انتشار : ۱۱:۵۰ , ۱۳۹۹ دی ۲۶
آیا مطالبات مصارف عمومی ساکنان روستای موته و میمه محقق می‌شود؟
اهم مسائل و مطالبات مردم روستا موته و بخش میمه چه سرانجامی می‌یابد؟!
در پی بازدید امام جمعه، بخشدار و شورای شهر میمه در سال 1397 از معدن طلای موته و تشکیل جلسه‌ای در در دفتر مدیریت مجتمع معدن طلای موته، اهم مسایل و مطالبات روستای موته و مردم بخش میمه مورد بحث قرار گرفت.
از جمله موارد قابل بحث در این جلسه شامل حقوق دولتی پرداختی از سوی مجتمع و نحوه جذب آن برای مصارف عمومی روستای موته و بخش میمه، چگونگی مشارکت مجتمع در اصلاح شبکه آب شرب روستای موته و برگزاری اولین جشنواره پسته موته میمه بود.

اما بعد از گذشت چند سال از تشکیل این جلسه مردم روستای موته و بخش میمه شاهد پیگیری و تحقق مطالبات خود نبودند. آیا مردم روستای موته شاهد پیگیر مطالبات خود خواهند بود؟

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

روستای موته میمه اصفهان اصلاح آب شرب مصارف عمومی
در حال پیگیری سوال
50000حمایت سوال از روسای قوا
10000 حمایت سوال از بالاترین مقام مسئول
1000 حمایت سوال از مسئول مربوطه
50 حمایت سوال از کارشناس
14
انتشار: ۱۱:۵۰ , ۱۳۹۹ دی ۲۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
nashenas ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/45853 https://www.farsnews.ir/my/c/48925 https://www.farsnews.ir/my/c/49386
 
Ali NST ۱۶:۰۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ سلام به همه ی عزیزان و عرض خدا قوت خدمت همه ی شما ، لطفا از کمپین زیر که جهت ارتقاء شهر تاریخی توس ایجاد شده است حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/48691
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد