انتشار : ۱۶:۴۰ , ۱۳۹۹ بهمن ۶ آخرین پیگیری: 2 ماه 27 روز 8 ساعت قبل
انتقاد نسبت به آزمون دستیاری پزشکی اسفند ۹۹
ناشناس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ ملی 1
من یکی از داوطلبان معترض به تاریخ برگزاری امتحان دستیاری پزشکی اسفند ۹۹ می باشم.در تاریخ این آزمون و اعلام منابع بی قانونی هایی صورت گرفته است که شرح تمام مستندات موجود است.اعلام منابع این آزمون در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۹ انجام گرفت و تاریخ آزمون ۷ اسفند ۹۹ اعلام شد.بر اساس قانون مصوب شورای آموزش پزشکی عمومی باید حداقل ۹ ماه بین ابلاغ منابع تا تاریخ زمان جهت مطالعه داوطلبان وجود داشته باشد.این مهم توسط مسئولین شورای آموزش پزشکی و شخص اقای دکتر حق دوست معاون شورا رعایت نگردیده است و در مقابل اعتراضات ما و حتی مستندات ما پاسخ های منطقی نمی‌دهند.و حتی اعلام می دارند که سال بعد ماه رمضان و انتخابات ریاست جمهوری را در پیش رو داریم و نمی‌توانیم تاریخ امتحان را جابه جا کنیم.
لطفا این خبر را انعکاس بدهید تا صدای ما را بشنوند.این آزمون آینده ما پزشکان را رقم می زند. ما را از حق قانونی خود محروم نکنید.

انتهای پیام /

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آزمون دستیاری پزشکی
مختومه شده مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
7
انتشار: ۱۶:۴۰ , ۱۳۹۹ بهمن ۶ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
nashenas ۲۲:۱۴ ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/45853">https://www.farsnews.ir/my/c/45853</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/48925">https://www.farsnews.ir/my/c/48925</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/49386">https://www.farsnews.ir/my/c/49386</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51060">https://www.farsnews.ir/my/c/51060</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد