انتشار : ۱۳:۵۵ , ۱۳۹۹ مهر ۲ آخرین پیگیری: 1 ماه 5 روز 7 ساعت قبل
سود خرید اقساطی کالا مشخص شود
ابوذر سازمان تعزیرات حکومتی/ وزارت صنعت معدن و تجارت/ ملی 9نظر
با توجه شرایط نامساعد اقتصادی، مردم ناگزیر بیش از پیش به خرید اقساطی اجناس روی آورده‌اند؛ از طرف دیگر، فروشندگان نیز، سودهای بالاتری را طلب کرده و دلیل آن را جبران نرخ تورم می‌دانند.
مسئله اینجاست که به دلیل پیش‌بینی ناپذیر بودن نرخ تورم، ناشی از سوء مدیریت دولت در حفظ ارزش ریال، میزان سود منصفانه قابل تشخیص نبوده و هر یک از طرفین، ممکن است مرتکب رباخواری و یا کم‌فروشی شوند.
از آنجا که هر کدام از این دو، از گناهان کبیره و در کلام الله مجید، در حد محاربه با خدا و افساد فی الارض معرفی شده اند، خواهشمند است علمای دین و اقتصاد اسلامی در این امر مهم، اعلام نظر نمایند.

انتهای پیام /پ

خرید کالا سود بانکی اقساطی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
75
انتشار: ۱۳:۵۵ , ۱۳۹۹ مهر ۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ سلام و ارادت لطفا از کمپین های ما حمایت فرمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/39786 https://www.farsnews.ir/my/c/40234 https://www.farsnews.ir/my/c/2363
 
فاطمه ۲۰:۵۷ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ روحانی به بهانه شرایط جنگی! میخواهد احکام اسلام را تعطیل و ظلم به مردم را عادی جلوه دهد! آیا پیامبر اسلام هم چنین میکرد؟
 
mahdi.j ۰۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ از لوازم خانگی صحبت نکنیم بهتر است من حمایت کردم اما معتقدم این موضوع باید ریشه ای حل شود نه با تعیین سود !!
 
ناشناس ۱۵:۲۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ جناب فریدون! هر وقت شما میگویید اسلام چنین است و چنان! همه توهین ها و کاریکاتورهای موهن قبلی، فقط سوءتفاهم به نظر میان!
 
خبرگزاری فارس ۱۵:۵۳ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ لطفا حمایت https://www.farsnews.ir/my/c/41111
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ https://www.farsnews.ir/my/c/42643 لزوم فرآوري روزانه گوجه‌فرنگی در کارخانه‌ها هنگام فراواني محصولات https://www.farsnews.ir/my/c/42407 طرح ماسک اجباری با مشارکت 3 قوا نوشته شود https://www.farsnews.ir/my/c/41803 سلبریتی مدیون به مردم و انقلاب اما متعهد به هیچکس؟ https://www.farsnews.ir/my/c/41907 قدردانی از مردم عراق در میزبانی زوار اربعین ! https://www.farsnews.ir/my/c/25065 مسؤلان پاسخگوی انتقادات باشند https://www.farsnews.ir/my/c/37899 مسوولان از صنایع دستی حمایت کنند https://www.farsnews.ir/my/c/41808 قیمت محصولات کشاورزی از تولید تا مصرف در سامانه ای ثبت شود https://www.farsnews.ir/my/c/41056 چرا در رسانه ملی بازیگرها و فوتبالیست‌ها الگوی مردم شده‌اند؟ https://www.farsnews.ir/my/c/37966 ضمانت را بیهوده سخت نکنید
 
یا علی ۱۶:۰۵ ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ لیبرال یا جهادی؟ اینم رای دوم
 
سروش سهرابی ۱۶:۲۶ ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ لیبرال یا جهادی؟ اینم رای سوم
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد