انتشار : ۲۲:۵۵ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۴
لزوم حمایت همه جانبه از کالای ایرانی
پویا وزارت صمت/ ملی 1
در شرایطی که در جنگ اقتصادی هستیم، یکی از بهترین کارها برای کمک به اقتصاد کشور، حمایت از کالای ایرانی است.وظیفه مهمی بر عهده مردم است که هم خودشان از کالای ایرانی استفاده کنند و هم دیگران را تشویق به استفاده از کالای ایرانی کنند. لذا هر کس که ایران را دوست دارد و علاقه‌مند به بهتر شدن شرایط اقتصادی در آینده است، وظیفه دارد تا در حد توان از کالای ایرانی حمایت کند و به دیگران معرفی کند.
علاوه بر مردم، مسئولان در رده‌های مختلف هم وظایفی دارند:
1- صدا و سیما: صدا و سیما می‌تواند در معرفی کالاهای ایرانی کمک کند تا مردم آنها را بشناسند همچنین با توجه به این که عده‌ای از مردم ممکن است سوالات، ابهامات و شبهاتی را در مورد استفاده از کالای ایرانی داشته باشند، لازم است که صدا و سیما در برنامه‌های مختلفی با حضور کارشناسان و موافقان و مخالفان، باعث رشد سطح آگاهی مردم شود.
2- دولت: دولت می‌تواند از کارآفرینان و تولیدکنندگان حمایت کند و زمان لازم اخذ مجوز برای شروع یک فعالیت اقتصادی را کوتاه کند. ضمنا دولت مکلف است از واردات کالاهایی که در کشور ساخته می‌شوند یا امکان تولیدشان در داخل هست، جلوگیری کند.
3- قوه قضائیه: قوه قضائیه می‌تواند با قاچاق کالا مبارزه کند. قاچاق کالا خسارت بسیار سنگینی را به اقتصاد کشور وارد می‌کند.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

خرید کالای ایرانی تولید ایرانی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
48
انتشار: ۲۲:۵۵ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۴ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ سلام و ارادت لطفا از کمپین های ما حمایت فرمائید: <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/39786">https://www.farsnews.ir/my/c/39786</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/40234">https://www.farsnews.ir/my/c/40234</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/2363">https://www.farsnews.ir/my/c/2363</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد