میشه ربطی نداره،چون شرایط همین الان هم بد است. تورا به خدا با جان مردم بازی نکنید.
 
ناشناس ۱۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ الان من مشکوک به کرونام دکتر هم نرفتم چون علائمم خفیفه تو خونه قرنطینم اگه هم کنکور برگزار بشه قطعا میرم ولی کی تضمین میکنه با ماسک زدن کسی ازم کرونا نگیره؟
 
ناشناس ۱۳:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این وزیر علوم را که سلامت ما ذره ای برایش ارزش ندارد را استیضاح کنید
 
ناشناس ۱۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم را به خاطر عملکرد ضعیف وبی نشاط کردن دانجشویان و برگزاری کنکور درشرایط موج دوم کرونا باید استیضاح کنید
 
ناشناس ۱۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق همه کنکور ها نه به برگزاری قتلگاه استیضاح وزیر علوم
 
ناشناس ۱۳:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقای غلامی شما با خودخواهی خودتون دارید با جون چند میلیون جوان و نوجوان بازی میکنید مگر جان ادم ها کشک است؟؟؟؟حتما چون قرار نیست گوسفند قربونی بشه قراره ماهارو قربونی کنید!وجدانتون چی میگه؟؟؟
 
ناشناس ۱۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به فکر سلامتی داوطلبان کنکوری باش وزیر بی کفایت. جون جوونا ارزش داره، هزارتا امید و آرزو دارن و میخوان بهشون برسن نباید به خاطر بی کفایتی یه نفر زندگی مردم مختل شه.
 
ناشناس ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کسی که بخاطر منافع شخصی و مسائل مالی ، جوون این همه آدم و به خطر میندازه که قطعا کلی مبتلا و کلی فوتی به جا خواهد گذاشت مستحق مجازاتهای بسیار سخت تر از یک استیضاح است استیضاح حداقل پاسخ به این رفتار دور از انسانیت این شخص است ‌
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در پاسخ به me جناب غلامی هیچ هزینه ای نکردن تمام هزیته هارو ما کردیم بعدش ما هستیم ک باس بریم سر جلسه کنکور تا کرونا بگیریم نه_به_کارناوال_مرگ
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید دست از خودخواهی هاشون بردارن
 
ناشناس ۱۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای منافع خودتون کلی آدمو به کشتن بدین شماانسانیت دارین واقعا ازاون طرف میگین عدم تجمع ازاین طرف برگزارکنید تجمعاتو ممنون واقعا خیلی لطف میکنید لغو تمامی کنکورها
 
ناشناس ۱۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر_مافیایی
 
ناشناس ۱۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دست از حمایت مافیای کنکور بردارید وبه فکر جوانانی که قرار است فردای کشور را بسازند باشید،برای یکبارهم که شده درست فکر کنید وتصمیم بگیرید...
 
ناشناس ۱۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلبان رو قربانی تصمیمات اشتباهتان نکنید تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۱۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعویقی باشه چه نه این مرتیکه باید استیضاح بشه .. وقتی جون این همه جوون براشون ارزشی نداره .. این جایگاه جایگاه مناسبی برا ایشون نیست..
 
ناشناس ۱۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط فقط باید استیضاح و بعد هم برکنار بشن
 
ناشناس ۱۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ صد درصد باید استیضاح شود مگه جوونا جلدشونا از سر راه اوردن
 
ناشناس ۱۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر کنکوربرگزاربشه خیلی ها جونشونو ازدست میدن جوونایی که قراره آینده این مملکتو بسازن پس خواهشا با جونشون بازی نکنید
 
ناشناس ۱۳:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غیر حضوری چیه؟؟؟؟ چون غیر حضوری نوشتین حمایت نمیکنم هرچند که متنفرم از وزیر علوم ....
 
ناشناس ۱۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوووم...علوم خیلی زیادیه براش وزیر مافیا شایسته تره براش..... یک مفسد فی الارض
 
ناشناس ۱۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استيضاح وزير علوم ناقص العقل ، اين كلا زودتر از اينا بايد استيضاح شد، كلا تو هيچ كاري نتونسته راي اعتماد بگيره از مجلس، روحاني رو چه حسابي اينو آورد ، سوابق كاري اش در حد وزارت نبود از همون اولش
 
ناشناس ۱۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای حفظ جونمون می‌جنگیم، حتی با وزیر م مافیای کنکور
 
ناشناس ۱۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جان داوطلبان از هزینه های آقای غلامی خیلی ارزشش بیشتره ای آقایان مسئول
 
ناشناس ۱۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی نشان داد جان دانش اموزان و دانشجویان برایش مهم تر از پول است و باید استیضاح شود
 
ناشناس ۱۴:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چوپانی هم براشون زیادیه چه برسه به وزیری به جای آرامش دادان به داوطلبان و خانواده هاشون به فکر اینن که ضرر مالی کنن کم بیاد واسه اختلاس و خوش گذرونی های خودشون وآقازاده ها
 
ناشناس ۱۴:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حمایت کنید اطلاع رسانی کنید داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۴:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اخه شما که میگین هی کرونا داره بدتر میشه هی داره بدتر میشه وقتی این همه ادم یهو با هم برن بیرون اونم تو یه مکان سرپوشیده معلومه که تعداد وحشتناک تر میشه و کشته ها بیشتر میشه یکم فکر کنین با یکم عقب افتادن لطمه ای وارد نمیشه مگه به اون گاج و قلم چی که فقط به فکر سود خودشونن کمی تفکر لطفا
 
ناشناس ۱۴:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون با پافشاریهاشون دارن جان میلیون ها جوان ایرانی رو بخطر میندازن!!!اقای وزیر اگر ما بر اثر ابتلا به کرونا حین جلسه ازمون فوت کنیم پدران ومادران ما تقاص خون مارا از شما مسئولین بی مسئول درقبال سلامتی جوانانشان میگیرند ودرمحکمه باید پاسخگو باشید . ماخواهان تعویق کنکورهای سراسری هستیم نه لغو آن..کنکورها باید در شرایطی که فوتی های ما یک رقمی شود برگزار شود ..وقتی اقای روحانی ودولت بی تدبیرشان وضعیت را شبه بحران تلقی میکنند ما همچنان شاهد پیک کرونا خواهیم بود .اقایان وضعیت کشور بحرانیست بحرانیییی...تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری استیضاح_وزیر_علوم
 
ناشناس ۱۴:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر بی کفایت که فقط به فکر منافع خودشه و فقط به فکر جیب خودشه بایدم کنار بره
 
ناشناس ۱۴:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط به دلیل خودخواهی و منافع جناب وزیر قراره تعداد زیادی قربانی شوند باید جواب پس بده
 
ناشناس ۱۴:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون با پافشاریهاشون دارن جان میلیون ها جوان ایرانی رو بخطر میندازن!!!اقای وزیر اگر ما بر اثر ابتلا به کرونا حین جلسه ازمون فوت کنیم پدران ومادران ما تقاص خون مارا از شما مسئولین بی مسئول درقبال سلامتی جوانانشان میگیرند ودرمحکمه باید پاسخگو باشید . ماخواهان تعویق کنکورهای سراسری هستیم نه لغو آن..کنکورها باید در شرایطی که فوتی های ما یک رقمی شود برگزار شود ..وقتی اقای روحانی ودولت بی تدبیرشان وضعیت را شبه بحران تلقی میکنند ما همچنان شاهد پیک کرونا خواهیم بود .اقایان وضعیت کشور بحرانیست بحرانیییی...تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری استیضاح_وزیر_علوم
 
ناشناس ۱۴:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمام کنکور های سراسری
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با توجه به خودخواهی ایشون، لطفا استیضاحشون کنید
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چوپانی هم براشون زیادیه چه برسه به وزیری به جای آرامش دادان به داوطلبان و خانواده هاشون به فکر اینن که ضرر مالی کنن کم بیاد واسه اختلاس و خوش گذرونی های خودشون وآقازاده ها
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای چی باید تو این شرایط کنکور برگزار شه. داستان چیه که هرکی موافق تعویق و لغو هست، بعد از جلسه به این میرسه که با پروتکل برگزار میشه با اینکه همشون میدونن غیرممکنه و پروتکلی هم رعایت نمیشه! غیر از به وسط اومدن ۸ هزارمیلیارد پول خود ما دانشجوهاست؟ با پول خون ما، میخوان زندگی کنن؟ تمام پزشکان گفتن امکان رعایت پروتکل در این سطح از جمعیت وجود نداره!
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تا کی قرار است در این کشور چندین ملیون نفر تابع منافع مالی یک عده ادم خاص باشند؟
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری ازمونها در این شرایط سلامت داوطلبان را به خطر میندازد.پروتکل بهداشتی رعایت نمیشود.سلامت داوطلب باید در اولویت باشد.
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور انلاین نه
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقای وزیر علوم ب حرف مردمت گوش بده ضرر نمیکنی????????????
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ توروخدا یه فکری بکنین مارو از این استرس نجات بدین ??????
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعويق تمامي كنكورها
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جون هر کی دوست دارید زنگ بزنید ستاد مخالفت کنید با برگزاری کنکور داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدایا ببین پول چیکار میکنه که دیگه جون ادما مهم نیست وای اینا مگه دم از مسلمانی نمیزنن پس چرا یه کاری میکنن که اون دنیاشونو از دست بدن
 
ناشناس ۱۴:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به چند ماه بعد فکر کنید و پشیمانی ک به سراغتون میاد.چون میتونستید عقب بندازید اما دریغ کردید..مسئوليت جون تک‌تک بچها و خانواده هاشون پای شماست.ما از دولت ناامیدیم مجلس اقدام کنه لطفااا
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزير علوم بايد استيضاح بشن ???خدا نگذره ازت كه جون اين همه داوطلب رو بازيچه خودت كردي ملعون
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا این ناکارامده
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ازتون عاجزانه خواهش میکنم به تعویق بندازین تا شرایط ایمن و پایدار بشه، ما جونمونو دوست داریم، تورو هر کی میپرستین
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تمام کنید این بازی کثیف رو. به خاطر منافع خودتون دارید با جون ماها بازی می کنید.
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بی وجدان ها ...
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این وزیر دیکتاتور و خود رای و بی وجدانی و فاسد که فقط به فکر امثال کاظم قلمچی و مافیای گردن کلفت کنکوره، باید استیضاح بشه، انقلاب نکردیم که دیکتاتوری اونم در مورد جون جوون ها و بچه های مردم، بخواد جونشون و بگیره چون مافیا دهن غلامی و سرویس میکنن
 
زارع ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دوستان من از کمپین شما حمایت کردم, لطفا از کمپین ......تسریع در تحویل خودروی مشتریان سایپا.......حمایت کنید. ان شاالله مشکل خیلی از هموطنان حل شود....,,,,,..... . https://www.farsnews.ir/my/c/25412
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزارت علوم صرفا دنبال پوله جای تاسف داره
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح و تعویق
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اصلا پولمون ب جهنم پول رو نخاستیم نمی خایم ب خاطر بی فکری مسعولین و ۴۰ هزار تومن پول جون خانوادهامونو ب خطر بندازیم ب شخصه دارم می گم کنکور بخوره تو سرم اگ یکی از اعضای خانوادم چیزیش بشه من اون قبولی و کنکورو نمی خام لطفا تعویق بندازین امسال حج متوقف شده همه از کار و زندگیشون عقب افتادن مشکلیه ک پیش اومده من نمی دونم چ اصراری برای برگزاری کنکور دارینی تعویق بدین تا زمان مناسب
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کمترین وظیفه ی دولت لغو کنکور،برای حفاظت جان داوطلب ها،دولت اهمیت نمیده؟پس نماینده های مجلس باید رسیدگی کنن،یه بار ام که شده نشون بدید حاضرید بخاطر جون مردم یه قدم بردارین
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ب داوطلبين رحم كنيد تا خدا به شما رحم كند
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ متاسفم برای مسئولین مملکت که ذره ای جان داوطلبین براشون مهم نیست. تعویق تمامی کنکور ها
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا متاسفم واسه خودم و دوستای کنکوریم که باید واسه زنده موندن التماس کنیم واقعا متاسفم واسه خودم که یه همچین مسئولینی رو داریم که فقط به فکر منافع خودشونن خدا خودش کمکمون کنه ما که از همه جا ناامید شدیم
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواهش میکنم در این شرایط بحرانی کمی به فکر ما آدم های مظلوم‌ و بی دفاع باشید کسانی که مسئولین این کشور ذره ای به سلامتی آنان توجهی ندارند و فقط با خودخواهی خود مارا بدبخت میکنند خواهشمندیم وزیر علوم و وزیر بهداشت را استیظاح کنید
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در این شرایط بحرانی و خودخواهی وزیر علوم و آموزش و پرورش که با روزی ۲۰۰۰ نفر مبتلا و ۲۰۰ و خورده ای فوتی ما‌جوانان بیگناه رو به کام مرگ بکشانید این انصاف نیست فقط به خاطر پول اونم‌ پولی که خودمون دادیم مگه ما بازیچه ی دست شما هستیم لطفا کنکور های سراسری و دستیاری رو در شرایط ایمن برگزار کنید نه در پیک دوم شیوع کرونا و وضعیت بحرانی کشور چرا اینقدر خود خواه شدید انسانیت کجا رفته ماهمه یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها و برگزاری در شرایط ایمن چرا دارین با جون ما جوانان بازی میکنید .
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با سلام . اقای نمکی خودتون بهتر هرکس دیگه ای میدونید که اوضاع و احوال کشور اصلا خوب نیست و تجمع بیش از ده نفر نباشه الان تمام کنکورهای سراسری ها جز این تجمعات نیستن؟ بعدشم جان این همه ادم اینده سازان این مملکت هستن اصلا براتون مهم نیست خودشون خواستار در زمان بهتر امتحان برگزار بشه نه این‌که کلا لغو شه. وزیر علوم نفسش از جای گرم در میاد نمیدونه مردم تو چه اوضاعی هستن انگار از یه قاره دیگه ای اومدن و زبان این مردم نمیفهمند یه ذره انسانیت داشته باشین روزانه چند نفر جانشون از دست میدن بس نیست اخه . خودشون کرونا بگیرن تا حال مردم درک کنند باید تمام کسانی در این زمینه دست دارن مجازات بشند
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم به دلیل بی کفتیتی باید استیضاح گردد
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری کنکور فاجعه آیی رخ میدهد که صدایش مانند خیلی از فاجعه ها دنیا را فرا میگیرد.خواهشا با جان انسانها بازی نکنین.تعویق تمام کنکور های سراسری.ارشد.دکتری.سراسری و ....
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها پخشش کنین زود رای ها جمع شه
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با بی شرمی و وقاحت تمام اعلام میکنند اگر تعداد فوتی ها و مبتلایان داوطلبان دکتری و خانواده انها کم بود ارشد و سراسری هم یرگزار میکنیم اگر زیاد بود و زیاد مردند برگزار نمیکنیم بخدا قسم یه چوپان هم برای عبور گوسفنداش از رودخونه اینطوری عمل نمیکنه....شرف و وجدان و انسانیت در شماها نمیبینم من
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ترجیح نفع شخصی،سازمانی و مافیای کنکور بر سلامت داوطلبان و عدم پاسخگویی و شفاف سازی کافیه برای استیضاح وزیر علوم
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاري کنکور در شرايط فعلي با روزي دويست و خوردي فوتي فاجعه ست !!! ما کنکوري ها انسان هستيم !! خانواده داريم! اميد و آرزو داريم !
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باتوجه به شرایط خاص و نبود پروتکل کافی و تاکید دکتر شهریاری رییس کمیسیون بهداشت تقاضا داریم تمامی کنکور های سراسری را به زمان مناسب موکول کنید
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با وجود این شرایط بد بازم میخوان کنکور رو برگزار کننن و ما هم خواستار استیضاح وزیر علوم که انقد پافشاری میکنند و جون و سلامتی ما اصلا براشون مهم نیست هستیم
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خواستار تعویق ازمونها هستیم
 
hasanghban ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما امید داریم این وزیر خودخواه زندانی هم بشه و چه خوش روزیه وقتی اشد مجازات براش ثبت شه
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمام کنکور های سراسری و بالخصوص دستیاری ناقلین بی صدا و خطرناک
 
ناشناس ۱۴:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قتلگاهى بنام كنكور واقعا متاسفم براى همچين مملكتى البته اين آقايان نامحترم جز برنامه ى كاريشونه نخبه كشى
 
ناشناس ۱۴:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مراسم عطای جایزه نوبل لغو شد.مراسم توپ طلا لغو شد.برگزاری المپیک به سال دیگه موکول شد.ولی سراسری چی؟میخواد برگزار شه.واقعا چه دلیل قانع کننده ای میشه داشت؟ لطفا درد مارو از اعماق وجود حس کنید و درک کنید ک ی جوون واسه زنده موندنش دست و پا بزنه چقدر سخته و دردناک تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۱۴:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خیلی زودتر از این ها باید اینارو میکردن فقد بفکر منفعت خودشون هستن داوطلبان هم بمیرن ب هیجاشون نیست
 
ناشناس ۱۴:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قطعا همه ميدونن پروتكلي در كار نيست و با برگزاري كنكور فاجعه انساني رخ ميده
 
مهرسام ۱۴:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ موافق استیضاح وزیر علوم
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا متاسفم که در این شرایط بحرانی کشور دارین کنکور رو برگزار میکنین و باعث میشید جون میلیون ها آدم و خانواده به خطر بیفته واقعا تاسف داره خداوند به انسان عقل داده تا فک کنه بعد حرف بزنه اما اینجا از عقل استفاده ای نمیشه
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا جای تاسف داره این همه استرس میدین ب ما آقایان دولتی وقتی 22 بهمن میرسه میایی پشت تریبون میگی مردم غیور مردم غیور همینایی ک منت میزارین رو سرشون میگین فلان میکنن بهمان میکنن دشمنان ما خوار و ذلیل میشن الان وقت شماست ک حرف این مردمو بشنوی ن اینکه بری خبری هم نباشه دشمن اصلی ما خود شمایین ن کشور های خارجی اونا هیچوقت با مردمشون اینجور رفتاری ندارن
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من کنکوری نیستم چند سال هم هست که فارغ التحصیل شدم ولی نگران وضعیت مردم کشورم هستم که قطعا برگزاری کنکور بدترش میکنه
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید استیضاح بشه کسی که هیچ ارزشی برای مردم وسلامتی این همه آدم قائل نیست و از مافیاها حمایت میکنه صلاحیت نداره
 
ناشناس ۱۴:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید استیضاح بشه چون با مافیاس چون داره خیانت میکنه بعدم طرح دوفوریتی اجرایی کنن والا پدرمون در اومده از استرس
 
ناشناس ۱۴:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ عزیزان همه ما رو دارن بازی میدن این خط این نشون دکترا که برگزار شد کارشناسی ارشدم برگزار میشه کارشناسی هم همچنین کسی نیست که به حرف نسل جوان گوش بده
 
ناشناس ۱۴:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ همه با هم تعویق_تمامی_آزمونها_تابهبود_شرایط
 
ناشناس ۱۴:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا نگذارید حق داوطلبان دکتری ضایع شه.داوطلبان دکتری هم حق حیات دارند و خودخواهی یک عده فقط جان این افراد را به بازی گرفته.اگر فاجعه انسانی رخ بده وزیر علوم و بهداشت باید پاسخگو باشند.
 
ناشناس ۱۴:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ پس مطالبه قبلیه چیشد؟؟؟
 
ناشناس ۱۴:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من بیماری خاص دارم و داوطلب آزمون دکتری هستم... شرف داشته باشید اگر هیچ اعتقادی براتون باقی نمونده ... یکساله دارم زجر می کشم... کنکور رو به تعویق بیندازید... شماهایی که ادعای اعتقاد و ایمان دارید... وزیر علوم باید پاسخگو باشد تا به کی باید یا مافیا باشید ...
 
ناشناس ۱۴:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اینا همه از یه آخور میخورن نماینده و مسئول نداره
 
ناشناس ۱۴:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باااااید استیضاح شوند.باید برای برگزاری ها در مقابل کرونا دلیل بیاورند و ما رو قانع کنند
 
ناشناس ۱۴:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این بی کفایت رو هر چه زود تر استیضاح کنید
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من از ابتدا به ادمین های پیج های تعویق گفتم باید این مسئله مطرح بشه باااید به مرگ گرفت تا به تب راضی بشن هیچکس گوش نکرد تا کار به اینجا کشید
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چگونه است که میگویند حضور در مکان عمومی پیدا نکنید در مراسم و جشن ها نروید اگر کار ضروری ندارید از خانه خارج نشوید حال میخواهید به زور و به قیمت جون 3 ملیون داوطلب هر جور که شده کنکور را برگزار کنید این کار شما به دور از انصاف و اخلاق و انسانیت است
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خداروشکر میکنم به هیچ کدوم از نمایندگان مجلس رای ندادم ! اسمشون فقط نماینده مردمه ما اینقدر بدبختیم که با دست خودمون به بدبختی هامون کمک میکنیم واقعا این نماینده ها تا حالا بجز اینکه صفر حساب های بانکیشون برا بالاتر چیکار کردن برای ما ؟!
 
fatemeh_ad ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ موافق مرحله غیر حضوری نیستم چون بستر خوبیه برای تقلب و صایع شدن حق دیگران ولی برگذاری ازمونا تو پیک بیماری فقط از ادم دیوونه برمیاد ما دو ماه تو اسفند و فروردین رعایت کردیم امار اومد پایین به خدا حتی از بهمنم بریم دانشگاه هیچی نمیشه فقط نمیمیریم
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در این شرایط بحرانی و خودخواهی اقای وزیر علوم، ایشون باید استیضاح بشن
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نالايقان را بركنار كنيد بسه ديگه بسه ما خواستار بركناري وزير علوم غلامي و خدايي و نمكي هستيم
 
ناشناس ۱۴:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا صبر نمیکنند شرایط بهتر بشه بعد کلیه ی کنکور ها رو برگزار کنند ، برای ترم پاییز میتونند با شرط معدل دانشجو بگیرن و اجازه بدن کسانی که درس عمومی انتقالی از یک کارشناسی به کارشناسی دوم رو داشتن هم امکان ورود با شرط معدل رو داشته باشن اینجوری ظرفیت ترم پاییز تکمیل میشه بعد داوطلبان کنکوری هم میتونن برای ترم بهمن پذیرش بشن .
 
ناشناس ۱۴:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم باید استیضاح بشود!در این شرایط سخت و بی سابقه در کشور چرا ایشان در برگزاری آزمون ها پافشاری میکنند؟؟مگر اینکه پای سود هنگفتی در میان باشد!سرزمینی که سرمایه های انسانی را به سرمایه اقتصادی نفروشد،آنم آرزوست!
 
ناشناس ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ موافق استیضاح وزیر علوم
 
ناشناس ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط استیضاح غلامییییییی
 
ناشناس ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیرمافیایی
 
ناشناس ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا با توجه به نظر کارشناسان راجع به شرایط فعلی و عواقب برگزاری آزمون وزارت خانه تاکید به برگزاری همه آزمون ها داره؟ چه منفعتی بالاتر از سلامت عمومی جامعه به خصوص قشر جوان و تحصیلکرده وجود داره که مانع تعویق تا بهبودی نسبی اوضاع میشه؟ جناب وزیر لطفا پاسخ گو باشید
 
ناشناس ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 235نفر فقط امروز فوت کردن!!!!
 
ناشناس ۱۴:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تف تو شرف وزیرا و نماینده ها باید بدونن که اگه اونجا هستن از صدقه سر این مردم ائه تف تو ذاتتون که زبونتون واسه این مردم درازه امنیت جانی کم ترین مطالبه شهروندی ائه تف تو وجدان فاسدتون که منافعتون رو بر جان مردم ترجیح میدید
 
ناشناس ۱۴:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کرونا یک قاتل بی رحم هست ‌لطفا با کرونا همکاری نکنید
 
ناشناس ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نکنید این کارو با مردم....دستی دستی دارین میکشین همه رو ...زیر باد کولر نشستین با لامبرگینیتون اقازاده هاتونو میبرید حوضه هیچ به ما فکر کردید ۲ ساعت تا حوضه فاصله داریم ۳ تا ماشین باید عوض کنیم ...شما قاتل جان مردمین نه حافظ
 
ناشناس ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سایت سنجش باید یک نطر سنجی جامع از داوطلبا بکنه که داوطلبا برن با شماره دواطلبی خودشون نظر بدن که بشه به آرا استناد کرد و موافقین‌و مخالفین رو با درصد شناسایی کرد برگزاری کنکور توو شرایط موجود واقعا خبر از یک فاجعه انسانی دیگه میده
 
ناشناس ۱۴:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور به هزاران دلیلی که گفتیم...زبونمون مو در آورد
 
ناشناس ۱۴:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مرتيكه نامرد
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ متاسفم برای وزیر علوم مملکت
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایران تنها کشوریست که مسولانش برای جون جوانانشان ارزش قائل نیستن اگه چیزیم بگیم یا میگن تنبل یا میگه جمع کنید از این جا برید متاسفم واسه شما کمی تامل........
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 230 فوتیییی مگ داریممممممم چه خبره!!
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا به تعویق بندازین
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواستار استيضاح وزير علوم هستيم
 
سید مصطفی ۱۴:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم که مصرانه قصد برگذاری کنکورها را به هر نحوی دارد ابتدا امر بفرمایند آیا حاضر هستند در یکی از حوضه های امتحانی تا پایان جلسه حضور پیدا کنن و اگر خودشون یا داوطلبی مبتلا به کرونا بشود آیا مسولیتی در قبال دانشجویان و دانش آموزان به عهده می گیرند؟
 
ناشناس ۱۴:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر بی کفایت استیضاح
 
ناشناس ۱۴:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این مرد خون ما رو تو شیشه کرده.الهی بگم خدا چیکارش نکنه...سوزوند ما رو...سوختیم
 
ناشناس ۱۴:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کاش میفهمیدید اگه الان تواون جایگاه نشستید و دارید برای کشتن این مردم نقشه میکشید همین مردم شمارو حمایت کردن تا به اون جایگاه رسیدید انقدر نمک نشناس نباشید بکشتنمون ندید همه کنکورا رو به تعویق بندازید تا شرایط بهتر بشه
 
ناشناس ۱۴:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تو رو خدا عقب بندازید ??? اینجوری بجز خودمون خانواده هامونم در خطرن
 
ناشناس ۱۴:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق هم نگیریم این قاتل باید استیضاح شه
 
ناشناس ۱۴:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فاجعه قرن در راهه به تاریخ نویسان بگید آماده باشن /////////////:
 
ناشناس ۱۴:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خان تو سرت اقای وزیر خودخواه ایشالا کرونا بگیری بمیری ن با جون منه جوون بازی کنی
 
ناشناس ۱۴:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه کنکور عقب بیوفته چه نیوفته ما وجود همچین آدماای را از صحن مجلس پاک میکنیم
 
ناشناس ۱۴:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حیف ک به شما مدرک دادن شما ما پول ماها زنده اید شما رو چ ب وزیر بودن انشاالله سر بچه هاتون بیاد تمام خونواده هارو دارید بدبخت میکنید با اینکارتون انشاالله ک سر بچه هاتون بیاد داغ ندیدید ک دلتون بسوزه
 
ناشناس ۱۴:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شما یزید زمان هستید با این تفاوت که نقابتون و نحوی کشتنتون فرق داره
 
ناشناس ۱۴:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اینده ما دست شماست. لطفا کنکور رو عقب بندازید..انصاف نیست . یک سال از همه چیزمون گذشتیم.. یک سال از جونو دل مایه گذاشتیم که به هدفمون برسیم..لطفا تجدید نظر کنید.. ما به امید امسال زندگی کردیم.
 
ناشناس ۱۴:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح برای این جونور کافی نیست باید تیر بارون بشه. ایشالا بیام سر قبر خودت و خانوادت برقصم
 
شجاعی ۱۴:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با این رشد زیاد فوت شدگان کرونا برگذاری کنکور دکتری فقط لجبازی وزیر هست ولاغیر؛حتما کنکوریاهم مثله معتادا نمیگیرن 0_o
 
ناشناس ۱۴:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر حتی یک نفر سر جلسه آزمون دکتری کرونا بگیره و فوت بشه تو این برهه از زمان که اوج کرونا هست و همه میدونن که خطرناکه، تنها شخصی که متوجه این قصور هست غلامی هست و این قتل عمد محسوب میشه و باید براش حکم اعدام صادر بشه ما هیچ جوره کوتاه نمیام تازه اگر کنکور برگزار بشه دیگه ولت نمیکنیم
 
ناشناس ۱۴:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ امضا کردم... نه فقط برای استرس کنکوری که توی وزیر و مافیای کنکور به ما و خانواده هایمان وارد میکنید... برای همه چیز! برای همه این سالهایی که نظام آموزشی کشور را به فنا دادید! این امضا را با تمام جود کردم و مطمئنم چه استیضاح بشوید چه نشوید، شما در دادگاه عدل الهی بدهکارید
 
ناشناس ۱۴:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هرچه سریعتر استیضاح کنید این قاتلین بلفطره رو. با خون جوانان وطن رشد میکنند. نفرین میلیون ها ایرانی بر شما و دار و دسته تان!
 
ناشناس ۱۴:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید استیضاح بشه جون هیچکیییی براش مهم نی فقط به فکر منافع مالی خودشونن هییچ ازمونی نباییید برگزار شه
 
ناشناس ۱۴:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکورها باید در پاییز که هوا خنک هست برگزار شوند.
 
ناشناس ۱۴:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بسیار واضح است ک بابرگزاری کنکورها اوضاع خیلی بدتر میشود ب فکر خانواده هایی باشید ک عزیزی رو بخاطر کروناازدست دادن.ب این فکر کنید ک هر یک داوطلبی ک تو آزمون آلوده بشا تا چند نفر رومیتونه آلوده کنه کی میخواد جواب بده...ب ناقلینی فکر کنید ک بدون هیچ نشانه ای قراره بیان سرجلسه و هزارن نفر روآلوده کنند.ب کادر درمانی فکر کنید ک بریدن این طوری برگزاری آزمون ها میخواین جواب زحمتای چندماهشون رو بدین.....
 
ناشناس ۱۴:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح کسی که حامی مافیای کنکور است.
 
ناشناس ۱۴:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا به فکر جان ما و خانواده مون باشید، وقتی ما انقدر بفکر سلامت خانوادمون هستیم و ماه ها هست بیرون نرفتیم ناحقیه اینجوری ما رو تو کام مرگ بندازید، من نمره چشام زیاد شده، نمیرم چشم پزشکی، شبا از نگرانی خوابم نمیبره چون واقعا چشام اذیت میشن ولی نمیرم واسه معاینه چون ریسکش بالاست، بعد شما چجوری انقدر ظالمانه مجبورمون می کنید در مکانی که امکان ابتلامون بالاست و ممکنه بعدا به عزیزانمون انتقال بدیم، حضور پیدا کنیم، لطفا وجدان داشته باشید
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هیج کشورغیرمسلمانی حاضر به همچین معامله ای با جان جوانان وطنش نیست.نمیدونم چرا کشور مسلمان ما اینکارومیکنه.خیالتون راحت باشه مسئولین.همچنان همه چی به سود شماست..دکتراهاها ونخبه ها درکرونا بمیرن تا جوابگوی بیکاریشون نباشید....
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقا حمایت کنییییید تورو قرآن
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منفعت طلبی تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۴:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بسیار واضح است ک بابرگزاری کنکورها اوضاع خیلی بدتر میشود ب فکر خانواده هایی باشید ک عزیزی رو بخاطر کروناازدست دادن.ب این فکر کنید ک هر یک داوطلبی ک تو آزمون آلوده بشا تا چند نفر رومیتونه آلوده کنه کی میخواد جواب بده...ب ناقلینی فکر کنید ک بدون هیچ نشانه ای قراره بیان سرجلسه و هزارن نفر روآلوده کنند.ب کادر درمانی فکر کنید ک بریدن این طوری برگزاری آزمون ها میخواین جواب زحمتای چندماهشون رو بدین.....
 
ناشناس ۱۴:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بسیار واضح است ک بابرگزاری کنکورها اوضاع خیلی بدتر میشود ب فکر خانواده هایی باشید ک عزیزی رو بخاطر کروناازدست دادن.ب این فکر کنید ک هر یک داوطلبی ک تو آزمون آلوده بشا تا چند نفر رومیتونه آلوده کنه کی میخواد جواب بده...ب ناقلینی فکر کنید ک بدون هیچ نشانه ای قراره بیان سرجلسه و هزارن نفر روآلوده کنند.ب کادر درمانی فکر کنید ک بریدن این طوری برگزاری آزمون ها میخواین جواب زحمتای چندماهشون رو بدین.....
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بسیار واضح است ک بابرگزاری کنکورها اوضاع خیلی بدتر میشود ب فکر خانواده هایی باشید ک عزیزی رو بخاطر کروناازدست دادن.ب این فکر کنید ک هر یک داوطلبی ک تو آزمون آلوده بشا تا چند نفر رومیتونه آلوده کنه کی میخواد جواب بده...ب ناقلینی فکر کنید ک بدون هیچ نشانه ای قراره بیان سرجلسه و هزارن نفر روآلوده کنند.ب کادر درمانی فکر کنید ک بریدن این طوری برگزاری آزمون ها میخواین جواب زحمتای چندماهشون رو بدین.....
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح!تمام
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اول از همه باید وزیر استیضاح و برکنار بشه بعدش باید کنکور به طور کل حذف بشه، اینا مثل اینکه جونشون به کنکور بنده خاک بر سرا بعد هم باید سر در تمام شعبه های قلمچی رو با خاک یکسان کنیم که نیاد با جون ما معامله کنه قلمچیه خونخواااار تحریم_قلمچی
 
ناشناس ۱۴:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطف کنید وزیر علوم رو استضیحاح کنید. گویا پول های دریافتی اش از مافبا مهم تر از جان داوطلب کنکور
 
ناشناس ۱۴:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها اگه میخواهید وزیر زودتر استیضاح بشه باید امروز به پنجاه هزار برسه, برای این کار هم کافیه همتون لینک رو در کانالهای محلی شهرتون بزارین , هر کسی شهر خودشو بزاره و با ادمینهای کانالها هماهنگ کنه
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید به خواست مشروع مردم احترام بگذارید! انقلاب نکردیم که شاهد جولان مافیا و افراد فاسد در دولت باشیم! حفظ جان داوطلبان کنکور یک مطالبه ی انقلابی ، شرعی و قانونی است و هیچ کس حق تضییع آن را ندارد. جان ما را خداوند داده است نه شما وزیر نامحترم که برای ما تصمیم میگیری
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا مملکت پراز پل پرست شده دارین با جون ادما بازی می کنین اون کسی که می گه کنکور باید برگزار بشه دنبال یه قتل گاه هست
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها این لینک رو در کانالهای محلی شهرتون بزارین که همین امروز به ۵۰هزار تا برسیم
 
ناشناس ۱۴:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اونایی ک میگن اختیاریه شرکت نکنین..پولمونو پس بدن.شرکت نمیکنیم.ب معاد اعتقاد دارید؟ب حروم و حلال؟ب پل صراط...اینا چیزاییه ک خودتون یادمون دادین...اگه دین ندارید لااقل ازاده باشید???
 
ناشناس ۱۴:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۴:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست خواهش میکنم از مجلس جمهوری اسلامی نسبت به تعویق کلیه کنکورها اقدام کنید تا کمی از سلامت دانشجو و خانواده هایشان دفاع کرده باشندالبته اگر مهم است برایتانو افراد بازیچه مافیا و نالایق رو سریعتر از کرسی بکشید پایین!! نه_به_بازیچگی
 
ناشناس ۱۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها موضوع اصلی و تمرکز این کمپین فقط وفقط استیضاح وزیر علوم هس.... بقیه موارد که اینجا ذکر شده مهم نیس و فارس من تغییرش داده متن رو ..‌..
 
ناشناس ۱۴:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من دانش آموز پایه دوازدهم هستم با کلی بدبختی و فشار امتحانای نهایی رو دادیم و از سال ۹۰ تا الان سخت ترین امتحان نهایی برای ما بود بجای اینکه یه کم مراعات کنن بدتر شد دیگه برای کنکور‌ کوتاه نمیایم تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواهش میکنم ب سخنان ما کنکوری ها ک با جوون مون بازی میشه توجه کنین
 
ناشناس ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من دانش آموز پایه دوازدهم هستم با کلی بدبختی و فشار امتحانای نهایی رو دادیم و از سال ۹۰ تا الان سخت ترین امتحان نهایی برای ما بود بجای اینکه یه کم مراعات کنن بدتر شد دیگه برای کنکور‌ کوتاه نمیایم تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما که کنکورمونو میدیم هرچیم شد مثل همیشه برای هیچکس مهم نیست و نهایتا میشه اشتباه انسانی ولی این یارو نمیذاریم قسر در بره. دیگه حداقل سال بعد رو سر بچه ها بازم هوار نشه
 
faezeh ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی تو وزیر علومی یا وزیر مافیا جون مردم برات پشیزی نمی ارزه ایشالله کرونا تو و مافیای مثل تو رو نابود کنه
 
ناشناس ۱۴:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصدا هستیم تعویق کل کنکورها
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام دوست خوبم از کمپین شما حمایت کردیم، شما هم لطفاً از دو کمپین ما حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/30394 https://www.farsnews.ir/my/c/34465
 
ناشناس ۱۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون انسان نیستن و فقط به فکر جیب خودشون هستن . آدم کثیف
 
ناشناس ۱۴:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خواستار تعویق کل کنکور ها به همراه استیضاح غلامی هستیم
 
ناشناس ۱۴:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر بهداشت باید استیضاح بشن که قدرت داشتند اما مخالفت نکردند
 
ناشناس ۱۴:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون برازنده شون استیضاح شدن کسی ک جون این همه داوطلب و عزیزان این داوطلبین مهم نیست واقعا حقشه ک استیضاح شه
 
a.t ۱۴:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا دلم یه خبر خوب میخواد...استیضاح این پلید و تعویق تمام کنکورها تا رسیدن شرایط مطلوبتر.
 
ناشناس ۱۴:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دارین دستی دستی ما رو به سمت مرگ میفرستین???
 
ناشناس ۱۴:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی و خدایی و کاظم کفنچی قاتل جوونای مردم ???
 
ناشناس ۱۴:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این همه جوون دارن بال بال میزنن که آقا صدای مارو بشنو، یعنی حتی یه نفر نشد بیاد وقت بذاره حرف بزنه، چرا حرف مردم رو نمیشنوین؟؟
 
ناشناس ۱۴:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها به نظر من همه يکصدا باهم بايد روز برگزاری آزمون دکتری در محل آزمون ها که هستيم همه بايد با هم يکصدا باشيم و اعتراض کنيم که ما کنکور نميدم اگر اعتراض کنيم و سر جلسه نريم نه تنها آزمون دکتری بلکه همه ی آزمون ها لغو و اينکه ديگه مجبور نيستيم سر جلسه بريم و کنکور بديم و به پيشرفت بيماری کمک کنيم اگر به حرف اين مسئول ها بشينيم که
 
ناشناس ۱۴:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاححححححح
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۴:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام دوست خوبم از کمپین شما حمایت کردیم، شما هم لطفاً از دو کمپین ما حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/30394 https://www.farsnews.ir/my/c/34465
 
ناشناس ۱۴:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدایا سرنوشت قومی را که ب دست ظالمین رقم میخورد را خود به بهترین شکل ممکن عوض کن
 
ناشناس ۱۴:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دکتری که اینهمه زحمت کشیده موش آزمایشگاهی نیس .تعویق همه کنکورهای سراسری تا شرایط امن
 
ناشناس ۱۴:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا دلم یه خبر خوب میخواد...استیضاح این پلید و تعویق تمام کنکورها تا رسیدن شرایط مطلوبتر.
 
ناشناس ۱۴:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدایا به فکر ما باش
 
ناشناس ۱۴:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم خودش جزیی از مافیای کنکوره
 
ناشناس ۱۴:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق
 
ناشناس ۱۴:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون باید برکنار بشن این فقط بفکره جیب خودش و مافیاس عامل فساد و بدبختیه مردم چندین ادم مثل اینن ک در دستگاه دولتی جایگاهی ک حقشان نیست بهشون داده شده
 
ناشناس ۱۴:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق ازمون ها ما سلامتمون رو تضمین میخوایم بکنید
 
ناشناس ۱۴:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به هر حال فاسد ترین وزارت خانه باید خودشو ثابت کنه
 
ناشناس ۱۴:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر کنکور برگزار بشه یه ابان ۹۸ دیگه به راه میفته
 
ناشناس ۱۴:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حمایت کنید
 
ناشناس ۱۵:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اطلاع رسانی کنید دوستان
 
ناشناس ۱۵:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقططططططططاستیضاحححححححح
 
ناشناس ۱۵:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با توجه به وخیم تر شدن اوضاع در پاییز و زمستان، اگه کنکور هم در این شرایط برگزار بشود؛ بسیار بسیار وضعیت کشور نابسامان شده و روزانه بیش از نفراتی که امروز از دنیا رفتند، در فصل مهر به بعد هم بیشتر میشوند.. بیایید تا جایی که امکان دارد پیشگیری کنیم و با دست خودمان باعث شیوع کرونا نشویم
 
fatemeh_ad ۱۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیری که توسط دوسه تا موسسه مفت خور کنترل بشه نمیخوایم
 
ناشناس ۱۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا دلم یه خبر خوب میخواد...استیضاح این پلید و تعویق تمام کنکورها تا رسیدن شرایط مطلوبتر.
 
ناشناس ۱۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگه این گوزووزیر علوم گوش به صدامون نده.واقعا دیگه چیزی واسه ی باخت ندارم همین بود که همینم دارن ازمون میگیرن یک گلوله بیشتر حرامش نمیکنم
 
ناشناس ۱۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور باید تعویق بیفته تعویق_کنکور
 
ناشناس ۱۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خواستار تعویق کنکور هستیم و سلامت خودمون و هموطنامون و خانواده هامون برامون ارجحیت داره لطفا کنکور رو در شرایط ایمن برگزار کنید
 
ناشناس ۱۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا واقعا با جون جوون های مردم بازی میکنید؟!؟ پول اینقد ارزشش بالاس؟!؟ با وجدانتون میخاید چیکار کنید؟!؟ تاثیرات منفی ای ک روی بچهای کنکوری گذاشتید و باعث تضعیف روحیشون شدید غیر قابل جبرانه جناب وزیر ???
 
ناشناس ۱۵:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ توروخدا،جان عزیزانتون یکم فکر ما باشید،بقرااااان،بخدااااا ما هم خسته درس خوندیم اما نه به اندازه جونمون!!!!!!! بببببشنووووید صدااااااامونوووووو چقدددددد دادددد بزنیممممم!!!!! داریم میمیریم بخدااااا!!!!!!!!!!
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به خدا واگذارتون میکنم اگه یه تار مو تو این کنکور ها از سر یه دانشجو کم شه
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشالا خودشون به درک برن که اینجوری با جون جوونای مملکت بازی نکنن
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدا نبخشتون انشالله
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بنظر بنده کلا بهتر بود ازمونها را برای امسال لغو‌کنند و‌ خدمت نظام وظیفه را هم برای اقایان تمدید نمایند. اما وزیر علوم و‌وزیر بهداشت و خود رییس جمهور بخاطر پاسخگو‌نبودن بهتر لست استیضاح شوند
 
ناشناس ۱۵:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دوستان اطلاع رسانی کنید
 
ناشناس ۱۵:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما موش آزمايشگاهي شما نيستيم، ما هم مثله شما حقه زندگي كردن داريمم تو اين مملكت و مي جنگيم و حقمونو ازتون ميگيريم تعويق تمام كنكورهاي سراسري
 
ناشناس ۱۵:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۵:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با این وضعیت در انتظار پیک سوم?????????????????????‍♂??
 
ناشناس ۱۵:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من نگران خانوادم هستم .اگه روز کنکور اتفاقی بیوفته خدایی نکرده ،باعث بشه مادر مریضم مبتلا بشه اونموقع کدوم وزیر میتونه جوابگو باشه ،یا اصلا دیگه چه فایده داره برای ماها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۵:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای خودم ،خانواده ام و کادر درمان حمایت میکنم ایران باید خالی از مسئول فاسد شود
 
ناشناس ۱۵:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ عاجزانه خواهشمند هستم برای تمامی کنکور ها تعویق قایل شوید و برگزاری کنکور را به بعد از ساخت واکسن کرونا موکول کنید چرا که جان ما با ارزش تر از چندماه زودتر به دانشگاه رفتن است
 
ناشناس ۱۵:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصدا هستیم،تعوی کل آزمونها
 
ناشناس ۱۵:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ vali nemikonan chon estizahe 3 ta vazira surat gerefte va 4 omi nemishe vagarna bayad kabineye dolat avaz beshe....
 
ناشناس ۱۵:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ میدونین چرا آدم عصبانی میشه ، تا قبل از آزمون قول رعایت پروتکل میدن بعد میبینی پروتکل ها نقض شده ولی اینا جواب گو نیستند
 
ناشناس ۱۵:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بفکر مردم جنوب باشید اینجا هوا گرمه
 
ناشناس ۱۵:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری کنکور تواین شرایط اصلا ممکن نیست...تعویق کنکور ضروری حداقل تویه زمانی برگذار بشه که امنیت داشته باشیم من اگه کرونا بگیرم خودم که هیچی جون خانوادمم به خطر میفته
 
ناشناس ۱۵:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید استیظاح بشه این آدم که میخواد جان ۳ میلیون آدمو به خطر بیندازه
 
ناشناس ۱۵:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا خجالت بكشيد.. اوف بر شما كه جان يك انسان كه هيچ جان هزاران جوان يك ملت رو پاي حماقت هاتون هدر ميديد.... هزينه كرديد كه كرديد فداي جان ملتتون.. از جيب خودتون كه هزينه نكردين از جيب خودماها بوده ..ازمون ها واجب تر از حج خانه ي خدا ست؟؟؟ بيشرفان
 
ناشناس ۱۵:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعويق بشه چه نه اين وزير خودخواه كه فقط به فكر منافع خودشه بايد استيضاح بشه...
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام دوست خوبم از کمپین شما حمایت کردیم، شما هم لطفاً از دو کمپین ما حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/30394 https://www.farsnews.ir/my/c/34465
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام دوست خوبم از کمپین شما حمایت کردیم، شما هم لطفاً از دو کمپین ما حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/30394 https://www.farsnews.ir/my/c/34465
 
ناشناس ۱۵:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وقتی برای تامین سلامتی آینده سازان مملکت قدمی برنمی دارید بهتره استعفا بدید
 
ناشناس ۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیرِ بهداشت دم از برگزاریِ کنکور با رعایتِ پروتکل‌هایِ بهداشتی می‌زند... لازمه به ایشون بگوییم، هر وقت فاصله‌‌یِ ایمنی که خودتان با دیگران در جلسات‌ِتان دارید را برایِ داوطلبانِ کنکور فراهم کردید دم از پروتکل‌هایِ بهداشتی‌ِتان برایِ بچه‌هایِ مردم بزنید.. جانِ فرزندانِ مردم شوخی نیست .
 
ناشناس ۱۵:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کل کنکور هارو خواهانیم. ✊
 
ناشناس ۱۵:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مسآله کاملا واضح و آشکاره که تعویق واقعا تصمیم درستیه.ما حتی احتمال بدیم جون یک انسان به خطر میوفته واقعا این بی رحمانه س که به خاطر منافع مادی بی خیال جون انسانها بشیم.متاسفم برای این تفکرات پوچ و بی رحم! کاش یه کم مسلمان بودن.???
 
ناشناس ۱۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این اقا اگ بحث سلامت بچه ها مطرح بود یک درصد هم به ضرر مالی فکر نمیکرد.به هیچ وجه به فکر سلامت ماها نیستن فقط پووولل
 
ناشناس ۱۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حمایت کنید داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۵:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جان مردم به هر امری ارجح است
 
ناشناس ۱۵:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا یه آدم چه قدر میتونه خودخواه باشه که به خاطر منافع و جیبه خودش و اطرافیانش جونه ۳ میلیون آدم بی گناهو به خطر بندازه مطمئن باشید اگر کسی جانش رو از دست بده در این آزمونا صد برابرش رو باید پس بدید حیفه اسمه آدم که روی امثاله شما بذارن
 
ناشناس ۱۵:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جناب وزیر ، مطمئن باشید هرکاری در این دنیا دو تا امضا پاش میخوره ، یه امضا رو شما زدین ، امضای دومو خداواستون میزنه ، انشالله این استرس هایی که به ما وارد کردین طوری دیگه به زندگیتون وارد بشه ، حال مارو درک کنین ....
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قطعا کادر درمان را شکست میدهیم
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط جون ما مفته؟! میترسید ب خودتون یکمی زحمت بدید یه جایگزین پیدا کنید یا یکمی کار کنید برای این مردم؟
 
ناشناس ۱۵:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قطعا مخالف برگزاری کنکور سراسری در تاریخ مذکور هستیم
 
ناشناس ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم ثابت کرد انسان هایی هستن که فقط نر بودن رو توانستن حفظ کنن...نه انسانیت رو ....یک تاسف برای ملتی که کسانی رو انتخاب کردند که با بی عقلی تمام تصمیم گرفتن که این اقا رو وزیر علوم کنن ...براش ارزوی تفکر و انسانیت دارم ...حیوان نباشید ??????
 
ناشناس ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا یکم درک ندارید، چرا نمیفهمید، اوضاع و شرایط بده . ۲۵۳ فوتی فقط امروز بوده هر روز داره بدتر میشه بعد میخاد کنکور برگزار کنید بی منطقی هم حد و حسابی داره ن دیگه اینطور ???????????????
 
ناشناس ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جون ما جوونا شده خیار و گوجه که تو مجلس دارن سرش چونه میزنن قیامت که میگن همینه???
 
ناشناس ۱۵:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیرعلوم بایداستیضاح شوند وعلت این مقاومت رو توضیح بدهند؟چرا نسبت به سلامت دواطلبان بی اهمیت هستند.
 
ناشناس ۱۵:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم ثابت کرد انسان هایی هستن که فقط نر بودن رو توانستن حفظ کنن...نه انسانیت رو ....یک تاسف برای ملتی که کسانی رو انتخاب کردند که با بی عقلی تمام تصمیم گرفتن که این اقا رو وزیر علوم کنن ...براش ارزوی تفکر و انسانیت دارم ...حیوان نباشید ??????
 
ناشناس ۱۵:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا متاسفم....
 
ناشناس ۱۵:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هرچه سریعتر فقط استیضاح مگ چ غلطی میکنند داخل مجلس؟
 
ناشناس ۱۵:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هر مسئولی موافق برگزاری کنکور هست خودش و خانوادش هم بیاد بشینه سر جلسه
 
ناشناس ۱۵:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نتیجه مطالبه قبلی چی شد؟???
 
ناشناس ۱۵:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا یه تصمیم درست نمیگیرین اخه همش استرس ارامش نداریم
 
ناشناس ۱۵:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بعد از مراسمات محرم که انقدر اصرار به برگزاریشون دارید کشور رو دو هفته قرنطینه کنید که بعدش بشه آزمون ها رو برگزار کرد تا اون موقع هم هوا خنکه میشه بیشتر جاها تو فضای باز هم کنکور داد. آبان ماه بهترین زمانه.
 
ناشناس ۱۵:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قتلگاه کنکور
 
ناشناس ۱۵:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما مشکلی با آزمون دادن نداریم درواقع ...اگه ماسک فیلتر دار و شیلد و پد الکلی به داوطلبا میدین و اینکه محیط آزمون رو کامل ضدعفونی کنید ما با این شرایط میایم
 
ناشناس ۱۵:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح شود لطفا
 
ناشناس ۱۵:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا وزیری که تعادل روانی نداره استیضاح شود..بازی با جوان ایرانی بخشودنی نیست
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر بی لیاقت نمیخوایم از این همه مدت ک تو وزارتخانه کارمیکنید این اولین درخواست مردم ازشما بود اونم نشان دادین ذره ای ب مردم و جانشون اهمیت نمیدین
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ .شورش میکنیم مثل ابان ماه اگه همه ازمون ها رو لغو نکنید
 
ناشناس ۱۵:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قانع کردن آدمی که معلوم نیست به کجا وصله و از کجا پول میگیره و یا پاش کجا گیره شدنی نیست... و بازی کردن با جون آدما هم به خاطر منافع و یا یه سری دلایل احمقانه از ایندپ دسته آدما بعید نیست???
 
ناشناس ۱۵:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نظر سنجی گذاشتی و فقط یک گزینه دارد؟! اگر کنکور عقب بیافتد ! تکلیف پسران که مشمول میشوند، چی میشه؟! بچه ها از بس درس خواندند ، افسرده شدند! اگر باز کنکور عقب بیافته ، دیگه دیوانه میشوند! هر چی هست دیگه هرچه زودتر تمام بشه بره، با رعایت فاصله و پروتکل های بهداشتی مشکلی برای برگزاری کنکور پیش نمیاد.
 
ناشناس ۱۵:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ پول مافیا باارزش تراز جان جوانان...تاسف
 
ناشناس ۱۵:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواستار تعویق کل کنکورها هستیم
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/34440
 
ناشناس ۱۶:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این اقای پول پرست با نهایت خودخواهی و به دلیل منافع مالی جون ادم ها رو به خطر انداخت . در قبال جون ما چقدر پول گرفتی؟ ارزش هممون رو هم چند ؟؟؟؟ برات متاسفم که تو اومدی علم رو اموزش بدی الان ما داریم درس انسانیت بهت میدیم .هیچ کلمه ای توصیف ذاتت نمیشه .
 
aa68 ۱۶:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای غلامی نامحترم بگو شرفت رو چقدر فروختی؟ اگر اصرار به برگزاری کنکور داری بیا جلوی دوربین زنده تعهد بده اقای نامحترم!
 
ناشناس ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا با جون جوانان بازی میکنی وزیر علوم هان واقعا چی گیرت میاد پولی که خودمون دادیم الان هم ازت می خوابیم در زمان ایمن برگزار کن نه امروزی که ۲۳۵ نفر انسان مردن جای تفکرداره مطمئنی اینجا ایران هستش یا کشتارگاه دارن راه میندازید با جون مردم و خون مردم والا در این شرایط بحرانی هیچ کس حاضر نیست بیاد کنکور بده مگه ما‌جونمون رو از سر راه آوردم ‌ . چقدر استرس و سختی باید تحمل کنیم هامون تا کجا
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/35020
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/35020
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/35020
 
ناشناس ۱۶:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بعد از مراسمات محرم که انقدر اصرار به برگزاریشون دارید کشور رو دو هفته قرنطینه کنید که بعدش بشه آزمون ها رو برگزار کرد تا اون موقع هم هوا خنکه میشه بیشتر جاها تو فضای باز هم کنکور داد. آبان ماه بهترین زمانه.
 
ناشناس ۱۶:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از بی تدبیری به ستوه اومدیم . قشر جوون بی اهمیت ترین قشر جامعه شدن. کنکورتونو برگزار کنین ولی رو سنگ قبر همه فوتی ها بزنین شهید راه خودخواهی مسئولین ناشایست.
 
ناشناس ۱۶:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکور_سراسری
 
ناشناس ۱۶:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ناموسا اگه بچه های خودتونم با ما کنکور میدادن راضی بودین برگزار بشه؟؟ دیگه اقازاده ها که بدون کنکور میشینن سر کلاس پزشکی دندون دارو
 
ناشناس ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواهش میکنم تعویق بیندازید بخدا نگران سلامتی خودمون و خانواده هامون هستیم . با دو سه ماه تعویق که چیزی نمیشه فوقش از بهمن میریم دانشگاه
 
زارع ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دوستان من از کمپین شما حمایت کردم, لطفا از کمپین ......تسریع در تحویل خودروی مشتریان سایپا.......حمایت کنید. ان شاالله مشکل خیلی از هموطنان حل شود....,,,,,..... . https://www.farsnews.ir/my/c/25412
 
زارع ۱۶:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دوستان من از کمپین شما حمایت کردم, لطفا از کمپین ......تسریع در تحویل خودروی مشتریان سایپا.......حمایت کنید. ان شاالله مشکل خیلی از هموطنان حل شود....,,,,,..... . https://www.farsnews.ir/my/c/25412
 
ناشناس ۱۶:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خودمون چیزیمون نشه، یه ذره از آلودگی روی لباس یا وسیله هایی که از کنکور با خودمون به خونه می‌بریم کافیه تا خانواده هامون آلوده بشن این آقا باید استیضاح بشن. ما سلامتی خودمون و خانواده هامون رو میخوایم نه چیز دیگه ما همه خسته ایم، از درس خوندن توی این شرایط بی پولی و بیماری و ما هم میخوایم که زود امتحان مونو بدیم تموم شه این فشار روانی اما با این حجم از بی کفایتی، محاله بتونن در شرایط ایمنی و با رعایت پروتکلهای بهداشتی کنکورهارو برگزار کنن
 
ناشناس ۱۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما آینده سازای کشوریم؟؟ماهایی که میخواید بابردنمون به جلسه کنکور به قتل برسونید؟
 
ناشناس ۱۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ماخواستار تعویقیم بفهمید حرف مارو تاکی باید سکوت کنیم تاکی باید التماس کنیم دیگه چندنفر باید قربانی بشن یکم رحم داشته باشین یکم وجدان داشته باشین
 
ناشناس ۱۶:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا آدم متاسف میشه از تمام طمع کاری های مافیای کنکور. امسال ما کنکوری ها علاوه بر تمامی هزینه های کنکور هزینه های زیادی برای همین مافیا کردیم بعلاوه الان هم جانمان را هزینه میکنیم یکم التماس تفکر!!!!!! تعویق_تمامی_کنکور_ها کشتارگاه_کنکور طمع_مافیا سلامت_دانشجو
 
ناشناس ۱۶:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا خواهش میکنم farsnews.ir/my/c/34923 رو پخش کنید که وزیر علوم حالش جا بیاد فقط خودتون حمایت نکنید لینک رو پخش کنید
 
ناشناس ۱۶:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما تعویق تمام کنکور های سراسری و تودهنی به مافیا رو خواستاریمم
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ متاسفانه ۲۳۵ بیمار در شبانه روز گذشته جان باختند.
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای وزیر شما با این طرز فکری که دارید لیاقت جایگاهی که الان مال شماست رو ندارید
 
ناشناس ۱۶:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ :/ کی آزمون غیر حضوری رو گفته:/ مگه نتمون چقدر سرعت داره ؟؟؟ مگه همه دسترسی دارن:/ انگار دو قرن از کل دنیا عقبیم والا دلتون خوشه :/ میگید استیضاح بعدش متن رو میگید آزمون غیر حضوری !؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ توروخدا تعویق بندازیدچراخودتونو زدید به نفهمی یارو دکتر میگع کرونا گرفتم اما بی علامت بود حتی علائم سرماخوردگی روهم نداشتم خدانابودتون کنه میدونید چند ناقل بیمار میتونه باشه که همه رونابودکنه اخه چرااینقدراین مسئولین بی شعورهستن
 
ناشناس ۱۶:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ konk byd bargozar beshe
 
ناشناس ۱۶:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کل کنکور ها یک عمر والدینمان زحمت کشیدند ما را به این سن رساندند شما نمی توانید با تصمیمات خودخواهانه لباس سیاه را به تن خانواده هایمان بپوشانید تعویق تمامی کنکور ها تا بهبود شرایط
 
ناشناس ۱۶:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ امیدوارم وزیرمحترم علوم بعد از برگزاری کنکور ها و مشاهده اوج گیری شدید کرونا از کار امروزش پشیمان نشود !! چون آن زمان دیگر پشیمانی سودی ندارد
 
ناشناس ۱۶:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ امروز ٢٣٥نفر فوت كردند.واقعا چه كسي پشت اين بي تدبيري در تصميمات است؟؟ كنكور در اين شرايط!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
کاربر ۱۶:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/34873 درخواست تغییر محل آزمون کنکور ارشد
 
ناشناس ۱۶:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کشتارگاه_کنکور تعویق تمامی کنکور ها هر چه سریع تر
 
a. m ۱۶:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۶:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامی کنکورها
 
ناشناس ۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای چنین مملکت و مسئولانی باید تاسف خورد. آقایی که با تعویق کنکور مخالفت میکنی خودت بیا 4 ساعت با ماسک و دستکش بشین سر جلسه آزمون ببین میتونی؟ دلسوز مردم باشید این همه ظلم اخه تا کی چرا فقط نظر خودتون محترم هست بقیه انسان نیستن.
 
ناشناس ۱۶:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور باید عقب بیوفته من درسمو خوندم ولی خاستار تعویقم ..شاید بغل دستی من کرونا داشت...اون وقت ب جز من خانواده ی من و همه ی اطرافیانم از طریق من مریض میشن ..آیا مجلس راضیه ک این اتفاق بیوفته
 
ناشناس ۱۶:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ او یک ولد زناست، پایان.
 
ناشناس ۱۶:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ متاسفم برای کشورم و برخی مسئولان ناشایست که فقط به فکر منافع خودشونن
 
ناشناس ۱۶:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فرمایشات ایشان مورد قبول و ستایش است ولی آزمون آنلاین اصلا موضوع خوبی نیس و بنده ۱۰۰ درصد مخالفم چون شما تا صورت سوال مباحث عملی اعم از ریاضی و فیزیک را وارد نمایی تایم حل و تحلیل اون سوال به پایان می‌رسد و اصلا ایده خوبی نیس با تشکر
 
ناشناس ۱۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعويق تمام كنكور هاي سراسري با جونمون بازي نكنين
 
ناشناس ۱۷:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کاری نکنید با هم دستی تمام داوطلبان هیچکدام در جلسه حاضر نشویم میدانیم ک جمعیت ما از شماها بیشتر است و اینگونه هیچکدامتان سودی نخواهید کرد ک هیچ .... پس کوتاه بیاید حالا ک پول دانشجو بر جان دانشجو برایتان مهم تر است پس دانشگاه ها را باز بگذارید هر کس هر چه خواست بخواند ما حرف از عدالت و انسان دوستی میزنیم از شرافت از خانواده دوستی چرا هیچ کس به این موضوعات توجه ندارد و فقط روز به روز از حامیان کم شد و مارا به بهای اندکی میفروشید به مافیای خدانشناس زمین گرد است هر آنکس ک با دل مردم چنین میکنید امیدوارم روزی نتیجه آش را ببنید اگر واقع بینانه نگاه کنید ن صرفا مالی میبینیم ک حالا حالا ها این بحث ادامه دارد پس لغو بهترین راهکار است ما قرار است جشن قبولی کنکورمون رو بگیریم ن خدایی نکرده عزا خودتان را بجای ما و خانواده هایمان بگذارید شما به بچه های خودتان هم رحم نمیکنید؟؟؟؟؟ جمعیت ایران به نصف کاهش یافت آنقدر ک نخبه وکادر درمان و غیرتی وذلک رو از دست دادیم لطفا توجه کنید ممنون
 
ناشناس ۱۷:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/33008
 
ناشناس ۱۷:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نسل کشی قرننننننننننننننننننننننن
 
ناشناس ۱۷:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لغوکنکوور مگه جونمونو از سر راه اوردیم
 
ناشناس ۱۷:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لغوکنکوور مگه جونمونو از سر راه اوردیم
 
ناشناس ۱۷:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای وزیر میدونم ما این زیر دست و پا میزنیم و شما هم دایورت میکنی شاید شما شرایطی رو به وجود بیارید که سر جلسه فاصله زیاد باشه اما بیرون از جلسه رو با اون همه ازدحام مردم میخواید چکار کنید اگر یک نفر حتی یک نفر به خاطر کنکور کرونا بگیره شما اون دنیا پاسخ گو خواهید بود
 
ناشناس ۱۷:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/8317
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ متاسفانه235نفر فوتی!!!!!!!!!!!!!!آقای وزیرمیتونی عدد بخونی که؟!!!!!!!!!!
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ انشالله هر کدوم از مسولانی که به مردم کمک نمیکنن خیر نبینن.تعویق کنکور های سراسری
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/8317
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من امتحان نمیدم چون نگران خانواده م هستم بیمار زمینه ای تو خونه دارم و 5 ماهه رعایت کردیم به خاطر کرونا و نزدیک یکسال درس خوندم با این شرایط حق من ضایع میشه که به خاطر شرایطی که برای سلامتی خانوادم خطرناکه امتحان نمیدم نه کسی که خسته شده از درس خوندن
 
ناشناس ۱۷:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حداقل مثل افغانستان تو بیابون برگزار کنن
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی یک انسان بی مسئولیت و بی فکر است
 
ناشناس ۱۷:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قاتل تک تک جوانان این مرز و بوم آقای ابراهیم_خدایی و منضور_غلامی این وزیر نالایق باید استیضاح شود تعویق_تمام_کنکورها داوطلب_دکتری_موش_آزمایشگاهی_نیست
 
ناشناس ۱۷:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح!!!!!❌❌❌❌❌❌ تعویق تمامی آزمون ها خدا جوابتونو میده قطعا به خاطر پووول با جون ملت بازی نکنید❌❌
 
ناشناس ۱۷:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 6 ماه فرزندانمونو و تو قرنطینه نگه داشتیم که در معرض خطر این ویروس قرار نگیرین .خواهشمندیم یک بارم شده به ما مردم باشید.نگران مردم باشید.
 
ناشناس ۱۷:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعویق بدهند چه ما را به قتلگاه برستند باید این وزیر ناشایست استیضاح شود.
 
ناشناس ۱۷:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به نظرم استیضاح وزیر بهداشت مقدم‌تره. چون همه‌چی دست اون بود. ولی کاری نکرد
 
ناشناس ۱۷:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم با بیداریتی که دارن باید استیضاح بشن این وضع اصلا قابل تحمل نیست
 
ناشناس ۱۷:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بعد از مراسمات محرم که انقدر اصرار به برگزاریشون دارید کشور رو دو هفته قرنطینه کنید که بعدش بشه آزمون ها رو برگزار کرد تا اون موقع هم هوا خنکه دیگه کولر روشن نمیشه که ویروس رو پخش کنه میشه بیشتر جاها تو فضای باز هم کنکور داد. آبان ماه بهترین زمانه.
 
ناشناس ۱۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ازمون هر زماني برگزار بشه ولي بايد با اين اقاي باند باز برخورد بشه شده خودمون تا پاي مجلس بيايم
 
ناشناس ۱۷:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ان‌شاءالله هممممه مردم ، پشت به پشت هم تا استیضاح وزارت بهداشت و ریاست جمهور و تک تک مسئولین ذیربط که یا شانه خالی کردند یا با تصمیماتشون جز ویرانگری به بار نیاوردند به مضمون فرموده ی پیامبر ، افرادی میتوانند این پست ها رو در دست بگیرند که ??شجاع و عادل و صادق و امین?? بوده و خود را خادم حقیقی مردم بدانند ، نه اینه دست در دست مافیا ها ، حقوق انسانی و سلامت مردم را پایمال کنند درود بر انسانهایی که پاکند و پیرو حق!
 
ناشناس ۱۷:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا طرخ دوفوریتی کنکور به پنجاه هزاررسید بررسی کنید
 
ناشناس ۱۷:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ان‌شاءالله هممممه مردم ، پشت به پشت هم تا استیضاح وزارت بهداشت و ریاست جمهور و تک تک مسئولین ذیربط که یا شانه خالی کردند یا با تصمیماتشون جز ویرانگری به بار نیاوردند .. به مضمون فرموده ی پیامبر ، افرادی میتوانند این پست ها رو در دست بگیرند که شجاع و عادل و صادق و امین بوده و خود را خادم حقیقی مردم بدانند ، نه اینه دست در دست مافیا ها ، حقوق انسانی و سلامت مردم را پایمال کنند درود بر انسانهایی که پاکند و پیرو حق!
 
ناشناس ۱۷:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط برای ی بار کوتاه بیاید این همه سال گرفتییید
 
ناشناس ۱۷:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما با توجه به پیک خطرناک کرونا در ماه مرداد و عدم اطمینان به پروتکل های بهداشتی اجرایی از سوی وزارت علوم و سازمان سنجش ما خواستار تعویق تمام کنکور های سراسری و برگزاری آن ها در شرایط ایمن هستیم با تشکر
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بعله، کاملا کار اشتباهی است، و نباید برگزار بشه، تعویق، کنکورها، تعویق، تعویق، لطفا لغو کنید برنامه کنکور را، اگه جان دانشجــوهای مملکت برای شما مهم هست وهمینطور خانواده ها
 
ناشناس ۱۷:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بعد از مراسمات محرم کشور رو دو هفته قرنطینه کنید که بعدش بشه آزمون ها رو برگزار کرد تا اون موقع هم هوا خنکه دیگه کولر روشن نمیشه که ویروس رو پخش کنه میشه بیشتر جاها تو فضای باز هم کنکور داد. آبان ماه بهترین زمانه.
 
ناشناس ۱۷:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ‎ لطفا نگراني ما و خانواده ها را درك كنيد و سلامت مردم را اولويت قرار دهيد با چند ماه تاخير افتادن يك يا چند امتحان اتفاق بدي نخواهد افتاد اما باور كنيد با از دست دادن جان عزيزانمان داغي را بر دل ما گذاشته ايد كه هرگز فراموش نخواهيم كرد
 
ناشناس ۱۷:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۷:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اطلاع رسانی کنید سرعت کم شده
 
ناشناس ۱۷:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایکاش آقای وزیر میومدن 4 ساعت با ماسک تو محیط بدون کولر و پنکه با خطر فوق بالای ابتلا به بیماری و به خطر افتادن آینده جون و زندگی و خانوادمون با ما تو اون محیط میموندن.... اون موقع ماهم به حرفشون گوش میدادیم
 
ناشناس ۱۸:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بعد میگن مملکت صاحب داره....هر کی ساز خودشو میزنه....بابا معلوم تو این شرایط کنکور نباید برگزار بشه...
 
ناشناس ۱۸:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حمایت شد لطفا از سهام داران متضرر کماسه حمایت فرمایید https://www.farsnews.ir/my/c/34918
 
ناشناس ۱۸:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ارشد و دکتری که بدتره باید بریم مرکز استان کنکورای وزارت بهداشتم که همه مرکز استانه!!! تعویق تمامی کنکور ها سلامت دانشجو وظیفه شما حفظ سلامت دانشجوست
 
ناشناس ۱۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۱۸:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حرف از هزینه میزنن . واقعا که پس جون جوانان چی؟! اون ارزش نداره؟!!!! متاسفم براتون ...
 
ناشناس ۱۸:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تو این سیستم خیلی ها باید استیضاح شن اگه وجدان و شرفی باشه
 
ناشناس ۱۸:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از خدا بترسید جون همه جوون های مملکت و خانواده هاشون تو خطر می افته تعویق_کنکور
 
ناشناس ۱۸:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر هرکی کرونا بگیره . مسولش شما هستین ...
 
مطالبه مردمي ۱۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما تعويق قطره اي نمي خوايم . كه هي فشار رو بيشتر كنه . ازمون ها بايد معلق بشه تا زماني كه وضع كرونا در كشور حداقل اروم تر از 235 كشته در روز بشه. كفن چي وزير علوم بي كفايت خدايي سنجش عدالت ظلم مافيا سلامت دانشجو حق حيات سالم پيگيري استيضاح صحن مجلس
 
ناشناس ۱۸:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دوستای عزیز مم خودم داوطلب کارشناسی ام اگا دکتری تعویق نشه ارشدم تعویق نمیشه کارشناسی ام تعویق نمیشه باید پشت هم باشیم تعویق_کل_کنکورها
 
مطالبه مردمي ۱۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقاي وزير علوم بيان در جلوي تلوزيون دست در دست روحاني . به مردم شريف و فهيم ايران تعهد بدن كه اگر چنانچه داوطلبي در جلسه مريض بشه و خانواده محترم ان نيز درگير اين ويروس منحسوس بشه . بايد كل خسارت دوا و درمان انان را بدهند و اگر خدايي نكرده كسي از انان فوت شد كل ديه را با توجه به ماه حرام . كه ديه انسان بالغ دو برابر ميشه رو تمام و كمال پرداخت كنن . منصور اگه مي توني اين تعهد رو بدي بسم الله . خودم سينه چاكتم . يا علي .
 
مطالبه مردمي ۱۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور كجاست ؟؟؟ ريشش بلند شده !!! اين كفتر باز مثل پلنگ شده !!!! پيشوني بلندش يك هكتاره !!!! كچلش كني مثل كفتاره ًًً شعر : علم بي غم بزرگ ترين رپر زاگرس تعويق . بايد تعويق بندازي . اصن نمي توني نندازي
 
ناشناس ۱۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر خودخواه طرفدار مافیا رو استیضاح کنید
 
ناشناس ۱۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شما که حرف از برگزاری میزنی برای داوطلب هایی که بیماری زمینه ای دارن برنامه ریزی کردی ؟ وجدانت کجا رفته که پول اهمیت بیشتری برات داره تا جون اینهمه داوطلب
 
ناشناس ۱۸:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ میدونید چرا تعویق نمیشه ؟ چون یکی از مسوولین امیر حسین قاضی زاده هاشمی دخترش کنکور داره و دیگه خسته شده از تعویق ... اینم از اهمیت دادن به آقازاده ها... جون ما مهم نیست نظر دخترش مهمتره لابد.. 235 تا کشته مهم نیست که!!!
 
ناشناس ۱۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ میدونید چرا تعویق نمیشه ؟ چون یکی از مسوولین امیر حسین قاضی زاده هاشمی دخترش کنکور داره و دیگه خسته شده از تعویق ... اینم از اهمیت دادن به آقازاده ها... جون ما مهم نیست نظر دخترش مهمتره لابد.. 235 تا کشته مهم نیست که!!!
 
ناشناس ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ میدونید چرا تعویق نمیشه ؟ چون یکی از مسوولین امیر حسین قاضی زاده هاشمی دخترش کنکور داره و دیگه خسته شده از تعویق ... اینم از اهمیت دادن به آقازاده ها... جون ما مهم نیست نظر دخترش مهمتره لابد.. 235 تا کشته مهم نیست که!!!
 
ناشناس ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هی زندگی :
 
ناشناس ۱۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هعیی.. خدایا قدرت رو دادی دست کیا که جون ملت براشون مهم نیس؟ بخاطر کنکور دخترش حاضره هزاران نفر بمیرن ولی دخترش استرس نداشته باشه، درحالی که مطمئنم صندلی دخترش تو دانشگاه از قبل رزرو شده ، اونا یه سری منافع دیگه دارن که نمیخان کنکور تعویق بافته
 
ناشناس ۱۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بااین وضعی که بعضی از مسئولین انگار پنبه مافیای کنکور کردن توی گوششون وبه زور میخوان به زور کنکور روبا هرقبمتی حتی جون ما برگزار کنن قبل از خبر اعلام نتایج خبر مرگ مابدبختا میاد ...وزیر علوم رو استیضاح که کمه باید اعدام کنن ..کنکور توی این شرایط اگه قتل عام مانیست پس چیه
 
ناشناس ۱۹:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دست راست هیتلر توی باسن خوشمل مسئولین کنکوری
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قاتل
 
ناشناس ۱۹:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما یکی از اقواممون دکتری کنکور داره و کرونا مثبته و میگه صددرصد تو آزمون شرکت میکنم و ویروس دیگه تو بدنم نیست درصورتی که الان ناقله اگه کسی از ایشون کرونا بگیره کی مسئوله؟
 
ناشناس ۱۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چی مهم تره از جونه ما؟؟؟ میشه اقای وزیر جواب مارو بدن ب خاطر چن میلیارد پول گرفتن از مافیا دارن جون خودمونو خانوادمونو ب خطر میندازن؟؟
 
ناشناس ۱۹:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیرعلوم اگر سردسته مافیانیست پس چیه ...مگا ماچه.گناهی کردیم که هم باید این همه فشاراقتصادی روی خانواده هامونو تحمل کنیم هم فشار روانی کنکور ...بخدا که نمیگذرم ازاین ادمای سودجو وبی کباید واگذارشون به خدا و عهد وپبمانی که توی مجلس برای ما مردم ایران بهش قسم خوردن
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این وزیر واسه نسل بعد خودشم پول جمع کرده هنوز کمه ???واسش یه گلریزون بزارید دستش تنگه
 
ناشناس ۱۹:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من کنکورسراسری دارم خیلیم عالی خوندم اما من چه جوری سرجلسه چهارساعت چیزی نخورم؟ازاسترس کرونا چه جور بتونم تمرکز کنم عینکیم بخارعینکم باماسک چی چراانقدر بی رحمین من ازاسترس نمیتونم جواب بدم بااایندمون بازی نکنین این حقمون نیست...
 
a.t ۱۹:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خیلی کامل و عالی بود . ولی متاسفانه سازمان سنجش همچنان به این مسائل توجهی نداره و تند تند اطلاعیه جدید مربوط به دکتری رو سایت میزاره. امیدوارم که کنسل شه.
 
ناشناس ۱۹:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ننگ بر شرافت نداشته ی بی شرفان
 
ناشناس ۱۹:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون فردی بی تدبیر و بچه خوی هستن و لایق این مقام نیستن هر چه سریع تر خواستار استیضاح هستیم
 
ناشناس ۱۹:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگه فقط یکم شجاع باشین به استیضاح این اقا رای میدین کسی که اینجوری داره از این مافیاهای سودجو به طور علنی حمایت می کنه و به مردم خیانت لیاقت نداره واسه اینده بچه های این کشور تصمیم بگیره
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از خون جوانان وطن لاله میدمد...????????????
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا،چطور منافع شخصی انقدر میتونه یه ادمو بیرحم کنه
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در این شرایط ایشون فقط فکر منفعت بالاتر از خودشونه برای حفظ مقام و ثروت .جان ما ارزش ندارد؟ما را مثل همیشه قربانی خواسته هایتان نکنید.استیضاح کمترین حقه ایشونه
 
ناشناس ۱۹:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اطلاع رسانی کنید دوستان
 
ناشناس ۱۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر مافیای کنکور و پول دوستان!!!
 
ناشناس ۱۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ پروتکل هاتون به درد سرقبرتون میخوره شما حتی برای داوطلب های دست چپ یه صندلی نمیزارین توحوضه ها نالا حرف از پروتکل میزنین ...والا به خدا نه اراسرائل اومدیم نه از امریکا ما بچه های همین کشوریم ...درست مثل بچه های خودتون شما اما صدامون به جایی نمیرسه
 
حاتمی ۱۹:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ علت رشد تصاعدی آمار قربانیان کرونا چیست؟ چرا دولت پاسخگو نیست و هیچ اقدامی نمی کند ؟ https://www.farsnews.ir/my/c/35024
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور سراسریحفظ جان اینده سازان ،چرا نگران اینده ای هستین ک تهی از ادمیزاد است؟برگزاری کنکور معادل با مرگ و قتل عام دست جمعی ست ،مراقب اینده باشیم
 
ناشناس ۱۹:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعویق باشه چه نباشه این آقای وزیرمافیای کنکور باید استیضاح بشه کسی که از خدا نمیترسه و جان این همه جوان براش اهمیت نداره و خودخواه هست باید کنار بره
 
ناشناس ۱۹:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تا عمر دارم قصه وزیر نالایق علوم و ازار و فشار روحی که به ما داوطلبان وارد کرد رو فراموش نمیکنم!!تا عمررر دارممممم!! هم برای بچه هام هم برای نوه هام میگم از بیوجدان بودنش
 
ناشناس ۱۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یارو اومده نوشته دختر من کنکور داره .استرس داره سریع کنکورو برگزار کنید.درد و بلای مردم بخوره تو سره دختر نماینده بی شرف که جا براش رزروه و هزار تا سهمیه داره
 
ناشناس ۱۹:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم باید استیضاح شه چون یه جانیه
 
a.t ۱۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اینا یه هواپیما پر از نخبه ایرانی زدن ککشونم نگزید چرا تعجب میکنید ازاینکه جون ما براشون مهم نیست؟؟!!!
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری کنکور تو این شرایط یک جنایت ملی ، و فاجعه است، شما میتونید فقط یک امسال صرفا براساس سوابق تحصیلی حداقل در مقطع ارشد و دکترا که رقابت کمتره دانشجو بگیرید، کنکور در هیچ مقطعی نباید برگزار بشه ، و از مجلس میخواهیم که پیگیری کند.
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چوب خدا سایلنته?????????شاید چدوقت دیگ کرونا بگیرید..... چه جوابی دارید؟
 
ناشناس ۱۹:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا کسی صدای ما رو نمیشنوه
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامی کنکور ها استیضاح وزیر علوم
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ امیدوارم واقعا تاثیری هم داشته باشه و صرفا ب خاطر بازدید سایتتون نبوده باشه وگرنه تو طرح های امضا قبلی ک هیچ کاری نکردید انگار همش سرکاریع رسما
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون مرزهای بی‌شرفیو فرسخ ها تغییر دادن
 
ناشناس ۱۹:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا ما باید قربانی منافع شخصی وزیر علوم بشیم؟دلیل این همه پافشاری برای برگزاری بجز همدستی بامافیا چی میتونه باشه؟
 
ناشناس ۱۹:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ همه کنکورها در همه سطوح باید لغو شود با این پیک وحشتناک بشدت کار خطرناک و غیر علمی است
 
ناشناس ۱۹:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقای دکتر نادری نماینده عزیز قرار بود از ما و سلامتی مردم کشورت دفاع کنی چی شد
 
ناشناس ۱۹:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این خائن رو استیضاح کنید
 
ناشناس ۱۹:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با روزی ۲۰۰ نفر فوتی میخوایم سر جلسه حاضر شییم چه تضمینی برا سلامت ما وجود داره وقتی نتوستید جون این ۲۰۰و خورده ای رو نجات بدید
 
ناشناس ۱۹:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصدا_هستیم_تعویق_کل_کنکورها تعویق_کنکور_سراسری
 
ناشناس ۲۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چقدر بدبختیم ما???
 
ناشناس ۲۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری کنکور وسط پیک کرونا عقلانی نیست
 
ناشناس ۲۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگذاری دکتری همه ی ازمون های سراسری برگذار میشن..لطفااا همه ی ازمون های سراسری رو تعویق نه لغو بدید تا شرایط بهتر شود گویا عدد۲۳۰ نفر برای شما چیزی نیست خداااکنه که کسی که مخالف تعویق یکی از عزیزانش جز این ۲۳۰ نفرباشن تابفهمن
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بخدا من پدر مادرم هر دوتاش بيماري قلبي و قند خون دارن خودمم نفس تنگي دارم نميتونم ماسك بزنم ،١ساله دارم ميخونم اما برا پدرمادرم ميترسم برم سرجلسه شركت كنم.
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ننگ بر قاضی زاده هاشمی!!!!!!!!!
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ همه یک صدا تعویق تمام کنکورهای سراسری
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از شما خواهش میکنیم که تعویق کنکور رو جدی بگیرین یا امسال رو حذف کنین .جان مردم بسیار مهم تر از این حرفاس . هممون فقط یه فرصت داریم تو این دنیا فقط یه بار زندگی میکنیم ولی ما میتونیم کنکور رو سال بعد بدیم . اگه اونی که این همه درس خونده و رتبه ی برتر قراره بشه کرونا بگیره چی؟ قبل اینکه نتیجشو بگیره جونشو از دست میده . حالا اینقد میگن رعایت کنین ، مردم رعایت میکنن روزی کمش ۲ هزار نفر بیمار میشن اگه تو یه روز یکو خورده ای میلیون داوطلب بیان بیرون به علاوه خانواده هاشون با کدوم بهداشت میخوایین جلوی این ویروسو بگیرین . میگن ک رعایت میکنیم نمیزاریم همچنین فاجعه ای اتفاق بیوفته خب اگه راست میگن همین روزایی معمولی رو نزارن روزی ۲ هزار نفر کرونا بگیره . واقعا برا داوطلبا خیلی سخته تو اون شرایط امتحان بدن
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مرده شور اقای غلامی بشوره تا بفهمه کرونا شوخی نیست کاش تو کله خدایی و غلامی و حریرچی و ویسکرمی قدنخود عقل بود خاک توسرتون ریدین تو حال کشور بچه هاتون ایشالله کرونا بگیرن داغ عزیزببینین بفهمین چه خبره اشغالای لجن
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خواستار استیضاح وزیر علوم هستیم ک ذره ای برای جان داوطلبان ارزشی قایل نیستن و ب حاظر منافع مادی اصرار ب برگزاری کنکور دارند
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای نسبتا محترم وزیر میخایین قتلگاه درست کنین؟؟؟؟ یکصدا_هستیم_تعویق_تمامی_کنکورها
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری کرونا_شوخی_ندارد
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم باید استیضاح شود . ?????????????????????
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا بازی با جان جوانان است برکزاری آزمون ها در این شرایط
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وقتی آفای حریر چی میگه تو کشورای خارجی تجمع بیشتر از 3تا ممنوع حتی داخل منازل چرا باید تو ایران این همه دانش آموزجونشونو به خطر بندازن چرا خیلی از مراسما لغو میشیه ولی این کنکور لغو که هیچ حتی حاضر نمیشن تعویق بندازن
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شماها صلاح خودمون رو بیشتر نمیدونین میخواین ما رو به کشتن بدین فقط بخاطر پول وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نداره
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ میگم چیزه ... : غولومی بخدا توهم ی روز میمیری قیامتیعم هست اونجا منتظرم وای ب حالت غولومی ناجنس :/
 
ناشناس ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در شرایط بحرانی کرونا که ایران و جهان را در برگرفته است سلامتی جوانان مهمتر است یا اصرار به برگزاری کنکور؟؟؟؟؟ آیا وزیر علوم بر چه وزارت می کند بر روی آموزش عالی داوطلبان یا بر روی صندلی های دانشگاه ؟؟؟؟ آیا باید در شرایط بحرانی حرف فقط حرف لجبازی و بی منطق وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش باشد ؟؟؟؟ یا بهره گیری از نظرات صاحب نظران عرصه پزشکی مثل دکتر زالی دکتر طبرسی دکتر نمکی دکتر شهریاری خانم دکتر محرز و سایر
 
ناشناس ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط استیضاح
 
ناشناس ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری کنکور در این شرایط،بازی با جان داوطلبان است،وزیر بهداشت ۲هفته برای بررسی شرایط زمان گذاشتند،شرایط بهتر نشد،بدتر هم شد.چطور میخواهند دکتری را برگزار کنند.چند هفته هست که استرس تاریخ ازمونها ما را اذیت میکند.بلاتکلیفی تا کی؟؟.دکتر مینو محرز،دکتر حسینعلی شهریاری،دکتر زالی و خیلی اشخاص متخصص دیگر، شرایط را مناسب ازمون نمیدانند.پروتکل بهداشتی رعایت نمیشود.وزیر بهداشت با برگزاری کنکور سراسری مخالف هستند،خب تاریخ جدید را اعلام نمایند..خواستار تعویق تمام ازمونها و برگزاری در زمان مناسب هستیم.
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ توروخدا جونیمون رو گرفتین با این اوضاع جونمون رو نگیرید تعویق_سراسری_آزمونها
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور را قتلگاه ما نکنید مردم رو بیشتر به خون خودتون تشنه نکنید وزیر علوم باید برکنار شه چون سمت مافیا وایساد به خدا ۸هزار میلیارد میخواد جون کنکوری ها رو بگیره میگه میصرفه
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اه همه دانش آموز ها پشت سر شما خواهد بود و دامن گیر شما میشود همه رو دارید نابود میکنید با این کار بایدهمه کنکور ها تعویق داشته باشد تا زمان مناسب
 
ناشناس ۲۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا توى متن دوباره اشاره به استيضاح وزير علوم نشده؟؟؟بايد باز هم اشاره ميشد
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم نیستن ایشون وزیر و ناظر بر کسب کار مافیا کنکور هستن منفور ترین وزیر از دیدگاه مردم
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شخصی که درک درست از سلامت جوانان نداره قطعا صلاحیت این جایگاهم نداره...مثل اون پزشکی که بخیه یک نوزاد کشید بخاطر نداشتن پول...باید استیضاح بشه تا درس عبرتی بشه برای طمع کاران
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید تمام کنکور ها تعویق بشه ... قلمچی سنجش گزینه دو قاتلان بچه های کنکور نباید باشن واسه منافع خودشون
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تو این شرایط بحرانی ،واقعا برگزاری کنکور یه فاجعست ومن مخالف برگزاری کنکور تو اوج این بیماری هستم و خواهان تعویق کنکور هستم نه لغو آن ما زحمت کشیدیم این چند سال درس خوندیم با کلی هدف ک بخوایم کنکور بدیم ولی کنکوری ک بخواد تو این شرایط برگزار بشه ،،برگزار نشدنش خیلی بهتره چون هم جون خودمون درخطره هم خونوادمون
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور خواسته واقعی ماست
 
ناشناس ۲۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلبان آزمون دستیاری هم که آنتی کرونا هستن کاش اسم ماها را هم می آوردید
 
ناشناس ۲۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور به ضرر داوطلبان و به سود مافیای کنکور است. ؟؟؟؟؟ حقیقت بر عکس این حرفه اخه تعویق باعث شده خیلیا بلاتکلیف موندن اگه کنکور برگزار شه ب نفع ازمون های ازمایشی و کلاس های کنکور میشه چون جمعیت ثبت نامی خیلی بیشتر میشه .. ولی الان همه کاراشون ب ته کشیده و کمتر داوطلبی ب این موسسات مراجعه میکنند .
 
ناشناس ۲۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور از سلامتی خودمون و خانواده هامون مهمتر نیست تعویق_کنکور سلامت_داوطلب
 
ناشناس ۲۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعويق همه كنكورها ،اين اقا هم بايد استيضاح بشه اصن جون مردم واسش مهم نيس
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خواستار استیضاح وزیر علوم هستیم که توانایی تصمیم گیری صحیح در این شرایط ندارند و با جان جوانان بازی میکنند
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقا به فکر مایی که یه ساله داریم آماده میشیم نباشید نمیخوایم، یه سال زحمتمون بر باد بره بهتره تا زحمت چند دهه ساله پدرمادرمون برای بزرگ کردنمون بر باد بره
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا داوطلبان ازمون دستیاری را همه به نامه اضافه کنید ۱۶ مرداد امتحانمونه ناقلیم اونم انواع شدید
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با جان میلیون ها ادم بازی میکنن و با خودخواهی تمام دریک ماه میخواهند همه ازمون ها برگزار شود یک هفته ی متوالی است که 200فوتی داریم هر روز هیچ استانی شرایط برگزاری هیچ ازمونی را ندارد همه یکصدا هستیم تعویق تمام کنکور های سراسری
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خاک تو سرم که به امثال شما رای دادم همه ی ملت متاسفیم
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور سراسری
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور باید بیفته عقب
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا باید جان ما دانش اموزان مظلوم بخاطر خودخواهی های وزیر علوم و...بخطر بیفتد سلامتی از هرچیزی باارزش تر است اما انها فقط بفکر منافع خودشان هستند و هیچ توجهی به حرف ما ندارند .در خوزستان وضعیت قرمز است گرمای هوا بالای ۵۵ درجه ورطوبت هوا بالای ۸۰ است .چطور ما میتوانیم ساعت ها باماسک روی جلسه بمانیم درصورتی ک بیشتر مناطق اینجا محروم است و امکانات کافی در سالن هابرای خنک کردن محیط وجود ندارد و بدلیل نبود جای کافی نمیتوانند فاصله گزاری اجتماعی را رعایت کنند. وزیر علوم اصلا با تدبیر عمل نمیکند و اصلا سلامت دانش اموزان برایش مهم نیست .ما خواستار تعویق همه ازمون ها هستیم
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ توروخدا بهمون رحم كنيد مسئولان عزيز.
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگزاری کنکور دکتر و ارشد و سراسری تبدیل میشه به قتلگاه!!!!!! فقط کمی به فکر ما باشین
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ پرستویی صدای داوطلبان کنکور شد. دمه اقای پرستویی گرم خیلی مردی
 
ناشناس ۲۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا باید جان ما دانش اموزان مظلوم بخاطر خودخواهی های وزیر علوم و...بخطر بیفتد سلامتی از هرچیزی باارزش تر است اما انها فقط بفکر منافع خودشان هستند و هیچ توجهی به حرف ما ندارند .در خوزستان وضعیت قرمز است گرمای هوا بالای ۵۵ درجه ورطوبت هوا بالای ۸۰ است .چطور ما میتوانیم ساعت ها باماسک روی جلسه بمانیم درصورتی ک بیشتر مناطق اینجا محروم است و امکانات کافی در سالن هابرای خنک کردن محیط وجود ندارد و بدلیل نبود جای کافی نمیتوانند فاصله گزاری اجتماعی را رعایت کنند. وزیر علوم اصلا با تدبیر عمل نمیکند و اصلا سلامت دانش اموزان برایش مهم نیست .ما خواستار تعویق همه ازمون ها هستیم
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما حق زندگی کردن داریم آرزو داریم شما نمیتونید با بی عقلی با بی شرفیتون جون ما و خانواده هایمان رو بگیرید تعویق همه ی کنکورا
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا توضیحااااات بسسسسسسسسسسسییییییییار عاااااااالی بود کیف کردم دستت درد نکنه عزیز دل
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعویق بدید چه ندید غلامی و خدایی باید برکنار شن اینا خود مافیان
 
ناشناس ۲۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به تعویق بندازید
 
ناشناس ۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علومی ک ب فکر سلامتی دانشجوها نیست باید هر چه زودتر استیضاح شود
 
ناشناس ۲۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا همه به اشتراک بزارید تا به ۵۰۰۰۰ هزار تا برسه اینا فقط به فکر پول خودشونن و برای جون ما ها ارزش قائل نیستن تعویق کنکور
 
ناشناس ۲۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح کنید وزیری رو که اهمیت جیب مافیای کنکور از جان داوطلبان مهمتر است
 
ناشناس ۲۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامممممممم ازمون های سراسری وزارت علوم و وزارت بهداشت
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقایون فارس نیوز، اگر میخواین این پیام رو پخش یا سانسور کنین. اما اگر بعد از این امضاها هم کاری نکردید و پیگیری انجام ندادین برای این داوطلبان، بهتره این بساط فارس من رو جمع کنین....
 
ناشناس ۲۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید عقب بیفته
 
ناشناس ۲۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور کمترین کاری هست که باید انجام بدن درسته کنکور مهمه ولی نه مهمتر از جونمون که من دیگه وقتی بمیرم رتبه برام چه ارزشی داره کمی تفکر
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی فورا باید برکنار شود. این خواسته ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیری که جان من داوطلب کنکور دکتری براش مهم نیست استیضاح که خوبه.اعدام باید بشن.چون انگیزه قتل نفس کسی مانند کشتن اون شخصه.ایشون باید قصاص بشن.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر بناست توی این وضعیت کنکور برگزار بشود، اسفندماه چه مشکلی داشت؟؟؟ 2 اسفند انتخابات مجلس بود و 9 اسفند کنکور دکتری؛ چرا کنکور را تعویق انداختید؟ غیر از کسب درآمد برای مافیای کنکور بود؟ والله اگر جان ما داوطلبان برای امثال غلامی ها و ... ارزشی داشته باشه...
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خواستار تعویق کنکور هستیم
 
ناشناس ۲۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور تا ایجاد شرایط ایمن و مناسب✅✔
 
ناشناس ۲۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جون مارو به دمپایی شون گرفتن، تهش مردیم شاید بگن متاسفیم!!!!اگه دکتری رو برگزار کنن، سراسری رو هم برگزار میکنن! ماهمه با هم هستیم تعویق_تمامی_کنکورها
 
ناشناس ۲۰:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منو بکشی دیگ سمت قلم چی نمیرم
 
ناشناس ۲۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور تو رو خدا من نمیخوام بخاطر کنکور دادن بمیرم یکی کمک ما بکنه بخدا نزدیک به ده ماه ماه هست که دارم برای کنکور ارشد میخونم اما با این اوضاع و استرس نمیتونم سرجلسه شرکت کنم
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هیچ هزینه ای قابل مقایسه با جان آینده سازان این مملکت نیست. شرم آوره اگر در این شرایط آزمون برگزار بشه. خیانت به جان داوطلب و مشخص نیست چه عواقب ناگواری خواهد داشت.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور را قتلگاه نکنید
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر وزیر علوم استیضاح نشود ، وزیری که رسما دارد با جان جوانان مملکت قمار میکند آن هم در شرایطی که تمامی متخصصان نظرشان ب عدم برگزاری کنکور هست. واقعا به سلامت این نظام و دولت امیدی ندارم. و قسم میخورم در اولین فرصت از این کشور می‌روم. قطعا می‌روم. در صورتی که من همیشه به ساختن این کشور امیدوار بودم! واقعا متاسفم
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصدا هستیم،تعویق تمام کنکور های سراسری
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامی کنکور ها
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وی بیش از اندازه منفور بود کمتر از یک نیم روز ده هزار امضا جمع شد برای برکناری ایشان??????
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم باید استیضاح شود .نباید با جان مردم شوخی کرد .امیدوارم رهبر عزیزکشورمان ایشان را به سزای اعمالشان برسانند.سالهاست در رنج و عذابیم پول زحمت کارگری به انواع مافیا دادیم
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مرگ بر وزیری که جان مردم براش ذره ای ارزش نداره مرگ بر این نظام بی پایه!
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چه تعویق بدن چه ندن خواستار استیضاح وزیر علوم هستیم ... ادم بی وجدانی که واسه جون ادما ارزش قائل نیست نباید تو جایگاهی باشه که بتونه واسه جون مردم تصمیم گیری کنه . اینقدر این مطالبه رو ادامه میدیم که استیضاح بشن .
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مانع رخ دادن فاجعه بشید این جوونای ک دارن خودشونو میکشن برای تعویق هر کدوم کوله باری آرزو دارن خانواده دارن همسر دارن تعویق_تمام_کنکور_های_سراسری
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تو ۸ ساعت ۱۰۰۰۰ تا امضا اگه برکنار نشه خیلی ظلمه خدایی
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یا حضرت عباس کنکور برگزار نشه تو محیط بسته ... اقا من مازندرانیم اگه بگیرین میگرم هر دومون میگیریم من کورونا شما کنکور تو امل هر یه نفر دو نفر بیمار میکنه حالا هعی بگو پروتکل های بهداشتی اینجا جوریه که پروتکل هاشم کورونا دارن
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت، فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ گرفتن جان داوطلب ها با توجیح ارامش روح و روان . وزیر علوم باید استیضاح شود تعویق_کنکور
 
رونالدینهو و زیدان ۲۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای خدایی هم باید برکنار بشه
 
ناشناس ۲۰:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خداوندا مارو نجات بده چه گناهیی کردیم که وسط پیک باید بریم پول چقدر ارزش داره این همه اصرار بی دلیل چیست کسی که نمیدونه کنکور ۴ ساعته چجوری وزیر کشور شده نماینده ها شما مسئولی
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دم هر کی این نامه رو نوشته گرم . کیف کردم دقیقا حرف دل همه مارو زد
 
صدای مردم ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اون 52 هزار نفر دوباره بیاریدش بالا ... کار اشتباهی کردین مسوولین... شما با مردمتون در افتادین.. این اصلا پایان خوشی نداره براتون... حمایت
 
صدای مردم ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اون 52 هزار نفر دوباره بیاریدش بالا ... کار اشتباهی کردین مسوولین... شما با مردمتون در افتادین.. این اصلا پایان خوشی نداره براتون... حمایت
 
صدای مردم ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اون 52 هزار نفر دوباره بیاریدش بالا ... کار اشتباهی کردین مسوولین... شما با مردمتون در افتادین.. این اصلا پایان خوشی نداره براتون... حمایت
 
ناشناس ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا هرجا میتونید بزارید
 
ناشناس ۲۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هرچند صحبت‌های وزیر علوم در مورد کنکور صحیح و رسته اما بازی با جان مردم شوخی نیست و هیچ چیزی جای اونو نمی گیره، مگه ماسک چقدر و چه مدت کارایی داره؟ یه کمپین هم برای استیضاح وزیر بهداشت درست کنید چون مشکل از ایشونه، یا مثل مرد بیاد مسولیت رو بعهده بگیره یا اگه فشاری روش هست حداقل استعفا بده یا تهدید علنی به استعفا کنه.
 
ناشناس ۲۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور باید سکوی پرتاب داوطلب باشد نه مسلح داوطلب! تعویق_همه_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۲۰:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ عوضی ها خیلی خودخواه هستین به خاطر پول جون آدما را بازیچه ی خودتون کردید امیدوارم روزی بلایی بدتر از این سر خودتون و خانواده هاتون بیاد بیکفایت های بی مسئولیت مسئول بی کفایت .......خیانت خیانت کاش میمردی به همراه اونایی که پول تو جیبت میکنن واسه این کار آشغال کثافت بویی از شرافت نبردی
 
ناشناس ۲۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دراین وضعیت کرونا،برگزاری کنکور کار احمقانه ای است و موجب فوتی های بیشتری میشود
 
ناشناس ۲۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور های سراسری را خواهانیم
 
Fateme ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ علاوه بر وزير علوم وزير بهداشت هم بايد استيضاح شوند ، ليان با يك توييت تملم آزمون ها را از موعد مقرر به مرداد موكول كردند حال فقط مرافقط خود را نسبت به تعويق اعلام ميدارند ؟! اگر به سخنوري است كه من هم ميتوانم اين كار را انجام دهم لطف كنيد ٢٣٠ميليون حقوقشان را به افرادي كه سخنوران قابلي هستند هم بدهيد !!! به عمل كار برايد به سخنرلني نيست جناب نمكي و نادري و ساير مسئوليني كه فقط در سخنراني حاضر اما در عمل غايب هستيد !!! طبق گفته ي رهبر اگر نميتوانيد خدمت كنيد استعفا دهيد !
 
ناشناس ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از نزديكان فوت كردن تو گزارش فوتي نوشتن ايست قلبي براي اون يكي مشكل كليه امار اين نيست برو بالاتر
 
ناشناس ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلامت بچهای کنکوری چه دکترا چه ارشد چه کارشناسی در نظر گرفته نشده
 
ناشناس ۲۰:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح براش کمه باید مجازات بشه خون به دل ما جوونها کرده کمر بسته به قتلمون با کرونا این بی عقلا نباید مسئول جایی بشن بدبختی و به گه کشیدن مملکت تقصیر ایناست و ما که تا حالا ساکت بودیم اینا از اسرائیلی ها هم بدترن دشنمترینن با ما.
 
ناشناس ۲۰:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در شرایط بحرانی الان جناب وزیر فقط به برگزاری تاکید دارن و با مافیای کنکور به نحوی همکاری میکنند.به جان بچه های مردم اهمیت نمیدن و تمام حرف هاشون مبنی بر افزایش حوزه،فاصله ی صندلی ها دروغ محضه
 
ناشناس ۲۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم با توجه به خودخواهی و عدم توجه به سلامت و آرامش داوطلبان و همچنین عدم تصمیم گیری صحیح در شرایط بحرانی باید استیضاح شوند.
 
ناشناس ۲۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جای تاسف داره واقعا چطوری میخواید اون دنیا جواب این همه اضطراب و فشار های روانی ک ب مردم تحمیل کردین رو بدین افغانستان با اون همه بدبختیش تو بیابون برگزار کرد تازه یک پنجم ایران هم کشته نداره در ضمن بعد از ۵ ماه تعویق سر جلسه کنکور حتی صندلی برای چپ دست ها ندارن اونوقت چطور میخوایین اون همه افراد بدون مشکل کنکور بدن وقتشه ب خودتون بیاین???
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جان 3/000/000 داوطلب بهتر است یا ثروت ............ بله باااااید استیضاح صورت پذیرد
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
رونالدینهو و زیدان ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منصور غلامی بی رحم و بی کفایت فورا باید برکنار شود. این خواسته برای همه ی کنکوری هاست.
 
ناشناس ۲۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سرمایه های مملکت رو به آسانی به کام مرگ هدایت می کنید
 
ناشناس ۲۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر بیسواد بی وجدان!!
 
ناشناس ۲۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح ایشون خواسته زیادی نیست
 
ناشناس ۲۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از ریختش متنفرم
 
ناشناس ۲۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامی کنکور های سراسری
 
ناشناس ۲۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جون بچه مردم براش مهم نی که الان میخوادکنکوربگیره تعویق تمام کنکورهاتابهبودی وضعیت
 
ناشناس ۲۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ امیدوارم با استیضاح شدنت دیگ هیچوقت اسمتم نشنوم قاتل
 
ناشناس ۲۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر کنکور به تعویق نیفتد سر جلسه نخواهیم رفت و خواستار استیضاح وزیر علوم هستیم
 
ناشناس ۲۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح چیه باید اعدامش کنن???
 
ناشناس ۲۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مکه میشه چهار ساعت با ماسک و دستکش تو یک جمع چند صد نفره اون هم توی یک محیط سر بسته که تنها وسیله ی تهویه هواش پنجره باشه امنیت سلامتی مون حفظ بشه در ثانی با این پروتوکل های بهداشتی ک میگید مگه میشه راحت بتونیم تمرکز بکنیم و مهم ترین امتحان سرنوشت ساز زندگیمون رو بدیم خواهشن احمقانه تصمیم نگیرید و با جان ما و خانواده هامون بازی نکنید اگه اتفاقی به حتی یه نفر از داوطلبا بیوفته صد در صد خونش گردن شما خواهد بود
 
ناشناس ۲۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون میخوان برای اون مبلغ هنگفت کنکور همه مارو قربونی کنن!! کاملا موافق استیضاح...
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدایا خودت به دادمون برس اوضاع طوری شده که باید برای زنده موندن به مسئولین التماس کنیم نخواستیم کنکور بدیم فقط مارو و خانوادمون نکشین
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا جون کسی براتون مهم نیست؟ تعویق_کل_کنکور_ها
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما از یمن و فلسطین هم کمتریم؟؟بابا ما بچه های همین مملکتیم چرا بهمون رحم نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور رو نگیرید این ویروس نزاشت هیشکی به درس خوندن برسه و تمام فکر و ذهنش درگیر بود تعویق_کل_کنکور
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم بی کفایت خون میلیون ها جوونو تو شیشه کرده
 
ناشناس ۲۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمام کنکورها
 
ناشناس ۲۱:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نکبت بی ریخت بی خاصیت شالام میمیردی شالام نبودی تو این دنیا ایکبیری نخواستنی???
 
ناشناس ۲۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بخاطر پول و مافیای کنکور،دارن ما را وارد یک قتلگاه میکنن اصلا جون جوانان براشون اهمیتی ندارد
 
ناشناس ۲۱:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ يه ذره به جون ما رحم كنيد فكر كنيد جون بچه هاي خودتونه حالا كنكور ديرتر برگزار شه زمين بع اسمون مياد سلامتي ما مهم نيست ما بايد زنده بمونيم ك بريم دانشگاه خواهشا انصاف داشته باشيد خواهش ميكنم درباره تعويق كنكورسراسري سريع تر و درست ترين تصميم رو بگيريد واقعا فشار بدي روي ما هست يه ذره مارو درك كنيد ??????????????????
 
ناشناس ۲۱:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای نامحترم رئیس علوم ما اسباب بازی و موش ازمایشگاهی نیستیم جان ما دست کم برای اعضای خانواده مهم است... بر خلاف شما سلامت خانواده ها و هم نوعان برای ما مهم است... ما پا پس نمیکشیم تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری سلامت_دانشجو نه_به_مافیای_کنکور
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا هیچکس کاری نمیکنه 2 روز دیگه کنکور دکتراست مردیم از استرس .مردم مریض تو خونه دارن بی وجدان ها شهر ما وضعیت قرمزه ما از خونه بیرون نمیریم چون نگران پدر مادر پیرمون هستیم. بالا دستیا که بچهاشون با نامه مستقیم میفرستن دانشگاه که مشکلی ندارن کنکورم شرکت نکنن. عمر و جوونیمون تو این مملکت تباه شده. دیگه چی از جونمون میخواییییین خدا نشناسا
 
Saba ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این آدم پول پرست باید استیضاح بشه
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام عرض میکنم . به ما هم گفته شد امتحانات نهایی با رعایت پرتوکل های بهداشتی برگزار میشه که اصلا اینگونه نبود و دوستان نزدیک من دچار این ویروس کرونا شدن و از کنکور دادن هم محروم شدن ،من خواستار تعویق کنکور هستم چون جونم بازی دست امسال اینا نیست.
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فرد بی تدبیر باید استیضاح بشه این که اصلا به فکر سلامتی داوطلبین نیست فکر کرده کی هست که با جون ما بازی کنه تو برای خدمت به مردم وزیری بفهم اینو
 
ناشناس ۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اطلاع رسانی کنید دوستان
 
ناشناس ۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام.لطفا قضیه رو جدی بگیرین.یکی آسم داره یکی عینکیه و مجبوره همزمان ماسک و عینک بزنه واقعا وقتی قراره ادم سرنوشت سی چهل سالشو با ۴ساعت آزمون رقم بزنه ،اجازه بدین تو شرایط عادی و بدون استرس و ماسک برگزار شه
 
ناشناس ۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق همه کنکور های سراسری
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا این چه وضعیه؟! چرا سازمان سنجش یه نظرسنجی برگزار نمیکنه؟! از کی قراره آزمون بگیرید مگه ماها همون داوطلبایی که قرار ازشون آزمون بگیرید نیستیم؟؟!! جون ما دربرابر آقازاده‌های شما پشیزی ارزش نداره که! ما بچه‌های مردمیم اما بچه‌های خودتون آقازاده‌ان
 
ناشناس ۲۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا برای بعضی از کانال های کنکوری مثل کانون کنکور ، کنکور فرهنگیان و مشاوران ماد متاسفم که خبر های غیر قطعی در مورد عدم تعویق کنکور میزارن تا داوطلبین رو دلسرد کنن
 
ناشناس ۲۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دوستان متن رو بخونید بعد حمایت کنید!!! ما آنلاین نمیخوایم که تقلب بشه!!!!
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شماها حواستون هست که اگه مردم نبودن الان هیچی نبودین؟
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامی ازمون ها اعم از دکتری و ارشد و سراسری به زمان ایمن
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما از شهرستان باید بریم مرکز شهر توی این اوضاع شب رو کجا بخوابیم؟؟؟؟؟؟ چجوری برسیم به حوزه آزمون سر صبح از شهرستان
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگه برگزار شد و کلی کشته دادیم بااااااید اعدام بشهههههههه
 
ناشناس ۲۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وااای نه ما آزمون آنلاین نمیخوایم! ما تعویق میخوایم! همون کسایی که کلید سوالای قلمچی میفروشن واسه کنکور هم کلید میفروشن !!! طرف کانال زده که گوشی ببرید با خودتون سر جلسه بهتون کلید میدم دیگه فکر کنید غیرحضوریش چه شود!!!!! ما آزمون آنلاین نمیخواهیییییییم ما خواستار تعویق کنکور به زمان مناسب هستیم!
 
ناشناس ۲۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حقشه برکنار بشه
 
ناشناس ۲۱:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ?????????وااای نه ما آزمون آنلاین نمیخوایم! ما تعویق میخوایم! همون کسایی که کلید سوالای قلمچی میفروشن واسه کنکور هم کلید میفروشن !!! طرف کانال زده که گوشی ببرید با خودتون سر جلسه بهتون کلید میدم دیگه فکر کنید غیرحضوریش چه شود!!!!! ما آزمون آنلاین نمیخواهیییییییم ما خواستار تعویق کنکور به زمان مناسب هستیم!
 
ناشناس ۲۱:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وا برای مسئولین کشور‌متاسفم که بلد نیستند مدیریت کنند و جوانان مملکت رو به فنا میکشند
 
ناشناس ۲۱:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نفرین همه ایران پشت سر کسایی هست که میخوان اینده کارو تباه کنن کنکور ها باید به تعویق بیفتن
 
ناشناس ۲۱:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سران عزیز مملکت لطفا به فکر جوانان این مملکت هم باشیدبا چند ماه تعویق کنکور هیچ مملکتی کدا یا شاه نمیشه.
 
ناشناس ۲۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وقتی نمیتونه جلوی مافیا بایسته باید بره کنار دفاع از حقوق مردم علاوه بر مدرک به شجاعت و لیاقت نیاز داره
 
ناشناس ۲۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ عاقااا ما ازمون کارشناسی فقط باید به صورت حضووووری برگزار بشه اما در شرایط ایمن تر از شرایط پیک کرونا
 
ناشناس ۲۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما داوطلبا خواستار تعويق ازمون در شرايط و هواي بهتر و مطلوب تريم در غير اينصورت پولمان را پس دهید
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حتما باید استیضاح شه
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برگزاری کنکورها، در شرایط فعلی میتونه مثل یه جرقه عمل کنه و آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از اون رو بالا ببره ، مخصوصا در اوضاع کنونی که آمار ، خود به خود بالا میره و شرایط اقتصادی با ثباتی نداریم ، برگزاری کنکور میشه قوز بالا قوز ، همه هم میدونیم رعایت پروتکل های بهداشتی فقط روی کاغذ درسته ، در عمل نه مسئولین برگزاری آزمون به صورت کامل رعایت میکنن و نه شرکت کننده ها ، اونایی که میگن آزمون برگزار بشه ، آیا حاضرن جون خودشون یا عزیزانشون از دست بدن ولی در آزمون شرکت کنن؟ بعضیا هنوز متوجه نیستن که چه اتفاقی افتاده و حتی ممکنه چه اتفاقی بیوفته ، تعطیلی دوباره مشاغل اونم توی این شرایط میتونه خیلی از خونواده هارو نابود کنه ، حالا واقعا یه عده فارغ از تمام دغدغه های اجتماعی و به هر قیمتی حاضرن کنکور بدن؟
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اخه با ۲۳۵ نفر مرگ در امروز میشه کنکور گرفت عقل چی میگه
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با سلام خواهشمندیم باتوجه به شرایط کنونی کنکور را به تعویق بیندازید من پسرم بیماری قلبی داره ودر معرض این بیماری است
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ازمونها را به تعویق بندازید..سلامت داوطلب باید در اولویت باشید
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چقدر تلخ که ما فدای پول میشیم..???
 
ناشناس ۲۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۲۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کسی که با ظلم به داوطلب کنکوری چه دکتری و ارشد و چه کارشناسی و دیگر مقاطع دنبال منافع شخصی خود است و در پی برگزاری کنکور در این شرایط بحرانی و مرگ آسا است و میخواهد داوطلبان را به مقتل گاه کرونا بکشاند باید استیضاح شود چنین شخصی نه شعور و شرف انسانی دارد و نه لیاقت وزارت ننگ بر وزیر بی لیاقتی که دستش با مافیای کنکور در ریک کاسه است.ننگ بادش
 
ناشناس ۲۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح وزیر بی کفایت
 
ناشناس ۲۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر کنکورها رو به تعویق نمیندازین و با وقاحت میگین شرکت در کنکور اختیاری هستش پس لطفا لینکی قرار بدین تا تقاضا برای بازگشت وجه پرداخت شده برای آزمون رو ثبت کنیم. این پول‌ها چطور از گلوتون پایین میره ... فقط به فکر بودجه سازمان سنجش و وزارتخانه هستین؟! شرم بر شما
 
ناشناس ۲۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ داوطلبان دکتری موش آزمایشگاهی نیستند
 
ناشناس ۲۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکور_سراسری پول کنکور مال خودتون ما نگران جونمون هستیم وقتی سالم نباشیم کنکور هم بدیم چجوری بریم دانشگاه ما نگران خانواده هامون هستیم
 
ناشناس ۲۱:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بنده با استیضاح وزیر علوم موافقم.
 
ناشناس ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ منفور ترین ادمی که تو عمرم دیدم //:
 
ناشناس ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا چطور دلتون میاد خانواده های که با خون و دل بچه بزرگ کردن بخاطر منافع خودتون جونش رو به خطر بندارین راضی میشین کسی همچنین تصمیم اشتباهی رو برای بچه خودتون بگیره؟؟؟ برگزاری همه کنکورها اشتباهه محضه مخصوصا دکتری که اکثرا قشر متاهل جامعه هستن و فرزند کوچیک دارن
 
ناشناس ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شما به ما رحم نکردی ما هم به شما رحم نمیکنیم. حالا بچرخ تا بچرخیم.
 
ناشناس ۲۱:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من کنکور با ماسک و عینک نمیدم من خانوادمو ب خطر نمیندازم
 
ناشناس ۲۱:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ درصورت موافقت به برگزاری باید استیضاح گردد وبه دلیل بی کفایتی استیضاح گردد
 
ناشناس ۲۱:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در این شرایط بد کرونایی که قطعا حضور در جلسه کنکور دکتری برای خود داوطلب و خانواده و اطرافیانش خطرناک است، نباید کنکور دکتری، ارشد و کارشناسی برگزار شود، تعویق_کنکور_دکتری تعویق_تمام_کنکورها
 
ناشناس ۲۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دیگه فقط تعویق کافی نیست هدف و ذات اصلی کنکورو بهمون نشون دادیم اگر یک درصدم شک داشتم مطمئنم بی عدالتی خالصه کنکورو کلا باید حذف کنید !!!
 
ناشناس ۲۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح_وزیرعلوم
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حمایت کنید.
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
مردم ۲۱:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بی اهمیتی به جون ما با برگزاری کنکور ، باعث میشه دیگه نه انتخابات شرکت کنیم، نه راهپیمایی، نه حتی خدمت سربازی، به عبارتی پایان انقلاب در نسل جوان
 
ناشناس ۲۱:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح_وزیر_علوم
 
ناشناس ۲۱:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام لطفا لطفابه فکرمابچه های کنکوری باشین که هیچ مافیایی ازمون حمایت نمیکنه مافقط خداروداریم لطفاسلامتی مردم واستون مهم باشه اخه مگه میشه کسی سلامت هم وطنش براش مهم نباشه لطفاتعویق همه ی کنکورهای سراسری
 
ناشناس ۲۱:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آینده سازان کشور را نجات دهید
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون بخاطر مافیا حاضرن جون داوطلبای کنکور دکتری و ارشد و سراسری فدا بشه!! هیچ ارزشی برای بقیه قائل نیستن باید استیضاح بشن!!
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ كسي كه خوابه ميشه بيدار كرد ولي كسي كه خودش رو به خواب زده رو نه ، استيضاح كنيد اين بي مغز رو
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یک کرونایی با مرام نیست کرونا بندازه بجونش که درد مردم بفهمه
 
ناشناس ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تمام اجتماعات از جمله کنکور فعلا باید کنسل بشه
 
ناشناس ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آفرین بچه ها دمتون گرم تا می تونین اطلاع رسانی کنین خواهشا تا تعویق داشته باشیم تو اینستا یا توییتر
 
ناشناس ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مخالف برکزاری کنکور در این شرایط هستم
 
مردم ۲۱:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بی اهمیتی به جون ما با برگزاری کنکور ، باعث میشه دیگه نه انتخابات شرکت کنیم، نه راهپیمایی، نه حتی خدمت سربازی، به عبارتی پایان انقلاب در نسل جوان
 
ناشناس ۲۱:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما مخالف برگزاری همه‌ی کنکورها تو این شرایط هستیم.قطعا اجرای پروتکل دردی از بچه‌های ما دوا نمیکنه.بچه هایی که با استرس سر جلسه میان و ایمنی بدنشان کاهش پیدا می‌کنه و مکان بسته و کرونا و... اگر داوطلب کنار دستیه دانش آموز سرفه کنه دانش آموز از استرس اصلا نمی‌تونه تمرکز کنه.شما رو به اعتقاداتتون قسم به بچه‌های ما رحم کنید
 
ناشناس ۲۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ باید استیضاح بشه وزیر علوم چون این خودخواهی هست که دکتری برگزار بشه و سراسری تعویق بیوفته ما سراسری ها خونمون رنگین تر از دکترا نیست پس باید عدالت برقرار بشه
 
ناشناس ۲۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمام کنکور هارو خواستاریم تا از مرگ جوانان و آینده سازان و در پی اون همه ی ملت جلوگیری بشه
 
ناشناس ۲۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ توییتر را فراموش نکنید. تعویق کنکور دکتری لازمه ی سلامت کل کشور. همه متحد میشویم و اجازه برگزاری کنکور را نمیدهیم
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سریعا تمام کنکور ها رو لغو کنید و با سوابق تحصیلی بردارین البته با اعمال ضریب عادلانه
 
ناشناس ۲۲:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۲۲:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام دوست خوبم از کمپین شما حمایت کردیم، شما هم لطفاً از دو کمپین ما حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/30394 https://www.farsnews.ir/my/c/34465
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام کاملا ثابت شد که مجلس تو این مملکت هیچ کاره هستش چه زمانی که دست اصلاح طلب باشه چه انقلابی و اصولگرا
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اقای وزیر علوم باید استیضاح بشن...
 
ناشناس ۲۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا باید تاسف خورد برای چنین وزیری که فقط پول براش مهمه و جون ما جوونا اصلا براش مهم نیس:/
 
ناشناس ۲۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آرزو ب دلمون نکنید همین???
 
ناشناس ۲۲:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور و به خطر ننداختن سلامتی مردم
 
ناشناس ۲۲:۱۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تصمیم گیری در مورد دانشجو گزینی نباید به عهده وزیری بی کفایت باشه!!!!!!!!!خواسته ما فقط تعویق تا شرایط ایمن بود اما حاالا استیضاح وزیر علوم هم به اون اضافه شد!!!!!حالا وزیر جون بچرخ تابچرخیم....
 
ناشناس ۲۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اون زمان که انتخابات مجلس بود هم کرونا بود ولی به دلیل به خطر نیفتادن منافع حضرات گفتن فقط دونفر مبتلا در کل کشوره و اعلام نکردن در صورتی که من خودم مبتلا بودم و تمام علایمش رو هم داشتم برای این حرفشون دکتر گفت نیست ایران نیومده ،حالا بعید می‌دونم اینا صدای ما رو بشنون عادت دارن سلامت مردم رو به خط. بندازن
 
ناشناس ۲۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تمامی کنکورها
 
ناشناس ۲۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مگه دکتر نمکی نمیگفتن کرونا مثل یه حیون وحشی ناشناخته اس گاهی شاخ میزنه گاهی لگد میزنه خب پس چی شد چرا دارید دواطلبارو میفرستید توی دهن این غول بی شاخ و دم و حیون وحشی
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با استرس و ماسک و دسکش امتحان کنکور نمیشه نوشت هرچی بلدی یادت میره و همچنین من که آسم دارم در شهر شمیای زده صدها دانشجو در این شهر مثل من مشکل تنفسی دارن با ماسک و گاز اکسیژن اسپری تنفسی نمیشه روی جلسه نشست گناه ما چیه آیا این همه زحمت ما بخاطر سهل انگاری شما ها هدر بره ما نباید امتحان کنکور بنوسیم یا اگه حق شرکت داریم چه جوری ??????
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگزاری کنکور دکتری... و بی توجهی به دانشجویان سطح عالی این مملکت و ایجاد اضطراب عمومی میلیونی در بین مردم جامعه ایران... تقاضای استیضاح ایشان دارم..
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اون وقتی که ۱۰۰ نفر میمرد روزانه تعویق کردین حالا که ۲۰۰ نفر شده تعویق نمیکنید؟ تلویزیون هشدار میده تجمع بالای ۱۰ نفر ممنوعه ایا تا حالا اجتماع پدر مادرهارو دیدید پشت درای محل ازمون؟
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من کاملا موافق کنکور هستم ولی در این شرایط نه. لطفا به فکر سلامت جامعه باشید و اگر نیستید به فکر سرمایه های خود باشید چرا که دانشجوی مُرده شهریه نمی تواند بدهد.
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور حداقل تا آذر ماه باید تعویق بشه فقط نماد حکومت دموکراسی داریم ولی ب حرف مردم هیچ توجهی نمیشه آزمونی ک ب قیمت جونمون تموم شه رو نمیخام تعویق_کنکور
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بدليل سلامتي همه دوستان بايد كنكور به تعويق بيفتد
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یکصداهستیم_تعویق_کل_کنکورها
 
ناشناس ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دولت با این عمل علنا نشان میده که پشیزی برای ملت ارزش قائل نیست.سالها هر پدرو مادری زحمت کشیدن برای به ثمر رسیدن علایق فرزندشان الان شما با این حرکتتون تمام ۱۸ سال زندگی بچه هامون را به ... گرفتید
 
ناشناس ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با آمار فوتی روزانه بیش از 200 نفر ادله کافی برای تعویق های کنکور های سراسری وجود دارد.
 
ناشناس ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مگه اکسفورد حالا خیلی مهمه دانشگاه ها باز بشن. چه خبره مگه
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چند دهه سود‌ هنگفت کردین آقای وزیر، یه سال بخاطر داوطلب ها کمتر سود ببرید طوری نمیشه، امسال کمتر سفر خارج برین و ...در عوض از منفور بودنتان کاسته میشه
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کشور یک هجدهم چین جمعیت دارد و دلیل کنکور گرفتن خودرا با چین یکی میداند??? خنده دار نیست ؟!؟ باورتون میشه بیش از نیمی از کسانی که در دانشگاه های برتر ایران رشته هایی که میخونن رو در آینده با شغلشون مرتبط نیست ؟؟
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چرا باید جان میلیونها نفر مهم تر از منافع چن نفر باشد ؟؟تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۲۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ و خدا برای بندگانش کافیست....
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وقتی جون مردم براشون مهم نیست پس باید استیضاح بشه ایشون محض اطلاع وظیفشون خدمت به مردم و مملکته
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شرایط افتضاحه .تف به شرف وزیر بی کفایت علوم/از خدا و قیامت نمیترسی خونخوارررر؟ حق تو اعدامه صدام ثانی
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ انگارجناب آقای وزیرعلوم دراین مملکت زندگی نمی کنندونمیدونند که روزانه چندنفرفوتی به خاطرکرونا هستش جون بچه هاروچقدرمعامله کردی؟
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فارس شما دارید یار و عضو جمع میکنی!؟ اون ۵۰/۰۰۰ امضایی که برای تعویق جمع شد، کوو؟؟ درصحن مجلس پیگیری کردی؟ ای خدا به سایه خودمم هم دیگه اعتماد ندارم…
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مافیایه کنکور باپول خفشون کردن واقعا میخوان زندگی مردم رو به باد بدن
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا کنکور دکترا کنسل شود .این یک امتحان ورود به سطح علمی بالاتر نیست .این یک قتل حتمی دسته جمعی هست و ما متوجه شدیم هدف از برگذاری فقط و فقط قتل عام کردن دانشجویان مقطع دکتراست و هیچ هدف دیگری ندارند ، لج و لجبازی با همدیگر باید به قیمت جان ما تمام شود ،ی مشت ادمای کوره دهاتی بی سواد که مدرک کیلویی بهشون دادند کاره مملکت شدند و دارن نابود میکنن ، خواهش میکنم هر غلطی تا الان خواستید کردید دیگه اینکارو نکنید ، ما چطور باور کنیم که گفته شده روح و روان ما مهمه درصورتی که جان ما برای شما مهم نیست ، اگر روح و روان ما آقایی که میگی مهمه راست میگی کنکور امسال و کنسل کن و الکی حرف نزن مثل همیشه فهمیدی ؟؟؟؟؟ متاسفم از این که تو مملکتی دارم زندگی میکنم که اصلا مسعول درستی نداره
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگزاری کنکوری اتیشی ک تو جامعه افتاده شعله ور تر میشه و دامن همرو میگیره از جمله خود مسئولین محترم.تر و خشک با هم میسوزن!! تعویق کنکور تا زمان مناسب!
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ می ترسم این 13000 تا رای هم مثل اون 52000 تا به درد نخور بشه
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آدمی که فقط فکرخودش باش بایداستیضاح شه
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این حروم زاده باید از صحنه روزگار حذف بشه
 
ناشناس ۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شعور خودتون رو نبرید زیر سوال.قابل توجه بعضیا ک اول اسمشون با کاظم قلمچی شروع میشه
 
ناشناس ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعويق كنكور سراسري
 
ناشناس ۲۲:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ همینجوری امضا جمع کنید اتحادمونو به این حروم زاده مفت خور نشون بدیم
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق تعویق تعویق نمیخام سال بعد مجلس سالگرد مون باشه این موقع
 
ناشناس ۲۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا متاسفم برای وزیر اخه شما جون اینهمه دانش اموز و اینده ساز رو به چنتا کاغذ بی ارزش فروختی ؟؟ ینی اینکار وحشیانه ترین کاریه ک دیدم واقعا که ادم باید خیلی پست باشه که جون ادمارو بفروشه???
 
ناشناس ۲۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با سلام نمی دانم مجلس با اقتدار برای تعویق تمام کنکور سراسری اقدام نمی کند و خواسته اکثریت داوطلبان این است خودشون میگن هر 7 دقیقه یک نفر ایرانی جان خود را از دست میدهد این همه اهمال و سستی دلیلش را نمی دانم افراد آزاده و شجاع وبا اقتدار تصمیم قاطع و استوار بگیرند تا دیر نشود
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق، تعویق، تعویق، چرا با جان جوانان وطن بازی میکنید؟؟؟؟؟؟ استیضاح وزیر، حتمآ خودشون بچه کنکوری ندارن
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام دوست خوبم از کمپین شما حمایت کردیم، شما هم لطفاً از دو کمپین ما حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/30394 https://www.farsnews.ir/my/c/34465
 
ناشناس ۲۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ انسانهای منفعت طلب باااید استیضاح بشن وگرنه اصلن انسانی نیست کارشون
 
ناشناس ۲۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ چنین وزیر ناشایستی باید هرچه سریع‌تر استیضاح بشه
 
ناشناس ۲۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ عربستان از میلیارد ها هزینه ای که میتونست از راه حج بدست بیاره منصرف شد فقط برای جون مردمش. اونوقت مافیای کنکور چقد هزینه کردن که میخواید دستی دستی بچه های مردمو به کشتن بدید
 
ناشناس ۲۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ همه ماخواستارتعویق همه کنکوراهستین جون خودمون وخانوادمون برامون مهم تره مادوص نداریم باعث مرگ‌کسی باشیم لطفایکم به حرفای ماهم گوش بدین عدالتتون کجارفتع؟؟
 
ناشناس ۲۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما خاستار تعویق کنکوریم داوطلب دکتری موش ازمایشگاهی نیست یکصدا هستیم تعویق کل کنکور ها
 
ناشناس ۲۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این وزیر کشتار جمعی رو استیضاح کنید و برکنارش کنید/ مجلس انقلابی باید به فکر سلامت ما مردم باشند نه شریک مافیای کنکور خجالت داره
 
ناشناس ۲۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام وقت بخیر تروخدا کنکور را بندازین عقب خواهش میکنم واقعا الان شرایط و اوضاع اصلا مناسب نیست هر روز بالای ۲۰۰ نفر فوت میکنن تروخدا بخدا شرایط خوب نیست
 
ناشناس ۲۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اجازه بدید داوطلبان سال بعد رو به چشم ببینند از زیر خاک، نمیشه آینده رو ساخت
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا این انصافه؟ شما رحم و مروت دارین یا نه؟؟ اها یادم نبود که به خودتون هیچی نمیشه و فقط کنکوریها بدبخت میشن نبایدم نگران باشین و رحم کنید اگر خونواده خودتونم توی کنکور بود این کارو میکردین؟؟ یا خودتونو به آب و آتیش میزدین که لغو بشه؟؟ چیه قضیه؟ بگین ماهم بفهمیم
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقای نماینده به ظاهر مردمی جناب نادری خوب با پنبه سرمون رو بریدن حالم ازتون به هم میخوره
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لطفا کنکور دکتری رو لغو کنید. سلامت ما و خانواده ما مهمتر از هر چیزیست. بنده پدر و مادر و مادر بزرگ پیری دارم و بسیار نگران هستم.
 
ناشناس ۲۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بچه ها لطفا در گروه های مختلف اطلاع رسانی کنید. با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا در صورت تمایل حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۲۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مگه ما جز سلامت خودمون و خانوادمون كه خق طبيعيمونه چي ميخوايم؟!اين همه اصرار براي پول!؟؟؟پس جون ما چي ميشه ؟؟ شما كه اين همه حرف از آينده ميزنيد، چرا آينده سازاتونو با دست خودتون ميكشيد!
 
ناشناس ۲۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با توجه به رکوردشکنی آمار فوتی های کرونا از این کمپین هم حمایت کنید: https://www.farsnews.ir/my/c/34917
 
ناشناس ۲۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون وزیر علوم نیستن مگر نه به فکر جوان هایی بودن ک پس فردا میخان وارد فضای شغلی بشن وزیر مافیا
 
ناشناس ۲۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تخت های بیمارستان پُر سردخانه کرونایی پُر شرایط بد وضعیت قرمز وسط پیک دوم اوج گرما کفار این طوری پیامبر رو اذیت نکردند که شما دارید کنکوری هارو اذیت میکنید
 
ناشناس ۲۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ سلام .مهمترین چیز در هر زمانی سلامتی مردم خصوصا نسل جوان ونخبه هست .بخاطر منافع اشخاص وگروهها سلامت جامعه رو نباید به خطر انداخت.جلسه امتحانی که با اضطراب افراد درمورد احتمال بیمار شدن باشه کیفیت هم نداره وخیلی از داوطلبان ضرر میکنن
 
ناشناس ۲۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علومی که پول بیستر از جون میلیونها آدم براش مهم تره هیچ فرقی با صدام نداره اون با جنگ گرم این با جنگ سرد و روحی روانی باید اعدام بشه نه فقط استیضاح
 
ناشناس ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگه این امضا کار ساز ب د کنکور تعویق میفتاد به امضای بیش از ۵۰۰۰۰۰تا
 
ناشناس ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما اکنون دراوج پیک دوم هستیم ما بشدت خواستار لغو کنکور تا زمان مساعد و دردست گرفتن اوضاع توسط دولت هستیم وگرنه شاهد فاجعه خواهیم بود
 
ناشناس ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ قطعا کنکور از حج واجب تر نبوده و نیست عربستان برای سلامتی مردم کشور از میلیارد ها دلار پول صرف نظر کرد اما آقایان به خاطر منافع دانشگاه های غیر دولتی از کنکور صرف نظر نکردند.
 
ناشناس ۲۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا چه دلیلی دارد تو این شرایط اصرار ب برگزاری دارند.مگر سلامت داوطلب الویت اول نیست؟! اگر در این پیک برگزار کنند شاهد فاجعه هم گیری کرونا در کل جامعه خواهیم بود و فقط سلامت داوطلب تنها نیست بلکه سلامت جامعه است و در ان صورت داوطلبی نیست ک بخواهید کنکورهای سالهای بعد را برگزار کنید!! کمی تامل لطفا. تعویق_همه_کنکورها
 
ناشناس ۲۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مسئولی که انقدر علنی نسبت به جان جوانان این مملکت بی تفاوت هست حق اداره امور رو نداره. اگه انسانیتی تو این کشور مونده وزیر علوم باید استیضاح بشه
 
ناشناس ۲۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با برگزاری کنکور دکتری کرونا پیک عجیبی خواهد داشت...واقعا قتلگاه میشه ..اینهمه ادم فدای پول؟!!!از المپیک که واجبتر نیس...از حج که واجبتر نیس...وکثر افرادی که موافق برگزاری کنکورن از قلمچی و گاج و کلاسای دکترخلیلی و ....هستن
 
ناشناس ۲۲:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر ناشایست و مافیای کنکور دست به دست هم دادن تا کشتار دست جمعی راه بندازن، آقای وزیر به فرض که شما کنکور رو هم برگزار کردید آیا تلفات و عواقب بعدش رو هم گردن میگیرید؟
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شايد بتونيم براي اولين بار با كمك دكتر حسيني از حق قانوني و شرعيمون دفاع كنيم و مثل سابق هر حكم ناعادلانه اي را گردن نگيريم
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ با این اوصاف و شرایط بنظرم وزیر علوم لیاقت این پست رو ندارن شاید بهتر باشه استیضاح بشن
 
ناشناس ۲۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لغو و تعویق کنکور
 
ناشناس ۲۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا جای تاسف داره وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش حتی حاظر نیستند در این شرایط مصاحبه ای کنند جلسه ای بزارن به این موضوع کنکور بپردازن واقعا لیاقت این مقام و جایگاه را ندارن
 
ناشناس ۲۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ وزیر علوم به دلیل منافع مالی ، جان صد ها هزار داوطلب را به خطر انداخته است.
 
ناشناس ۲۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکورسراسریقتل زنجیره ای
 
ناشناس ۲۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعااا دیوونه خونست اینجااا... از اسفند تا الان دکترا تعویق خورد چون دقیقازمانای تعین شده می خورد تو وضعیت بد کرونا....الان که بدترین روزهایکرونایی و مرگ و میر دویست و سی نفری داریم ما بچه های دکترا رو می خواین موش ازمایشگاهی کنین!! شرم بر شما اگر دکتری را برگزار کنین
 
ناشناس ۲۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شماها چقد میگیرین ک میخواین این بلاهارو سر بچه های مردم بیارین بچه هایی ک پدرمادراشون با هزار بدبختی تا اینجا رسوندنشون. اقایی ک میگی کنکور باید برگزارشع ی لحظه خودتو بذار جای پدرو مادر ما حاضری یکی پول بگیره بچتو جلو چشت پرپرکنه؟؟
 
ناشناس ۲۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور در این وضعیت نباید برگزار شود.
 
ناشناس ۲۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ شماها چقد میگیرین ک میخواین این بلاهارو سر بچه های مردم بیارین بچه هایی ک پدرمادراشون با هزار بدبختی تا اینجا رسوندنشون. اقایی ک میگی کنکور باید برگزارشع ی لحظه خودتو بذار جای پدرو مادر ما حاضری یکی پول بگیره بچتو جلو چشت پرپرکنه؟؟
 
ناشناس ۲۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من فقط ی سوالی داشتم باکدوم پرتکل بهداشتی میخوان کنکورروبرگزارکنن؟ ی جواب قانع کننده لطفاً بدن به ما
 
ناشناس ۲۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون سلامت داوطلبان رو زیر پا گذاشتن و باید جوابگو باشن
 
ناشناس ۲۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دیگه پایانت رسیده وزیر علوم
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ دلایل آقایان برای برگزاری کنکور مقایسه خودشان با کشورهایی مثل چین و افغانستان هست بله آن ها کنکور برگزار کردن درشرایطی ک چین صفرمبتلا و افغانستان۳ مبتلا در۲۴ ساعت داشت وعلاوه برآن مسولین بی لیاقت نداشت ن مث ایران ک کشور دوم در کشته های کرونارو داره و روزی ۲۰۰۰مبتلا
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ حقیقتا رعایت پروتکل های بهداشتی در چنین شرایطی اصلا ممکن نیست . چرا جان انسان ها کمترین ارزشی براتون نداره ؟ لطفا با بی فکری فاجعه دیگری رو به بار نیارید.
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ برای وزیر جیب خودشون و مافیا مهم تر از جون آیندگان این کشور و خانواده هاشون است.
 
ناشناس ۲۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷  با سلام با توجه به اینکه شرایط کشور در خصوص بیماری کرونا در بحرانی ترین شرایط آن قرار دارد و طبق گفته وزیر بهداشت و دیگر مقامات در ادامه تابستان ۹۹ هم همین روال ادامه خواهد داشت خواهشمندم که به سخنان داوطلبان کنکوری توجه کنید متاسفانه تاریخ کنکورهای تمام مقاطع سراسری ، ارشد و دکتری همگی در مرداد ماه اعلام شده است و همان طور می دانید در اوج پیک کرونا است که خطرناک ترین شرایط برای گرفتن آزمون می باشد حال اینکه بعضی می گویند با رعایت پروتکل ها می خواهیم کاری کنیم ایا به نظرت شما می توان چهار ساعت با ماسک و دستکش در فضای بسته ای سپری کرد آن هم با وجود اینکه ویروس از طریق هوا انتقال پیدا می کند و همچنین گرمای هوا که در بسیاری از استان شاهد آن هستیم و مهمتر اظطراب و استرس یک کنکوری! مگر نمی گویند که تجمعات شایع ترین راه انتقال ویروس می باشد این کنکور یک تجمع میلیونی می باشد و نمی توان اصلا آن را دستکم گرفت ایا گرفتن کنکور در بحرانی ترین شرایط کشور که هنوز هیچ راه درمان برای ویروس کرونا وجود ندارد درست است آیا جان انسان مهم تر از یک ازمون نیست؟ آن هم کسانی که چندین سال است که دارند درس می خوانند و خانواده هایشان برای آنان هزینه بسیاری کردند و امیدهای خانوادهایشان هستند آیا می خواهید امید هایشان پر پر شوند برای یک تغییر زمانی ساده طبق گفته ها واکسن کرونا پاییز به دست همگان می رسد و حتی کشور خودمان هم آن را تولید خواهد کرد آیا بهتر نیست که زمانی کنکور را تغییر بدهیم تا با اطمینان خاطر کنکورها گرفته شوند و با وجود واکسن و واکسینه شدن هیچ نگرانی وجود نداشته باشد ما درخواستمان این است که کنکور های سراسری را به طور کامل به تعویق بی اندازید و مخالف این کار عاقلانه را وزیر علوم استیضاح کنید
 
ناشناس ۲۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا ما جهان سومیم که مثل بقیه‌ی کشورها نمیتونیم اینترنتی آزمون بدیم کل جهان به فکر سلامتی شهرونداشونن
 
ناشناس ۲۲:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح وزیر بی کفایت
 
ناشناس ۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ،هیچ کس سر جلسه آزمون نره اونا نفهمند شما ک می فهمید نرین
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خدا کمکش کن چون ما داریم براش کنکور بگیری نگیری تازه اول بازیه ما شاید گودزیلا دهه هشتادی باشیم ولی مقابل ظلم نمی ایستیم ما خوئمون ایرانمونو درست میکنیم خدایا کمک کن ...
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ این درسته که یک ملت فدا بشن تا یه عده به ثروت هنگفتی برسند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خطاب به دوستان عزیز و مسئولین این همه سال با کنکور، مافیای کنکور ، تبعیض و پول های بیجایی ک از ماها گرفته اند سکوت کردیم که بلکه خود مسئولین اقدامی بکنند اما هر روز اوضاع بدتر از دیروز شد الان خط مقدم است ، ما رزمنده ایم و دشمن ما مافیای کنکور است دوستان عزیز نگزارید مافیای کنکور بر ما پیروز . ایندفعه قاتل ما بعصی ها نیستند ایندفعه دست مافیای کنکوری که مارا مجبور کردند به آنها پول بدهیم روی ماشه ی تفنگ است
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ از فارس من تقاضای پیگیری هرچه سریعتر و اطلاع رسانی داریم
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ هی میگن بچه دار شین، بفرمایید ببینیم الان با این جگرگوشه های مردم چجوری میخواین رفتار کنین تا ما برای آینده تصمیم درست تری بگیریم. این نه جنگه نه دفاع مقدسه که دارین جوانهای دسته گل این مملکت رو میفرستین قتل گاه..
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ جون جوان ونوجوان های کشور براتون چقد ارزش داره؟!!.... به چه قیمتی .......
 
ناشناس ۲۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا ما چه گناهی کردیم که باید گیر امثال شما ها بیوفتیم :
 
ناشناس ۲۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور کنسل خجالت بکشید واقعا براتون متاسفم یه عده سودجو فقط دنبال برگزاری کنکورن
 
ناشناس ۲۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ در این شرایط که جون جوانان مملکت واسشون مهم نیس وبه فکر منفعت خودشون هستند هرچه زود تر باید استیضاح بشن و تمام کنکور ها هم تعویق بخوره لطفا پیگیری کنید
 
ناشناس ۲۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر که ب طور عالی همه پروتکل ها برگزار بشه ک نمیشه بازم امکان یک درصدخطاوجود داره آیا کسی میدونه یک درصد ۶ میلیون چه فاجعه ای هس؟
 
ناشناس ۲۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ عاجزانه خواهش میکنم دست از این قتل عام و کشتار جمعی بردارید دانش آموزان و دانشجویان رو قربانی نکنین این التماس یکی از هزاران والدین هست
 
ناشناس ۲۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من پدربزرگم فوت کرد تو تهران میخواستن بستریش کنن همه تختا پر بودن 50 نفرم تو نوبت سردخونه ها هم پر بودن سلامت_دانشجو
 
amiri ۲۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نگرانی از بعد روز کنکور خیلی بیشتر از یکسال جا ماندن از کار و تحصیل برای داوطلبان هست. کسی که امر به بیماری دسته جمعی می دهد چه فرقی با آمر هلوکاست و انفال دارد؟! قدم نهادن در سالن و اتاق های غرق ویروس کرونا با هر معادله و نموداری که سنجیده شود بیش از ۵۰ درصد مبتلا به کرونا خواهیم داشت یا مسئولیت همه مبتلایان و خانواده هایشان را بپذیرید و تعهد کتبی و قانونی و شرعی به همه داوطلبان دهید که در صورت مبتلا تمامی مسیولیت ها و هزینه ها را می پذیرید و یا تمامی کنکورها را تا زمان ایمنی جامعه به تعویق اندازید
 
ناشناس ۲۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواستار استیضاح وزیر علوم هستم با برگزاری کنکورها موج وحشتناک کرونا را در پیش خواهیم داشت ما یک صدا هستیم و خواهان تعویق کل کنکورها
 
amir ۲۳:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما جوانان این مملکتیم فرزندان شما چطور اینقدر راحت میگویید ک کنکوری انجام شود ک کرونا گرفتن در آنجا حتی با رعایت پروتکل بهداشتی 90 درصد است
 
ناشناس ۲۳:۱۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آیا ب بعدش فکر کردین که جواب خانواده های داغدار بچه هارو چی میخایین بدین؟ یا مثل آمار فوتی های نهایی و نهضت قراره سرپوشی بشه؟
 
ناشناس ۲۳:۱۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا شرایط خیلی بده و ما چشم انتظار مسئولینی هستیم که به ما کمکم کنند و مارو درک کنند نه این که به خاطر منافع چند نفر ادم با زندگی این همه داوطلب و خانوادهاشون بازی کنند لطفا کل کنکور هارو به تعویق بندازید و اینده کشورو حفظ کنین
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ استیضاح وزیر باید قبل کنکور دکترا باشه
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کی میخواد جواب این همه بی مسئولیتی رو بده؟! لابد اسم اینم ‌میزارن?? خطای انسانی?? وزیر علوم باید استیضاح شود.
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ایشون زالویی بیش نیست بهترین راه استیضاح ایشون
 
ناشناس ۲۳:۱۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ به کنکوری هایی که بیماری زمینه ای دارند رحم کنید...ما دست خودمون‌نبوده که بیمار شدیم.خودتون میگید احتمال اینکه این افراد کرونا بگیرن زیاده...ما اینهمه مدت قرنطینه بودیم حالا کاری نکنید که با یه کنکور کرونا بگیریم و وضعیت جسمانیمون از اینی که هست بدتر بشه...
 
ناشناس ۲۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ماموریت رئیس مجلس به کمیسیون آموزش برای بررسی فوریت دار کنکور بچه ها برای آزمون دکتری رو هم پیگیر باشید. می توانید از https://www.farsnews.ir/my/c/34917 حمایت کنید
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ❌استیضاح قبل از آزمون دکترا❌
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ واقعا آقایون انگار پول و اون ۸۰۰۰ میلیارد خیلی مزه کرده.حق دارین بچه ها و جوونای خودتون که نیستن که نگران باشین.تووووف
 
ناشناس ۲۳:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ماموریت رئیس مجلس به کمیسیون آموزش برای بررسی فوریت دار کنکور بچه ها برای آزمون دکتری رو هم پیگیر باشید. می توانید از https://www.farsnews.ir/my/c/34917 حمایت کنید
 
ناشناس ۲۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ من میگم کسی که اعتماد داره به پروتکل هاش خودش و رییس سنجش بیای روز کنکور از ورودی رد بشن سوار اتوبوس بشن تا برسن به حوزه بازرسی بشن بعد ۲و نیم ۳ساعت با ماسک و شیلد بشینن سر جلسه تا بفهمن پروتکل ینی چی ن اینکه بیرون گود نشستی میگی بکو لِنگش آقا من اهواز والا همین طوری هم نفس کشیدن سخته توی شرجی ۷۵ درجه میفهمی ینی تا ۲۵ درصد مونده اب بخار بشه بعد چطور سه ساعت ماسک بزنیم آقایون .انسانم آرزوست
 
ناشناس ۲۳:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ بقران قسم اگه یک نفر از داوطلبین دکتری بیمار و شهید شود دیگر ساکت نمی مانیم. نسل جدید ثابت کردند احمق و ساده نیستند و کارهایتان را با دقت زیر نظر داریم کاری نکنید خونمان به جوش بیاید کنکور دکتری و سراسری و هر کنکور دیگری باید به تعویق بیفتد تا شرایط بهبود پیدا کند .
 
ناشناس ۲۳:۲۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ماخواستار عزل ریس سازمان سنجش نیز هستیم
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقایان وزیر آقایان مسئول آقایان نماینده مجلس آقای وزیر علوم رئیس سازمان سنجش اگر کنکور دکتری و ارشد برگزار بشه و به تبعش جوانان این مملکت بیمار بشن و سلامتیشون به خطر بیفته و پشت بندش محرم رو برگزار کنین و کشور رو به نابودی بکشونین از الان بهتون بگیم اگر این اتفاق بیفته مجدد تو آبان و آذر همین دو میلیون داوطلب کنکورهای امسال تظاهرات و قیامی بپا کنیم که تو تاریخ ازش یاد کنن و به عمرتون ندیده باشین گفتم که بدونین اگر مارو به قتلگاه بفرستین و نابودمون کنین ماهم شما رو نابود میکنیم اینو گفتم که تو آبان که شلوغ شد نگین شورشی و بیگانه و اجنبی و... هستن که دارن مردمو تحریک میکنن بدونین خوده ما دو میلیون داوطلبی هستیم که حقمون رو خوردیم
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق کنکور
 
ناشناس ۲۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اصلا معلوم هست داری چیکار میکنی آقای وزیر اونی که میتونه توی این اوضاع هیچی براش مهم نباشه تویی اگه خونواده خودتم باشن همینکارارو باهاشون میکنی تعویق و یا لغو کنکور سراسری
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کاش حداقل پاسخگوی بچه ها بودین و از خودتون ی حرکتی نشون میدادین یا ی حمایت سوری و علنا نشون نمیداین ک دستتون با مافیا توی یک کاسه است
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مخالف بر گزاری کنکور و موافق استیضاح وزیر علوم هستیم
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما میخوایم کنکور بدیم ولی جونمونو دوس داریم مثلا ما قراره اینده ساز باشیم شما دارین اینجوری ایندهرو نابود میکنین
 
ناشناس ۲۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تو امریکا و کشورهای دیگه حتی برا امتحان عملی ک تک نفره میتونن حضور داشته باشن بخاطر کرونا اگه کسی تمایل نداشت حضوری بیاد براش اجبار نمیکنن ک حتما باید بیای حتی یک نفر تو کله اتاق نه تجمعی نه رفت و امدی چون براشون جان دانشجو مهمه .جانه هم وطن مهمه ... اینجا دسته دسته جوان ها رو ک واقعا استرس سلامتیشون دیگ نمیزاره درسم بخونن میخاوان مجبورشون کنن بیان تو ی تجمعی واقعا دردناکه این مسیله چرا ریسک ب این بزرگی رو به ما باید تحمیل کنن ...چرا باید بگن حالا کنکور رو برگزار کنیم ببینیم اوضاع چطوری میشه ای رهبر کجای ب داده جوان های مملکتت برسی اشکم در اومد من نگرانه دانشجوهای دکترام ک 9 مرداد میخان برن حتی یه نفرشون مبتلا بشه حتی یه نفرشون بمیره اونوقت چییی.... من که عذاب وجدان میگیرم ...خواهش میکنم ازتون تمنا میکنم شرایط بحرانیه کنکور ور لغو کنید مثال میزنید چین رو چین بحران کرونا رو خیلی کاهش داده بود بعد تو هر اتاقی یه نفر دو نفر بودن خیلی با کشور ما فرق میکنن سیستم اونا با ما اصلا معلوم نیس چند ساعت بوده کنکور اونا ولی ما باید از ساعت 6.3 یا 7 صبح ماسک ب دست با کلی تنش روانی بشینیم و تا 12 ظهر نه ببخشید بعدشم باید بریم خونه تا 1 یا 2 بعد طهر ماسمونو داشته باشیم خدااایاااااا به دادمون برس استرس تجمع سر کنکور منو میکشه ... رهبر عزیز به فریادمون برس کجاااااییین چرا چیزی نمیگین
 
ناشناس ۲۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ آقا معلوم نیست چیکار می کنه
 
ناشناس ۲۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ المپیک و حج برگزار نمیشه چون جون مردمشون براشون مهمه اونا از پول گذشتن چقد بی وجدانی شما ک جون جوان های ممکلتو ب پول میفروشی فردا هم اگه کسی بخاطر بی وجدانی و نامردی تو مرد چیکار میکنی چطور میخوای شبا راحت بخوابی بیمارستانا سرد خونه ها جا نداره کادر درمان خستن توروخدا کنکورو لغو کنید روزی بالا۲۰۰تا فوتی شوخی بردار نیست اصلا میدونید چند نفر توی امتحان نهایی ها کرونایی و فوت شدن توروخدا تعویق کنکورو اعلام کنید
 
ناشناس ۲۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ یک صدا هستیم، من از لغو کنکور حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مافیای کنکور انقدر جیب مسئولین رو پر کرده که جون بقیه براشون مهم نیست
 
ناشناس ۲۳:۴۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ خواستار لغو کنکور هستیم ما هم برای خانواده هامون ارزش داریم مسئولین بی رحم
 
ناشناس ۲۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویض مسئولین ناکارآمد، بی فکر و خودخواه را خواستاریم فک میکنم انقلاب کردیم که یه سری انسان های بی لیاقت از منصب قدرت پایین بیان، الان که دوباره داریم به همون وضع برمی گردیم. لطفا حرف میلیون ها کنکوری را بشنوید....
 
ناشناس ۲۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ مسئولی که با پول گرفتن و رانت خواری مدیریت میکنه و پول براش از جون میلیون ها انسان واجب تره باید استیضاح بشه مسئول بی کفایت آقای غلامی استعفا بده تا استیضاح نشدی
 
ناشناس ۲۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ لغو کنکور کارشناسی ارشد و اعمال سوابق تحصیلی
 
ناشناس ۲۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فک نمیکنید مافیا همینان ک هرسالع حدود ۸هزار ملیارد ار کنکور درامد دارن و دست وردار نیستن واقعا جون ادما ب چه قیمتی چجوری میتونید اینا بهونه نیست اقای وزیر اینا همه نگرانی برای سلامتی خودمون و رسیدن ب آرزوهامونه شما ک دیگ ۴۰سال هرچی خواستین داشتین لطفا ی کمم فرصت ب ما بیدین اینا نگرانی برای سلامت خانوادمونه ک پول بستری شدن تو بیمارستان و ندارن اینا نگرانی برای نداشتنه...شما فقط خودتون و دور برتون میبینید ..همونجوری ک از صدا سیما پخش شد هزینه ۵ تا آمپولش ۷۰ملیونه ...اگ خدای نکرده کسی بگیره و پولش نداشته باشه باید بمیره ...؟؟؟یکمم فکر کنید لطفا
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ تعویق_تمام_کنکورهای_سراسری
 
ناشناس ۲۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اغا تو شهرستان ما وضعیت از قرمزم رد کرده هوا هم هر روز بالا 45درجه هست ما باید چیکار کنیم؟
 
ناشناس ۲۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نمیدونم ینی اینقد دیگه جون بچه های مردم براتون بی اهمیت هست؟؟؟؟ فرض کنید بچه های خودتونن هرچندم بچه های شما ک تو ایران نیستن کمتر از امریکا و انگلیس و... هم ک جایی نمیرن نمیخوام چیزی بگم ولی ان‌شاالله ی روزی بیاد ک یکی همین کار رو با شما و خانوادتون بکنه ن بهتر ن بدتر ان‌شاالله
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ممنون آقای وزیر که به فکر سلامت آینده سازهای این مملکت هستین نه به فکر پول?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ فقط منافع خودشون براشون مهمه مجلس قبل ک به درد نخور بود این مجلس ببینیم ما براشون مهمیم امیدوارم خودشونو جای ما بزارن
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ اگر نمایندگان مجلس و دولت به تعویق کنکور بی تفاوت باشند فاجعه ملی بزرگی رخ میدهد،و این حاکی از تروریست بودن آنها میباشد. تعویق کنکور
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ /:
 
ناشناس ۲۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ما جونمون برامون خیلی مهم‌تر است با توجه به اینکه کنکور تو همون موج اول میتونست با پروتکل های بهداشتی برگزار بشه، نشد الان وضع خیلی بدتره حداقل نیمسال دوم وارد دانشگاه بشیم خواهشا از تعویق حمایت کنید من کنکوری اگه دچار مشکل بشم کی جواب میده من جنوب کشورم هوا هم گرمه ماسک زدن چهار ساعت فاجعست خواهشااااااا حمایت کنیدددد
 
ناشناس ۲۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ کنکور تعویق کنید خسته شدیم از بی تدبیری شما
 
جمعی از داوطلبان آزمون ۲۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ نه به تعویق کنکور
 
ناشناس ۰۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ متاسفم... الان مهم جان مردم است و هیچ???
 
ناشناس ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ گریم کشوندیمش مجلس، مجلس میخاد چیکا کنه؟!!!! این خانه از بینیان ویران است....
 
ناشناس ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ لطفا لینک رو واسه هرکی که میشناسین بفرستین، همه حمایت کنین????????????
 
ناشناس ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ما از تک تکتون نمیگذریم اگه این دنیا شد که تلافی میکنیم اگه ن که اون دنیا در خدمتتونیم
 
ناشناس ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ لطفا به تعویق بندازین...دانش اموزانه ناقلی ک همه رو مبتلا کنن، به نظر،نمیتونن برای ملتی اینده ساز باشن،چون در این صورت ملتی نخواهد بود....
 
ناشناس ۰۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ فک کنید سر جلسه خیلیا ناقل اند ...اگه یکی بمیره چی حتی یک نفر واااااااااای تصورشم درداوره رنج اوره ماها ادمای معمولی ایم نه پول زیاد نه درامده انچنانی داریم درس میخونیم ک حداقل تو جامعه شکسته تر نشیم واااای خداااااایااااااااا یک لحظه فک کنین حتی یک نفر بمیره یا دچاره عوارض شدید بیماری کرونا بشه .. ممنون ازت وزیر علوم .
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ امیدوارم نمایندگان محترم مجلس علاوه بر استیضاح وزیر علوم فکری هم به حال سازمان سنجش بکنن که به شکل عجیبی به جای داوطلبین اظهار نظر میکنن ...راهکار پیشنهادی تعویق کنکور... تو رو به مقدسات به فکر سلامتی اینده سازان باشید به خصوص در این شرایط که همزمان با پیک دوم کرونا شده
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ استیضاح کنین این مردک منفعت طلبو اگه حتی تعویق نشه این پولی که از مافیا گرفته از گلوش پایین نمیره اه و نفرین همه ما بچه های کنکوری پشتشه