اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 18:18 , 1399 مهر 30 آخرین پیگیری: 11 ماه 16 روز 14 ساعت قبل

حواسمان به عادی‌سازی روابط برخی کشورهای همسایه با اسرائیل باشد

محمد رضوانی وزارت خارجه/ ملی 1
از زمانی که امارات متحده عربی و پس از آن بحرین طی اقدامی خائنانه روابط خود با اسرائیل را عادی اعلام کردند،این سوال ایجاد می‌شود که این کشورها که نه در تحریم بوده و نه فشار و در عین حال طبق اخبار شنیده شده به صورت پنهان نیز با اسرائیل مراوده داشتند و در معادلات بین‌المللی کاملا در نقشه و برنامه صهیونیست و آمریکا کار می‌کردند.
پس چرا باید این کشورها با اسرائیل روابط خود را عادی کنند؟! چه نفعی برای آنها در این اقدام وجود دارد؟ با بررسی دقیق‌تر در این موضوع مشخص است که این اقدام یک اقدام نمادین اولا جهت تحریک سایر کشورهای اسلامی جهت دوری از مقابله با اسرائیل و سپس همراهی با این رژیم بوده ثانیا این اقدام عملی در راستای تاثیر بر روی افکار عمومی کشورهای مسلمان و مخصوصا ایران به عنوان پرچمدار مبارزه با اسرائیل است.
این پیام را امارات به عنوان کشور اسلامی به دنیا مخابره می‌کند که ریشه مشکلات کشورهای مثل ایران عناد و دشمنی با اسرائیل بوده و با عادی‌سازی روابط با این رژیم کلیه مشکلات حل خواهد شد،دستاوردی بزرگ برای جبهه غرب و صهیونیست می‌باشد و القای این موضوع که ما تاوان چه چیزی را می‌دهیم؟!
همین شرایط درباره شرایط و اظهارات اخیر رهبر کره شمالی نیز به چشم می‌خورد.اظهارنظر و ...ایشان نیز کد و رمزی است برای لیدرهای جنگ نرم در ایران تا بگویند تمام مشکلات از مقاومت و دشمنی با امثال آمریکا و اسرائیل است.
با کنار هم قرار دادن این موارد به نظر می‌رسد که آمریکا و صهیونیسم در حال ورود به فاز جدید و ایجاد جبهه‌ای جدید از جنگ نرم علیه افکار عمومی و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.هوشیاری مردم و به خصوص مسئولان دلسوز و ارکان اصلی نظام در این برهه بسیار حیاتی می‌باشد. حل مشکلات اقتصادی و یا دور زدن تحریم‌ها با ارتباط با رقبای آمریکا مثل چین با قراردادهایی هوشمندانه می‌تواند جواب و بدلی بر این خدعه جبهه استکبار و صهیونیسم باشد.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اسرائیل غاصب اسرائیل
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
majidfars 00:17 , 1399 آبان 11 باحمایتتان از این کمپین سهیم باشیم و کمک کنیم به نجات جان تعدادی از انسان ها موضوع:بلاتکلیفی داروی موفق درمان کرونا پورفسور مصطفایی در وزارت بهداشت لینک حمایت کمپین: https://www.farsnews.ir/my/c/43262 گزارش کامل خبرگزاری مهر از موفقیت و روند بلاتکلیفی را در لینک پست کمپین من ببینید.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد