انتشار : ۱۶:۵۶ , ۱۳۹۹ آذر ۹ آخرین پیگیری: 1 ماه 28 روز 5 ساعت قبل
درخواست به تعویق انداختن تحویل مدرک زبان تا زمان دفاع دکتری
m وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ ملی 4
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
با سلام؛
با توجه به گسترش ویروس کرونا و شرایط ویژه ناشی از آن، معضلات بسیاری برای دانشجویان دکتری به وجود آمده که از آن جمله می‌توان به عدم امکان شرکت در آزمون جامع و پیش بردن رساله به دلیل لغو آزمون‌های زبان، تعطیلی موسسه‌های زبان اشاره کرد.
این موضوع علاوه بر بلاتکلیفی دانشجویان دکتری، موجب شده عده زیادی در آستانه اخراج از دانشگاه قرار گیرند.در این برهه از زمان که مشکلات فراوانی گریبان‌گیر کلیه اقشار جامعه شده است، هر بخش در تلاش است تا با همکاری و همیاری با مخاطبین از فشارها و آلام ناشی از این معضل جهانی بکاهد.
از جمله دانشگاه‌های بسیاری که قدم‌های مثبتی در حمایت از دانشجویان دکتری در این زمینه برداشته است دانشگاه ارومیه، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شهید بهشتی، کرمانشاه، لرستان، و ... و اخیراً دانشگاه اراک تحویل مدرک زبان را به یک نیمسال قبل از دفاع از رساله موکول کرده و دانشجویان استرس مدرک زبان برای آزمون جامع را ندارند.

لذا از جنابعالی به ‌عنوان عالی‌ترین مقام حوزه علمی و آموزشی دانشگاه‌های کشور تقاضا می‌شود در راستای برقراری عدالت برای تمام دانشجویان در خصوص به تعویق انداختن تحویل مدرک زبان تا زمان دفاع، دستور مساعدت لازم را صادر فرمایید تا با یاری خداوند و همراهی و همدلی از این مرحله سخت عبور کنیم.

جمعی از دانشجویان دکتری از وزیر علوم و تحقیقات

انتهای پیام /خ

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

دکتری مدرک زبان
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
29
انتشار: ۱۶:۵۶ , ۱۳۹۹ آذر ۹
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ سلام وقت بخیر فقط10تا رای دیگه لازم داریم: https://www.farsnews.ir/my/c/4725 https://www.farsnews.ir/my/c/19010 https://www.farsnews.ir/my/c/3889 https://www.farsnews.ir/my/c/46310
 
صیاد ۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ سلام من از شما حمایت کردم شما هم حمایت کنید تا شاید باعث ایجاد اشتغال مردم بومی مرزنشین خلیج فارس شود https://www.farsnews.ir/my/c/42413 https://www.farsnews.ir/my/c/45108
 
ناشناس ۱۴:۱۱ ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ سلام من از شما حمایت کردم شما هم از بیماران سرطانی که دو ماه است دارو ندارند حمایت کنید ممنون از مهربانیتان https://www.farsnews.ir/my/c/45129
 
ناشناس ۱۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ دانشجو چه گناهی دارددر این شرایط نامناسب که بیماری کرونا, بیکاری , بی پولی, شهریه های سنگین و .. که دانشجوها تحمل میکنند و هیچ گلایه ایی هم ندارند پس چرا مسئولان کمی از ما حمایت نمی کنند! به تعویق انداختن ازمون زبان باعث میشه یکی از استرس های زندگی دانشجویان حذف بشه.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد