انتشار : ۱۳:۱۳ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۵ آخرین پیگیری: 7 ماه 25 روز 23 ساعت قبل
تأکید بر حمایت از تولیدکنندگان جوان
سجاد دولت/ وزارت صمت/ ملی 1
با توجه به شرایط فعلی کشور و تحریم‌های ظالمانه علیه ایران و لزوم صرفه‌جویی ارزی و اقتصادی و کاهش واردات و حمایت از تولیدات داخلی درخواست دارم که مسئولین محترم و علی الخصوص مسئولین ذیربط استعدادهای جوان و کارآفرین را که اندک هم نیستند شناسایی و از تولیدات آنها با سرمایه گذاری، خرید و تبلیغات حمایت کنند.
بسیاری از جوانان ما توانایی و تخصص تولید کالاها و قطعات تجاری و صنعتی خارجی را دارند و اگر از آنها حمایت شود قادر خواهند بود که محصولات شگرف و با کیفیتی تولید کنند تا نیاز به واردات آنها کم و یا رفع گردد تا بدینگونه علاوه بر اشتغال، در مسائل ارزی و اقتصادی نیز صرفه‌جویی شود.
حتی با تبلیغات گسترده و مانور روی این تولیدات امکان صادرات و درآمد ارزی برای کشور نیز فراهم می‌شود.
از مسئولین خواستارم که برنامه تلویزونی میدون که از شبکه 3 سیما پخش می‌شود و برنامه جالبی نیز است را تماشا کنند، برای خروج از وضعیت فعلی اقتصادی تنها راه تولید، تولید و تولید است.

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

حمایت از جوانان ایرانی برای تولید
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
58
انتشار: ۱۳:۱۳ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۵ این سوژه منقضی شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۹:۴۹ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ سلام و ارادت لطفا از کمپین های ما حمایت فرمائید: <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/39786">https://www.farsnews.ir/my/c/39786</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/40234">https://www.farsnews.ir/my/c/40234</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/2363">https://www.farsnews.ir/my/c/2363</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد