انتشار : ۱۰:۲۷ , ۱۳۹۹ آذر ۴ آخرین پیگیری: 1 ماه 24 روز 18 ساعت قبل
آمار و ارقام و وعده و وعید برای مردم رشت مرغ و روغن نشد!
نادر کیانی اداره صمت/ گیلان 4
امروز چشمم به این تیتر در بخش استان‌ گیلان خبرگزاری فارس افتاد که نوشته شده بود: ادعاهای مسؤولان با سفره مردم همخوانی ندارد/ رفوزگی ستاد تنظیم بازار گیلان در تأمین مرغ و روغن! دقیقا با این تیتر و متن گزارش کاملا موافق هستم. همانطوریکه خبرگزاری عنوان کرده اند بر خلاف ادعاهای استاندار محترم گیلان، با وجود وعده‌های داده شده مبنی بر اینکه ستاد تنظیم بازار گیلان جهت تامین مرغ و روغن سرخ کردنی تلاش های زیادی انجام داده اما متاسفانه در واقعیت امر، این سخنان در عمل قفسه های فروشگاه های بزرگ رشت از قبیل کوروش، رفاه، جانبو و... خالی از روغن و مرغ است!
هفته‌های پیش در ارتباط با گرانی سرسام‌آور مرغ مطلبی نوشتم که مسئولان گیلانی در پاسخ اعلام کرده بودند که فلان مقدار مرغ وارد استان کردیم و...اما متاسفانه در واقعیت امر این ادعاها با سفره های خالی مردم همخوانی ندارد.اگر واقعا نظارتی وجود داشت چرا باید امروز مرغ حتی با قیمت سرسام آور در قفسه های فروشگاه ها یافت نشود؟ مرغ منجمد هم که جای خود دارد.روغن هم علی رغم گذشت یکماه از گزارش قبلی و وعده های داده شده همچنان در گیلان نایاب است.
مسئولان ستاد تنظیم بازار و استانداری محترم خود را جای مردم بگذارند اگر خودشان هم روغن و مرغ پیدا نمی کردند آیا به فکر می افتادند؟!
قضاوت با افکار عمومی که خود بهترین قاضی و قضاوت کننده هستند.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

مرغ روغن
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
38
انتشار: ۱۰:۲۷ , ۱۳۹۹ آذر ۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ssh ۱۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ لطفا از ایثارگران معزز حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/45315
   
صیاد ۲۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ سلام من از شما حمایت کردم شما هم حمایت کنید تا شاید باعث ایجاد اشتغال مردم بومی مرزنشین خلیج فارس شود https://www.farsnews.ir/my/c/42413
 
Ali NST ۰۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ سلام به همه ی شما عزیزان ، لطفا از این کمپین جهت رفع محرومیت حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/44519
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد