انتشار : ۰۹:۵۳ , ۱۳۹۹ بهمن ۸
طرح سئوالات امتحانی غیرعادلانه در امتحانات دانشگاه آزاد
چ دانشگاه آزاد اردبیل/ ملی 3
در امتحانات این ترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و در پنج روزی که از برگزاری امتحانات گذشته، داد تمامی دانشجویان درآمده است؛ چراکه تمامی اساتید با طرح سئوالات امتحانی بی‌منطق و غیرعادلانه تمامی آن‌ها را به دردسرهایی غیرقابل شرح و انکار مبتلا کرده‌اند.

به طور نمونه در یکی از آزمون‌ها 16 مسئله سخت حقوقی در حول محور آئین دادرسی با یک ساعت زمان پاسخگویی طرح گردیده است که دانشجویان باید مستند به مواد قانونی پاسخ ارائه نمایند که به هیچ وجه ممکن امکان نوشتار پاسخ تمامی سئوالات و ارسال مجازی آن در فرصت مقرر ممکن نیست.

این موضوع به تمامی امتحانات صدق می‌کند و داد تمامی دانشجویان را درآورده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، همچنین مسئولان آموزش و اساتید باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند؛ شائبه‌ نگاه درآمد مالی نیز در بین دانشجویان وجود دارد.

یقینا بالای 90 درصد دانشجویان در امتحانات این ترم با مشکلات جدی عدم کسب نمره قبولی و یا نمره بسیار پایین روبرو خواهند شد.

نکته دیگری که نیازمند پاسخ است، تطابق داده و خواسته است؛ سطح آموزشی و کیفیت آموزش‌ها با سئوالات و پاسخ‌های خواسته شده یکسان نیست.

انتهای پیام /

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دانشگاه آزاد اردبیل
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
27
انتشار: ۰۹:۵۳ , ۱۳۹۹ بهمن ۸
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
nashenas ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ سلام. با مطالبه شما موافقیم و حمایت می کنیم. لطفاً مطالبه ما را به آدرس زیر حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/45853 https://www.farsnews.ir/my/c/48925 https://www.farsnews.ir/my/c/49386 https://www.farsnews.ir/my/c/51060
 
کارکنان نظام سلامت ۰۰:۳۷ ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ از کمپین شما حمایت کردم لطفا شما هم حمایت کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/51398
 
Ali NST ۰۲:۴۰ ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ سلام به همه ی عزیزان و عرض خدا قوت خدمت همه ی شما ، لطفا از کمپین های زیر حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/50610 https://www.farsnews.ir/my/c/49712
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد