انتشار : ۱۶:۰۹ , ۱۳۹۹ آبان ۹ آخرین پیگیری: 24 روز 10 ساعت قبل
درخواست اصلاح حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها
samo سازمان برنامه و بودجه/ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات/ ملی 1061
چندین سال است که حقوق دریافتی اعضای هیات علمی دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، افزایشی بسیار ناچیز به طور متوسط، 10 درصد را تجربه کرده است. این افزایش ناچیز حقوق، نه تنها هیچ نسبتی با رشد میزان تورم سالانه در کشور نداشته است، بلکه در قیاس با حقوق‌بگیران سایر نهادهای کشوری و لشکری، به ویژه در دهه اخیر که دامنه افزایشی سالانه آنها بین ۱۵ تا ۳۰ درصد بوده است، بسیار ناچیز می‌باشد. همچنین افزایش پنجاه درصدی حقوق کارمندان نهادهای مختلف در اسفند سال گذشته و حذف دانشگاهیان از این افزایش، باعث کاهش چشمگیر توان مالی اعضای هیات علمی وزارت علوم شده است.

رشد تورم و عدم افزایش حقوق اعضای هیات علمی در سالهای اخیر باعث شده است که سبد معیشت این قشر فرهیخته و قدرت خرید آن‌ها تا چند ده برابر تقلیل پیدا کرده و عملاً زندگی حداقلی برای اقشار جوان‌تر این صنف به یک رؤیای دست‌نیافتنی بدل شده است. در این راستا درخواست می شود:

1. افزایش ضریب حقوقی سالیانه اعضای هیأت علمی مطابق با نرخ تورم سالیانه در لایحه بودجه 1400 و عدم استثناء کردن اعضای هیأت علمی از افزایش حداکثری سنواتی سالانه.

2. افزایش عدد مبنا موضوع تبصره 2 ماده 55 آیین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی که در ارتباط با تعیین حقوق پایه اعضای هیأت علمی می‌باشد و تا به امروز افزایش آن بسیار کند صورت گرفته است.

3. طبق تبصره 3 ماده 57 آیین‌نامه استخدامی اعضای هیأت علمی وزارت عتف، هیأت امنای مرکزی می‌تواند میزان ضریب فوق‌العاده ویژه را هر دو سال یکبار افزایش دهد که در حال حاضر به مدت ده سال است که این ضریب در وزارت عتف افزایش پیدا نکرده است که از رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر عتف تقاضا می‌شود، نسبت به افزایش این ضریب دستورات لازم را صادر و در لایحه بودجه 1400 نسبت به تأمین بودجه آن توجه ویژه را مبذول فرمایند.

4. پرداختی برابر اعضای هیأت علمی وزارت علوم با اعضای هیأت علمی وزارت بهداشت باشد.

انتهای پیام /ن

افزایش حقوق هیأت علمی دانشگاه‌ها وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات سازمان برنامه و بودجه
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
10249
انتشار: ۱۶:۰۹ , ۱۳۹۹ آبان ۹
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
زارع ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت شدید, از کمپین بی‌تفاوتی خودروسازان به فاکتور کردن خودروهای فاقد پلاک حمایت کنید:::: https://www.farsnews.ir/my/c/42441 https://www.farsnews.ir/my/c/35530 https://www.farsnews.ir/my/c/42755
 
ناشناس ۱۷:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت عتف در طول چند سال اخیر به نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده بi نحوی که در حال حاضر حقوق اعضای هیئت علمی جوان و تازه کار دانشگاه ها حتی از حقوق بسیاری از کارمندان و معلمان هم پائین تر است.
 
ناشناس ۱۷:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۱۷:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه چندین سال است که حقوق اعضای هیئت علمی ثابت نگه داشته شده است. حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم به خصوص اساتید جوان به برابر یا کمتر از سایرسن شده است. در واقع مسئولین دازند با زبان بی زبانی این قشر را به مهاجرت به خارج از کشور تشویق میکنند.
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم. در این شرایط زندگی برای اعضای هیات علمی سخت است و کرامت آنها آسیب می بیند
 
ناشناس ۱۷:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم. با توجه به تورم بالا و افزایش حقوق تمام حقوق بگیران قطعا باید حقوق اساتید دانشگاه هم افزایش یابد.
 
ناشناس ۱۷:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۸:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها برخلاف اینکه متاسفانه در اذهان عمومی جا انداخته اند که نجومی است اصلا و ابدا اینطور نیست. خواهشا به داد این قشر فرهیخته و باحیا برسید که امکان تجمع مانند سایر اقشار را بدلیل سوءاستفاده دشمنان انقلاب عزیزمان را ندارند.
 
ناشناس ۱۸:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا پیگیری شود
 
ناشناس ۱۸:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم. عدم توجه به معیشت اعضای هیات علمی که پرورش دهندگان جوانان این مملکت هستند باعث دلسردی آنان و نهایتا افت فاحش شاخصهای علمی خواهد شد.
 
ناشناس ۱۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزایش حقوق اساتید حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۸:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ خواهشمند است این موضوع پیگیری شود واقعا اساتید وزارت علوم از نظر معیشتی مشکلات خود را مانند سایر اقشار جامعه دارند و در این چند سال با وجود افزایش های سایر کارمندان دولت و تورم حقوق اساتید کمتر افزایش یافته است
 
ناشناس ۱۸:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق ۳۰۰ دلاری اعضای هیئت علمی کشورمان را با حقوق ۱۰ هزار دلاری سایر کشورها مقایسه بفرمایید! کرامت که جای خود به خاطر ناتوانی تامین سالانه کرایه منزل و هزینه های اولیه زندگی آبرویی برایمان نمانده.
 
ناشناس ۱۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به نرخ تورم،افزایش حقوق سایر موسسات، و وزارت بهداشت، و ثابت نگهداشتن حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم، اتفاقی که افتاده همسان سازی حقوق هیات علمی با کارمند و در چشم برهم زدنی با کارگران عزیز است، و به تبع آن ناامیدی همکاران عزیز از کار و پژوهش
 
ناشناس ۱۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حق اعضای هیئت علمی خورده شده است.
 
ناشناس ۱۸:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ ok
 
ناشناس ۱۸:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ هیات علمی به فراموشی سپرده سده
 
ناشناس ۱۸:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۸:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق این قشر زحمت کش اصلا در شان آنها نمی باشد و یک هیات علمی جوان که در 30 سالگی به استخدام دانشگاه در می آید بابد چندین سال کار کند تا بتواند بک پراید تهیه کند.
 
ناشناس ۱۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ در حق اعضاء هیئت علمی اجحاف شده
 
ناشناس ۱۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حق گرفتنی است
 
ناشناس ۱۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام و احترام وضعیت حقوقی و معیشتی اعضای هیات علمی دانشگاهها با توجه به زحماتی که از نظر آموزشی و پژوهشی انجام میدهند، در خور و شان اساتید نیست. با سپاس
 
ناشناس ۱۸:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اساتید وزارتین طبیعتا باید برابر باشد
 
ناشناس ۱۸:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه طی سالهای اخیر اعضای هیئت علمی وزارت علوم کمترین میزان افزایش حقوق را نسبت به بقیه سازمانها داشته اند و علیرغم استخدام شدن در سن بالاتر و صرف عمر در راه کسب علم و نیز وجود وظایف متنوع، از کارمندان هم سن و سال در بقیه ارگان ها دریافتی کمتری دارند.
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ برابری حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت
 
ناشناس ۱۹:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به حیا و حجب اعضای هیئت علمی سالیان چندی است که مورد اجحاف قرار گرفته و حقوقی نامتناسب با تورم و شان خود دریافت میکنند.
 
ناشناس ۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سالهاست که حقوق اساتید دانشگاهها افزایش غیر سنواتی ندارد و در بعضی سالها نیز کمتر از سایر اقشار افزایش پیدا کرده است. لذا وضعیت معیشتی اساتید دانشگاه بسیار نگران کننده است و جا دارد که متولیان امر به این مسئله توجه کنند و از فرار مغز ها جلوگیری کنند.
 
ناشناس ۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه برخلاف دیدگاه عامه مردم و بزرگ نمایی انجام شده توسط مسئولان، اعضای هیات علمی نه تنها نجومی بگیر نیستند بلکه با عدم افزایش متناسب با سایر کارمندان در سالهای اخیر، دریافتی پایین تر از سایر گروهها دارند.
 
ناشناس ۱۹:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ به خدا شب و روز نداریم و درگیر تحقیق و تدریس هستیم و حقوقمان کفاف امرار معاش رو نمیده
 
ناشناس ۱۹:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اعضای هیات علمی با این بی عدالتی و حقوق پایین که حتی از کارمندان بسیاری از ارگان ها هم کمتر است، هیچ انگیزه ای برای کار کردن ندارند.
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام و احترام، در مدتی بیشتر از یک دهه حقوق اعضای هیئت علمی وزارت عتف با درصدی پایین تر از درصد تورم و درصد افزایش دیگر حقوق بگیران افزایش یافته است. لذا حمایت شما را می طلبد که پیشاپیش از شما تقدیر و تشکر می نماید.
 
ناشناس ۱۹:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ خواهان افزایش حقوق اعضای علمی تا پنجاه درصد کل حقوق هستیم
 
ناشناس ۱۹:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ من برایم قابل هضم نیست تفاوت کسی که عضو هیئت علمی گروه معارف یا گروه ریاضی یک دانشگاه وزارت بهداشت است با عضو هیئت علمی گروه معارف یا گروه ریاضی وزارت عتف که هر دو یک کتاب و یک سرفصل را درس می دهند و هم کلاس هم بوده اند در چیست؟ چرا اینقدر تفاوت در حقوق وزارتین؟
 
ناشناس ۱۹:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با اینکه بیشتر پیشرفت های علمی مدیون دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و اعضاء هیئت علمی وزارت علوم هست و مسئولین کشور دایماً دم از افتخارات علمی میزنند ولی حقوق پرداختی به این افتخار آفرینان، هیچگاه در شان آنها نبوده و حتی شاهد تبعیض نسبت به این قشر فرهیخته هستیم.
 
ناشناس ۱۹:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا پیگیری شود اعضای هیات علمی وزارت علوم بخصوص اساتید جوان از اکثر کارمندان سازمان خا و ادارات دیگر حقوق کمتری دریافت می کنند و واقعا در این تورم شدید، زندگی سخت شده است خواهشا پیگیری شود
 
ناشناس ۱۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ قبل از خروج نخبه ها از کشور به فکر آنها باشیم
 
ناشناس ۱۹:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق ها اضافه شود.
 
ناشناس ۱۹:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ افزایش حقوق اعضایی هیت علمی مثل ما که دریافتی ما زیر پنج میلیون است
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه من و خیلی از اعضا هیئت علمی مجبور به انجام کار دوم برای گذران زندگی هستیم، و این مسئله در چند سال آینده با افت وضعیت علمی ایران خود را نشان خواهد داد.
 
ناشناس ۱۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ برای افزایش حقوق اعضا هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی اقدام عاجل نیاز است.
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام تمامی ارگان های دولتی افزایش حقوق داشته اند، متاسفانه حق هیات علمی ضایع شده است. با این تورم حقوق هیات علمی باید ۴ برابر شود، اون ۵۰ درصد هم کفاف نمی دهد. واقعا وضعیت بحرانی است.
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفیم که روش استعماری در اعمال افزایش حقوق برای اساتید دانشگاه اعمال می شود. مگر حقوق کارمندان دولت مثل اعضای هیات علمی دانشگاه ها بر اساس ارزش پول ملی به صورت شناور هر ساله اصلاح شود چه فشاری به دولت وارد می شود؟
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اعضای هیات علمی در بدترین شرایط زندگی هستند. در طول مدت دولت روحانی حتی به اندازه سایر حقوق بگیران حقوق این قشر افزایش نیافته. امروزه حقوق یک استادیار پایه یک در حد حقوق آبدارچی وزارت بهداشت، نیرو ، و نفت و غیره هم نیست
 
iran ۱۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ هیات علمی دانشگاه ها مظلوم ترین قشرند و علم مظلوم ترین چیز در ایران! تا چند وقت پیش معلمین مدارس که یک دهم مشغله و فشار کاری و تحقیق اساتید دانشگاه را نداشتند حقوقی برابر اساتید دانشگاه طلب می کردند و حالا با این استثنا شدن اساتید دانشگاه حقوقی بیشتر از اساتید جوان دارند!
 
ناشناس ۱۹:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفاته حقوق اعضای هیات علمی وزارت عتف چندین سال است که با این تورم افسار گسیخته بدون افزایش بوده و در حق این عزیزان ضایع می شود.
 
ناشناس ۱۹:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با اینکه بیشتر پیشرفت های علمی مدیون دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و اعضاء هیئت علمی وزارت علوم هست و مسئولین کشور دایماً دم از افتخارات علمی میزنند ولی حقوق پرداختی به این افتخار آفرینان، هیچگاه در شان آنها نبوده و حتی شاهد تبعیض نسبت به این قشر فرهیخته هستیم.
 
ناشناس ۱۹:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم وشدیدا حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ واقعا کار برای ما هیات علمی های تازه کار سخت و دشوار هست. از یک طرف مسایل مربوط به ابتدای زندگی و معیشتی از طرف دیگر درگیری های مربوط به مسکن.
 
ناشناس ۱۹:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه با توجه به سن بالای ورود به کار هیات علمی عملا با وضعیت موجو هیچ آینده و امیدی برای هیات علمی جوان نمیتوان متصور شد. اساتید دانشگاه الان بجای تمرکز به کار و پژوهش تنها به فکر تامین مایحتاج اولیه خود هستند
 
ناشناس ۱۹:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ افزایش حقوق کمترین کاری است که میتوان برای جلب رضایت مدرسین دانشگاه انجام داد
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام علیکم امیدوارم حالتون خوب و سلامت باشید، لطفا حمایت نمایید: https://www.farsnews.ir/my/c/42985 https://www.farsnews.ir/my/c/36147 https://www.farsnews.ir/my/c/2363 باتشکرفدایی امام خامنه ای
 
ناشناس ۱۹:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ 540
 
ناشناس ۱۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ جهت افزایش انگیزه هیات علمی و باتوجه به حجم کار حتی اوقاتی که در منزل هستند و حفظ شان هیات علمی خواستار توجه بیشتر هستیم
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با تایید وموافقت با تمام موارد فوق بشرط اعمال کردن کلیه آنها همچنین جهت کلیه بازنشستگان هیات علمی از سنوات دور تا نزدیک که ناملایمات زیدی را متقبل شده اند.
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ درخواست افزایش دارم
 
ناشناس ۱۹:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت در این مدت افزایش نسبتا مناسبی داشته و با اینکه در قانون هم آمده اما این افزایش در حقوق اعضای هیئت علمی وزارت عتف به آن میزان نبوده و تبعیض در این خصوص کاملا هویداست!
 
ناشناس ۲۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام افزایش حقوق هیات علمی سالهاست که متناسب با افزایش تورم نبوده؛ همکاران مشکل معیشتی دارند. نارضایتی اعضای هیات علمی در تعلیم و تربیت و فرهنگ و مشارکت سیاسی تاثیر منفی خواهد داشت.
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ چه گویم که ناگفتنم بهتر است...
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به اینکه قشر هیات علمی دانشگاه جز افراد فرهیخته جامعه هستند متاسفانه این قشر همواره نسبت به سایر رده های جامعه مورد کم لطفی قرار گرفته است.که انشاله این کم لطفی ها جبران شود.
 
ناشناس ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اجرای افزایش حقوق اعضای علمی واقعا جهت حفظ شان علم و دستگیری فرهیختگان الزامی است
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق افزايش حقوق دور از شأن اعضاي هيأت علمي زحمتكش و دلسوز دانشگاه ها هستم.
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متناسب با تحصیلات اعضای هیأت علمی و نیز افزایش تورم، متقاضی افزایش حقوق صد در صدی هستیم
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه در سال های اخیر در حق اعضای هیات علمی وزارت علوم ظلم زیادی شده است و صبر اعضای هیات علمی هم حدی دارد!
 
ناشناس ۲۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بسیار موافق هستم و مطالبه را بر حق میدانم
 
ناشناس ۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه با حقوق فعلی نمیتوان امید پیشرفت علمی در دانشگاه داشت
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفاً حمایت نمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/10161
 
ناشناس ۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بسیار موافقم
 
ناشناس ۲۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ وضعيت حقوق اعضاي هيات علمي عتف به خصوص اعضاي جوان اصلا مناسب نيست در حالي كه حجم كار اساتيد دانشگاه واقعا با ساير اقشار قابل مقايسه نيست.
 
ناشناس ۲۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام یک استادیار تازه استخدام دانشگاه تهران با مدرک دکتری با حقوقش نمی تواند اجاره یک خانه 6070 متری در حوالی دانشگاه تهران را پرداخت کند!
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم. دریافتی بسیاری از اعضای جوان هیات علمی با توجه به شرایط موجود بسیار کم و دون شان ایشان است
 
ناشناس ۲۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ مسئولین محترم عدالت را رعایت کنید.
 
ناشناس ۲۰:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ تمایل به افزایش حقوق
 
ناشناس ۲۰:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ س
 
ناشناس ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ پیگیری و افزایش حقوق، حق مسلم این قشر فرهیخته است. آنها همراه با معلمان عزیز معماران آینده این ملکند، آنها از نجابتشان است لب به اعتراض نمی گشایند، مسئولین مربوطه به فکر باشند
 
behzad ۲۰:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت شد حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/43609 دعوت برای حمایت از کمپین درخواست فعالیت بورس در روزهای پنجشنبه لطفا حمایت کنید با این همه تعطیلات بین هفته و روزهای جمعه فقط حدود ۱۰۰ روز سال پنجشنبه جمعه می باشه غیر از دیگر تعطیلات
 
ناشناس ۲۰:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی الان از حقوق بسیاری از کارکنان بسیاری از نهادها کمتر است.
 
ناشناس ۲۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم، حقوق یک هیات علمی درمقایسه با حجم کاری و انتظاراتی که از او هست بسیار ناچیز است حتی کمتر از خیلی از کارمندان
 
ناشناس ۲۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ در طی ۱۰ سال و بویژه ۳ سال اخیر بیشترین ظلم به هیات علمی عتف شده.
 
ناشناس ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با متن موافقم . و یکی دیگر از دلایل که در نامه ذکر نشده این است که هیات علمی ها تا ۳۵ سالگی درس خوانده اند و فرصت ورود به بازار کار را ازدست داده اند
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به تورم لجام گسیخته و افزایش هزینه ها و ورود دیرهنگام اعضای هیات علمی به عرصۀ کسب درآمد افزایش حقوق اعضای هیات علمی کاملا ضروری است.
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بايد حداقل به اندازه تورم ساليانه باشد
 
ناشناس ۲۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت عتف در طول چند سال اخیر به نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده و با توجه به افزایش های حداقل ۵۰ درصدی حقوق کارکنان و مسئولیت خطیر اعضای هیات علمی در پرورش قشر جوان جامعه به نظر می‌رسد در حق آیین قشر فرهیخته اجحاف شده است.
 
ناشناس ۲۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام. به دلیل بی توجهی مسوولان متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی و خصوصا همکاران تازه استخدام در قیاس با میزان و ساعت واقعی کار و دشورای فرایندهای تبدیل وضعیت و ارتقا ابدا منصفانه نیست
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ تنها درآمد اعضای هیات علمی دانشگاه فقط حقوق هست و حق کار در بیرون را ندارند و از تسهیلاتی هم که خیلی از کارمندان دارند از جمله کارت اعتباری و اضافه کار و کارت سفر و حق فلان فلان هیچ خبری نیست.
 
ناشناس ۲۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ افزایش حقوق اعضای هیات علمی در شرایط کنونی بسیار ضروری است
 
ناشناس ۲۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اگر اعتقاد داریم که معلم دارای جایگاه ویژه ای در جامعه است و نیاز به آرامش و نداشتن دغدغه مالی دارد، نباید آن را محدود به یک وزارت خانه خاص بدانیم. معلمی در سطح عالی آن را از یاد نبریم.
 
ناشناس ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ واقعا با این نورم و گرانی افزایش حقوق هیات علمی الزامی است.
 
ناشناس ۲۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق هستم. ضمن درک شرایط ویژه اقتصادی و مشکلات اقتصادی، همانند وزارت بهداشت از اعضای هیات علمی وزارت علوم هم حمایت گردد.
 
ناشناس ۲۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ ۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت عتف در طول چند سال اخیر به نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده بi نحوی که در حال حاضر حقوق اعضای هیئت علمی جوان و تازه کار دانشگاه ها حتی از حقوق بسیاری از کارمندان و معلمان هم پائین تر است.
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام مقایسه بین حقوق این قشر با سایر کارمندان محترم نشان از افت محسوس حقوق در این قشر دارد. بعلاوه در بین خود اعضای هیات علمی دو وزرتخانه نیز همخوانی وجود ندارد که این واقعا بی عدالتی واضح است. خواهشمند است رسیدگی شود.
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه در طی نزدیک به دو دهه هیچگونه حمایتی از اعضا هیات علمی نشده لذا بنده نیز خواهان همسان سازی حقوق اعضا هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت و افزایش حقوق متناسب با نرخ تورم واقعی میباشم.
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حتما باید اصلاح شود
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ برابری حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت کاملا منطقی است. ما وزارت علومی ها هم برای دکتری خود قریب به 11 سال زحمت کشیده ایم و در بهترین دانشگاه ها درس خوانده ایم.
 
مطالبه سهامدار ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ یک استاد جوان با سختی در سن 30 سالگی با هزار فراز و نشیب وارد دانشگاه می شود بدون حمایت مالی و بیشتر اساتید در بیرون از شهر محل زندگی خانواده مشغول به کار می شوند و این باعث شده است در بخش اجاره مسکندچار مشکل شوند. همچنین در صورت متاهل بودن این مشکل دو چندان نیز می گردد.
 
ناشناس ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از اقزایش حقوق هیات علمی حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا حقوق ها رو افزایش بدین که نابود شدیم با این تورم و این حقوقای نامتناسب ما
 
ناشناس ۲۰:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ قویا حمایت می‌کنم
 
ناشناس ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ در حال حاضر اعضای هیات علمی دانشگاههای کشور نیاز به حمایت دارند و امیدوارم با تدبیر مسئولین عزیز حمایت صورت پذیرد
 
ناشناس ۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ فشار و نارضایتی اعضای هیات علمیخشنودی غرب مهاجرپذیر
 
ناشناس ۲۰:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با تشکر
 
ناشناس ۲۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام حقوق اعضای هیات علمی چندسال اخیر درمقابل تورم رشدی نداشته و حتی بن کارتو مزایای آن هم قطع شده وضعیت معیشت اساتید نگران کننده س
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ هیات علمی از مستعدترین افراد بوده و طبق مسیر ترقی ترسیم شده توسط جامعه مراحل ارتقا را برای رسیدن به زندگی بهتر به سختی پشت سر گذاشته اند.
 
ناشناس ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اعضای هیئت علمی برای رژیم ارزشی ندارند
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اعضای هیات علمی خیلی کم است
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بی توجهی به سطح زندگی این قشر که به دلیل ذات معلمی محفوظ به حیا هم هستند به جای توجه ویژه، علاوه بر از بین بردن ارزش علم منجر به اتلاف منابع انسانی با ارزش به جای استفاده بهینه می شود.
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اساتید بازاء زحماتی که سالها برای اخذ بالاترین مدارج کشیده و برای بروزرسانی دانش خود و ارایه آن به دانشجویان، صرف وقت و انرژی، تجربه، توان، ظرفیت، حقوق ناچیز دارند. علاوه بر تورم، هنگام مقایسه بامشاغل دیگر، احساس نابرابری شدید کرده و این انگیزه کاری راتحت تاثیر قرار میدهد.
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اعضای علمی وزارت عتف می بایست همپایه اعضای علمی وزارت بهداشت باشد چون اساتید دو گروه تحصیلات و کاری یکسان دارند. در ضمن حقوق ایشان نیز باید متناسب با افزایش حقوق کارکنان دولت افزایش سالانه داشته باشد تا توان تحمل نرخ تورم سرسام آور را داشته باشند.
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق هیات علمی های وزارت علوم در مقایسه با حجم کاری سنگین و قوانین دست و پاگیر تبدیل وضعیت و ارتقا بسیار ناچیز هست
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بهتر است عادلنه برخورد شود
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بهتر است عادلنه برخورد شود
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بهتر است عادلنه برخورد شود
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها برخلاف اینکه متاسفانه در اذهان عمومی جا انداخته اند که نجومی است اصلا و ابدا اینطور نیست. خواهشا به داد این قشر فرهیخته و باحیا برسید که امکان تجمع مانند سایر اقشار را بدلیل سوءاستفاده دشمنان انقلاب عزیزمان را ندارند.
 
ناشناس ۲۱:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق هیات علمی در سالهای اخیر همتراز کارمندهای دولت شده است
 
ناشناس ۲۱:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ فشارها از هر جهت از حد تحمل خارج است، کار سنگین و درآمد کم
 
ناشناس ۲۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اعضای هیات علمی ایران شرم آور است، با این اوضاع هیچ فرد تحصیل کرده ای با مدارج بالا حاضر نیست در ایران هیات علمی باشد... و آنان که هستند یا مهاجرت خواهند کرد و یا دیگر با دل و جان کار نخواهند کرد
 
ناشناس ۲۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام حقوق اعضای هیات علمی در مقایسه با سایر کارمندان بانک‌ها، شرکت نفت، وزارت نیرو، امور دارایی و.... بسیار کمتر است.صمن اینکه بین حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم و وزارت بهداشت تفاوت‌های بسیاری وجود دارد.
 
ناشناس ۲۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام اين عدم توجه طى چندين سال به عدم افزايش درآمد ماهيانه اعضاى هيأت علمى وزارت عتف، جاى تعجب و سوال دارد... ناهمخوانى حقوق نسبت به وزارت بهداشت و حتى قشر كارمند بسيارى از موسسات...
 
ناشناس ۲۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام واقعا زندگی برای اعضای هیئت علمی سخت شده است اساتید برای تهیه حداقل های زندگی دچار مشکل هستند
 
ناشناس ۲۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بسیار کار خوبی هست با این شرایط کرونا و گرانی
 
ناشناس ۲۱:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ i agree
 
ناشناس ۲۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق اعضای هیئت علمی باید ترمیم شود، بویژه اعضای جوان با مشکلات شدید مالی مواجه هستند.
 
ناشناس ۲۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ افزایش ضریب باید مطابق با میزان افزایش تورم سالیانه باشد.
 
ناشناس ۲۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت موافق هستم.
 
ناشناس ۲۱:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم کاملا، و امیدوارم هر چه سریعتر حقوق این قشر بالا بره، واقعا پایین هست، و باعث میشه هیات علمی ها به جای تمرکز بالا روی کار، به کار دوم ک سوم فکر کنند
 
ناشناس ۲۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بهتر است وزارت عتف را به وزارت عالمان تهیدست فلکزده تعبیر کرد! حقیقتا رفته این زیر خط فقر! ایا شایسته است اینگونه با هیات علمی برخورد ظالمانه شود؟
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ عدم افزایش حقوق در حالی است که هر روز بار کاری و انتظارات بیشتر و آیین نامه های مربوط به شرایط کاری سختگیرانه تر میشه‌؛ به نحوی که مرزی بین زندگی شخصی و کاری اعضای هیات علمی وجود نداره و حتی در تعطیلات هم باید درگیر کار و پژوهش و نوشتن و اصلاح مقاله و امثال آن باشند.
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق هیات علمی وزارت علوم در برابرهیات علمی وزارت بهذاشت، خیلی پایین است و باید عدالت رعایت شود. بسیاری از پزشکان هیات علمی، شغل دوم دارندونیازی به حقوق پایان ماه ندارند.کاران های هم به پزشکان هیات علمی تعلق میگیرد، بسیارچشمگیروگاهی غیر قابل باور است. چرا این همه تفاوت؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ شدیدا موافق افزایش حقوق اعضای هیات علمی هستم، زیرا باعث می شود که با آرامش بیشتری به امر پژوهش بپردازند و به کشور خود بیشتر خدمت کنند. در حالی که با این تورم، اگر تامین نباشند و به خارج از کشور مهاجرت کنند، کشورهای دیگر از آنها استفاده می کنند.
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
 
ناشناس ۲۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه در حاضر حقوق اعضای هیات علمی خصوصا اعضای جوان از حقوق فرهنگیان و برخی کارکنان پایین تر است . علی رغم سالها تحصیل و کار و مطالعه و تحقیق همه روزه .
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ چنانچه این وضعیت حقوق اعضای هیأت علمی ادامه داشته باشد با کوچ گسترده اساتید جوان به خارج از کشور به‌زودی مواجه خواهیم شد.
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ فعلا که حقوق اعضای هیأت علمی از حقوق اعضای هیأت علمی افغانستان و تاجیکستان و کشورهای مفلوک افریقایی کمتر است
 
ناشناس ۲۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق عضو هیات علمی زیر ده سال سابقه واقعا عجیب و باور نکردنی است، کسی باور نمی کنم که چقدر حقوق می گیریم. حقوق من با ۸ سال سابقه کمتر از یک کارمند ساده در وزارت نفت، نیرو، راه، شهرداری و حتی برخی از شرکت های خصوصی است.
 
ناشناس ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق عضو هیات علمی زیر ده سال سابقه واقعا عجیب و باور نکردنی است، کسی باور نمی کنم که چقدر حقوق می گیریم. حقوق من با ۸ سال سابقه کمتر از یک کارمند ساده در وزارت نفت، نیرو، راه، شهرداری و حتی برخی از شرکت های خصوصی است.
 
ناشناس ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزایش حقوق حمایت می کنم.
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام. متاسفانه حقوق یک ماه هیات علمی از حق کمیسیون معاملات مسکن و خودرو هم کمتر شده.
 
ناشناس ۲۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ هر چند به این دولت امیدی نیست اما حقوق اعضای هیات علمی بسیار پایین است برخی دانشجویان با کلاسهای خصوصی نزدیک به حقوق اساتید را کاسب هستند. حق التدریس اساتید هم بعضا با تاخیر حدود یک سال پرداخت می شود. امتیازات رفاهی و مسکن هم بسیار ضعیف
 
ناشناس ۲۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام علیکم بی شک عدم افزایش و متناسب سازی اعضای هیات علمی،وضعیت آموزش عالی رو به مراتب بدتر از وضعیت آموزش و پرورش خواهد کرد
 
ناشناس ۲۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام از کمپین افزایش حقوق اعضای مظلوم هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری قاطعانه حمایت می کنم.
 
ناشناس ۲۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا پیگیری شود.
 
ناشناس ۲۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام حقوق استاد دانشگاه را با این خیال که بالا هست این چند ساله از همه افزایشها محرم شده ،به حدی که الان حتی از خیلی کارمندهای دولت کمتر شده.
 
ناشناس ۲۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اميدوارم که مسوولین امر برای کرامت و معيشت اعضای هیئت علمی آنچه که در شانشان هست چاره ای بیاندیشند.
 
ناشناس ۲۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به ترمهای سرسام اور،واقعا در حق هیات علمی اجحاف شده
 
ناشناس ۲۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزایش حقوق اعضای هیئت علمی حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت عتف در طول چند سال اخیر به نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده بi نحوی که در حال حاضر حقوق اعضای هیئت علمی جوان و تازه کار دانشگاه ها حتی از حقوق بسیاری از کارمندان و معلمان هم پائین تر است.
 
ناشناس ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به تورم بسیار بالا، با افزایش حقوق اعضای هیئت علمی کاملا موافقم
 
بهرام میرزاپور ۲۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام دوستان گرامی از کمپین شما حمایت شد لطفا از ما حمایت بفرمائید باتشکر از لطف شما https://www.farsnews.ir/my/c/42871
 
ناشناس ۲۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق در حد اعضای هیئت علمی دانشگاه ها نمی باشد
 
ناشناس ۲۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت از افزایش حقوق اعضای هیات علمی،
 
ناشناس ۲۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمايت از افزايش حقوق هيئت علمي دانشگاههاي وزارت علوم
 
ناشناس ۲۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت جهت افزایش حقوق
 
ناشناس ۲۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بسیار موافقم
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با متن فوق موافقم
 
متقاضی حق ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت شدید حمايت کنید گلایه حواله‌داران خودروی تحویلی پاییز از روند قیمت‌گذاری https://www.farsnews.ir/my/c/43714
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق
 
ناشناس ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۱:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ ۵۲۰
 
ناشناس ۲۲:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بیعدالتی در حق هیات علمی هست
 
ناشناس ۲۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حفظ ارزش حقوق دریافتی خواسته ی همه ی حقوق بگیران است.
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ وضعیت معیشتی اعضای هیات علمی دانشگاه های وزارت عتف تاسف اور است.
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ وضعیت معیشتی اعضای هیات علمی دانشگاه های وزارت عتف تاسف اور است.
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق هیات علمی با شان وانتظارات جامعه از یک استاد دانشگاه مطابقت ندارد.
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق افزایش حقوق اعضای هیات علمی هستم
 
ناشناس ۲۲:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ چرا وقتی ۵۰ درصد برای همه از جمله اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت اعمال شده برای وزارت علوم نشود؟! با اینکه در وزارت بهداشت کارانه و پر کیس و حق محکومیت از مطب و طرح های با هزینه های بسیار بالاتر تصویب می شه. خواهان برقراری عدالت اجتماعی هستیم. با تشکر
 
ناشناس ۲۲:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم. همکاران پیگیری کنند
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از درخواست افزایش حقوق اساتید حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم. حقوق اعضای هیات علمی وزارت عتف برخلاف اینکه متاسفانه در اذهان عمومی جا انداخته اند که نجومی است اصلا و ابدا اینطور نیست. این عدالت نیست برای کسانی همه عمرشان را در علم و پژوهش گذاشتند و در سنین بالا تازه استخدام شدند، اینگونه رفتار شود.
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم حقوق اعضای هیات علمی در خور ‌‌و‌ شایسته آنان نیست
 
ناشناس ۲۲:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حقوق هیات علمی در مقایسه با میزان و نیز افزایش دیگر اقشاری همچون آموزش و پرورش خیلی نازل هست. با حجم کار و انتظارات از هیات علمی انطباقی ندارد.
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم.
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ امیدوارم ترتیب اثر داده شود
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا به وضع معیشت اعضای هیات علمی رسیدگی شود. علم در خطر است!
 
ناشناس ۲۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ ظلمی که در حق هیات علمی شده را تاریخ فراموش نخواهد کرد. بهترین لحظات عمر رو خود را مشغول علم آموزی و تحقیق در بهترین دانشگاهها بوده اند و الان حقوقشان از یک لیسانس دانشگاه آزاد مشغول در ارگان دولتی کم است. و همه خودشان را به کج فهمی زده اند و به مطالبات آنان توجه نمیکنند.
 
ناشناس ۲۲:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم. با توجه به شرایط کنونی بسیاری از اعضای هیات علمی زیر خط فقر به حساب میان.
 
ناشناس ۲۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ باسلام متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی در حال حاضر از حقوق بسیاری از مشاغل کمتر است به گونه ای که طی ۵ سال اخیر بنظر اقداماتی سازماندهی شده با هدف مهاجرت این قشر به خارج صورت گرفته!
 
ناشناس ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ ظاهرا هیچ کس به فکر نیست
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با افزایش حقوق اعضای هیات علمی موافقم.
 
ناشناس ۲۲:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ دوستان لطفاً برای رفع این اجحاف و انجام این کار ضروری و مطالبه ی بحق پافشاری کنید.ممنون.
 
ناشناس ۲۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اتفاقی نمی افتد
 
ناشناس ۲۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اتفاقی نمی افتد
 
ناشناس ۲۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ افزایش حقوق اعضای هیات علمی
 
ناشناس ۲۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا به فکر باشید تا دیر نشده
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی با دربان دانشگاه همسان سازی شده. واقعا خجالت آور هست
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ تقاضای اصلاح و افزایش حقوق دارم
 
ناشناس ۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا به فکر باشید تا دیر نشده
 
ناشناس ۲۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت
 
ناشناس ۲۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به تورم و نیز افزایش حقوق سایر کارمندان مقتضی است با افزایش حقوق اعضا هیات علمی وزارت بهداشت موافقت فرمایید
 
ناشناس ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ باتوجه به گرانی وتورم واقعا حقوق کفاف نمی دهد
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۲:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به شرایط کاری متفاوت هیات علمی که حداقل در هر روز ۱۴ ساعت در راستای مسائل علمی و دانشگاهی اختصاص می دهد نمی بایست با حقوق سایر کارکنان که فقط ۸ ساعت اختصاص می دهند، مقایسه شود.
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ امیدوارم برای یکبار هم که شده حقوق تضییع شده اعضای هیات علمی وزارت علوم استیفا شود
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ امیدوارم برای یکبار هم که شده حقوق تضییع شده اعضای هیات علمی وزارت علوم استیفا شود
 
ناشناس ۲۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ نظر اینجانب یکسان سازی حقوق دو وزارتخانه علوم و بهداشت است
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ افزایش حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم به مانند وزارت بهداشت
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا توجه بیشتری به معیشت اعضا هیات علمی بفرمایید
 
ناشناس ۲۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی اصلا با شان و جایگاه شان تناسب ندارد
 
ناشناس ۲۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام حمایت شدید از هیأت علمی دانشگاه پیام نور بیچاره های زحمت کش
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ استاد جوانی که ازش صد نوع کار اموزشی و پزوهشی و احرایی و امتیاز ترفیع و عدم رکود میخوان.تعامل با دنیا و مقاله انچنانی میخوان و هر روز صبح ایین نامه میفرستن براش.با 150 دلار حقوق دریافتی چکار کنه؟
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام با ادامه وضع كنوني در فراهم كردن يك زندگي شرافتمندانه ناتوان هستن
 
ناشناس ۲۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اعضای هیات علمی جوان را دریابد امکان تامین رهن مسکن را هم ندارند خیلی نگران آینده این قشر آسیب دیده با کمترین تسهیلات هستم
 
ناشناس ۲۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ لطفا پیگیری گردد.
 
ناشناس ۲۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزايش حقوق حمايت ميكنم
 
ناشناس ۲۲:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام. افزایش حقوق در شرایط فعلی نیاز می باشد
 
ناشناس ۲۲:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت از افزایش حقوق اعضای هیات علمی
 
ناشناس ۲۲:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ یکی از اقشار مردمی که مظلوم واقع شده قشر اساتید هستند که متاسفانه کسی بفکر شون نیست و هر چی نامه و در خواست هم داده می شود به جایی نمیر سه این دفعه سوم یا چهارم هست که امضا ودرخواست می دهیم امیدوارم این دفعه توجهی بشود.
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام حقوق یک هیئت علمی با 4100 زیر خط فقر است و به جای تمرکز استاد بر فرایندهای یاددهی یادگیری ، باید به پر کردن خلاء اقتصادی ناشی از دریافت حقوق کم باشد .و آموزش رکن اصلی است . خواهشا در اسرع وقت مسولان و نمایندگان مجلس به فکر اصلاح این حقوق ناچیز باشند .
 
ناشناس ۲۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اگر باید از فرار مغزها جلوگیری شود، پس باید شرایط زندگی مناسب برای همین نخبه‌های موجود که در چهارچوب دانشگاه در حال خدمت به کشور هستند، فراهم گردد.
 
ناشناس ۲۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ اینجانب با این وضعیت حقوق دریافتی شرمنده خانواده هستم و روزی هزار بار میگم ای کاش درس نخونده بودم و عمر خود را تلف نکرده بودم. وقتی کسی میپرسه حقوق شما چقدره احساس شرم میکنم بگم
 
ناشناس ۲۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ قطعا حمایت میکنیم. برای پیشرفت کشور لازم و ضروری است
 
ناشناس ۲۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بیچاره ما هیئت علمی ها باید به جای توجه به آموزش و پژوهش به فکر شفا دوم باشیم
 
ناشناس ۲۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ جهت افزایش انگیزه اعضای هیات علمی و حفظ شان و کرامت و منزلت آنان ، ضروری است
 
ناشناس ۲۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام. واقعا این قشر تحصیلکرده وزحمتکش باعث بالا رفتن رنکینگ علمی کشور شده اند و اگر به خارج از کشور بروند دهها برابر می توانند حقوق دریافت کنند . لذا نباید مورد کم توجهی مسوولین کشور قرار بگیرند. چون مهاجرت آنها برای کشور خسران بزرگی است
 
ناشناس ۲۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ درود بر شما وزارت عتف متاسفانه نمیتواند نیازهای هیات علمی رو تامین کند
 
ناشناس ۲۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ شرایط هیات علمی بسیار و بسیار و بسیار دردآور است. به دلیل عدم تناسب حقوق ها با تورم، اکپر اعضای هیات علمی بجای فعالیت علمی، در بورس و سکه و دلار مشغول به فعالیت هستن.
 
ناشناس ۲۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت میکنیم
 
Etela ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ زمانی که در رتبه بندی دستاوردهای دانشگاه در منطقه روی مقالات اعضای علمی مانور داده می شود بایدبه درخواستهای اولیه آنها نیز توجه شود
 
ناشناس ۲۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه مشکلات مالی اعضای هیات علمی در حال از بین بردن انگیزه کاری و تحقیقاتی آنان می باشد.
 
ناشناس ۲۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ عضو هیات علمی حداقل باید مانند بقیه کارمندان افزایش حقوق داشته باشد. این رویه تا کنون عادلانه نبوده است.
 
ناشناس ۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق
 
ناشناس ۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ هر متنی مینویسم پیام میدهد که طول متن بیش از کادر در نظر گرفته شده است!!!!!!!!
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ باید از اساتید این مملکت بطور جدی حمایت شود. نباید کاری کرد که کشور از نظر علمی تضعیف شود .
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ در هشت سال گذشته هشت پایه بالاتر رفتم، اما ارزش حقوقم تقریبا کمتر از یک ششم سال ۹۱ شده،
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ یک هیات علمی با 15 سال سابقه کار حدود 8.5 میلیون حقوق می گیرد معادل 300 دولار در ماه و برابر حقوق 2 روز یک کارگر ساده در اروپا، از طرفی تمام هزینه های زندگی ما با دولار محاسبه می شود ولی متاسفانه به ریال حقوق می گیریم که هیچگونه هماهنگی و سنخیتی با هم ندارند.
 
ناشناس ۲۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ دریافتی یک هست علمی از دریافتی بیشتر ارگانهای دولتی کمتر است
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ از افزايش حقوق اعضاى هيات علمى حمايت ميكنم
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه موقع امضای حکم، حقوق ما ۵۰۰ دلار بود الان شده ۲۵۰ دلار در آلمان، حداقل حمایت ماهانه از قشر فقیر پناهنده ها به شرح زیر است: جای خواب آموزش رایگان ۶۰۰ یورو علی برکت الله
 
ناشناس ۲۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه اعضای هیات علمی که سرمایه های اصلی یک کشور جهت توسعه هستند کاملا به فراموشی سپرده شده اند به طوریکه حقوق آنها از کارمندان سایر ادارات کمتر می باشد
 
ناشناس ۲۳:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق افزایش حقوق اعضا هیات علمی هستم
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ مرا از خط فقر نجات دهید.
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ دوستان و همکاران عزیز... چند بار بایداین طومارها رو امضا کنیم؟ بنظر شما نتیجه ای هم داره؟
 
ناشناس ۲۳:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم. با توجه به تورم بالا و افزایش حقوق تمام حقوق بگیران قطعا باید حقوق اساتید دانشگاه هم افزایش یابد.
 
ناشناس ۲۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام۰ با این روند افزایشی قیمتها شوربختانه دانشگاهها از افراد ارزشمند تهی خواهد شد۰ کسی را دادرس نمی بینم جز خدا
 
ناشناس ۲۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه آنقدر حقوق اعصا هیات علمی را افزایش ندادند که در حال حاصر حقوق کارمند از عصو هیات علمی یا بیشتر است یا نزدیک هم.
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ عدالت به برابری نیست، بلک به متناسب سازی عملکردهاست.
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به تورم بالای ۴۰ درصد به همین میزان حداقل به دستمزد اعضای هئیت علمی اضافه گردد
 
ناشناس ۲۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ به جد تقاضای اصلاح حقوق اعضای هیات علمی را دارم
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ عدالت کجایی؟
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ باتوجه به تورم موجود و جايگاه اساتيد محترم در پرورش نيروي جوان اين مرزوبوم اقدام لازم را به عمل اوريد
 
ناشناس ۲۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام. سابقا خیلی شرایط بهتر بود. الان حقوقمون کفاف ۱۰ روز را بیشتر نمیده.
 
ناشناس ۲۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام و احترام حقوق بنده با مدرک دکتری و عضو هیات علمی ۵ میلیون می باشد‌کمتر از حقوق یه معلم.در صورتی که رفقای بنده با مدرک لیسانس در سایر ادارات دریافتی کمتر از ۱۰ میلیون ندارند.پیگیری فرمایید
 
ناشناس ۲۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ شرایط بخصوص برای اعضای هیئت علمی جوان سخته.حق مسکن از حقوق حذف شده، خانه سازمانی و زمین شهری برای جوانان اختصاص داده نمیشه. اخیرا حق التدریس اعضای هیئت علمی به یک سوم کاهش پیدا کرده! در صورتیکه مراحل ارتقا، تمدید قرارداد و تبدیل وضعیت هر روز سخت تر میشه.
 
ناشناس ۲۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام، دانشگاه ها تسهیلات مسکن را برقرار کنند چون بخش اعظم حقوق صرف اجاره مسکن می شود. دانشگاه های بزرگ وام یا زمین و یا واحد اقساطی و به نحوی از اعضای هیات علمی خود حمایت میکنند و مدیریت کنند. از روی م می شوند این موضوع مشخص است.
 
ناشناس ۲۳:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با اين نظر موافقم با حقوق فعلي حتي امكان اجاره مسكن براي اعضا هييت علمي در تهران نيست
 
ناشناس ۲۳:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ خجالت می‌کشیم بگوییم استاد دانشگاه هستیم خصوصا موقع اجاره کردن خانه جای تاسف است.
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافق
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با اینکه بیشتر پیشرفت های علمی مدیون دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و اعضاء هیئت علمی وزارت علوم هست و مسئولین کشور دایماً دم از افتخارات علمی میزنند ولی حقوق پرداختی به این افتخار آفرینان، هیچگاه در شان آنها نبوده و حتی شاهد تبعیض نسبت به این قشر فرهیخته هستیم.
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ كاملا موافقم
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ یک هیات علمی بعد از طی مدارج مختلف در سن ۳۲ سالگی با عبور از ده ها فیلتر با ۷ میلیون و ۴۰ ساعت حضور و کار شبانه روزی استخدام می شود, در حالی که می توانست از ۱۸ سالگی با حقوق خوب مشغول شود.
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با سلام. اگر شرایط با این وضع ادامه پیدا کند یا اعضای هیات علمی به دنبال شغل دوم خواهند بود یا از کشور خارج خواهند شد.
 
ناشناس ۲۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ خواهشمند است افزايش نامتعادل ضريب جذب در اسفند 98 توسط وزارت علوم که سبب افزایش حقوق به مراتب بالاتر اساتید دانشگاههای تهران نسبت به سایر شهرستان ها شده هم اصلاح شود.
 
ناشناس ۲۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با مدرک دکتری از دانشگاه تهران که سه سال از دفاع رساله ام می گذرد هنوز در مرتبه مربی قرار دارم با حقوق کمتر از خیلی از کارمندان دانشگاه؟؟؟ بی عدالتی از این بیشتر هیچ حامی در این مملکت اسلامی نیست
 
ناشناس ۲۳:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ فقطشانزده سال پیش افزایش جلوترازتورم رادرحقوق قضات واعضاء هیئت علمی اعمال کردند ازآن به بعدتاامروزدهم آذرنودونه بخل وبی برنامگی وتنگنا قراردادن هیئت علمی به مذاق برخی خوش آمده اما خدابرحق است ولجاجت نکنید
 
ناشناس ۲۳:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با توجه به وضعیت تورم و اوضاع بد اقتصادی لطفا موافقت شود
 
ناشناس ۲۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ بسیار موافق هستم
 
ناشناس ۲۳:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ كاملا موافقم
 
ناشناس ۲۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متأسفانه حقوق اعضای هیات علمی بسیار شرم آور و توهین آمیز است و ضرورت دارد هر چه سریعتر نسبت به ترمیم آن اقدام شود.
 
ناشناس ۲۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ فشار زیادی بر اعضاء هیئت علمی جدید دانشگاه ها است
 
ناشناس ۲۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ واقعا جای تاسف است که اعضای هیات علمی حقوقشان در این حد باشد!!
 
ناشناس ۲۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ متاسفانه الان حقوق یک هیئت علمی از حقوق دانشجوی دکتراش که مدیر یک شرکت دولتی شده، کمتره.
 
ناشناس ۲۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ باید حقوق ها افزیش پیدا کند و بر اساس دلار ارزشگذاری شود
 
ناشناس ۲۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ من هیات علمی وزارت علوم هستم،بعد ۹ سال سابقه کار الان دریافتی من از یه معلم ابتدایی کمتره،تو دو دولت گذشته وزارت علوم عملا بدون وزیر بوده و تاوانش رو اعضا هیات علمی میدن که تو جامعه همه فکر میکنن که چه حقوقایی میگرند اما در واقع ما نابود شده ایم،نابود مطلق و زیر خط فقر
 
ناشناس ۲۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ امیدی نیست حقوق ما فاجعه است. اصلا قابل مقایسه با وزارت نفت نیست
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ با آنچه پیشنهاد شده موافقم.
 
ناشناس ۲۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ به نظر من با توجه به نقش اصلی هیات علمی در تعلیم و تربیت جوانان این مملکت افزایش حقوق آناا با توجه به شرایط سخت امروز باید اساسا رسیدگی شود.
 
ناشناس ۲۳:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ موافقم. دغدغه معاش به کرامت جایگاه معلمی خدشه های جبران ناپذیری وارد کرده و خواهد کرد.
 
ناشناس ۲۳:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ امروز نه حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه های ما متناسب با شانیت ایشان است و نه آیین نامه های ارتقای شان متناسب با نیاز و شانیت جامعه
 
ناشناس ۰۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی بخصوص اعضای تازه جذب شده به هیچ وجه در شان این قشر نیست.
 
ناشناس ۰۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی بخصوص اعضای تازه جذب شده به هیچ وجه در شان این قشر نیست.
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق هیئت علمی دانشگاه ها بالابرود
 
ناشناس ۰۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق استاد دانشگاه رو همان نماینده های پوپولیستی ثابت نگه داشتند که اومدند در دانشگاه ها و از زیر دست همین اساتید مدرک مفتی گرفتند و الان میخندند به ریش استاد و دانشگاه
 
ناشناس ۰۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ یک هیت علمی با وجود ۷سال از خدمتم هنوز اجاره نشینیم چگونه صاحب خونه بشیم با این حقوق؟؟
 
ناشناس ۰۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام در راستای ارج نهادن به علم و ایثارگران علم و پژوهش بایستی یک زندگی بی دغدغه و نسبتا آرام برایشان فراهم شود.
 
ناشناس ۰۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام در راستای ارج نهادن به علم و ایثارگران علم و پژوهش بایستی یک زندگی بی دغدغه و نسبتا آرام برایشان فراهم شود.
 
ناشناس ۰۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ در کشور ما باید پی گیر بود. وزیر علوم که همیشه خواب تشریف دارند، چه کسی میخواد حقوق ما را مطالبه کنه.صدباره که اینجور متون را امضا کردیم چه فایده؟
 
ناشناس ۰۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ پرداختی برابر اعضای هیأت علمی وزارت علوم با اعضای هیأت علمی وزارت بهداشت.
 
ناشناس ۰۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام صادقانه عرض می کنم بنده بااین حقوق بیشتردغدغه سیرکردن شکم خانواده ام را دارم واز کار علمی جدا دور شدم واین کار در ادامه حیات علمی دانشگاهها ضربه مهلکی بر پیکر جامعه وارد کرده است.
 
ناشناس ۰۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افرایش حقوق اعضای هیات علمی کمترین چیزی است که به این قشر فزهیخته و صادق و بی ادعا داده میشود حقی که حداقل در این دولت از ان محروم بوده اند
 
ناشناس ۰۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ عدم حمایت اعضاء هیات علمی دانشگاه در وزارت علوم ضربات جبران ناپذیری را به کشور ایجاد خواهد کرد و سبب افزایش سیل مهاجرت افراد تحصیل کرده خواهد شد
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حق این است که همسان با تورم افزایش حقوق صورت گیرد.
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حق این است که همسان با تورم افزایش حقوق صورت گیرد.
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حق این است که همسان با تورم افزایش حقوق صورت گیرد.
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حق این است که همسان با تورم افزایش حقوق صورت گیرد.
 
ناشناس ۰۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بعد از سن 35 سال استخدام شدن حقوق هفت میلیون رو با این تورم کجای دلم بذارم؟!!!!
 
ناشناس ۰۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ قایل به احقاق حقوق اعضای هیات علمی هستیم
 
ناشناس ۰۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام فشار مالی بر ما اساتید جوان واقعا زیاد است. روز به روز بر انتظارات دولت و وزارت عتف از ما دارد بیشتر می شود و همزمان، از سوی دیگر سطح درآمد و توان مالی مان کاهش می یابد. لطفا رسیدگی کنید.
 
ناشناس ۰۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ من معلم، دانشجوی دکتری هستم و با ۳ سال سابقه با افزایش های اخیر تازه چند ماه هست که حقوقم به 3800000 رسیده با اینکه ۲۴ ساعت هم موظفی تدریسم است ولی یک عضو هیئت علمی در شرایط من اولا که موظفیش حداکثر ۱۲ ساعت است و ثانیا زیر ۷ میلیون حقوق نمیگیرد.
 
ناشناس ۰۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ شدیدا موافقم
 
ناشناس ۰۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ هرگز هیچ معلمی در سال سی ام خدمتش بیشتر از یک عضو هیئت علمی در سال اول خدمتش حقوق نمی گیرد.
 
ناشناس ۰۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ همچنین رسیدگی به وضعیت علمی دانشگاهها درخواست می شود
 
ناشناس ۰۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم.
 
ناشناس ۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام افزایش حقوق اساتید را لطفا پیگیری کنید با تشکر
 
ناشناس ۰۰:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ باسلام و احترام از افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه حمایت می نمایم.حقوق اساتیدی که چند سال اخیر استخدام شده اند از حقوق کارمندان عادی و معلمان نیز کمتر می باشد.
 
ناشناس ۰۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا زندگی برای این قشر خیلی سخت شده مخصوصا برای اساتید جوان که حتی قادر به تامین ساده ترین نیاز زندگی هم نیستند.
 
ناشناس ۰۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ وضعیت معیشتی اعضای هیئت علمی جوانتر فاجعه بار است.
 
ناشناس ۰۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام. امیدوارم مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
 
ناشناس ۰۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوقها
 
ناشناس ۰۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق اعضای هیات علمی
 
ناشناس ۰۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۰۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها برخلاف اینکه متاسفانه در اذهان عمومی جا انداخته اند که نجومی است اصلا و ابدا اینطور نیست. خواهشا به داد این قشر فرهیخته و باحیا برسید که امکان تجمع مانند سایر اقشار را بدلیل سوءاستفاده دشمنان انقلاب عزیزمان را ندارند
 
ناشناس ۰۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ زمانی که دانشمندان کشور محتاج نیازهای اولیه باشن اوضاع کشور بهتر نخواهد شد
 
ناشناس ۰۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق هستم
 
ناشناس ۰۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ برابری حقوق
 
Ali NST ۰۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام به همه ی عزیزان لطفا از این کمپین حمایت بفرمایید تا روستای سیدآباد به شهر ارتقاء پیدا کنه با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/42828
 
ناشناس ۰۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت
 
ناشناس ۰۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق هیات علمی به شدت نیاز به ترمیم دارد.
 
ناشناس ۰۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ مقدار کمه حقوق در منطقه محروم.منطقه ای که حتی گازکشی هم نیست فاصله بسیار دور تا مرکز و.....
 
ناشناس ۰۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیئت علمی وزارت عتف با توجه به مدرک اساتید در قیاس با دیگر کارمندان و اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت و سازمان های دیگر ناچیز است. فکری بکنید
 
ناشناس ۰۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا کار به جایی رسیده که هیات علمی وزارت عتف از خیلی از کارمندان و معلمان کمتر حقوق می گیرند. هیچ گونه پرداختی دیگری هم که نیست به هر جا هم که می‌رسند انگ نجومی بگیر بر آنها می زنید تا کجا این فشار و تحقیر را تحمل کنیم.
 
ناشناس ۰۴:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اساتید حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۵:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ برابری حقوق
 
ناشناس ۰۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ خواستار افزایش حقوق اعضای هیات علمی محترم هستم
 
ناشناس ۰۵:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ عدم توجه به شرایط اعضای هیات علمی ضربات مهلکی بر اینده کشور می گذارد که سالهای سال قابل جبران نیست
 
ناشناس ۰۵:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت می‌کنم
 
ناشناس ۰۵:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام لطفا همسان سازی با وزارت بهداشت شود.
 
ناشناس ۰۶:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت از هیئت علمی
 
ناشناس ۰۶:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اجرای افزایش و همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزرات علوم با وزرات بهداشت
 
ناشناس ۰۶:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ عدم توجه به اعضای هیئت علمی موجب مهاجرت به خارج از کشور می شود.
 
ناشناس ۰۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ انشالله که با اعضای هیات علمی مانند کادر درمانی برخورد شود
 
ناشناس ۰۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هئیت علمی ، نه تنها در مقابل تورم، بلکه در برابر حقوق همکاران آنها در کشور های همسایه بسیار کم شده است، واین موجب نیاز آنها به مهاجرت دارد، که به هیچ وجه به نفع کشور نیست،
 
ناشناس ۰۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۰۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۰۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۰۶:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه اعضای هیات علمی وزارت علوم بخصوص اساتید جوان از اکثر کارمندان سازمان خا و ادارات دیگر حقوق کمتری دریافت می کنند و واقعا در این تورم شدید، زندگی سخت شده است. لطفا پیگیری شود
 
ناشناس ۰۶:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی با مدرک دکترا برابر با حقوق یه کارمند با مدرک لیسانسه. به نسبت اون همه زحمت کشیدن برای دوره دکترا و ارشد این حقوق واقعا هیچه.این نشون میده که درس خوندن هیچ فایده ای نداره
 
ناشناس ۰۶:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بسیار عالی است.
 
ناشناس ۰۶:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ مشکل رفع تورم افزایش حقوق نیست، اگر این درصدی افزایش یابد تورم باز افزایش می یابد. عمده مشکل اعضا بالاخص قشر جوان مسکن است در حال حاضر بخش اعظم دریافتی این قشر به حساب صاحبخانه واریز می شود.
 
ناشناس ۰۶:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ دولت باید در صدد تامین مسکن باشد نه از طریق ساخت توسط تعاونی ها که مطالبه مبالغ میلیاردی دارند که در توان همه نیست بلکه باید از طریق در اختیار گذاشتن خانه های سازمانی مناسب باشد
 
ناشناس ۰۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به زحمتی هیئت علمی در طول دوره طولانی تحصیل، مأموریت های متنوع او در دوره ی خدمت و تورم، پرداختی فعلی برای اساتید جوان که بیشتر اعضا را تشکیل می دهند بسیار ناچیز است لذا با افزایش حقوق آنها موافقم.
 
ناشناس ۰۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ دولت باید در صدد تامین مسکن باشد نه از طریق ساخت توسط تعاونی ها که مطالبه مبالغ میلیاردی دارند بلکه باید از طریق در اختیار گذاشتن خانه های سازمانی مناسب باشد
 
ناشناس ۰۷:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت می کنم
 
ناشناس ۰۷:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با این تورم وحشتناک باید حقوق هیات علمی اصلاح بشه واقعا حقوق فعلی در شان هیات علمی نیس
 
ناشناس ۰۷:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام. واقعا باید خون گریست به حال کشوری که حقوق استاد دانشگاه از حقوق یک کارمند سطح متوسط اون جامعه کمتره???
 
ناشناس ۰۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اگر هیأت علمی به فکر آب و نان باشد دیگر نمی‌تواند کار علمی کند. واقعا در فشاریم.
 
ناشناس ۰۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ قشر نجیب اعضای هیات علمی دانشگاه ها با کمترین امکانات و در سخت ترین تحریم های بین المللی رتبه ایران را از لحاظ علمی درخشان کردند. حال سزاوار نیست که در حق ایشان جفا شود.
 
ناشناس ۰۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ برای پیشگیری از فرار مغزها این کمترین کاری است که دولت باید انجام دهد
 
ناشناس ۰۷:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ .
 
ناشناس ۰۷:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به افزایش شدید تورم در 15 سال گذشته, افزایش حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاهها همگام با نرخ تورم, از ضروریات بوده و عمده ترین عامل دلگرم کننده برای این قشر فرهیخته جامعه می‌باشد.
 
ناشناس ۰۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش جقوق هیات علمی
 
ناشناس ۰۷:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ در میانه افزایش حقوقها متعدد برای اقشار مختلف، به اعضای هیأت علمی وزارت هفت خیلی ظلم شده است.
 
ناشناس ۰۷:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت می کنم
 
ناشناس ۰۸:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با این سطح حقوق اعضای هیأت علمی، خصوصا کسانی که طی چند سال اخیر جذب شده اند با این سطح تورم با مسکن شخصی خداحافظی کرده اند و باید بخش زیادی از حقوق خود را صرف اجاره نمایند
 
ناشناس ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ باید با قضات برابری کند طبق قانون استادیار پایه یک با یک قاضی برابر باش طبق قانون
 
ناشناس ۰۸:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت خود را اعلام می دارم
 
ناشناس ۰۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم.
 
ناشناس ۰۸:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام سلام متاسفانه اعضای هیات علمی دانشگاه ازاد هم حتی از هیات علمی سراسری هم کمتره و از علوم پرشکی که دیگر خیلی کمتر است حتی از حقوق کارگران روزمزد هم کمتره و نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده به نحوی که در حال حاضر حقوق اعضای هیئت علمی کمتره
 
ناشناس ۰۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا اساتیدددانشگاه ها و بویژه آزاد را دریابید
 
ناشناس ۰۸:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بنام خدا مسولین بی خیال مملکت..... کدام انگیزه برای هیات علمی باقی مانده که بنایی، و استاد جوشکاری در ماه پانزده میلیون حقوق دارد که البته حق اوست. و هیات علمی بیا و ببین.
 
ناشناس ۰۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام لطفا این موضوع را برای اساتید دانشگاه ازاد پیگیری بفرمایید متشکرم
 
ناشناس ۰۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اینکه حقوق اکثر کارمندان و اصناف و مشاغل افزایش پیدا کند و حقوق اعضای هیات علمی وزارت بهداشت دو برابر اعضای هیات علمی وزارت علوم باشه ..ظلمی آشکار در حق کسانیست که عمر و جوانیشان را صرف مطالعه و پژوهش و تدریس کردند
 
ناشناس ۰۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی بسیار بسیار ناچیز و پایین است. این حقوق باید افزایش یابد
 
ناشناس ۰۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق اعضای هیات علمی وزارت عتف
 
ناشناس ۰۸:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حتما حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ این میزان حقوق با حجم تورم فعلی وافعا ناچیز است.
 
ناشناس ۰۸:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بسمه تعالی. با مفاد نامه کاملا موافقم
 
ناشناس ۰۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ چنانچه از اعضای هیئت علمی وزارت علوم حمایت نشود شاهد مهاجرت یا بی انگیزگی بسیاری از انها خواهیم بود چرا که عضو هیئت علمی بودن مسیولیتهای زیادی دارد و بسیار پراسترس است و واقعا با این حقوق و این میزان تورم زندگی درخور شأنی برایشان تامین نمیشود از کمپین افزایش حقوق حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۹:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ مگه مهمه؟
 
ناشناس ۰۹:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ مگه مهمه؟
 
ناشناس ۰۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حتما مسولین باید فکری به این نابسامانی حقوق هیات علمی رسیدگی کند
 
ناشناس ۰۹:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزایش حقوق هیات علمی موافقم
 
ناشناس ۰۹:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اساتيد ناچيز است و جايگاه ايشان افت شديد كرده است.
 
ناشناس ۰۹:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی بسیار ناچیز است و ما به سختی زندگی میکنیم.
 
ناشناس ۰۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ الغوث الغوث خلصنا من القفریا رب!33
 
ناشناس ۰۹:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بیست و هفت سال تو این مملکت درس خوندم شدم هیأت علمی از بعضی از کارمندهای دانشگاه کمتر بهم حقوق میندند
 
ناشناس ۰۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم.
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اقدام لازمی است در ش ایط کنونی بخصوص
 
ناشناس ۰۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا پیگیری بفرمایید
 
ناشناس ۰۹:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا پیگیری کنید.
 
ناشناس ۰۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا پیگیری شود.
 
ناشناس ۰۹:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ یک ضرورت است
 
صیاد ۰۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام من از شما حمایت کردم شما هم حمایت کنید تا شاید باعث ایجاد اشتغال مردم بومی مرزنشین خلیج فارس شود https://www.farsnews.ir/my/c/42413
 
ناشناس ۰۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به اهمیت کار اعضا هیئت علمی و اینکه زیر بنای تحصیل دانشجویان اعضا هیئت علمی هستند و حقوق ایشان نیز بسیار پایین است لذا لازم است که حقوق اعضا هیئت علمی افزایش پیدا کند
 
ناشناس ۱۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق
 
ناشناس ۱۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ عادلانه است و قطعا باید افزایش یابد
 
ناشناس ۱۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ من در ۳۸ سالگی تازه هیات علمی شدم. با این حقوقی که میدن تو مخارج روزانه‌ام هم موندم. هیچ آرامشی وجود نداره. بجای تمرکز بر آموزش و‌پژوهش باید بشینم حساب کنم چکنم که تا سی ام ماه پول تو جیبم بمونه. این انصافه؟!
 
ناشناس ۱۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه هیات علمی ها به غیر از حقوق چیز دیگری دریافت نمی کنند از قبیل کارانه پزشکان که برای یک ماه باندازه حقوق یکسال هیات علمی است، اضافه کار، بن، هدیه و .... پیشرفت یک کشور مدیون جامعه علمی است اگر معیشت آنها دچار آسیب باشد، فاتحه آن مملکت را باید خواند.
 
ناشناس ۱۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ وزارت علوم باید فرمول محاسبه حقوق هیات علمی را عوض کند. در حال حاضر تکیه اصلی فرمول روی سابقه کار است و همین مساله باعث شده استادیاران جوان، زندگی بسیار سختی داشته باشند.
 
ناشناس ۱۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی در حال حاضر با توجه به مدرک و مدت دوره تحصیل و همچنین زمان و میزان زحمتی که میکشند و با توجه به مسئولیت سنگینشان کمترین حقوق بین تمام کارمندان میباشد. .
 
ناشناس ۱۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ و با در نظر گرفتن میزان تورم به نظر میرسد برای جبران این کمبود باید حقوق این قشر زحمت کش ۱۰ برایر شود تا حداقل جایگاه و منزلت اجتماعی آنها حفظ شود. در حال حاظر متوسط حقوق اعضای هیات علمی ۳۰۰ دلار میباشد که واقعا خجالت آور است
 
ناشناس ۱۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ توجّه به علم و عالم لازمة پیشرفت سواد جامعه و رشد صنعت است. وقتی ذهن یک عضو هیأت علمی، دائماً درگیر معیشت خود باشد، چگونه و چه زمانی می تواند به فکر حل مشکلات جامعه باشد؟ بنده هم از این دادخواست حمایت می کنم و امیدوارم مسئولان، شکل مناسبی اقدام کنند.
 
ناشناس ۱۰:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ درخواست افزایش حقوق هیات علمی وزارت علوم
 
ناشناس ۱۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق هیات علمی نسبت به شرایط کاریشان فوق العاده پایینه
 
ناشناس ۱۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اعضای هیئت علمی توی خونه هم پشت کامپیوتر ،در حال مقاله نویسی،بررسی مقالات و رسیدگی ب کار دانشجویان،و ارتقا علم خود هر لحظه و همیشه هستند ،پس انصاف نیست سختی شغل شون در نظر گرفته نشه.و آفزایش حقوق ک دیگه مثل بقیه مشاغل حق حداقلی شون هست.امید ک رسیدگی شود.
 
ناشناس ۱۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ این حقوق ها کفاف مخارج زندگی این روزها را نمیدهد
 
ناشناس ۱۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به تورم بالا و افزایش حقوق تمام حقوق بگیران در جهت حفظ وشان وکرامت این عزیزان می بایست افزایش حقوقی مناسب برای این عزیزان در نظر گرفته شود.
 
ناشناس ۱۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از این مطالبه حق و حقوق قویا حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ تقاضای رعایت قانون الزام افزایش حقوق با توجه به افزایش تورم هستم!
 
بنده خدا ۱۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزایش متناسب با قانون حداکثر هفت برابر حمایت می کنم. الان حقوق اکثر اعضای هیئت علمی این قانون را نقض کرده و به نظر نوعی زیاده خواهی در این خصوص وجود دارد ضریب 1.4 به طور اتومات هر سال این قانون را نقض می کنه
 
ناشناس ۱۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم?????? چندین سال است که حقوق اعضای هیات علمی عملا ثابت نگه داشته شده و صرفا همان سالی ده درصد مصوب دولت تنها افزایش حقوق این قشر بوده است!! انتظار می رود احکام وزارت علوم با وزارت بهداشت تطبیق یابد.
 
ناشناس ۱۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیأت علمی وزارت عتف به نسبت تورم افزایش نيافته است و اخيرا حقوق همه كاركنان دولتي واعضاي هيأت علمي وزارت بهداشت 50 درصد افزايش يافته است. اكنون حقوق اعضای هیأت علمی جوان حتی از بسیاری از کارمندان و معلمان هم پائین تر است. لطفا پيگيري نماييد.
 
ناشناس ۱۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه دریافتی یک هیات علمی را به ۱۰۰ دلار در ماه کاهش داده اند. طبیعی است که با این شرایط کمتر هیات علمی انگیزه لازم برای فعالیت های جدی آموزشی و به خصوص پژوهشی داشته باشد.
 
ناشناس ۱۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق
 
ناشناس ۱۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام حقوق اساتید را با کارمندان مقایسه کنید اضافه آن را پس بگیرید.
 
ناشناس ۱۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بنده با توجه به وضع معیشتی همکاران محترم موافق افزایش حقوق اعضای علمی می باشم.
 
ناشناس ۱۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ خواهشا پیگیری بفرمایید. واقعا شرایط برای اعضای هیات علمی سخت شده است.
 
ناشناس ۱۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ خیلی ساده، قیمت ارز و طلا را ول کنید حداقل، حقوق‌ها را به اندازه رشد قیمت گوجه، سیب زمینی و تخم مرغ از اول انقلاب تا حالا افزایش دهید. همین و بهمین سادگی
 
حق جو ۱۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ عجب
 
ناشناس ۱۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اساتید چندان تفاوتی با کارمندان ساده ندارد
 
ناشناس ۱۱:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سردمدارن کشور و مسئولین کشور باید به فکر همه اقشار جامعه باشند و هیات علمی ها نیز جزی از اقشار جامعه هستند.
 
ناشناس ۱۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ استادیار پایه ۴ دریافتی معادل دیپلم شاغل در کارخانه قند دارد. و معادل معلم لیسانس با سابقه ۲۹ سال که در ۱۵ سالگی و از طریق دانشسرا جذب شده است. با ادامه این روند تنها توصیه به نسل آینده اینست که به هیچ وجه ادامه تحصیل و زندگی علمی ارزشی در ایران ندارد.
 
ناشناس ۱۱:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق هیات علمی را متناسب با تورم افزایش دهید
 
ناشناس ۱۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اینکه حقوق اکثر کارمندان و اصناف و مشاغل افزایش پیدا کند و حقوق اعضای هیات علمی وزارت بهداشت دو برابر اعضای هیات علمی وزارت علوم باشه ..ظلمی آشکار در حق کسانیست که عمر و جوانیشان را صرف مطالعه و پژوهش و تدریس کردند. لطفا این قشر که با زحمت فراوان به اینجا رسیده اند را درک کنید.
 
ناشناس ۱۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق عضو هیئت علمی با مدرک دکترا کمتر از کارمند بانک و حتی معلم ها شده!؟
 
ناشناس ۱۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا در حق آنها ظلم شده است. سرمایه کشورند که بخاطر کم لطفی مسئولین در حال مخاجرت بخارجند.
 
ناشناس ۱۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا حقوق ما را بااعضای هیات علمی دانشگاههای دولتی و علوم پزشکی همسان کنید.
 
ناشناس ۱۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام اعضا هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و موسسات ومراکز تحقیقاتی و پژوهشی وزارت علوم و... و وزارت جهاد کشاورزی و سایر وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی نیز همانند اعضا هیات علمی وزارت بهداشت هماهنگ با تورم حقوق و مزایای آنها باید افزایش یابد
 
ناشناس ۱۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق افزایش حقوق و یکسان سازی هستم
 
ناشناس ۱۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ خانه از پای بست ویران است
 
ناشناس ۱۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به افزايش افسار گسيخته تورم و افزايش نيافتن حقوق چندين ساله حقوق اعضاي هيئت علمي بر اساس نرخ تورم، اجراي درخواست مزبور منطقي است
 
ناشناس ۱۲:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ كاملا موافقم اگر حقوق را در حال حاضر با دو سه سال قبل مقايسه كنيد دران موقع يك هيات علمي با شرايط نرمال حدود هفت ميليون درامد داشت وبا تورم ان زمان به دلار 2000 دلار درامد داشت ودر حال حاضر با تورم وحشتناك كنوني درامد به دلار با توجه به دلار حدود سي تومن 400 دلار ميگيرد
 
ناشناس ۱۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت از تجدید نظر در و افزایش حقوق حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه
 
مرتضی ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ چه خبرتووونه؟! چه خبرتوووووونه؟!
 
ناشناس ۱۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ صد در صد حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق افزایش هستم. با این حقوق هیچ انگیزه ای برای فعالیت علمی باقی نمی ماند.
 
ناشناس ۱۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ خوشبین نیستم
 
ناشناس ۱۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به افزایش سرسام آور قیمتها و کاهش شدید ارزش ریال، پیشنهاد میشود مطابق تورم واقعی حقوق اعضای محترم هیات علمی افزایش یابد
 
ناشناس ۱۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به افزایش سرسام آور قیمتها و کاهش شدید ارزش ریال، پیشنهاد میشود مطابق تورم واقعی حقوق اعضای محترم هیات علمی افزایش یابد
 
ناشناس ۱۳:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام ممنون از پیگیری
 
ناشناس ۱۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با این تورم افسار گسیخته کارمند بدبخت چگونه امورات خود را بگذراند حقوق کارکنان دانشگاها باید 70/درصد افزایش یابد
 
ناشناس ۱۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ کاملا موافقم. با توجه به تورم بالا و افزایش حقوق تمام حقوق بگیران قطعا باید حقوق اساتید دانشگاه هم افزایش یابد.
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا جای بسی تاسفه بنده با چهارده سال سابقه و داشتن مدرک دکتری ماهی پنج میلیون و هفتصد هزار تومان حقوق دریافت میکنم، گاهی حتی به فکر مسافرکشی هم افتادم از شدت فشار اقتصادی!! اما کو گوش شنوا؟!!! کاش مسئولین محترم یه کم مسولانه تر مدیریت میکردن???
 
ناشناس ۱۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام. خواهشمند است حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور بخصوص دانشگاه پیام نور را افزایش دهید. متشکرم
 
ناشناس ۱۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام. خواهشمند است حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور بخصوص دانشگاه پیام نور را افزایش دهید. متشکرم
 
ناشناس ۱۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق هستم
 
ناشناس ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ کار خوبی است.
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزابش حقوق اعضای هیئت علمی موافق هستم
 
ناشناس ۱۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به اینکه دولت با قطع کردن یارانه اعضای هیأت علمی آن ها را جزء قشر پر درآمد کشور می داند، باید افزایش درصد حقوق اساتید نسبت به دیگر حقوق بگیران بیشتر باشد.
 
ناشناس ۱۳:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام، حقوق من هیات علمی دانشگاه پیام نور از یک معلم ورزش فوق دیپلم، یک میلیون تومان کمتر است. این یک فاجعه است. تمام
 
ناشناس ۱۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اندک دریافتی اعضای هیات علمی متاسفانه مایه شرمساری است
 
ناشناس ۱۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزايش حقوق افراد هيئت علمي همه وزارتخانه ها نبايد با درخواست انها انجام شود .اگر دولت بر اساس نرخ تورم واقعي حقوق انها را افزايش داده و متناسب با شان علمي و مسؤليت انها متناسب سازد نيازي به التماس و خواهش و حرمت شكني نيست
 
ناشناس ۱۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ هیئت علمی واقعا کم هست.
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۴:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت می کنم از افزایش حقوق اساتید
 
ناشناس ۱۴:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ هیات علمی اگر حمایت نشود مطمئنا به مهاجرت یا راه های دیگر درآمد زایی فکر خواهد که و این ستون های علم کشور را نابود میکند.
 
ناشناس ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزايش حقوق اعضاي هيئت علمي دانشگاهها موافقم
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت از حقوق اساتید
 
ناشناس ۱۴:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت از حقوق استادان دانشگاه امری ضروری است
 
ناشناس ۱۴:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت از حقوق اساتید
 
ناشناس ۱۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق اساتید فورا انجام شوذ.
 
ناشناس ۱۴:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم وضعیت اسفناکی دارد
 
ناشناس ۱۴:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با حداقل ده سال تحصیلات دانشگاهی، و ورود با تاخیر به شرایط کاری، باید حقوق افزایش یابد تا حداقل بخشی از زمان از دست رفته جبران شود.
 
ناشناس ۱۴:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به اینکه اکثر اعضای هیات علمی در سن حدود 35 سالگی یا بعبارتی در میانسالی استخدام می شوند انتظار می رود پس از این همه سال تحصیل و تحقیق از حق و حقوق مناسب برخوردار شوند. در حالیکه متاسفانه و بویژه در چندین سال اخیر به شدت مظلوم واقع شده اند. من از این کمپین حمایت میکنم.
 
ناشناس ۱۴:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی نسبت سایر ارگان های همتراز خیلی کم هست
 
ناشناس ۱۴:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق هیئت علمی با توجه به تورم موجود امری ضروری است.
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام علیکم امیدوارم حالتون خوب و سلامت باشید، لطفا حمایت نمایید: https://www.farsnews.ir/my/c/42985 https://www.farsnews.ir/my/c/36147 https://www.farsnews.ir/my/c/2363 باتشکرفدایی امام خامنه ای
 
ناشناس ۱۵:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۵:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام. واقعا حقوقشان پایین است با زحمات شبانه روزی. همه اقشار مملکت 50 درصد افزایش داشته است حتی پزشکان. و این در حق اعضای هیات علمی وزرارت علوم واقعا ظلم است.
 
ناشناس ۱۵:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق
 
ناشناس ۱۵:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت صد درصدی میکنیم
 
ناشناس ۱۵:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ من هیأت علمی نیستم ولی بنظرم حقوقی ک اعضای هیات علمی دریافت می‌کنند در شأن و جایگاه ایشان نیست ک نیازمند اصلاح این امر بشدت احساس می‌شود
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۵:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق هستم.
 
ناشناس ۱۵:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بنده که رتبه دورقمی کنکور سراسری، رتبه تک رقمی کنکور ارشد و رتبه اول کنکور دکتری بودم و در ایران ماندم و الان استاد یکی از بهترین دانشگاه های تهران هستم حقوقم 300 دلار است با چه رویی به بچه ام بگم که پسرم درس بخوان تا فردا یک کاره ای تو این مملکت بشی !!!!!!
 
ناشناس ۱۵:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه حمایت می کنم.
 
ناشناس ۱۵:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ خواستار افزایش حقوق هیات علمی هستم
 
ناشناس ۱۵:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام، لطفا مطالبه افزایش حقوق اعضای هیأت علمی پیگیری شود. متشکرم
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزایش حقوق به علت تورم شدید موافقم
 
ناشناس ۱۵:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۶:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از كمپین افزایش حقوق اعضای هیئت علمی حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۶:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سالهاست که حقوق اساتید دانشگاهها و مراکز پژوهشی افزایش غیر سنواتی ندارد و در بعضی سالها نیز کمتر از سایر اقشار افزایش پیدا کرده است. جا دارد که متولیان امر به این مسئله توجه کنند و از بی انگیزگی، سرخوردگی و فرار مغز ها جلوگیری کنند.
 
ناشناس ۱۶:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه‌های دولتی با اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی حق قانونی است
 
ناشناس ۱۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ دانشگاه شهید باکری میاندوآب وابسته به دانشگاه ارومیه حدودا نزدیک به بیست نفر هیات علمی دارد در طول یکسال شاید کلا ده روز هم توی مرکز نیومده اند و تدریسی هم صورت نگرفته و کل دانشجویان مرکز هم زیر صد نفر میباشد حالا خدا را خوش میاد نزدیک به ده ملیون تومن ماهی از دولت حقوق بگیرند
 
ناشناس ۱۶:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاهها
 
ناشناس ۱۶:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق افزایش حقوقرناچیز هیات علمی عتف هستم
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا پیگیری کنید
 
ناشناس ۱۶:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ یک عضو هیات علمی تا اخذ مدرک دکتری و هیات علمی شدن حدودا ۳۰ تا ۳۳ ساله میشود و با توجه به حقوق اندکی که دریافت میکند کفاف زندگی اولیه اش را هم نمی دهد. چه بسا که در حال حاضر هیات علمی های جوان در مناطقی از شهرها مستاجر هستند که از نظر اجتماعی و فرهنگی در شان یک استاد دانشگاه نیست.
 
ناشناس ۱۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ من عضو هیات علمی جدید هستم، حقوق من از بسیاری کارمندان دیگر کمتر است و واقعا در مخارج زندگی مانده ام و مجبورم عصرها کار کنم تا گذران زندگی کنم.
 
ناشناس ۱۶:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام كاملا موافقم. بي توجهي به اين قشر آينده علمي كشور را بشدت تهديد مي كند
 
ناشناس ۱۶:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ امیدوارم که با افزایش حقوق اساتید موافقت شود.
 
ناشناس ۱۶:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزايش حقوق اعضاي علمي موافقم.
 
ناشناس ۱۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا حقوق هیات علمی که اکثرا دکتری هستند در مقایسه با کارکنان برخی ادارات و حتی معلمان بسیار پایین است و این واقعا ناعادلانه است زحمت زیاد جهت تحصیل و حقوق کم
 
ناشناس ۱۷:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام همراه با پبگیری حقوق اعضای هیات علمی. حقوق بازنشستگان این گروه شغلی نیز باید همسان سازی شود.
 
ناشناس ۱۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه تنها قشری در جامعه که متناسب با جایگاه و تحصیلات خود از حقوق مکفی برخوردار نیستند هیات علمی ها هستند.
 
ناشناس ۱۷:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ در شرایط کنونی از نطر معیشتی اوضاع مساعدی ندارم حقوق متناسب با تورم افزایش نیافته ک این کار را بر اعضای هیات علمی سخت کرده است
 
ناشناس ۱۷:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ هیات علمی های وزارت علوم در طی سال های گذشته، بدترین وضعیت را در افزایش حقوق داشته اند و در طول ۸ سال اخیر، غیر از افزایش سالانه اندک، هیچگونه افزایش حقوقی نداشته اند. در این بین اعضای هیات علمی جوان بدترین وضعیت معیشتی را داشته اند و در نیازهای اولیه خود مانده‌اند.
 
ناشناس ۱۷:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ باید حقوق اعضای هیات علمی ۵۰ درصد افزایش یابد تا با تورم برابری کند. الآن اعضای هیئت علمی روی خط فقر هستند نه بالای آن، در آینده ای نزدیک قشری از آنان زیر خط فقر میروند‌
 
ناشناس ۱۸:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا افزایش حقوق اعضای هیات علمی پیگیری شود
 
ناشناس ۱۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۸:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزایش و اصلاح حقوق موافقم
 
ناشناس ۱۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ برابری حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با هیات علمی وزارت بهداشت، مطالبه‌ی اصلی باشد
 
حکیم ۱۸:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت شد. لطفا از کمپین ما حمایت بفرمائید https://www.farsnews.ir/my/c/42569
 
ناشناس ۱۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ تقاضای افزایش حقوق هیات علمی را دارم.
 
ناشناس ۱۸:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام، اعضا، علمی خصوصا مربیان محترم در مقابل زحماتی که برای تدریس و پژوهش می کشند واقعا حقوقشان بسیار ناچیز است .
 
ناشناس ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اعضاى هيئت علمى هر روز و حتى ايام تعطيل ساعات طولانى مشغول مطالعه و پاسخگويى به دانشجويان مى باشند، در حالى كه حقوق دريافتى ايشان در قبال زحماتى كه متقبل مى شوند بسيار ناعادلانه است.
 
ناشناس ۱۸:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از طرح افزایش حقوق حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۱۹:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ چنین مطالبه ای از ابتدایی ترین کارهایی است که می بایست از طرف وزیر عتف انجام می پذیرفت. کافی هست گردش مالی چند ده یا چندصد نفر از اعضاء هیات علمی جوان را چک کنند. ببینند در ثلث سوم ماه، با چه وضعیت مالی گذران عمر می کنند.
 
ناشناس ۱۹:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ باسلام اميدوارم از طريق رسانه ها بتوان مظلوميت اعضاي هيات علمي وزارت عتف را به مسوولين اجرايي مملكت رساند. بايد ساير رسانه ها هم به كمك اساتيد بيايند
 
ناشناس ۱۹:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی وزارت عتف بر خلاف تصور عمومی جامعه اکنون به سطح یک کارمند معمولی تنزل نموده است
 
ناشناس ۱۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ این درخواست مورد تایید است
 
ناشناس ۱۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق اعضای هیات علمی اصلا منصفانه نیست و در حد یک کارمند با مدرک لیسانس است.
 
ناشناس ۱۹:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ این یک خواسته کاملا بجاست
 
ناشناس ۱۹:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ کاملا حقشان هست و کاملا موافقم.
 
ناشناس ۱۹:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ علت تفاوت حقوق ناعادلانه بين هيت علمي علوم پايه وزارت بهداشت و هيت علمي علوم پايه عتف براي چيست؟؟
 
ناشناس ۱۹:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بی توجهی به وضعیت معیشت دانشگاهیان، عواقبی غیر از سست شدن پایه های استقلال کشور و کاهش رتبه‌های جهانی کشور عزیزمان، ایران در عرصه‌های علمی و فناوری ندارد.
 
ناشناس ۱۹:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ کاملا موافقم. حقوق اعضای هیات علمی تازه کار در دانشگاهها واقعا با حقوق کارمندان در سایر ادارات برابری میکند و چه بسا پایین تر نیز هست. باید حتما در این مورد اقدامات عاجلی انجام شود.
 
ناشناس ۱۹:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت و نیز متناسب با تورم سالانه خواسته به حقی است که مسوولان محترم باید بشنوند و بدان جامه عمل بپوشانند.
 
ناشناس ۱۹:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا وضعیت حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها با توجه به حجم کاری و تورم افسار گسیخته افتضاح است.
 
ناشناس ۱۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام لطفا با این تقاضا موافقت فرمائید. با سپاس
 
ناشناس ۱۹:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ در حال حاضر حقوق اعضا هیات علمی از حقوق اکثر شغلهای جامعه پائین تر هست.و این امر شرعا و عرفا و قانونا درست نیست.لطفا رسیدگی عاجل معمول فرمایید.
 
ناشناس ۱۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بسیار نزدیک است که فقر به کفر تبدیل شود. امام علی ع هر سال که حقوق کارمندان را ۲۵ درصد اضافه کردند برای اعضای هیات علمی ۱۰ درصد اضافه شده. بسیاری از کارمندان وزارتخانه های نفت و نیرو و انرژی اتمی حتی بیشتر از هیات علمی میگیرند. لطفا رسیدگی کنید.
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اعضای هئات علمی حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متوسط قیمت مسکن در تهران بیشتر از ۲۵ میلیون تومان، حقوق هیات علمی بین ۶ تا ۱۵ میلیون تومان منطق پذیر نیست.
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق و مزایای یک استاد باید به اندازه ای باشه که بتونه با حفظ سطح علمی خود و ارتقاء آن همواره بهتر از قبل در راستای خدمت به کشور مفید واقع بشه. در غیر اینصورت، مجبور به افزایش فعالیتهای جانبی شده و کیفیت خدمات او نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت.
 
ناشناس ۲۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ این صدقست نه حقوق ی استاد
 
ناشناس ۲۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ متناسب با افزایش تورم و کاهش ارزش ریال لازم است حقوق اعضای هیئت علمی ترمیم شود
 
ناشناس ۲۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ توقع از اساتید بین المللی است و اساتید نقش توسعه علم را بردوش می کشند بنابراین آنها باید حداقل درآمد برای فعالیتها و مسولیت هایشان را داشته باشند. آنها نباید با متوسط حقوق داخلی مقایسه شوند چون خواسته ها از آنها بسیار بالاتر است.
 
ناشناس ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ وضعیت افتضاحه
 
ناشناس ۲۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ من از افزایش حقوق اعضای هیئت علمی که در چند سال متناسب با نرخ تورم اضافا نشده است را دارم
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ انصافا حقوق یک هیات علمی بعد از حداقل ۲۱ سال تحصیل نسبت به سایرمشاغل بسیار کم است بنحوی که دیگر برای جوانان انگیزی باقی نمی ماندکه تا این سطح ادامه تحصیل دهند.
 
ناشناس ۲۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ اعضای هیات علمی با این همه تورم، حقوقشان ثابت بوده و در حقشان اجحاف شده. به شدت حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ بر خلاف ذهنیت عموم مبنی بر حقوق های نجومی، اعضای هیات علمی ناچارند برای گذران زندگی خود شغل دیگری هم انتخاب کنند و در حق آنها اجحاف شده است. حماااایت شدیییید
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ عدالت حقوقی می خواهیم
 
ناشناس ۲۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ انشا الله که انجام گیرد
 
ناشناس ۲۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ وضعیت هیات علمی ها اسفناکه.
 
ناشناس ۲۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام. واقعا در حق اعضای هیات علمی وزارت علوم داره ظلم میشود. این قشر زحمت کش بسیار حقوقشان پایین است. و حداقل باید دوبرابر شود.
 
ناشناس ۲۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با افزایش حقوق دریافتی اعضا هیات علمی موافقم.
 
ناشناس ۲۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام و احترام واقعاً حقوق دریافتی اعضاء هیأت علمی دانشگاه ها در مقایسه با سایر ادارات و سازمانها کم می باشد.
 
ناشناس ۲۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ازتشکیل سایت فارس من تشکرمینمایم
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حمایت حمایت
 
ناشناس ۲۱:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ صدر درصد موافقم
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ چرا بین حقوق اعضای هیات علمی وزارت بهداشت و علوم اینقدر تفاوت وجود دارد ؟! این همه تفاوت نه عقلاتی است، نه منصفانه است و نه شرعی است ! چه کسی جوابگوی این تبعیض بزرگ است ؟
 
ناشناس ۲۲:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ واقعا درخواست به حقی است
 
ناشناس ۲۲:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ لطفا پیگیری شود
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام علیکم امیدوارم حالتون خوب و سلامت باشید، لطفا حمایت نمایید: https://www.farsnews.ir/my/c/42985 https://www.farsnews.ir/my/c/36147 https://www.farsnews.ir/my/c/2363 باتشکرفدایی امام خامنه ای
 
ناشناس ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ سلام قطعا افزایش حقوق اساتید که محققین علمی کشور هستند درپیشرفت و استقلال کشور تاثیر زیادی دارد و از حق هم نگذریم ان همه زحمتی که برای سالها تحصیل کشیدند حقشان هست
 
ناشناس ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ حقوق حق التدریس هم اضافه شود
 
ناشناس ۲۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با ارسال نامه فوق به مراجع ذی ربط موافقم.
 
ناشناس ۲۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ افزایش حقوق با توجه به تورم
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ https://www.farsnews.ir/my/c/9760 https://www.farsnews.ir/my/c/39579 https://www.farsnews.ir/my/c/14235 https://www.farsnews.ir/my/c/12860 لطفا حمایت فرمائید
 
ناشناس ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ این قشر فرهنگی برای ایفای صحیح نقش خود نیازمند آرامش نسبی ذهنی فارغ از دغدغه های مادی اند و بطور ناخواسته فشار بر این قشر اعم از معلمان و اساتید بر کیفیت آموزش نسل جوان تاثیرات منفی گذاشته و این امر به نوبه خود موجبات خسارتهای جدی به کل جامعه خواهد شد.
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اعضای هیئت علمی حمایت میکنم
 
majidfars ۲۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ باحمایتتان از این کمپین سهیم باشیم و کمک کنیم به نجات جان تعدادی از انسان ها موضوع:بلاتکلیفی داروی موفق درمان کرونا پورفسور مصطفایی در وزارت بهداشت لینک حمایت کمپین: https://www.farsnews.ir/my/c/43262 گزارش کامل خبرگزاری مهر از موفقیت و روند بلاتکلیفی را در لینک پست کمپین من ببینید.
 
ناشناس ۲۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ باید تناسبی بین حجم کار و درآمد وجود داشته باشه خصوصا با قانون تمام وقت جغرافیایی که امکان کسب درآمد از مسیرهای دیگر را غیر ممکن کرده است.
 
ناشناس ۲۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به تورم لجام گسیخته ‌ و ثابت بودن حقوق اعضای هیئت علمی لازم است فوق الااده شغل بعد از چندین سال که تغییر داده نشده افزایش یابد
 
ناشناس ۲۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ در جهت افزایش حقوق اساتید اقدام کنید
 
ناشناس ۲۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ از افزایش حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ مورد تایید
 
ناشناس ۲۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافق
 
ناشناس ۲۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ به خاطر عدم تناسب دریافتی هیات علمی با تورمات چندساله با افزایش حقوق هیات علمی صددرصد موافقم
 
ناشناس ۲۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با توجه به اهمیت این قشر در توسعه همه جانبه کشور به نظر می رسد باید حمایت جدی از این آنها بعمل آید.
 
ناشناس ۲۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ موافقم.
 
ناشناس ۲۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ با سلام درخواست ما صرفا رعایت عدالت در بین اعضای هیئت علمی وزارت علوم و وزارت بهداشت است. روا نیست اعضای هیئت علمی که باید هم زحمت تدریس بکشند و هم بار ارتقای سطح علمی کشور در مجامع علمی را به دوش بکشند، درآمدی کمتر از اساتید وزارت بهداشت داشته باشند.
 
ناشناس ۲۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ روند فعلی که افزایش حقوق سالانه با تورم روز افزون تناسب ندارد به واقع اجحاف بزرگی در حق اعضای هیئت علمی وزارت علوم است. فرهیختگان کشور نیاز به حمایت بیشتر دارند تا موتور علمی کشور پرشتاب تر شود.
 
ناشناس ۰۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ افزایش حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم
 
ناشناس ۰۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمایت
 
majidfars ۰۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ باحمایتتان از این کمپین سهیم باشیم و کمک کنیم به نجات جان تعدادی از انسان ها موضوع:بلاتکلیفی داروی موفق درمان کرونا پورفسور مصطفایی در وزارت بهداشت لینک حمایت کمپین: https://www.farsnews.ir/my/c/43262 گزارش کامل خبرگزاری مهر از موفقیت و روند بلاتکلیفی را در لینک پست کمپین من ببینید.
 
ناشناس ۰۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ کاملا موافقم. متاسفانه حقوق اعضا هیات علمی از حقوق خیلی از مستخدمین دولت با مدارک تحصیلی لیسانس در وزارتخانه های دیگر مانند وزارت نیرو پایین تر است
 
ناشناس ۰۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام و وقت به خیر. موافقم که حقوق هیات علمی کرامت آنها را به خطر انداخته.با تشکر
 
ناشناس ۰۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با این وضع اقتصاد و گرانی حقوق هیئت مدیره کفاف مخارج ساده زندگی رو نمیده
 
ناشناس ۰۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاههای وزارت علوم در این شرایط تورم واقعا ناعادلانه است
 
ناشناس ۰۲:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ چرا حقوق معلمان متوسط سه برابر شده و ما هیچ باعث تاسف است که دانشجویی استاد درامدی دو برابر استاد داشته باشد
 
ناشناس ۰۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام خواهان افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اسفراین هستم
 
ناشناس ۰۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ عدالت برای تمامی اعضای هیات علمی
 
ناشناس ۰۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ زمانی که اعضا هیات علمی در تامین نیازهای اولیه زندگی خود مشکل دارد چگونه می توان به توسعه علمی و فن آوری دست یافت!!!!
 
ناشناس ۰۴:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۰۵:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۰۶:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ لطفاً مسؤلین محترم زیربط به جد پیگیر افزایش حقوق اعضای محترم هیئت علمی باشند. واقعاً به هر ارگان و اداره و سازمانی نگاه می‌کنیم، میبینیم افزایش حقوق بسیار چشمگیری داشته اند، آنوقت قشر فرهیخته اساتید از این قاعده مستثنی شده اند.
 
ناشناس ۰۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ کاملا موافقم
 
ناشناس ۰۷:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمایت می‌کنم
 
ناشناس ۰۷:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۰۷:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۷:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با شرایط کمرشکن اقتصادی توجه به ترمیم حقوق اعضای علمی در بین تمام تغییرات حقوقی انجام شده وزارتخانه ها کاملا مغفول مانده است .ایشان آینده سازان کشور را از جان و دل آموزش میدهند روا نیست این مقدار بی توجهی.
 
ناشناس ۰۷:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام. لطفا توجه فرمایید که در سالهای اخیر، نرخ متوسط افزایش حقوق اعضای هیات علمی بسیار ناچیز بوده و همخوانی با تورم موجود ندارد. با تشکر
 
ناشناس ۰۸:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با توجه به تورم بسیار زیاد و روزانه.حقوق اعضای هیات علمی بسیار پایین می باشد و هیات علمی هم زیر خط فقر رسیده
 
ناشناس ۰۸:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ لطفا در مورد افزایش حقوق اعضای هیأت علمی وزارت علوم اقدام عاجل صورت گیرد.
 
ناشناس ۰۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ دغدغه اساتید با انگیزه این قشر الان شده اجاره خونه، و هزینه های اولیه،کجای دنیا اینجوریه،کارمندای جدیدالاستخدام بهداشت الان حقوقی برابر یا بیشتر از یه استاد با سابقه 56 ساله دارن ،همچنین ادارات دیگه،بهترین دانشگاهای ایران مدرک بگیرن از عمرشون بذارن و هیشکی صداشونو نشنوه
 
ناشناس ۰۸:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ امیدورام هرچه زودتر رسیدگی بشه... تا کورسوی امیدی باشه برا همه
 
ناشناس ۰۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با مدرک دکتری پایه 8 و استادیار سه میلیون دریافتی می باشد. آیا ممکن هست، دو ماه پیش با پست معاونت این حقوق رو میگرفتم. الان بدون پست و افزایش حقوق سال 99 این مبلغ رو دریافت میکنم
 
ناشناس ۰۸:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام دریافت حقوق زیر ۳۰۰ دلاری برای اساتید دانشگاه با هزینه های کمرشکن زندگی فاجعه است.
 
ناشناس ۰۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ما خودمان انتخاب کردیم اینطور زندگی کنیم، آقای ظریف! استاد حقوق بشر
 
ناشناس ۰۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۰۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی جوان و و کم سابقه در مقایسه با شرایط اقتصادی این روزها بسیار اندک می باشد. لذا، درخواست رسیدگی دارد.
 
ناشناس ۱۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ سلام، عدالت را پرداخت حقوق ما رعایت کنید
 
ناشناس ۱۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حقوق خیلی کم است
 
ناشناس ۱۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ افزایش حقوق اساتید دانشگاههای دولتی.
 
ناشناس ۱۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ باید بیشترین حق الزحمه به این سمت شغلی داده شود چون کارشان شب وروز تعطیل وغیر تعطیل ندارد. از آلمانها یاد بگیرید که حقوق استادان دانشگاه را خیلی خیلی بیشتر از حقوق قاضی ها تعیین میکنند.و.... درخواست اکید افزایش 3برابری حقوق هیات علمی وزارت علوم را دارم.
 
ناشناس ۱۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ هنگامی که در هیئت دولت حقوق اساتید وزارت بهداشت افزایش یافت، وزیر علوم که خود پزشک بود هیچ کاری انجام نداد. الآن باید با خون دل دنبال حق خود باشیم. وقتی حق فقر ۱۰ میلیون شده، اکثر اساتید زیر این مقدار دریافتی دارند.
 
ناشناس ۱۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ مطالبه به حق هیات علمی دانشگاه ها
 
ناشناس ۱۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ کاملا با متن نامه موافقم
 
ناشناس ۱۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با فزایش حقوق و یکسان سازی حقوق با علوم پزشکی موافقم.
 
ناشناس ۱۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام با توجه به شرایط موجود گرانی ها و تغییرات دلار حقوق اعضای هیات علمی تغییر که نکرده هیچ نسبت به دلار کاهش یافته است. لذا خواهشمند است در مورد بازنگری حقوق اعضای هیات علمی در وزارتین اقدام مقتضی صورت پذیرد
 
ناشناس ۱۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ در دو سال اخیر اعضای هیئت علمی وزارت علوم به قشر زیر خط فقر پیوسته اند، مايه مباهات ج. ا.
 
ناشناس ۱۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد نیز باید افزایش یابد.
 
ناشناس ۱۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ بله.متاسفانه حقوق اعضاباتورم حاصله همخوانی ندارد،لطفابررسی وموافقت گردد.
 
ناشناس ۱۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ لطفا به داد اعضا هیات برسید
 
ناشناس ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ باید به داد دل اعضا علمی گوش داد زندگیها واقعا به سختی میگذرد
 
ناشناس ۱۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافق افزايش هستم
 
ناشناس ۱۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ متاسفانه زماني كه صرف تحصيل اعضاي هيات علمي دكترا ميشود در هيچ كدام از تصميم گيري هاي افراد مسئول ديده نشده، تصميم گيرندگان خود غير از حقوق اعضا هيات علمي مبالغي عجيبي را به جهت داشتن پست هاي سازماني دريافت ميكنند كه اين باعث فراموش شدن بقيه در اين رده تحصيلي شده است.
 
ناشناس ۱۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ متاسفانه کمکی به اعضا هیئت علمی دانشگاهها عتف به خصوص نسل جوان در چند سال اخیر نشده است. خیلی از آنها دچار تنگناهای اقتصادی شدید هستند. خیلی از آنها در حال گرفتن یک پوزیشن ولو در سطح پایینتر از جایگاه فعلی در خارج از کشور هستند.
 
ناشناس ۱۳:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ امیدوارم مجلس محترم در برقراری عدالت اهتمام نماید
 
ناشناس ۱۴:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمایت می کنم.
 
ناشناس ۱۴:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمایت می کنم.
 
ناشناس ۱۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با این تورم شدید و بیماری همه گیر و نابسامانی اقتصادی هر افزایشی به سرعت محو و ناچیز می شود.
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ افزایش حقوق اعضای هیأت علمی با توجه به تورم.
 
ناشناس ۱۵:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۱۵:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۰
 
ناشناس ۱۶:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ اعضای هیات علمی دانشگاه با صرف بهترین زمان عمرشان و صرف جوانی خود برای تحصیل حق کار کردن رو از خودشان سلب می کنند. علاوه بر آن در زمان تحصیل حتی در دوره های روزانه کلی هزینه تحصیل رو متحمل شدند. در زمان اشتغال و کار دریغ از حمایتی از طرف دولت و مسئولین.
 
ناشناس ۱۶:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ لطفا حمايت كنيد تو شرايط بد مالي قرار گرفتيم
 
ناشناس ۱۶:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم. اعضای هیت علمی بیشترین زحمت را می‌کشند و کمترین حقوق را دریافت می‌کنند. حتی بعد از ساعت اداری با درس و مقاله سر و کار دارند. همیشه مشغول خدمت و مشغول تولید علم هستند. کدام قشر جامعه‌ در تولید علم چنین دستی دارند؟
 
ناشناس ۱۷:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ کاملا تایید میکنم
 
ناشناس ۱۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حقوق اعضای هئیت علمی با توجه به تورم افسارگسیخته فعلی بسیار کم است
 
ناشناس ۱۹:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ باتوجه به شرایط اقتصادی فعلی حقوق هیات علمی واقعا مساله است.
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام به همه همکاران عزیز: آقایان سیاست مدارها اعم از دولتی ها و مجلسی ها، لطفاً هیات علمی های دانشگاه ها را با خودتان که از جاهای مختلف درآمد دارید، مقایسه نکنید و مانع افزایش حقوق این قشر نشوید.
 
ناشناس ۲۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ متاسفانه اقشاری که مسئول اموزش و تربیت آینده سازان کشور هستد چه معلمان و چه اعضای هیات علمی وزارت عتف از حقوق مکفی برخوردار نیستند. رفع دغدغه های معیشتی باعث افزایش بهره وری میشود.
 
ناشناس ۲۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با سلام. شرایط تورمی کنونی، حقیقتا زندگی را سخت کرده است حقیقتا بسیار دشوارشده با این که من و همسر هردو مشغول به کار هستیم.
 
ناشناس ۲۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ انشاالله که اعضای هیئت علمی به حقوق حقه خود برسند.
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ سلام علیکم امیدوارم حالتون خوب و سلامت باشید، لطفا حمایت نمایید: https://www.farsnews.ir/my/c/42985 https://www.farsnews.ir/my/c/36147 https://www.farsnews.ir/my/c/2363 باتشکرفدایی امام خامنه ای
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با توجه به حجم کار آموزشی و پژوهشی انجام شده توسط اعضای هیات علمی و افزایش حقوق اعضای هیات علمی گامی هر چند کوچک در جهت افزایش توان علمی و پژوهشی دانشگاهها خواهد داشت و شاهد شکوفایی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور عزیزمان خواهیم بود.
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حقوق منِ هیئت علمی با ۸ سال سابقه معادل ۲۷۰ دلار هست بطوری که شرم دارم حقوقم را به کسی بگم و با سیلی صورتم رو سرخ نگه می دارم
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ افزايش حقوق
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ کاملا موافقم
 
ناشناس ۲۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمايت شديد از كمپين افزايش حقوق اعضاي هيئت علمي دارم.
 
ناشناس ۲۳:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی در سالهای اخیر به نسبت تورم هییچ افزایشی پیدا نکرده، تاحدی که حقوق اعضای هیئت علمی جوان دانشگاهها حتی از حقوق کارمندان و معلمان هم پائینتر است. بااین حقوق ۲۰۰ دلاری کرامتی برای اعضای هیئت علمی نمیماند! و همه به فکر مهاجرت از کشور!
 
ناشناس ۲۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۳:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ یکسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی دو وزارت علوم و بهداشت ضرورت دارد.
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ با مشاهده وضعیت معیشت اساتید دانشگاهها با توجه حجم کاری سنگین هیچ انگیزه ای برای دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه نمانده است.
 
ناشناس ۲۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ عدم یکسان سازی حقوق وزارت عتف با وزارت بهداشت، ظلم آشکار است
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ واقعا باید جامعه فرهیختگان را نجات داد
 
ناشناس ۲۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ متاسفانه با این حقوق هایی که به اعضای هیئت علمی وزارت علوم می دهند دغدغه ایشان سیر کردن شکم خانواده شده نه پژوهش های علمی. استاد دانشگاه باید تامین باشد تا بتواند فکر کند.
 
ناشناس ۲۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ جای تاسف است که اساتید دانشگاه در تامین هزینه های جاری زندگی دچار مشکل باشند
 
ناشناس ۰۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ درخواستی صحیح است
 
ناشناس ۰۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت میکنم.
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافق پیگیری هستم
 
ناشناس ۰۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ با افزایش حقوق هیئت علمی به شدت موافقم. اگر هيئت علمی آسیب ببیند تشعشعاتش کل جامعه را فرا خواهد گرفت
 
ناشناس ۰۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ افزایش حقوق اساتید دانشگاه ها ضروری است.
 
ناشناس ۰۱:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اعضای هیات علمی وزارت بهداشت دارای اعضای گروه هایی نظیر معارف و ادبیات و ریاضی و فیزیک و شیمی و غیره نیز هستند که در بسیاری موارد رشته هایی مشترک با اعضای هیات علمی وزارت عتف هستند. با این وجود حقوقی تا 30 درصد بالاتر از وزارت عتف دریافت می کنند.
 
ناشناس ۰۸:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ خمايت ميكنم
 
ناشناس ۰۸:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حقوق اعضای هیات علمی بسیار ناچیز است و در شان آنها نیست
 
ناشناس ۰۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ امیدوارم انجام شود
 
ناشناس ۱۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ کاملا موافق هستم.
 
ناشناس ۱۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حقوق ها خیلی کم است
 
ناشناس ۱۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ همکاران عزیز لطفا این کمپین را در گروه هایی که عضو هستین نشر بدین تا تعداد حمایت ها زیاد بشه و ان شاء الله پیگیری انجام بشه
 
ناشناس ۱۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافق هستم
 
ناشناس ۱۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حمایت از افزایش حقوق
 
ناشناس ۱۴:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ سلام.بنده به موارد گفته شده شهادت میدهم وخواستارپیگیری جدی آن ازسوی مسولین هستم.
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۶:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ سلام علیکم امیدوارم حالتون خوب و سلامت باشید، لطفا حمایت نمایید: https://www.farsnews.ir/my/c/42985 https://www.farsnews.ir/my/c/36147 https://www.farsnews.ir/my/c/2363 باتشکرفدایی امام خامنه ای
 
ناشناس ۱۶:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافقم
 
ناشناس ۱۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ دانشجوی بنده که 4 سال پیش ناپلونی فارغ التحصیل شد با بنده کمتر از 2 ملیون اختلاف حقوق دارد و فشار کارش هم حتی از نصف کار من کمتر است.
 
ناشناس ۱۷:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ لطفا پیگیری شود
 
ناشناس ۱۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ با سلام واقعا حقوق فعلی اعضای هیات علمی متناسب با میزان تحصیلات و مشغله و فعالیت آنها نیست. خواهشمند است که در خصوص افزایش حقوق این قشر تجدیدنظری صورت گیرد
 
ناشناس ۱۹:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافق هستم مخارج زندگی بسیار زیاد شده
 
ناشناس ۱۹:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حقوق متوسط اعضای هیات علمی متاسفانه ۳۰۰ دلار است. این مبلغ معادل درامد ۳روز کار یک دانشجوی دکتری بورس دانشگاههای خارحی است.مایه تاسف و مایه سر افکندگی و شرمساری مسئولانی است که نسبت به این قضیه بی تفاوتند.
 
ناشناس ۱۹:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ تا اعتصاب و اعتراض در مقابل مجلس نکنند آیا کسی فکر این قشر فرهیخته نخواهد بود امیدوارم مسئولان مرتبط دست از دشمنی با خبرگان علمی کشور بردارند و تا دیر نشده اقدامی کنند
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافقم
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ تساوی حقوق بین اعضای هئیت علمی وزرات علوم و وزات بهداشت را خواهانیم.
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی در سالهای اخیر به نسبت تورم افزایش ناچیزی داشته ، حقوق 200250 دلار و فکر مهاجرت به کشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی شمال ایران... جایی کهبر ای علم ارزش قائل باشند. و دانشجویان به فکر مهاجرت و انهایی که بورس شده اند دیگر بازنمیگردند
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ در باره حقوق اعضا هیات علمی وزارت علوم و فناوری در مقایسه با اعضا هیات علمی علوم پزشکی تبعیض قائل شده است . لا اقل همانند دوره ریاست جمهوری خاتمی یک باز نگری کلی و اساسی در باره حقوق شاغلین و باز نشستگان اعضا هیات علمی وزارت علوم و فناوری صورت گیرد
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حمایت شدید از کمپینگ
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حمایت شدید از کمپینگ
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ حمایت شدید از کمپینگ
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ بسیاری از همکاران و دوستان من بخاطر شرایط نابسامان هیئت علمی ناگزیر و علیرغم میل باطنی مجبور به مهاجرت شده اند. در صورت ادامه این وضع کشور خالی از افراد نخبه و متعهد خواهد شد که جبران جای خالی آنها یک نسل زمان لازم دارد.
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ در چند ساله گذشته افزایش حقوق دانشگاهیان بسیار ناچیز بوده که در حال حاضر از کارکنان بسیاری از ارگانها عقب افتاده اند . با توجه به حجم کار اعضای هیات علمی امیدوارم که مسولین با افزایش قابل توجه حقوق این قشر زحمتکش از دلسردی و مهاجرت انها جلوگیری کنند
 
ناشناس ۲۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ واقعاً هیات علمی در مضیقه مالی و آبروی خانوادگی است
 
ناشناس ۲۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ کاملا موافقم و شدیدا حمایت خودم را اعلام میکنم.
 
ناشناس ۰۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم
 
majidfars ۰۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ باحمایتتان از این کمپین سهیم باشیم و کمک کنیم به نجات جان تعدادی ازانسان ها موضوع:بلاتکلیفی داروی موفق درمان کرونا پورفسور مصطفایی در وزارت بهداشت لینک حمایت کمپین: https://www.farsnews.ir/my/c/43553 لینک گزارش خبرگزاری مهر از موفقیت و روند بلاتکلیفی رادرقسمت دیدگاه ها پست کمپین من ببینید.
 
ناشناس ۰۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حقوق خیلی از اعضا هیات علمی الان از حقوق یک کارمند به مدرک لیسانس هم پایین تر است. در صورتی که هیات علمی وقتی استخدام می شود که هم سن و سال انها دارند بازنشسته می شوند.
 
ناشناس ۰۱:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم
 
ناشناس ۰۲:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم
 
majidfars ۰۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ باحمایتتان از این کمپین سهیم باشیم و کمک کنیم به نجات جان تعدادی ازانسان ها موضوع:بلاتکلیفی داروی موفق درمان کرونا پورفسور مصطفایی در وزارت بهداشت لینک حمایت کمپین: https://www.farsnews.ir/my/c/43553 لینک گزارش خبرگزاری مهر از موفقیت و روند بلاتکلیفی رادرقسمت دیدگاه ها پست کمپین من ببینید.
 
ناشناس ۰۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ سلام متاسفانه در سالهای اخیر با بهانه حقوق های نجومی نه تنها حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها افزایش متناسبی نداشته بلکه با تبلیغات منفی در رسانه ها حقوق نجومی ذهنیت جامعه درخصوص حقوق آنها بسیار به اشتباه افتاده است.
 
ناشناس ۰۴:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ یک هیات علمی دیگر قدرت انجام هیچ طرحی را به دلیل گرانی مواد آزمایشگاهی ندارد و حقوق یک عضو علمی در مقیاس پولهای بین المللی نسبت به ده سال پیش تقریبا یک ششم شده است، و این موضوع در عقب افتادگی علمی در عرصه جهانی در صورت عدم توجه خود را نشان خواهد داد
 
ناشناس ۰۷:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ قویا حمایت میکنم. هیات علمی با مدرک دکترا و وظایف آموزشی و بخصوص پژوهشی که در هیچ نهاد و سازمانی اجباری نیست عملا اوقات فراغت ندارد و باید در منزل هم کار کند تا وظایف محوله را به اتمام برساند. حقوقشان ۱۰ برابر هم شود حقشان است.
 
ناشناس ۰۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافق هستم.
 
ناشناس ۰۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم
 
ناشناس ۰۷:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم
 
ناشناس ۰۸:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ به امید بهبود شرایط برای همه
 
ناشناس ۰۹:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ افزایش حقوق هیات علمی ضروری است
 
ناشناس ۰۹:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ وجود اختلاف حقوق قابل ملاحظه بین اعضای هییت علمی وزارت علوم و تحقزقات و فناودی و وزارت بهداشت قابل فبول نیست بخصوص بعد از افزایش اخیر.
 
ناشناس ۱۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ من از افزایش حقوق اساتید دانشگاه حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ کاملا موافقم. عدم توجه به معیشت اعضای هیات علمی که پرورش دهندگان جوانان و نیروهای انسانی کشور هستند باعث دلسردی آنان و نهایتا افت قابل توجه در کیفیت آموزش نیروی انسانی متخصص و پیشرفتهای علمی خواهد شد.
 
ناشناس ۱۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ با سلام در شرایط کنونی حتما باید این افزایش حقوق اعضای هیات علمی را داشته باشم.
 
ناشناس ۱۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حقوق عضو علمی بسیار پایین از تمام مشاغل هست .
 
ناشناس ۱۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ سلام بر بزرگواران صاحب تصمیم و دست اندر کار امور اساتید دانشگاهها احتراما خواهشمند است نگذارید بلائی که بر سر معلمین آموزش و پرورش آمده است بر سر اساتید دانشگاهها بیاید. سرمایه اصلی هر کشوری سرمایه انسانی ان کشور است.
 
ناشناس ۱۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ من هم با افزایش حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و یکسن سازی حقوق هیئت علمی در دو وزارتخانه علوم و بهداست و درمان موافقم.
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ کار اعضای هیات علمی به هیچ وجه با حقوق پرداختی تناسب ندارد. در این مهم باید به کلیت موضوع توجه کرد نه استثناهایی که در هر حرفه وجود دارد. جامعه مترقی به نقش اساتید و کادر آموزش و تحقیق نگاه بلند مدت دارد و کار آنها را با حرفه دیگر مقایسه نمی کند.
 
ناشناس ۱۵:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ قویا حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۶:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ درخواست پیگیری دارم
 
ناشناس ۱۶:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ شرایط معیشتی اعضای محترم هیات علمی دانشگاه بسیار ناگوار و نگران کننده است.توجه جدی و شایسته و بایسته مورد انتظار است.
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حمايت
 
ناشناس ۱۷:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت عتف در طول چند سال اخیر به نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده بi نحوی که در حال حاضر حقوق اعضای هیئت علمی جوان و تازه کار دانشگاه ها حتی از حقوق بسیاری از کارمندان و معلمان هم پائین تر است.
 
ناشناس ۱۷:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حمايت ميكنم از افزايش حقوق اعضاي هيئت علمي محترم . حق گرفتني است نه دادني
 
ناشناس ۱۷:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ اعتبار معلمین یک کشور، اعتبار و اقتدار آن سرزمین است.
 
ناشناس ۱۷:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ ای کاش زودتر شرایط حقوق و مزایای اساتید دانشگاه را میدونستم تا زمانی که موقعیتشو داشتم مهاجرت میکردم...
 
ناشناس ۱۸:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۸:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ ه
 
ناشناس ۱۸:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ متاسفانه طی ۱۰ سال اخیر همزمان که حقوق سایر نهادها افزایش یافته، حقوق اعضای هیات علمیصرفا وزارت علوم و نه بهداشت بدون تغییر مانده یا بطور بسیار ناچیز افزایش داشته است و این امر متاسفانه نوید فاجعه ای عمیق را در آینده می دهد.
 
ناشناس ۱۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حمایت شد
 
ناشناس ۱۸:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری به قدری ثابت نگه داشته شده که برای تامین مقتضیات یک زندگی عادی کافی نیست
 
ناشناس ۱۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ خواهان همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم با اعضای هیات علمی وزارت بهداشت هستم
 
ناشناس ۱۹:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ سلام، چندین سال است که به موضوع افزایش حقوق دانشگاهیان توجه نشده، که توجه این امر مهم از ضرویات دستور کار هیات امنا محترم دانشگاه ها می‌باشد. با احترام.
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ با تورم موجود، حقوق اعضاي هيئت علمي كفاف زندگي در شان انها را نمي دهد. سابق بر اين ما مي توانستيم ذخيره مالي نيز داشته باشيم ولي اكنون ماه به نيمه نرسيده، حقوق مصرف شده تمام مي شود.
 
ناشناس ۱۹:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافق
 
ناشناس ۱۹:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم
 
ناشناس ۱۹:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ با توجه به افزایش ۵۰ درصدی حقوق همه سازمانهای دولتی حقوق اعصای هیات علمی هم به همین میزان باید افزایش داشته باشد
 
ناشناس ۱۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ این کمترین حقی است که اعضای هیات علمی طلب می کنند
 
ناشناس ۲۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ اعمال همسان سازی حقوق هیئت علمی با وزارت بهداشت
 
ناشناس ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ اینجانب خواستار افزایش حقوق اعضای هیات علمی بوده و معتقدم با توجه به تعهد و سنگینی مسئولیت آنها باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرند.
 
ناشناس ۲۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم ???
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم.
 
ناشناس ۲۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ افزایش حقوق اعمال گردد
 
ناشناس ۲۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ با سلام متاسفانه اعضای هیات علمی بخصوص در چند سال اخیر بسیار مظلوم واقع شدند و بهانه هم این بود که حقوق آنها زیاده الان یه کارشناس در وزرات کشاورزی با مدرک لیسانس بسیار نزدیک به دکتری عضو هیات علمی حقوق دریافت می کنه.
 
ناشناس ۲۱:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم مطابق با افزایش حقوق وازرت بهداشت حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ با سلام. بنده از هماهنگ سازی حقوق اساتید و کارمندان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حقوق هم رتبه های آنها در وزارت علوم پزشکی حمایت کرده و آن را موجب تقویت سرمایه اجتماعی وزارت عتف می دانم
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافقم با توجه به میزان تورم باید افزایش پیدا کند
 
ناشناس ۲۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ کاملا با فزایش موافقم
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ موافق افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاهها هستم
 
ناشناس ۲۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ یکسان سازی حقوق اساتید زیر نظر وزارت علوم همانند وزارت بهداشت
 
ناشناس ۲۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ قویا حمایت میکنم. هیات علمی با مدرک دکترا و وظایف آموزشی و بخصوص پژوهشی که در هیچ نهاد و سازمانی اجباری نیست عملا اوقات فراغت ندارد و باید در منزل هم کار کند تا وظایف محوله را به اتمام برساند. حقوقشان ۱۰ برابر هم شود حقشان است.
 
ناشناس ۰۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ حقوق شاگرد ۲۶ ساله ام که در شرکت نفت کار می کند در مقایسه با من دانشیار ۴۲ ساله فقط دو میلیون کمتره.تاسف خوردم. آقایان مسوول حداقل با وزارت بهداشت حقوقمان را برابر کنند‌‌.
 
ناشناس ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ افزایش حقوق
 
ناشناس ۰۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ با افزایش حقوق موافقم
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ درشرایطی که در دو دولت اخیر، حقوق کارکنان دولت بطور متوسط ۴ تا ۵ برابر و حقوق معلمین ۶ تا ۷ برابر رشد داشته، که در همین مدت حقوق اعضای هیات علمی عتف اسما تنها کمی بیش از دو برابر شده که موجب شده تا این قشر فرهیخته در فشار معیشتی بسیار بیشتری نسبت به سایر اقشار قرار گیرند./
 
ناشناس ۰۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۰۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ اساتید دانشگاه باید به لحاظ مالی تامین باشند.
 
ناشناس ۰۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافق هستم. با توجه به اینکخ حقوق همه حقوق اکثریت اعضا جامعه افزایش پیدا کرده است، اعضا هیات علمی نیز در تورم جامعه زندگی می کنند و مستقیما با ان درگیر می باشند و رعایت حقوق نسبت به هر فردی باید اعمال گردد،
 
ناشناس ۰۶:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ حقوق ما از درامد بسیاری از دانشجویانمان کمتر است. در سن ۴۰ سالگی خانه دار شدن برای ما یک امر دست نیافتنی شده.
 
ناشناس ۰۷:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ با سلام متاسفانه حقوق اعضای هیات علمی جوان کفاف اجاره مسکن آنها را هم در شهرهای بزرگ نمی دهد در حالی که برای یک خانواده ۴ نفره خط فقر در تهران مشخص است حقوق تعداد زیادی از اعضای تازه استخدام شده از خط فقر هم پایین تر است
 
ناشناس ۰۷:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ باسلام تقاضای افزایش حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور را دارم تا از سرعت مهاجرت اعضای هیئت علمی جوان به سایر کشورها کاسته شود.
 
ناشناس ۰۸:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ با سلام و احترام بنده نیز با افزایش حقوق اعضا هیات علمی موافق هستم بنده با 29 سال خدمت حقوقم با برادر زاده و خواهر زاده ام با مدرک کارشناسی و خدمت 10 سال در اداره برق و بانک کشاورزی یکسان است. جای شرمندگی برای مسئولین وزارت علوم است
 
ناشناس ۰۹:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ حمایت می کنم.
 
ناشناس ۰۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ کاملا مکافقم
 
ناشناس ۰۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ با سلام با توجه به شرایط اقتصادی فعلی حقوق هیئت علمی دانشگاهها جزء کمترین حقوق کارکنان دولت است.و همچنین برابری ۹۰ حقوق بازنشسته‌ها و شاغلین همترلز لازم است سریعتر انجام شود.
 
ناشناس ۱۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ ضمن موافقت با مطالب ذکرشده، شایان ذکر است که افزایش دریافتی اعضای هیات علمی و کاهش دغدغه های معیشیتی آنان، سرمایه گذاری روی مغز اجتماعی و اقتصادی جامعه در جهت خلق ثروت از مسیر دستاوردهای پژوهشی و نوآوری و تربیت سرمایه های انسانی مولد است.
 
ناشناس ۱۲:۱۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ اعضای هیات علمی باید روی پیشرفت و ارتقای علمی خود و جامعه تمرکز کنند و نباید زندگی آنها در گرو استرس کرایه خانه و مخارج خانواده باشد.حقوق 300 دلاری اعضای هیات علمی را با حقوق 15000 هزار دلاری در کشورهای دیگر مقایسه کنید؟
 
ناشناس ۱۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ مهاجرت به استرالیا تصمیمی ست که بسیاری از همکاران گرفته اند: اخیرا استرالیا ویزای گلوبال تلنت رو معرفی کرده است که مهاجرت اساتید دانشگاه را بسیار بسیار راحت نموده. آمار اداره مهاجرت استرالیا نشان می‌دهد بیشترین ویزای گلوبال تلنت صادره مربوط به ایران بوده است!
 
ناشناس ۱۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم. حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم مخصوصا اساتید جوان کمتر از سایرین شده است. برابری حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت
 
ناشناس ۱۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ ما فقط راه مهاجرت برامون مونده
 
ناشناس ۱۴:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۱۴:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ لطفا با همسان سازی حقوق موافقت گردد.
 
ناشناس ۱۴:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ امیدوارم وزارت علوم به اهمیت جایگاه و موقعیت شغلی اعضای هیات علمی دانشگاهها بیشتر از قبل واقف شده و با توجه به شرایط تورمی نسبت به تجدید نظر واقعی و متناسب با نرخ تورم موجود در دریافتی و حقوق همکاران علمی اقدام کند.
 
ناشناس ۱۴:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافق افزایس حقوق که بسیار ضروری هست
 
ناشناس ۱۵:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ سلام خدا قوت
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ سلام موافقم همراه اعضای هیات علمی علوم پزشکی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم نیز پایاپای تغییر کندباتشکر
 
ناشناس ۱۶:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ سلام بنده با طرح افزايش حقوق اعضاء هيأت علمي شديدا موافقم
 
ناشناس ۱۶:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ لطفا نسبت به افزایش حقوق اعضای هیات علمی اقدام شود
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ 904
 
ناشناس ۱۸:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ من از افزایش حقوقو هیات علمی به دلیل اینده این کشور حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافق افزایش حقوق هیات علمی وزارت عتف
 
ناشناس ۱۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافق افزایش حقوق هیات علمی وزارت عتف
 
ناشناس ۱۸:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ سلام اگر حکم هفت و نیم میلیون و دریافتی شش میلیون برای استادیار تازه استخدام 33 ساله که تابحال فقط سرش تو کتاب بوده و ریالی درآمد نداشته زیاد است، پس ما هم نجومی بگیر هستیم. اگر با لیسانس استخدام شده بودیم الان هم سابقه کار داشتیم هم حقوقمان بالاتر از این بود.
 
ناشناس ۱۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ حقوق هیئت علمی در حد کارشناس علمی هم نیست
 
ناشناس ۱۹:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ لطفا نسبت به افزایش حقوق اساتید محترم دانشگاه اهتمام و پیگیری فرمایید.
 
ناشناس ۲۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم با افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاهها
 
ناشناس ۲۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ در بين اعضاي هيات علمي مربيان سخت ترين شرايط را دارند
 
ناشناس ۲۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ با توجه وضعیت فعلی تورم و حقوق تقریبا ثابت اعضای هیئت علمی واقعا زندگی برای این قشر زحمتکش که نوک پیکان پیشرفت مملکت هستند خیلی سخت شده و کمترین ضریب افزایش حقوق نیز سالانه شاملشان شده است..خواهشمندیم همکاری بفرمایید...
 
ناشناس ۲۰:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ متاسفانه رویکردهای کمونیستی سالهای اخیر به دنبال حقوق برابر برای همه کارمندان بوده و نتیجه آن حتی پیشی گرفتن حقوق بسیاری از کارمندان از حقوق هیات علمی پیشی گرفته است.
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافق بررسی جدی هستم.
 
ناشناس ۲۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافق
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ کاش من هم یک هیات علمی بودم. البته نه در ایران چون هیچ ارزشی برای این افراد قایل نبستن. بیخود نیست کاری میکنند که به خارج از کشور پناه ببرند. چون مسئولین راحتتر مملکت را چپاول کنند.
 
ناشناس ۲۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ افزایش حقوق
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ موافقم
 
ناشناس ۲۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ رئیس دانشگاه امیرکبیر:غیرهیات علمی مانندکارگردورمیدانه،اماهیات علمی ستون دانشگاهه،۴استادم مهاجرت کردن.بعدافزایش حقوق هیات علمی وغیرهیات علمی درسال۹۹را۷۰به۳۰اعمال کرد.نه۵۰به۵۰!حالاهیات علمی فریادوامظلومابلندکرده؟لطفااحکام۹۸و۹۹این دانشگاه رابررسی کنید!
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ سلام با این وضعیت اقتصادی و تورم، اساتید خیلی در وضعیت بحرانی هستند. افزایش حقوق ضروری است.
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ خواهشا از ما حمایت فرمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/44143 حمایت از سهام سشرق https://www.farsnews.ir/my/c/44142 حمایت از سهام پارس https://www.farsnews.ir/my/c/43919 واریز سود مجامع سهام به سجام https://www.farsnews.ir/my/c/43188 مبارزه با دوسمته های شهرداری تهران
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ پیگیری مطالبات
 
ناشناس ۲۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ زیر بنای علمی کشور رو اساتید می سازنن با این دریافتی ها همه نگاهشون به رفتن ا ایرانه
 
ناشناس ۲۳:۴۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ حمايت ميكنم
 
ناشناس ۰۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ سلام دانشگاه دولتی آزاد. غیرانتفاعی که همه تابع یک وزارت هست سرفصل ها یکی است چرا باید حقوق این دانشگاهها اینقدر تفاوت داشته باشد و یک فرد با مدرک دکتری با فردلیسانسه درارگان دولتی حقوق تقریبا یکسان دریافت کنندچراچراچرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۰۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ تقاضاى عاجل افزايش حقوق اعضاى هيأت علمى وزارت علوم
 
ناشناس ۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ امیدوارم خداوند گره گشای تمام مشکلات باشد
 
ناشناس ۰۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ متاسفانه حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت عتف در طول چند سال اخیر به نسبت تورم هیچ افزایشی پیدا نکرده بi نحوی که در حال حاضر حقوق اعضای هیئت علمی جوان و تازه کار دانشگاه ها حتی از حقوق بسیاری از کارمندان و معلمان هم پائین تر است.
 
ناشناس ۰۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ موافق افزایش برای اجرای عدالتم
 
ناشناس ۰۴:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ سلام من دانشیار پایه ۱۱ هستم نه یارانه‌ای تعلق می‌گیرد نه مسکن دارم با این حقوق تا ۲۰ سال بعد هم نمی‌توان مسکن داشت ناچار شدم برای مسکن ملی ثبت نام کنم حقوق معادل ۱۰۰۰ دلاری در سال ۹۰ به ۳۰۰ دلار در سال ۹۹ کاهش یافته!!!
 
ناشناس ۱۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ شایسته است رعایت حقوق اعضای هیات علمی سازمان تحقیقات مانند دانشگاه صورت گیرد.
 
دکتر سید احسان غیاثی ۱۰:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ سلام. سردبیر محترم سقف تعداد افراد این صنف ۹۰۰۰ نفر است. سطوح حمایت را بر چه اساسی تعیین کردید؟
 
ناشناس ۱۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ از متن همکاران حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ خیلی عجیب است که اینگونه با فرهیخته ترین قشر علمی و فرهنگی کشور برخورد میشود. مقایسه کنید با حقوق ۱۰ هزار دلار ماهیانه یک استاد دانشگاه در کشورهای حوزه خلیج فارس تا حقوق چندین هزار یورویی در اتحادیه اروپا
 
ناشناس ۱۴:۱۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ متاسفانه با سیاست غلط پلکانی منفی برای اعضای علمی در چند سال گذشته همه را به خط فقر نزدیک کردند. دستمریزاد به این نخبه کشی مسئولین
 
ناشناس ۱۵:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ حمایت ميکنم
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ موافق هستم
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ موافقم و امضا می کنم.
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ با افزایش حقوق هییت علمی موافقم
 
ناشناس ۰۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ باید همسانسازی شود
 
ناشناس ۰۰:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ناشناس
 
ناشناس ۰۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ اعضای هیات علمی دانشگاه در سن بالا استخدام می شوند. در حالی که دریافتی بسیار کمتری نسبت به کارمندان دیپلم و لیسانس با وظایف به مراتب کمتر بسیاری از ادارات دارند که در سن ۱۸ یا ۲۲ جذب شده اند. این ناعدالتی به مرور باعث دلسردی و استعفا یا مهاجرت اساتید توانمند خواهد شد.
 
ناشناس ۱۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۱۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ بله باید به اساتید که وظیفه ی تعلیم و اگاهسازی جامعه رو برعهده دارن رسیدگی بیشتر و بهتری بشه که در شان انها بشه
 
ناشناس ۱۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ای دریغ ای دریغ! .... از دانشجویانم خجالت می کشم با این سطح درآمد!. واقعا با چه انگیزه ای راهنمایی شان کنم؟ دو سه سالی هست دیگر به جای تشویق برای مفید و علمی بودن تشویق با دلال بودنشان و دلال شدنشان حتی راننده اینترنتی شدنشان می کنم!.... به زودی خودم هم باید این کار ها رو شروع کنم.
 
ناشناس ۱۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم. اعضای جوان هیات علمی در وضعیت بسیار نامطلوبی به سر می برند.
 
ناشناس ۱۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به تورم بالا و افزایش حقوق تمام حقوق بگیران قطعا باید حقوق اساتید دانشگاه هم افزایش یابد.
 
ناشناس ۱۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به تورم بالا و افزایش حقوق تمام حقوق بگیران قطعا باید حقوق اساتید دانشگاه هم افزایش یابد.
 
ناشناس ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم.
 
ناشناس ۱۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافق افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاهها هستم
 
ناشناس ۱۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافق افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاهها هستم
 
ناشناس ۱۲:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ واقعا این حقوقی که دولت به اعضای هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم میدهد خجالت آوره
 
ناشناس ۱۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با سلام. با طرح همسانسازی حقوق هییت علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت موافقم
 
ناشناس ۱۳:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ متاسفانه در این سیستم و با کوتاهی ها و عدم پیگیری های وزیر با سابقه مدیریتی ضعیف, از نجابت اعضای هیات علمی سوء استفاده شده است. با توجه به بیخیالی وزیر محترم در این خصوص به نظر میرسد تنها راه اعتراض, گرفتن مجوز! تجمع اعتراضی در مقابل مجلس و یا تحصن است.
 
ناشناس ۱۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ سلام قطعا با توجه به تورم حاکم افزایش حقوق اعضا هیات علمی ضروری است. تشکر
 
ناشناس ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ کاش یک کم برای مقام ارزشمند علم و عالم ارزش بیشتری قائل بودید کارمند دیپلم شرکت نفت دریافتیش از یک استاد دانشگاه بیشتره .صرفا جهت شرمندگی مقامات
 
ناشناس ۱۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ سلام حتما افزایش حقوق اعمال شود. تشکر
 
ناشناس ۱۴:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمایت صد در صد
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمایت میکنیم
 
ناشناس ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ سلام حتما حمایت از کمپین مینمایم. تشکر
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ دانشگاه و اساتید دانشگاه باید تنها دغدغه اش تربیت دانشجو و نسل بهتر برای آینده باشد اما متاسفانه دغدغه معاش مانع از انجام این مهم است امید است وزارت علوم در راستای رفع این موضوع سریع تر اقدام کند
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ چندین سال است که حقوق اعضای هیئت علمی براساس تورم سالیانه افزایش پیدا نمی کند و هر ساله افزایش ناچیزی داشته است. لذا کاملا ضروری است که حقوق این قشر فرهیخته ترمیم یابد و افزایش چشمگیری بر اساس تورم موجود در کشور داشته باشد.
 
ناشناس ۱۴:۳۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۱۴:۴۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ باوضعیت تورم باید حقوق اساتید هم افزایش یابد
 
ناشناس ۱۴:۵۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ از افزایش حقوق اعضای هیات علمی حمایت می کنم.
 
ناشناس ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ خواستار افزایش حقوق اعضا هیات علمی وزارت علوم هستم
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ به داد اساتید دانشگاه ازاد برسید انها بسیار در مضیقه اند
 
ناشناس ۱۶:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی وزارت عتف و وزارت بهداشت و درمان یک تقاضای منطقی است و رسیدگی به آن تقاضای بنده می باشد
 
ناشناس ۱۶:۰۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ اطفا دانشگاه ازاد را هم در اين ليست قرار بديد چون در تمامي مراحل و موارد دانشگاه ازاد تابع قوانين وزارت علوم هست لذا بايد در مورد حقوق هيات علمي هم وزارت علوم حقوق اعضا هيات علمي را تامين و در ذيل سر فصل هاي مورد حمايت خود قرار بده
 
ناشناس ۱۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۱۶:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ از وزارت عتف درخواست داریم بر اساس قوانین، افزایش حقوق را اعمال نمایند.
 
ناشناس ۱۶:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ کاملا درست است و مورد. تایید ما می باشد
 
ناشناس ۱۶:۳۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ واقعا درسته. موافقم.
 
ناشناس ۱۶:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ سلام. متن مورد تایید است
 
ناشناس ۱۷:۳۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ازافزایش حقوق اعضای هیئت علمی حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۷:۳۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ باتوجه به تورم بالا حقوق اساتید هم باید افزایش یابد
 
ناشناس ۱۷:۴۸ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۱۷:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ واقعا باعث تاسفه ضریب حقوقی عیت علمی ۹ ساله افزایش پیدا نکرده و با کارکنان مدرک لیسانس برابر و حتی کمتر شده اند. کارمند شرکت نفت با سابقه کار مشابه از دانشیار دانشگاه بیشتر حقوق میگیره هیچ کس هم باور نمیکنه
 
ناشناس ۱۷:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ خیلی خوب است
 
ناشناس ۱۸:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ نسبت به کارهاییکه یک عضو هیات علمی انجام می‌دهد خیلی کم است. یک عضو هیات علمی، علاوه بر اینکه در دانشگاه مشغول تدریس است، در منزل نیز بیشتر وقتش صرف کارهای دانشگاه و دانشجویان می‌شود.
 
ناشناس ۱۸:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حقوق اعضای هیات علمی زیر خط فقر است و این قشری که میتوانند مغز متفکر جامعه باشند درگیر تامین حداقل های معیشتی خود شده اند و اگر این موضوع ادامه یابد آینده علمی بخطر خواهد افتد.
 
ناشناس ۱۸:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حقوق اعضای هیات علمی زیر خط فقر است و این قشری که میتوانند مغز متفکر جامعه باشند درگیر تامین حداقل های معیشتی خود شده اند و اگر این موضوع ادامه یابد آینده علمی بخطر خواهد افتد.
 
ناشناس ۱۸:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۸:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ برای بهتر شدن وضعیت دلسوز ترین قشر جامعه باید مسولین پیگیر باشن
 
ناشناس ۱۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ باسلام خواهشمندم پیگیری شود
 
ناشناس ۱۸:۳۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ درافزایش حقوق اساتید مساعدت لازم رابفرمایید
 
ناشناس ۱۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۱۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به وضعیت معیشتی قشر فرهیخته اعضای هیات علمی ازافزایش حقوق ایشان به شدت حمایت می کنم
 
ناشناس ۱۸:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حقوق اعضای هیات علمی در مقایسه با سایر اقشار ناچیز است و در مقایسه با سایر کشورهای همسایه مایه شرمساری است.
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمایت شد
 
ناشناس ۱۹:۲۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حقوق اساتید دانشگاه باید بیشتر شود
 
ناشناس ۱۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حله اقا موافقیم
 
ناشناس ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به تورم خانمان سوز سال ۹۹، بدون تردید نیاز به افزایش می باشد، تا همچنان ثروت بالاتر از علم باشد!!!!!!
 
ناشناس ۲۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به حجم كار اعضاي هيات علمي كه حتي در خانه هم مشغول نوشتن مقاله، خواندن پايان نامه، داوري مقاله و پايان نامه هستند حقوق ايشان بسيار اندك است. لطفا ساير اقشار خود را با هيات علمي مقايسه نكنند.
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ درخواست افزایش حقوق اعضای هیات علمی به گونه ای که درخور و شان آنها باشد
 
ناشناس ۲۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ از افزایش حقوق هیات علمی که در چند سال اخیر با ضریب کمتری افزایش یافته حمایت میکنم.
 
ناشناس ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمایت از هیات علمی، حمایت از نسل آینده است
 
ناشناس ۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۲۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ يكسان سازي حقوق اعضاي هيات علمي دانشگاه ها و موسسات تابعه وزارت علوم
 
ناشناس ۲۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ اجرای عدالت
 
ناشناس ۲۱:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ اعضای هیئت علمی امروزه زیر خط فقرن اگر استاد دانشگاه مورد احترام بود و از نظرات اونها در مدیریت کشور استفاده میشد که امروز وضعیت ما این نبود کشورداری نیاز به نیروی متخصص دارد امیدوارم دیگه متوجه این مهم شده باشید
 
ناشناس ۲۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به تورم و ديگر مشاغل هم سطح واقعا حقوق هيات علمي ناچيز هست و جز دلسردي و نااميدي چيزي همراه ندارد لطفا رسيدگي بفرماييد
 
ناشناس ۲۱:۱۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ افزایش حقوق و مزایای هیات علمی دانشگاه ها
 
ناشناس ۲۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۲۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ از افزایش حقوق هیات علمی حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ادامه بی توجهی به وضعیت اسفبار حقوق دریافتی اعضای هیات علمی دانشگاه ها از هر نظر غیر قابل توجیه است.
 
ناشناس ۲۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حیف از عمرمان که تلف شد
 
ناشناس ۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافق
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ از افرایش حقوق اساتیدِ محترم حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۲:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمایت از اصلاح حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه و همسان سازی با وزارت بهداشت
 
ناشناس ۲۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ خوب است
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ همسان سازي حقوق هييت علمي در دو وزارت بايد يكسان باشد. چه تفاوتي بين يك هييت علمي علوم پايه پزشكي و غير پزشكي وجود دارد؟ منصفانه نيست. ارتقا معيشت هييت علمي وزارت علوم نياز به مساعدت است
 
ناشناس ۲۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ حمايت مي كنم
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ انشاء الله ترتیب اثر داده شود
 
ناشناس ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ شدیدا حمایت میکنم
 
ناشناس ۲۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ کاملا موافقم چون واقعا زندگی سخت شده
 
ناشناس ۲۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ افزایش حقوق هیائت علمی دانشگاهها
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ افزايش حقوق به دليل تورم زياد
 
ناشناس ۲۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با توجه به دوچندان شدن زحمت تدریس اساتید افزایش حقوق بیش از پیش ضروری به نظر می رسید.
 
ناشناس ۲۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ در آلمان و ژاپن که دو کشور کاملا صنعتی وپیشرفته هستند حقوق معلمین و هیئت علمی دانشگاه ها در صدر حقوق ها قرار دارند
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ بنده با افزایش حقوق اعضاء محترم هیئت علمی موافقم
 
ناشناس ۲۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ بی عدالتی است که افرادی تحصیلکرده ونخبه که تمام عمرشان را صرف تحصیل کرده اند با افرادی بادرجه علمی پایینتر حقوق تقزیبا مشابهی داشته باشند
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ اضافه کردن حقوق هیئت علمی
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافق افزایش حقوق هستم
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ موافقم
 
ناشناس ۲۳:۵۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ خیلی از ادارات مثل آب و فاضلاب و گاز و مخابرات و ... دارند با مدرک پایین تر و حجم کار خیلی کمتر از هیات علمی ها بیشتر حقوق می گیرند.
 
ناشناس ۰۱:۱۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ با افزایش حقوق اعضای هیئت علمی موافقم باشد تا آرامتر شوند و با اعصابی راحت تدریس کنند.
 
ناشناس ۰۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ اعضای هیات علمی وزارت علوم با توجه به انجام فعالیتهای علمی و پژوهشی زیاد و وقت زیادی که در محیط کار و نیز منزل به امور پایان نامه و تهیه جزوه و... سپری میکنند حقوق بسیار ناچیزی دریافت میکنند. امیدوارم مساله افزایش حقوق این فرهیختگان هر چه سریعتر بررسی و موافقت شود.
 
ناشناس ۰۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ کاملا موافقم باتوجه به وضعیت تورم ومشکلات زندگی باید حقوق هیت علمی اضافه شود
 
ناشناس ۰۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ موافق افزايش حقوق هيات علمي متناسب با افزايش در صد تورم هستم
 
ناشناس ۰۷:۰۰ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ موافق هستم.
 
ناشناس ۰۷:۴۵ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ موافقم
 
ناشناس ۰۸:۱۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ با سلام واقعا اکثر روزها به این مساله فکر میکنم که چرا عضو هیات علمی شدم وقتی بعد از ۲۳ سال درس خواندن، حقوقم ۳۰۰ دلار است و همکاران دیگری که به خارج از کشور مهاجرت کردنند حقوقشان چند هزار دلاری میباشد. از این کمپین حمایت میکنم.
 
ناشناس ۰۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ اعضاي هيئت علمي براي انجام امور علمي نياز به آرامش مالي دارند تشكر
 
ناشناس ۱۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ توی آلمان چند سال پیش پزشکها به حقوق پایین خودشون نسبت به اساتید اعتراض کردند و به صدراعظم آلمان نامه نوشتند ایشان در جواب گفتند انتظار دارید حقوق کسانی که به شما علم آموختند کمتر از شما باشد !؟ الان این وضعیت دقیقا در ایران حاکم هست
 
ناشناس