انتشار : ۱۵:۲۵ , ۱۳۹۹ مرداد ۱۱
درخواست سفر آیت‌الله رئیسی به ارومیه برای حل پرونده‌های قدیمی
خسته 3 قوه قضائیه/ ملی 3
با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت پیگیری سوژه دعوت از آقای رئیسی برای سفر به ارومیه
پیرو سوژه قبلی تقاضا داریم که در صورت امکان در سفری که آقای رئیسی به ارومیه خواهند آمد لطفا یک وقت ملاقات حضوری برای تعیین و تکلیف زمین‌های گلشهر2 ارومیه مشخص کنند.اگر امکان ملاقات حضوری نیست لطفا خبرگزاری فارس از جانب ما صدای ما را به گوش ایشان برساند.
بلاتکلیفی خریداران زمین‌های گلشهر2 ارومیه امسال وارد سیزدهمین سال خود شده است و علیرغم قول مسئولان برای حل این موضوع هنوز نتیجه‌ای در برنداشته است!

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

گلشهر زمین‌های گلشهر ارومیه
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
10
انتشار: ۱۵:۲۵ , ۱۳۹۹ مرداد ۱۱ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۳۳ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ سلام هموطنان خوبم لطفا از کمپین های :<a href="https://www.farsnews.ir/my/c/35020">https://www.farsnews.ir/my/c/35020</a> و <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/35171">https://www.farsnews.ir/my/c/35171</a> حمایت کنید.
 
sohail ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ حمایت شدید، لطفا از کمپین زیر که برای من و خیلی تاز هموطنان حیاتی هست حمایت کنید، <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/35530">https://www.farsnews.ir/my/c/35530</a>
 
na ۱۷:۴۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد