انتشار : ۱۴:۵۱ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۲ آخرین پیگیری: 1 ماه 10 روز 16 ساعت قبل
مسوولان صنعت خودرویی پاسخگوی عملکرد خود باشند
Danaban تعزیرات دولتی،وزارت صمت/ ملی 1نظر
در حالیکه تغییر کاربری اراضی کشاورزی در شمال کشور برای افراد عادی به سختی صورت می‌گیرد، این امر برای مافیای پروژه‌های ویلاسازی به راحتی انجام می‌شود و امروز شاهد فاجعه دیگری هستیم و آن ورود صنایع خودرویی به این نگین سبز ایران هستیم. وضعیت شمال کشور در حال تبدیل شدن به بحران زیست محیطی است. گزارش‌های متعدد رسانه‌ها از دپوی زباله‌های شهری و بیمارستانی که بعضا از استان‌های دیگر وارد شمال می‌شود، معادنی که در دل جنگل‌ها با حمایت و لابی‌های پشت پرده در حال نابودی می‌باشد، نشان از زنجیره‌های مافیا دارد.
مافیا با واردات برنج و سایر محصولات و گران کردن ملزومات اولیه کشاورزان برای کشت عامدانه در مسیر تخریب اقتصاد داخلی سنگربندی کرده‌اند و کشاورزان را وادار به فروش زمین‌ها و تبدیل به انبار و احتکار خودرو کرده‌اند. به راستی اگر این روند در هر کشور دیگری بود مردم تا این حد صبور بودند؟ آیا دستگاه‌های نظارتی نباید برای ایجاد امنیت روانی جامعه در مقابل این آقازادگان نوکیسه و مافیای صنعت منسوخ خودرو در ایران، حرکتی کنند؟ گستاخی مدیران صنعت خودرویی را چه کسی باید پاسخ دهد؟

انتهای پیام /ع

ایران خودرو ایران_خودرو_دیزل
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
19
انتشار: ۱۴:۵۱ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۲۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد