اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 10:11 , 1399 دی 10 آخرین پیگیری: 1 سال 6 ماه 13 ساعت قبل

آیا در ابزار تحت تسلط دشمن میتوان کار فرهنگی کرد؟

1 شورای عالی فضای مجازی/وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ ملی 7
مدیریت فضای مجازی کنونی کشور بیرون از اختیار ما کنترل و مدیریت میشود.مدیریت این فضا در حال حاضر با بستری آمریکایی_صهیونیستی، به دست ابلیس‌های زمانه است. پس از شهادت سردار بزرگ اسلام و ایران، حاج قاسم سلیمانی، همگان شاهد حذف پست‌ها و پیج های مرتبط در اینستاگرام بودند، واضح است که دشمن اجازه نخواهد داد در زمین خودش، علیه خود او کسی صحبتی داشته باشد.
تعجب از آنهایی است که با نام «حضور فعال در فضای مجازی» بازیکن زمین دشمن شدند.چرا با توجه به دلسوزی‌های دلسوزان نظام،بصیرت نداریم که چه باید بکنیم؟آیا کار فرهنگی آن هم به زبان فارسی برای مردم خودمان در پیام رسان‌های خارجی ضررش بیشتر از منفعت آن نیست؟آیا در بستری که ولایت طاغوت حکمرانی میکند، تلاش ما میتواند به سود اسلام و انقلاب باشد؟آیا از بین بردن حکومت طاغوت مهمترین وظیفه ما نیست؟آیا تحت حکومت طاغوت و شیطان، امکان شکوفایی استعدادهای جوانان هست؟چگونه از بسترهای آمریکایی_صهیونیستی چون اینستاگرام، واتساپ، توئیتر، فیس بوک، تلگرام و ... توقع شکوفایی اقتصاد مردم را میتوان داشت در حالی که آنها تنها به فکر منافع خود هستند؟
در هر زمینه‌ای که امید به دشمن داشته باشیم، شکست‌مان حتمی است؛ قدری تأمل کنیم و خود را از زیر سلطه دشمن نجات دهیم. بیدار شویم قبل از آن‌که زیر چکمه‌ دشمن بیدارمان کنند. قوّت در فضای مجازی الزامی است.آیا قیامت را فراموش کرده‌ایم؟ چگونه پاسخگوی خسارت‌‌ها و حق‌الناس‌ها خواهید بود؟ تنها مطالبه برای آماده سازی بستر مناسب داخلی و تشویق به خروج سریع مردم از این فضای مسموم میتوان ضربه سخت به دشمن وارد کرد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

فضای مجازی فرهنگی
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
پارسا 11:18 , 1400 آبان 6 با وجود پیامرسان های باکیفیت داخلی مثل گپ چرا واتساپ؟چرا اینستاگرام؟
ناشناس 09:18 , 1399 دی 19 سلام با مطالبه شما موافقم وحمایت میکنم. خونی که در رگ ماست هدیه به رهبرماست
ناشناس 06:57 , 1399 دی 19 از مطالبه شما حمایت می کنم
ناشناس 18:33 , 1399 دی 12 سلام با مطالبه شما موافقیم حمایت می کنیم
ناشناس 10:28 , 1399 دی 12 نباید درزمین دشمن بازی کرد
nashenas 14:51 , 1399 دی 11 سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. تا شاید قدمی در حذف مدیران نالایق، عقده ای، ناکارآمد و خودکامه برداشته شود. https://www.farsnews.ir/my/c/45853 https://www.farsnews.ir/my/c/48925
پویش های پیشنهادی
پویش های در حال رشد