انتشار : ۱۰:۲۳ , ۱۳۹۹ بهمن ۱
گرفتن تسهیلات دامداری را تسهیل کنید
jalali بانک کشاورزی/ وزارت جهاد کشاورزی/ بوشهر 2
من سال 98 به سازمان جهاد کشاورزی شهرستان دشتی از توابع استان بوشهر مراجعه نمودم جهت پروانه دام که کارهای لازم را اجرا کرده‌ام از نظیر واکسینه و معرفی به بیمه جهت بیمه دام که بسیار مفید هم بود.
چون خسارت دیدم و بیمه متقبل شد منتهی جهت گرفتن تسهیلات چندین بار به بانک کشاورزی شهرستان مراجعه نمودم پرداختی تسهیلات به گونه‌ای بود که فقط دو ضامن را اسیر خودت کردن بود مبلغ نه میلیون بود جهت خرید علوفه و من جوان که تو روستا زندگی می‌کنم و امرار معاش از طریق دام هست برای گسترش دامپروری واقعا این نه میلیون چیزی هست دوتا گوسفند هم نمی‌شود.
به پیشنهاد دامپزشکان سایت بایا ثبت نام نمودم جهت تسهیلات منتهی یا من وارد نبودم یاهرقت مراجعه می‌کردم جهت ثبت به دفاتر الکترونیکی عرض می‌کردند سایت قفل است یا نمی‌شود مشخصات را وارد کرد می‌خواستم راهنمایی بفرمایید.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

تسهیلات دامداری وزارت جهاد کشاورزی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
35
انتشار: ۱۰:۲۳ , ۱۳۹۹ بهمن ۱
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
nashenas ۱۱:۵۳ ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/45853 https://www.farsnews.ir/my/c/48925 https://www.farsnews.ir/my/c/49386
 
Ali NST ۱۷:۲۹ ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ سلام به همه ی عزیزان و عرض خدا قوت خدمت همه ی شما ، لطفا از کمپین های زیر حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/50610 https://www.farsnews.ir/my/c/49712
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد