انتشار : ۱۸:۱۲ , ۱۳۹۹ دی ۲۲
خروج از ان‌پی‌تی و آغاز غنی‌سازی 90 درصد را کلید بزنید
مختار وزارت خارجه/ ملی 4
با توجه به ترور شهید عزیز دکتر محسن فخری زاده و همچین جاسوسی بازرسان اژانس اتمی ما خواهان راهبرد جدید در حوزه هسته ای کشور هستیم .نمیشود با روی کار امدن دولت ها این صنعت تعطیل شود و دولت‌ها برای رای آوردن و گره زدن مشکلات معیشتی مردم این صنعت هایتک که شهدای بزرگی را برای آن دادیم را یا تعطیل یا بخشی‌های مهمی از آن را نابود کنند.
باید برای همیشه پرونده مذاکره در حوزه اتمی کشور بسته شود ایران مانند تمامی کشورهای جهان حق دارد از تمامیت ارضی خود با هر سلاحی استفاده کنند مگر می‌شود.
یک کشور را برای دفاع از خود محروم کرد از انواع سلاح‌ها امروز پاکستان دارای ذخیره بزرگی از بمب‌های اتمی است. هند دارای بمب اتم است عربستان سعودی جنایتکار دارای برنامه سری اتمی است رژیم کودککش صیونیستی دارای 80 کلاهک اتمی هیدروژنی است.
مگر می‌شود ما خود را برای چنین دشمنانی آماده نکنیم مگر قران نگفته هر سلاحی که دشمنان شما دارند باید آن سلاح را بسازید وَ أعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُم مِنْ قُوَّة و در برابر دشمنان هر قدر توانایى دارید از نیرو و قدرت آماده سازید. مگر سردار عزیز ما را حاج قاسم را شهید نکردند و مسولیت ان را نپذیرفتند.
چرا ما از گذشته درس نمی‌گیریم امروز باید بدانیم که دشمنان ما در حال آماده سازی خود هستند امارات در حال خرید جنگنده اف35 عربستان در حال خرید موشک‌های چینی با برد 3000 کیلومتر و خرید تجهیزات پیشرفته اتمی و خرید بمب اتم از پاکستان و آمریکا و ما در حال چکاری هستیم.
امروز دیگر نباید این برنامه اتمی دنبال شود باید یک برنامه اتمی قدرتمند برپایه امنیت ملی کشور تعیین شود که در آن ایران توانایی پاسخ به هر تهدید اتمی را داشته باشد، نمی‌شود. رژیم جعلی صیونیستی بمب اتم داشته باشد ما نداشته باشیم این حق مردم ماست که در صورت حماقت این رژیم جعلی از هر نوع سلاحی برعلیه کشور ما توان پاسخگویی در هر سطحی را داشته باشیم ما از مقام معظم رهبری این رهبر با درایت تقاضا داریم دیگر اجازه مذاکره درباره برنامه بازدارنده کشور را ندهد و با حکم حکومتی برنامه فعلی اتمی را به سطحی برسانند که ایران برای همیشه بیمه شود و از مجلس انقلابی می‌خواهیم مذاکره بر سر قدرت اتمی و موشکی ایران را ممنوع و کسانی که بخواهند مذاکره‌ای را در این خصوص انجام دهند مجازات شود و از سازمان منع گسترش سلاح‌های هسته ای‌ان‌پی‌تی خارج شوند این سازمان جاسوسی جز جمع اوری اطلاعات و دادن اطلاعات حساس کشور به رژیم کودک‌کش صیونیستی و ترور دانشمندان اتمی هیچ چیز دیگری برای ما ندارد.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

وزارت خارجه انرژی اتمی ان‌پی‌تی
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
33
انتشار: ۱۸:۱۲ , ۱۳۹۹ دی ۲۲ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
nashenas ۱۸:۵۶ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/45853 https://www.farsnews.ir/my/c/48925 https://www.farsnews.ir/my/c/49386
 
Ali NST ۱۹:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ سلام به همه ی عزیزان لطفا از دو کمپین زیر که جهت ارتقاء نقاطی از ایران ایجاد شده حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/48370 https://www.farsnews.ir/my/c/48691
 
حامد ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ سلام با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/50250
 
saman ۱۰:۰۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ از مطالبه شما حمایت کردم لطفا از کمپین ما هم حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/50373
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد