انتشار : ۲۱:۰۶ , ۱۳۹۹ آذر ۸
اعمال محدودیت کرونایی برای شرکت های خصوصی
alireza68 سازمان ستاد ملی مبارزه به کرونا/ ملی 3
متاسفانه ستاد مبارزه با کرونا مصوبه‌ای برای الزام به رعایت حضور یک سوم کارمندان شرکت‌‌های خصوصی همانند کارکنان شرکت‌های دولتی ندارد.این در حالیست که تنها بخش کوچکی از کارمندان کشور را کارمندان بخش دولتی تشکیل میدهند و عمده کارمندان کشور در بخش های خصوصی مشغول به کار میباشند.
از آنجایی که با توجه به محدودیت‌های فضا و عدم رعایت مبلمان اداری در شرکت های خصوصی و عموما حضور تعداد زیادی کارمند در فضایی کوچک، ریسک ابتلا به بیماری کرونا در این شرکت‌ها بسیار بالاتر از شرکت‌های دولتی میباشد که عموما افراد در آنها به صورت گروه‌های نهایتا 2 یا 3 نفره در اتاق‌های مجزا از هم مشغول به کار هستند.
همچنین عمده مدیران شرکت‌های خصوصی توجهی به سلامت پرسنل خود ندارند و صرفا به فکر منافع شخصی خویش میباشند.خواهشمندم که مدیران مربوطه به این مهم توجه فرمایند.

انتهای پیام /ع

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

کرونا شیوع بیماری کرونا
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
20
انتشار: ۲۱:۰۶ , ۱۳۹۹ آذر ۸ این سوژه منقضی شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
   
صیاد ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ سلام من از شما حمایت کردم شما هم حمایت کنید تا شاید باعث ایجاد اشتغال مردم بومی مرزنشین خلیج فارس شود https://www.farsnews.ir/my/c/42413 https://www.farsnews.ir/my/c/45108
 
Ali NST ۰۲:۱۰ ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ سلام به همه ی عزیزان لطفا از این کمپین جهت ایجاد توسعه در شهر جدید بینالود حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/45333
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد