انتشار : ۰۹:۰۱ , ۱۳۹۹ بهمن ۸ آخرین پیگیری: 3 ماه 15 روز 18 ساعت قبل
دولت از پیام‌رسان‌های ایرانی حمایت کند
ya_saheb_zaman_313 دولت جمهوری اسلامی ایران/ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ ملی 29
پیام رسان های خارجی، طوری در زندگی بیشتر ما ایرانی‌ها نفوذ نموده‌اند که می‌توانیم از آن به عنوان اشغال سایبری یاد کرد.
برای مثال هنوز بسیاری از دانش‌آموزان در واتساپ درس می‌خوانند یا بسیاری از مردم به تلگرام _ که فیلتر شده اما عملاً تاثیری نداشته _ وابسته هستند.
تا کی باید در فضای مجازی تحت اشغال دشمنان قسم خورده زندگی کنیم؟!
در دوران جنگ تحمیلی،جوانان ما یک لحظه برای نجات کشور و بیرون راندن دشمنان درنگ نکردند.
اکنون ما به جای جبهه نظامی، در فرهنگی می‌جنگیم.
سلاح‌های این نبرد، پیام‌رسان و اپلیکشن‌ها و ... هستند.
هنوز عده زیادی در واتساپ و تلگرام و اینستاگرام همگی هم صهیونیستی و تحت حمایت لابی اسرائیل هستند و توسط آن‌ها به گناه، فساد و بدبختی در آخرت و دنیا می‌افتند.
گناه آنان بر گردن کیست؟چه کسی باید آنان را نجات دهد؟چه کسی باید بیت المقدس و فتح المبینی را در فضای مجازی رقم زند؟ متوسلیان‌ها، همت‌ها‌، خرازی‌ها و صیادهای جنگ مجازی و فرهنگی کجایند؟!چرا کسی کاری نمی کند؟
آمار طلاق تا حد قابل توجهی به این برنامه‌های خارجی گره خورده است.تجمل گرایی که آفت هر انقلاب و ملت و مایه بیچارگی مردمان است، در همین پیام رسان‌های خارجی ترویج می‌شود.
باید از برنامه‌های ایرانی حمایت کرد. باید خطاب به وزیر ارتباطات گفت که فیلتر کردن دردی را دوا نمی کند، باید ابتدا از پیام‌رسان‌های ایرانی،همچون گپ و ایتا و ... حمایت شود، سپس دسترسی‌های اپلیکیشن های خارجی را محدود و سپس قطع نمود.
باید روز به روز واتساپ و اینستاگرام و تلگرام را به جای فیلتر، محدودتر کرد و روز به روز از پیام‌رسان‌های ایرانی بیشتر حمایت کرد تا به این اشغال مجازی کشورمان پاسخ بدهیم.به امید روزی که این مطالبه به حقیقت بپیوندد.

انتهای پیام /

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

پیام رسانان داخلی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
507
انتشار: ۰۹:۰۱ , ۱۳۹۹ بهمن ۸
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
nashenas ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/45853">https://www.farsnews.ir/my/c/45853</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/48925">https://www.farsnews.ir/my/c/48925</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/49386">https://www.farsnews.ir/my/c/49386</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51060">https://www.farsnews.ir/my/c/51060</a>
 
کارکنان نظام سلامت ۰۰:۳۴ ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ سلام از کمپین شما حمایت کردم. لطفا شما هم حمایت کنید. <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51398">https://www.farsnews.ir/my/c/51398</a>
 
ناشناس ۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ سلام حمایت شد لطفا حمایت نمایید: <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51412">https://www.farsnews.ir/my/c/51412</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/49680">https://www.farsnews.ir/my/c/49680</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/13841">https://www.farsnews.ir/my/c/13841</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/3752">https://www.farsnews.ir/my/c/3752</a>
 
Ali NST ۰۲:۴۲ ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ سلام به همه ی عزیزان و عرض خدا قوت خدمت همه ی شما ، لطفا از کمپین های زیر حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/50610">https://www.farsnews.ir/my/c/50610</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/49712">https://www.farsnews.ir/my/c/49712</a>
 
ناشناس ۱۰:۱۱ ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ سلام . با مطالبه شما موافقم و حمایت می کنم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51173">https://www.farsnews.ir/my/c/51173</a>
 
ناشناس ۰۹:۲۱ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ حمایت میکنم
 
jkkkjj ۱۲:۲۴ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ من از واتساپ و اینستاگرام و تلگرام کاملا متنفرم
 
ناشناس ۱۳:۲۱ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ با مطالبه شما موافقیم و حمایت شدید داریم
 
ناشناس ۱۵:۲۷ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ من ازپیام رسان های ایرانی حمایت می کنم.
 
ناشناس ۲۱:۱۰ ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ سلام از مسئولان دولتی تو این ماههای پایانی دولت میخوام یکم عمل خیر جمع کنن! از پیام رسانهای داخلی با پول بیت المال که در دستشونه حمایت کنن از حمایت پیام رسانهای خارجی که فقط بدبختی برای ملت داشته دست بکشن.
 
ناشناس ۲۱:۱۰ ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ سلام از مسئولان دولتی تو این ماههای پایانی دولت میخوام یکم عمل خیر جمع کنن! از پیام رسانهای داخلی با پول بیت المال که در دستشونه حمایت کنن از حمایت پیام رسانهای خارجی که فقط بدبختی برای ملت داشته دست بکشن.
 
ناشناس ۲۱:۱۰ ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ سلام از مسئولان دولتی تو این ماههای پایانی دولت میخوام یکم عمل خیر جمع کنن! از پیام رسانهای داخلی با پول بیت المال که در دستشونه حمایت کنن از حمایت پیام رسانهای خارجی که فقط بدبختی برای ملت داشته دست بکشن.
 
۰۴:۵۷ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ان شاءالله، درسته دولت اجرا کننده است و نه تنها وظایف خود را انجام نداده بلکه برعکس عمل میکند! اما باید بدانیم که در حقیقت مردم همه کاره اند، از ماست که بر ماست !
 
۰۴:۵۹ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ عده ای از مردم در فضای مجازی مسموم به لهو لعب مشغول اند و حواسشان نیست که دارن جیب شان را خالی میکنند ..
 
۰۵:۰۳ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ما دوست نداریم در پیام رسان های خارجی باشیم اما دیگران مجبورمان میکنند بخاطر گروه های درسی و کاری
 
ناشناس ۰۷:۱۵ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ سلام و عرض ادب متاسفانه با وجود این همه بخشنامه و دستورالعمل مبنی بر عدم استفاده از پیام رسان های خارجی جهت تبادل اطلاعت اداری، همچنان مدیران خدوم خودشان بیشترین استفاده کننده و ترویج دهنده این پیام رسان ها با بهانه عدم عمومیت استفاده از پیام رسان های داخلی هستند!!!
 
ناشناس ۰۷:۱۸ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ سلام و عرض ادب متاسفانه با وجود این همه بخشنامه و دستورالعمل مبنی بر عدم استفاده از پیام رسان های خارجی جهت تبادل اطلاعت اداری، همچنان مدیران خدوم خودشان بیشترین استفاده کننده و ترویج دهنده این پیام رسان ها با بهانه عدم عمومیت استفاده از پیام رسان های داخلی هستند!!!
 
ناشناس ۰۸:۳۳ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ سلام امیدوارم یک روزی این مطالبه به ثمر برسه.
 
ناشناس ۱۱:۳۰ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ به نظرم اگه امکاناتی که واتساپ داره رو ازش تو پیام‌رسان های داخلی استفاده کنن عالی میشه
 
ناشناس ۱۴:۰۸ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ با این مطالبه موافقم و پرداختن به آن امری عقلایی است
 
ناشناس ۱۴:۴۶ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ قطعا باید با ترک جاسوس افزارهای خارجی و عضویت در گیامرسانها و شبکه های اجتمایی داخلی امر به معروف و نهی از منکر کرد.
 
ناشناس ۱۶:۲۹ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ فساد نباید در دانشگاهها ومدارس ومهدکودک ها روج پیدا کند
 
ناشناس ۱۶:۳۷ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ زنده باد اسلام
 
ناشناس ۱۸:۳۵ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ با سلام ، از شبکه های داخلی حمایت میکنیم
 
ناشناس ۱۲:۲۹ ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ طبق اصل هشتم قانون اساسی حوزه مردم به مسئولین دولت را امر به نیکی و معروف و کارهای نیک میکنیم و یکی از مصادیق کارهای نیک حمایت از پیام رسانه های داخلی و اعتماد به مهندسین خودمان است .اینقدر نگاهتان به بیرون بود چه گلی به سر ملت زدید .،،خود و ملت را فریب ندهید
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ سلام علیکم از پیامرسانهای داخلی حمایت می‌کنم
 
سعید محمد ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/53299">https://www.farsnews.ir/my/c/53299</a> لطفا از ما حمایت کنید تشکر حمایت از اقای رئیسی
 
ناشناس ۰۶:۱۸ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ دولت باید از پیام رسانهای داخلی و سالم هر چه سریعتر استفاده کند قبل از انتخابات ها همه میدانیم که در انتخابات ها چقدر پیامرسانهای خارجی به کشور ما صدمه زده است.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد