انتشار : ۱۰:۱۳ , ۱۳۹۷ بهمن ۶
چرا پلیس سدمعبر خودرو مقابل پارکینگ و درب را اعمال قانون نمی کند؟
فدائیان امام خامنه ای پلیس راهنمایی و رانندگی/ ملی 3
قانون ایران، رانندگان را از پارک خودرو مقابل پارکینگ و درب منازل منع نموده است و در قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی آن را تخلف و قابل برخورد قانونی محسوب نموده است. مجازاتی که در قانون برای سدمعبر مقابل ورودی منازل و پارکینگ ها درنظر گرفته شده است؛ حمل با جرثقیل و جریمه خودروست چیزی که اصلا در عمل، توسط کلانتری ها و بخصوص پلیس راهور اجراء نمی گردد و بهانه ی نصب تابلو را می آورند.
از طرف دیگر، قانون مجازات اسلامی از این عمل تحت عنوان ممانعت و مزاحمت از حق سخن به میان آورده است که جرم محسوب می گردد و باید قوه قضاییه و پلیس با آن برخورد نمایند.
در محدوده ی خیابان میرداماد، ساختمان های شهرداری منطقه سه ، بار ترافیکی زیادی برای منطقه بوجود آورده و مراجعین آن ها با پارک خودروها در کوچه های مجاور ، موجب سدمعبر خودروها مقابل پارکینگ های مردمی شده اند. بارها با تلفن110 تماس می گیریم و درخواست اعزام مامور به جهت برخورد می کنیم لکن نه خبری از جرثقیل می شود و نه حتی جریمه خودرو.
مردم می مانند و ماشین های داخل پارکینگ هایشان.لطفا رسانه فارس و سایر شهروندان خوب تهرانی ما را در رسیدن به این حق و اجرای این قانون با حمایت از سوژه همیاری فرمایند.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سد معبر پارک مقابل پارکینگ ممنوع
مختومه شده مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
41
انتشار: ۱۰:۱۳ , ۱۳۹۷ بهمن ۶ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۱۹:۲۷ ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد، اما سرباز متاهل دارای فوق لیسانس تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
mahdi ۱۶:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ افزایش نامعقول https://www.farsnews.ir/my/c/44186 ترا خدا حمایتمون کنید حمایت شد
 
mahdi ۱۶:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ افزایش نامعقول https://www.farsnews.ir/my/c/44186 ترا خدا حمایتمون کنید حمایت شد
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد